1347

  • bcrics
    #1147
    Hát vazz, pont ezt írtam itt..:
    link
  • Wking
    #1146
    Giger sajnos nem volt teljesen jelen, csak vmi zöldfülü designer, akit Scott bácsi bízott meg,h ha lehet ne legyen túl giger-es.
  • bcrics
    #1145
  • TreDoR
    #1144
    Na persze lehet magyarázni, hogy Weyland direktkreténeket (így egybe) vett fel, de a film nézése közben nem erre asszociál az ember...
  • TreDoR
    #1143
    Hát, azért látványilag nem olyan nagy szám, a szórakoztatás része mondjuk igaz lehet, fogsz elég jókat nevetni egyes részeknél, lévén, hogy paródiába illenek.
  • Pretorian
    #1142
    Jah közben nekem is bevillant ez a dolog a bioruhával.
    Hát úgy vehetik le, hogy nem Karl Sagan és Stephen Hawking írták a forgatókönyvet. Ez nem egy tudományos ismeretterjesztő film a BBC pénzéből, nem kell ide komoly kutatókat képzelni. Látványfilm, a szórakoztatás az egyetlen célja.
  • gabe paul logan
    #1141
    ha alaposan figyelted az összes trailert, infót, soundtrackek címét akkor nem igazán van olyan amit nem sejthetsz
  • gombabácsi
    #1140
    valszeg a ruha is valami bioruha, élőlény, ha úgy tetszik

    de sokkal nagyobb kérdés, hogy komoly kutatók hogy vehetik le a sisakjukat egy idegen bolygón, csak mert a légkör belélegezhet?

    vagy hogy miért ennyire sík rossz ez a film?

    :)
  • Pretorian
    #1139
    Amúgy az nekem sem tiszta száz százalékig, hogy ha az a cucc az engineereken tényleg csak maszk, a rajtuk lévő pressure suit sem csont vagy bőr vagy hús, akkor hogy a rákba csontosodott meg az első Alienben a space jockey a székben.
  • Pretorian
    #1138
    A Faszbenderre már rá volt írva a trailerekben is hogy ő lesz a droid.
    Van valami olyan dolog a filmben, amit nem lőttek le a trailerekben? :D
    Még nem néztem meg, egyenlőre nem volt kivel. Talán jövő héten.
  • TreDoR
    #1137
    Mondjuk ez az elejétől kezdve benne volt a pakliba, a lentebb belinkelt alien életciklusos képből 2 fajta létezik, a másikon egyértelműen látszik, hogy az egy sisak.
  • nipponia
    #1136
    Én tudom, hogy nem fogom az emberiség fejlődését előbbre vinni. Viszont veled ellentétben én tudok szöveget értelmezni. Mert ezek szerint rajtad kívül mindenki megértette, hogy mit akartam mondani.
    De rájöttem az igazságra. A fekete trutyi a TE spermád volt, amit miután megvizsgáltak gyorsan eldugtak a világ elől. A kutatók meg öngyilkosok lettek hogy még véletlenül se fecseghessék ki, merre található. Ugyanis a vizsgálatok után rájöttek, hogy ekkora tudatlan kretének ne szaporodjanak. Még elözönlenék a galaxist.
  • TreDoR
    #1135
    De lehet, hogy az is ujdonságként fog hatni, hogy a chestburster (ami kikel a gazdatestből) egy fasz, az sj székkel és távcsővel együtt szintén, az alien feje dettó, a hangárok bejárata meg egy pina.
  • berczely
    #1134
    A Giger rajzokat, terveket elnézve teljesen elcseszte Scott a filmet. Sokkal betegebb, durvább dolgot lehetett volna kihozni a Xenok kialakulásával kapcsolatban és egy beteg előzményfilmet létrehozni. Mert ez előzményfilm. Nem is értem a rendező miért vitte el ennyire a normalitás irányába a dolgokat. SJ ormányos cucca csak egy űrruha pfff...
  • TreDoR
    #1133
    Gondolom, eddig még nem láttál Giger rajzokat. Ennél sokkal betegebb elképzelései is vannak (önmagukat megb***ó lények pl).
  • berczely
    #1132
    Hangosan felnevettem!
  • gabe paul logan
    #1131
    Talán egyszerűbb a válasz mint gondoljuk :D

    fekete trutyi az SJ spermája és 2 ezer évi verték faszukat az üvegekbe
  • sandor8206
    #1130
    lehet filmek sokat dobtak az emberiségen, de te tuti nem!
    Ez nem egy olyan koncepció, teoria, jelenet mint a Jedi visszatérben a repülő motorok és építenek egyet valóságban is.
    1; Mivel vinné előbbre az emberiséget, hogy SJ nősténye az alien
    2; Hol volt a filmben egy halvány alien fing utalás is, hogy SJ-k nősténye ezek
    aki ilyen teorikát talál ki az a saját beteg hülyeségét hangoztatja

    Komolyan mondom, akkor ha itt tartunk akkor simán fenn áll a "hülyeségem", hogy fekete trutyi az SJ spermája és 2 ezer évi verték faszukat az üvegekbe
  • TreDoR
    #1129
    Na meg nem úgy tunt, hogy a hologrammon látott rohanó engik túlságosan onfeláldozó hangulatukban lettek volna.

