36
  • asde3
    #36
    Kicsit felhúz így, egyébként bemész a/ beérkezett üzenetek/címtár/ ott van hogy /ismerősök./ Csak marhára szétvan csúszva az oldal, és alig látok 20-35öt a listán, márpedig feliratkozák mindre.. Valami jó lenne hogy minden ismerőst lássak, feliratkozzak..
  • asde3
    #35
    Csá. Értem, csak nincs eszembe pont a kb 150ismerős channel-je hogy feliratkozzak rá. :D
  • ADAMEX9
    #34
    Én is ezt írtam. Egyszerűen eltűnt ez az "ismerős/barát" dolog az egész YouTube-ról. Szóval fel kell iratkozni a csatornájukra.
  • asde3
    #33
    Sziasztok. Kellene egy kis help:S

    Az régi csatornámon olyan beállítási lehetőségeim voltak hogy nem lehetett látni az ismerősök listáját a profilomon. Azt szeretném vissza állítani, de nem tudom... az új részen. S még a legfontosabb hogy!:: az ismerősök tevékenységét nem látom, ki mit nézett meg, tetszik-elt stb, ami régen a főoldalon volt?
  • szlovákiai hun
    #32
    Ez lett volna nekem a negyedik.
  • vmiki88
    #31
    A főoldal most teljesen átláthatatlan lett, nem tudom miért kellett így elrontani a feliratkozási videó panelt.
  • IMYke2.0.0.0
    #30
    Bizony - egyetemisták és középiskolások az elsődleges célpont.
    De, már láttam idióta, üzletemberszerű valakinél is.

    szlovákiai hun: Hány videót töltöttél már fel eddig a fiókodba?
    Emlékeim szerint, én 25 feltöltése után láttam először a 15 percnél hosszabb üzenetet.

    Nem mellesleg, az utóbbi időkben én közvetlenül MP4-ben töltöm fel a klipjeimet.
  • Szefmester
    #29
    De a táblaszutykoké még nem igen... és mivel most azok nagyon trendik, ahhoz kell igazítani az igényeket, mert hát másra nem nagyon jók mint youtube videót bámulni meg kicsit netezgetni, levelezni.
  • ADAMEX9
    #28
    Persze nem azt mondom, hogy 1920px legyen, de azért szerintem már túlhaladtunk az 1024-en. A monitorok 76%-a nagyobb felbontáson üzemel.
  • szlovákiai hun
    #27
    Itt van, megtaláltam!


  • IMYke2.0.0.0
    #26
    Bizonyosan, de elhiheted, nem a widescreen a célpont...
  • ADAMEX9
    #25
    Mobileszközökön szerintem app van (androidon legalábbis tuti), meg egyébként is olyan szavak sem ismeretlenek szerintem a fejlesztők számára, hogy dinamikus szélesség és mobilváltozat(weblap).
  • ftomi89
    #24
    És miért baj a minimalista dizájn? Szerintem jól néz ki. Eddig semmi nem volt, csak a videók meg egyszerű szöveg, ahhoz képest ez az új megjelenés feldobja az oldalt. Az új illetve eltüntetett funkciókat nem ismerem, csak a küllemről tudok véleményt mondani. Én eddig csak beágyazott videókat néztem, nagy ritkán rákerestem egy-egy video-klipre, úgyhogy funkcionálisan nem tudom mi változott, az bizony lehet, hogy FOSCH.
    Erre az időkorlátra meg azt tudom mondani, hogy nekem egyszercsak küldtek egy értesítést, hogy mostantól már feltölthetek 15 percnél hosszabb videókat is. Elképzelhető, hogy idő- avagy feltöltött videó mennyiség korlátja van a dolognak.
  • szlovákiai hun
    #23
    Tegnap kétszer is próbálkoztam vele, de olyasmit is kibökött, hogy ha 15 percnél hosszabb, akkor meg kell adnod a telefon számod és ők küldenek valamilyen megerősítő kódot, ha megtalálom belinkelem a képet.
  • IMYke2.0.0.0
    #22
    Tapasztalatom nincs a témában, mert nekem nincs nagy feltöltő sebességem, így a leghosszabb klipem [Kerozin...Mini Megamix (i2k's Party mix)] feltöltése is közel 3 órámba került...

    De, már van néhány klipem, ami feltöltésre vár és 15 percnél hosszabb, majd kipróbálom valamikor.
  • szlovákiai hun
    #21
    Tegnap töltöttem fel egy 15:49 perces videót, mikor feltöltötte és feldolgozta, amikor megakartam nézni, azt írta ki, hogy: Sajnáljuk a feltöltött videó túl hosszú, ezért eltávolítottuk. Most hogy is van ez?
  • IMYke2.0.0.0
    #20
    Nincs 15 perces limit, ha feltöltő vagy. Sajátom:

  • IMYke2.0.0.0
    #19
    "Na és ez a 980 px széles weblap? "

    Mobileszközök téma mond valamit? Egy iphone-on az ilyen oldalak jelennek meg jól - a Full HD-s tartalmakat "tapizni kellene" és az okostelefonok buta gazdái csak rinyálnának...
  • szlovákiai hun
    #18
    Hát szerintem szokatlan az új dizájn, o igaz még nem próbáltam minden új funkcióját. Ami szar benne az a 15 perces limit korlát, elég elavult, egy sima 30 perc miért nem lehetne, szerintem nem olyan sok.
  • FoodLFG
    #17
    Nekem bétám volt, tökjó meg minden. Most átállították hivatalosra és a profilok nagy része régi külsővel jelenik meg, néhány pedig már az újjal már vagy három napja.
    Az új jobb lenne, mert áttekinthetőbben listázza a playlisteket.


