713
  • Narxis
    #513
    Hook-ról ezt említette már korábban is. Lehet majd kiderül, hogy ottragadtak és nem lassabban telt az idő vagy ilyesmi. :D
  • xido
    #512
    Na most mi volt ez a

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    horroros Peter Pan húzás,meg hogy Bae még Hook csicskása is lett Seholszigeten?:)..Akkor hány éves ő,ha simán átélt olyan jó 150 éve Londontól napjainkig?:)
  • Narxis
    #511
    Aztarohadt, a vége ütött....
  • Narxis
    #510
    Komoly rész volt. Kivi vok, hogy mi a kopasz csávó terve.
  • Narxis
    #509
    jah azon röhögtem :D
  • xido
    #508
    "Nem is rossz,Don Juan"

    "Don Juan egy senki volt,míg alkut nem kötött velem"

    Besírtam..kurvanagy pillanatok:)
  • cylonflatus
    #507
    Jaj, ez must have!
  • Andr0
    #506
    az hatalmas volt :D
  • Narxis
    #505
    Jó kis rész volt, Belle eléggé meglepett a végén... :D
  • Narxis
    #504
  • Shiwo
    #503
    Junkie:

    09.04-én a Marvel Comics megjelenteti a Once Upon a Time: Shadow of the Queen című képregényt, mely az OUAT történetének kiegészítése lesz – ez a füzet a Vadász 1. évados epizódja után játszódik.

    Borító:
  • Narxis
    #502
    Ennek a speciális résznek nulla azaz 0 azaz ZERO értelme volt. Faszé húzzák halasztják a rendes részek leadását, csináljanak többet ha nem elég. 2 hetente van szünet és akkor a téli-nyári hosszabb szünetekről nem is beszéltünk.

    Ez a rész akkor lett volna talán értelmes ha a színészek is beszélhetnek a sorozatról, karaktereikről meg úgy mindenről.
  • Shiwo
    #501
    Junkie:

    "A Once Upon A Time-spinoffról: a címe Once: Wonderland lesz, a Kitsis-Horowitz készítő duónak Zack Estrin fog besegíteni a showrunnerségbe és megvan a 3 főszereplő: Sophie Lowe, Michael Socha és Peter Gadiot. Oké, angol-power.2
  • Narxis
    #500
    yep
  • xido
    #499
    amúgy ezek Emma érezéséig voltaképpen napi-hurokban voltak,mint az Idétlen időkigben?..azért is állt az óra egy helyben?
  • Herold
    #498
    Nabazmeg, kezdenek összekuszálódni a szálak. Én már semmit nem értek.
  • Shiwo
    #497
    hogyne lennének gyerekek, Henry iskolába jár, Hófehérke tanárnő, van ott egy rakat... max ők sem növekedtek..
  • Sir Quno Jedi
    #496
    Nos egy gyereknek az a pár év nem tűnik fel, hogy a többiek nem öregszenek. Eleve a városban nincsenek gyerekek ugye, csak felnőttek, szal. szegény Henry mégis kikkel játszott?! :D Nem lehetett egy élmény. Végülis csak ő és Regina voltak szabadok és változtak, a többiek nem. Nem csoda hogy végül ennyire kötődött Reginához. A többiek csak zombiakok voltak.
  • xido
    #495
    itt meg bejön a másik gondolatom akkor...Emma sose volt a városban előtte,Henry se ott született..Regina nem mehetett ki érte a városból a határvonal miatt,ha meg nem létezett a város,a gyámhatóság hogy adta örökbe?..és Henry növöget..és senki nem öregszik mellette...vagy ő eleve ilyen kis konspirátor és nem zavarta az egész..?
  • Sir Quno Jedi
    #494
    Semmit sehova nem kellett regisztrálni. Erdetileg kívülről nem is látszott a város és semmi, ha arra mentek a rendőrök, nem találtak ott semmit. Mondták hogy sem a térkép, sem semmi szerint nincs is ilyen város, pláne nem ott. Van egy fal, azon kívülről nem látszik semmi idegeneknek. Nyilván kell valami speckó esemény, hogy átjussanak külsősök a falon. Lásd. a gyereket aki felnőtt és visszajött az apjáért (ők ugye ott voltak az erdőben AMIKOR aktiválódott az átok, ergó úk már benne voltak a cuccban, mikor létrejött). MIKÖZBEN a városiak nem öregedtek semmit. Emma is felnőtt közben odakint. A város afféle sztázisban van, ráadásul ciklikusan minden nap ugyanolyan. Regina ezért is unta rohadtul.

