14
  • sathinel
    #14
    Ja szintén. Inkább ők ha már választani kell. Eddig elég jól megoldották hogy nem kell mindenért fizetni. Ha az OS-ük is kijön akkor kíváncsi leszek mekkora pampogás lessz.

    bár igaz kontroll mindíg kell. De ha nem fizettek szénné mindenkit akkor max a programjuk lehetne gázos de ott a bing meg a többi röhej keresők mégis őket választja mindenki. Kereslet kínálat vagy hogy is van ez.
  • finizlik
    #13
    Ha lehetne választani, hogy kire bíznám az összes adatomat a Microsoft , Facebook, Google hármasban, akkor gondolkodás nélkül a Google-t választanám.

    Messze a legbiztonságosabb és ő figyelembe is veszi a felhasználóit.
  • fergusonpapa
    #12
    első sorodban a válasz :)
  • mousee
    #11
    Kell nekik a zsé :)

    Amúgy MS-t megvágták mert nincs alternatívája (nélküle rengeteg program nem fut, erősen sarkítva "minden csak windózra van megírva").
    Google monopol a keresőpiacon, mert jó, mindenki ismeri, de baromira nincs rákényszerülve hogy használja. Tökéletesen tud keresni bármely konkurens keresővel, nem szenved ezáltal semmiben sem hiányt.

    Szal nem értem a versenyhivatal miért pattog.
  • fauszt
    #10
    Mindennel foglalkoznak csak azzal nem amivel/akikkel kéne a "nagyeszűek"
    Egy kutya mind!!!A valós gondok megoldása helyett és a valós munka helyett ilyen semmitérő munkával és "hírekkel" baszogatják/riogatják a mamlasz,birka népet!
    10-20 év múlva a google lesz a legkisebb gondunk de tudván...a vélemény olyan, mint a segglyuk. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.
  • G_ArchAngel #9
    Megbuntettek a Microsoftot, Intelt, Applet, most a Google jon. Szarban van az euro, kell a 'tamogatas':)
  • qetuol
    #8
    nem tudom miért, de ha a fb és a gugli közt kéne választanom, akkor inkább bíznám minden adatomat a guglira...
  • wraithLord
    #7
    Versenyhivatal...
  • szabolacika
    #6
    igen megtagadta pár országnak az adatok kiadását, de volt olyan is akinek kiadta a felhasználók engedélye nélkül
  • Fenrir
    #5
    #2
  • senki687
    #4
    Nem értem, hogy mi a gond a google-vel meg a facebook-al? Nekem úgy tűnik, hogy túl van ez lihegve. Ha egyik pillanatról a másikra megszünne mindkettő, akkor 1-2 napig hiányozna és ennyi. Ettől még mindenki nyugodtan tudna aludni. Azért használja a többség ezeket, mert piallanatnyilag ezek a legjobbak. Ha megváltozna az üzletpolitikájuk és már nem felne meg az elvárásoknak, akkor indul másik helyettük. Pótolhatóak.
    A felhasználók adatainak hanyagul kezelése vádra pedig egy cikk jut eszembe, amely azt taglalta, hogy a google megtagadta országoknak a felhasználók adatainak kiadását. Ha a kormányok nem tudják tőlük megszerezni, akkor már csak a hackerekben "bízhatunk"... ők pedig megszerzik mástól is.
    Szóval nem értem, hogy mi ezzel a probléma és ez zavar. Elmagyarázná valaki, tömören és érthetően, hogy miért kellene fellépni a google és a facebook ellen a versenyhivatalnak?
  • Helium3
    #3
    Szerintem pedig inkább jó, hogy egyre többen szólalnak fel a google ellen, hiába mindenki barátja, de ez már rég nem csak a keresőről szól.
  • csulok0000
    #2
    biztos elfogyott a pénzük és most alapozzák meg az újabb milliárdos méretű bírság kiszabását.
  • gforce9
    #1
    Most komolyan, egy amerikai vállalat az egyik legnagyobb gondja az EU-nak? :)