90
Game of Thrones RPG
  • mike01010101
    #10
    A Fal trailer

    Remelém a játék nem a mostanában "divatos" trendet követi, (pl. LoTR:Északi háboru, First Templar, Cursed Crusader, Hunter stb) hogy csak átvezető animációk és csőben hentelés az egész, egy pici fejlesztéssel.
  • mike01010101
    #9
    Az első trailer
  • Honda F1
    #8
    A fejlesztőket valamelyest megnyugtathatja, hogy a game of thrones genesis-nél csak jobban sikerülhet a game...
  • mike01010101
    #7
    Játék info
  • Robi546
    #6
    Mégis valami infó ? Megjelenés, képek, játék információ hogy mégis miről szól ? :)
  • bakkerman
    #5
    #3 #4

    a Barca topikot nem én nyitottam,csak én lettem a házigazda pár hete,amikor nyílt,akkor én még nem voltam itt az sg-n
  • Metalmilitiakid
    #4
    Már majdnem beszóltam, hogy a kezdő HSZ re szólt be, hogy semmi infót képet... nem tartalmaz, de aztán megnéztem a barca topikja kezdő hsz ét. A tiédben több az infó XD
  • mike01010101
    #3
    Te is nyitottál már topicot pedig nem hiszem, hogy a közeljövőben leigazol a Barca.:)
    Ráadásul én is nagy barcelona szurkoló vagyok.
  • bakkerman
    #2
    én is sok mindent várok,de mégsem nyitok neki topikot,például várom már a 10.-ei fizumat :)
  • mike01010101
    #1
    Szerintem még nincs topic ehhez. Lassan jönnek az infók a 2012 év elejei megjelenésről.
    Én nagy rajongója vagyok a sorozatnak és a regény sorozatnak is. Várom a játékot.