    De lehet, hogy oket is csak hébe-hóba szállja meg a hobbiongyilkos ihlet.
  • TreDoR
    #1128
    Mondjuk, ha csak ennyi a prometheus sztorija, hogy engik teremtenek, aztan alienek zuznak, majd kezdodik az egesz elolrol az eleg uncsi. :(
  • TreDoR
    #1127
    Olvastam is regebben valamelyik alien kepregenyben, hogy a xenok azert leteznek, hogy fennaljon az egyensuly. Bar nem gondoltam volna, hogy ezt valaha is beepitik egy filmbe.
  • TreDoR
    #1126
    Vegulis, me'g a vegen kiderul, hogy az alien tenyleg a hala'l, es azert is hullik szet tole az elejen az sj.
  • TreDoR
    #1125
    Hat azt mondjuk nem egesszen vagom, hogy ami a freskon van az sj mellett az micsoda?
  • gabe paul logan
    #1124
    na tessék :D anno az alienben az másik szkafandert vett fel
  • gabe paul logan
    #1123
    Ezt a vallásos gondolatsort összefoglaltam lejjebb, számomra tetszetős, lehet a hívőknek nem igazán.


    hupsz és kifelejtettem, hogy pont ráadásul karácsonykor játszódik a sztori, nöm vélötlön?
  • Wampa reloaded
    #1122
    Azt honnan lehet tudni mekkora a sj?
    Nem a rázárult burok ruhában ül? Lehet hogy csak az nagyobb
  • TreDoR
    #1121
    Pedig ennel cifrabb elkepzelesek is vannak. Pl. hogy az sjk nefilimek, a feskon lathato xeno meg egyenesen lucifer.

    Na meg ugye a "megoltetek jezust rohadekok ezert meghaltok" verzio, amirol scott megerositette, hogy az eredeti scriptben szerepelt...
  • Wking
    #1120
    A zene gyönyörű, rögtön megfogott, már az elején.
  • Wking
    #1119
    Szerencsére még élünk egy páran, akik fent tartják ezt a mítoszt, és továbbadják az ifjabb generációnak :D Este végre sor került arra, h megnézzem. Bár nem sok elvárással ültem be a moziba, köszönhető a temérdek trailer-nek, meg írománynak, mégse csalódtam. Tény, h van 1-2 apróság, ami még nem teljesen tiszta, de sebaj, megnézem újra.
  • gabe paul logan
    #1118
    az alient megjelenéskor alaposan lehúzták pl a kritikusok
  • gombabácsi
    #1117
    a lost-fos is klasszikus már most

    szóval bármi megtörténhet

    pl az alien1-et értékelő emberek is lassan kihalnak, maradnak a fiatalok akik nem is értik mi volt abban a jó...
  • gabe paul logan
    #1116
  • Klemice
    #1115
    Sőt ha az alienek a nőstény SJ-k, akkor a férfi SJ-k buzik, és a nőstényeknek azért van faszt formáló fejük, hogy seggbedugják a férfi SJ-kat.
  • Klemice
    #1114
    Szerintem a SJ fajnak ilyen kúp alakú enyhén konyuló pénisze lehet, mert az emberből kikelő alien feje hasonlít egy emberi falloszra, ezért a SJ fasza olyan lehet mint a belőle kikelő alien fasza.
  • nipponia
    #1113
    Nekem semmi gondom nem volt vele, szerintem jó történetet mesélt el jó megvalósításban. Csak ha nem ez a rendező csinálta volna, akkor nem lett volna ekkora siker. Itt a rendező neve adta el igazán a filmet. De még ez sem segítette elő igazán azt, hogy klasszikussá váljon a filmje.

    Kössetek belém nyugodtan, de szerintem a Prometheus klasszikussá fog válni akárcsak a Nyolcadik utas a halál.
  • Garga Pitic #1112
    Nincs az Avatarral semmi gond. Egy már ezer formában elmesélt sztori látványos újramesélése. Amolyan korrekt darab.
  • nipponia
    #1111
    Feltételezés, teória, játék a gondolatokkal. Tudod, ez a három dolog nagyon sokban vitte előre a fejlődését az embereknek. A technikai fejlődésben nagyon sokat dobott a filmek és a regények kitalálása.
  • Garga Pitic #1110
    Szerintem Scott nyugodtan kitalálhatott volna más környezetet a többgenerációs teremtős-teremtményes meséjéhez, kár volt az Alien-univerzumot piszkálnia.
  • nipponia
    #1109
    Hát baccus, megnézném a nászéjszakájukat :))). Lehet azért teremtették az embert, hogy egy gigantikus szexpartnerkeresőt csináljanak maguknak :)))).

    BCRICS:
    Kurva jó lett a Thing előzetese. Bár erre a filmre mondom egyedül, hogy a CGI ártott neki. Szerintem sokkal jobb volt ezen a téren a klasszikus bábozás. Valahogy ijesztőbben jött ki.
    Az Avatar meg túl lihegett film volt. Igazából ha nem Cameron csinálta volna, fele ekkora siker sem lett volna.
  • sandor8206
    #1108
    komolyan mondom, szeretnék azzal az emberrel találkozni és megkérdezni tőle, hogy honnan a faszomból tud ilyen ökörségeket összefilózni, hogy alien a nőstény SJ? mi alapján? + mi értelme? ez csak egy film