    Középső gombos új tabos meg nem nyitás tényleg gáz, de a korai bétában még ennél is rosszabb volt. Tehát fejlődtek.
  • Molnibalage
    #16
    Minden egyes újításnál sikerül úy úítani, hogy egyes gomboknál még véletlenül működjön az, hogy új tabban nyissa meg a tartalmat. Vicc....
  • MeoH #15
    De igen. Csak epp a net fele fordulnak azok az emberek. Szemely szerint en is. Alig nezek TV, 2hetente forma1, nagyabol ennyi. ill. ha nezek vmi dvdt.
  • hdo
    #14
    Nem vész el, csak átalakul! :D
  • B0nFire
    #13
    Most mi ez a tévé buzerancia? Nem kifelé megy a divatból a tévézés?
  • Tetsuo
    #12
    Szerintem ideje volt lepni, csupan rossz iranyt valasztottak es valoszinu, hogy a sok negativ visszajelzes miatt tovabb modositjak ezt a feluletet.
    A hozzaszolas rendszeret is fejleszthetnek igazan, hogy komolyabb velemenyeket is meg lehessen fogalmazni es atlathatobb lenne a valasz-fa... Na, persze az nem erdeke a cegnek, de a felhasznalok egy csoportjanak az lenne.
  • Big Boss Hu
    #11
    De mi ez a hányadék már, ennél minimalistább dizájnt se láttam rég. És mindennek a tetejébe még a gmail is ilyen lett...vissza a régit.
  • Bronx South
    #10
    Én nem vagyok ellene az újításoknak, de jelenleg nagyon ocsmány amit műveltek. Ha szerinted sokat nem változott, akkor töröld meg a hályogot. ;)
  • Bronx South
    #9
    Már szinte a kezdetektől használom, rendszeres videófeltöltő vagyok, és szerintem a jelenlegi kialakítás nagyon ocsmány... :/ A átláthatatlan kavar miatt ahogy most kinéz a tube, szerintem esni fog a népszerűsége. Amúgy is van már 1-2 videómegosztó ami egyre népszerűbb, és a jövőben biztos a youtube közelébe érnek.
  • ADAMEX9
    #8
    És még ami hiányzik: ha megnézek egy ajánlott(feliratkozott) videót, akkor miért nem tudja becsukni a listában (nem eltüntetni, csak ne mutassa a képet vagy valami, hogy kevesebb piexelt és figyelmet vonjon el...), mert hiába néztem meg a videók felét, ugyanúgy át kell görgetnem rajtuk állandóan, és böngészni, hogy melyik videónak van fekete címe(és nem lila, amit már megnéztem).
  • ADAMEX9
    #7
    Nem az a gond, hogy a felület változott, hanem, hogy a funkciók is.
    Én például nem találom a barátok listáját. Valószínűleg kivették ezt a barátság dolgot belőle. Fel kell iratkozni mindenkire. Most keresgélhetem végig őket.

    Másik dolog tényleg az, hogy még jobban le akarják tolni a médiashitet a torkodon. Eddig legalább X-elhetted azokat a videókat ami nem érdekel, most az sincs.

    Na és ez a 980 px széles weblap? 2011-ben? Azért legyen szélesvásznú a monitor, hogy ne használjam ki? Görgethetek le végtelenségig, mert kaptam egy 460px széles sávot arra ami érdekel (feliratkozott videók).
  • fergusonpapa
    #6
    háh..szeretem a fanyalgokat :D régi utube már manapság elég tréé volt. ideje volt ujitani,és sokat nem változott szerintem.
  • hdo
    #5
    "Az elmúlt hónapokban egyértelművé vált, hogy a népszerű videomegosztó platform a televíziós korszakra készül fel és szinte mindent ennek rendel alá."

    Ezzel a mondattal nekem le is esett, hogy honnan ismerős az új felület. Sebaj, innentől fogva vagy máshova beágyazva, vagy sehogy nem nézek youtube videókat, mert ez a felület egy átláthatatlan 2 bites okádék.
  • Szefmester
    #4
    Ha egyszer szerintük az fog neked tetszeni.. meg kell szoknod, és meg kel szeretned... kit érdekel hogy helyette Dimmu Borgirt akarsz hallgatni amikor a kishugi a te profilodon nézegette óraszámra Rihannát. :)
  • ADAMEX9
    #3
    Valaki megmondaná, hogy merre találom a barátaim listáját?
    Valamint, hogy hogyan lehet új ajánlott csatornákat kapni, mert hiába X-elem ki Rihanna-t, ráfrissítek és megint őt ajánlja!
  • Old PS Fanboy
    #2
    Nagyon nem jön be.
  • finaltrekker
    #1
    Remélem kitalálnak valamilyen megoldást a feliratozásra.