    Ne feledd, a bentiek afféle álomban voltak, nem tettek fel kérdéseket, hogy azelőtt mit csináltak, honnan jöttek, honnan van az alkatrész a kocsikba, meg az élelmiszer, meg a benzin, ki az elnök, semmit. Nem is kérdőjelezték meg. A városon kívüli dolgokkal nem foglalkoztak egyáltalán. Csak úgy VOLT magától minden, ha kellett. Gyenge díszlet volt csupán az egész, de ők a "filmen" belülről nem láthatták azt.
  • Narxis
    #493
    Bezony. Az Owen-es rész erről szólt, szeretett volna olyan embereket akik nem hódoltak be neki mert az átok miatt mindenki becsicskult így meg nem volt olyan finom a bosszú.
  • Shiwo
    #492
    sehogy... sztem nem ő alakította ki, ő csak elszabadított egy átkot, amiről nem is tudta, hogy pontosan miképp fog működni
  • xido
    #491
    kérdés,ami inkább csak unalmamban jutott eszembe:)

    készül az átok,de ugye mesevilágban élnek..honnan tudja Regina,hogy milyen világba érkeznek,hogy kell kiépíteni a szocio-gazdasági mindent,neveket,foglalkozásokat,emlékeket..helyi átfogó történelmi és társadalmi ismereteket és kellékeket..a kisváros regisztrálása az usa földhivatalba..adók,tb..stb..:)))
  • Narxis
    #490
    Ja ez nem csak itt fura. Közkatonákat ölni tök általános minden sztoriban, moralizálni meg akkor kezdenek ha főszereplő esik el. Mondjuk itt tudjuk, hogy mi volt Cora célja, persze az más kérdés, hogy sztem nem így akarta elérni.
  • xido
    #489
    én azt nem értem az ilyen morális izéken,hogy odaát nyilazta meg kardozta a királynő katonáit,ha jól emlékszem...nem mindegy,hogy végre egy főboss-t sikerült eltennie láb alól?
  • Narxis
    #488
    Am. abban igazad van, hogy rossz nézni a szenvedését de alapvetően a mesehősök eléggé egydimenziósak. Jók vagy rosszak. Slusszpassz, itt persze csavartak 1-2 karakteren mert muszáj volt és örülünk is neki de nem szabad elfelejteni, hogy honnan jöttek.
  • Sir Quno Jedi
    #487
    Én nekem már hányigerem van a sznótól! Döntse má el, akar-e egydimenziós mesehősklissé maradni! Komolyan én Rumpelnek drukkolok. Ő közelebb áll a valódi emberekhez. Még Emma sem színjó, hiszen itt nőtt fel és alaposan megfertőzte a viágunk a személyiségét. Eleve bűnözőként kezdte.

    Ha sznó, meg hülye herceg igzán törődne a többi ártatlannal, nem hagynák büntetlenül lemészárolni őket, mint ahogy tették az óratoronyban pl.
  • Narxis
    #486
    úúúú basszus ezt elbasztam, kurva élet :D

    SPOILER!!! NE OLVASSÁTOK
  • Narxis
    #485
    Ez komoly egy rész volt. Mi lesz szegény Mary Margaret szívével?

    [spoiler[ Nagyon örülök, hogy Geppetto végre megtalálta a fiát. Azt a 2 nyomorult evilágit meg felpofoznám a gecibe. Milyen kis rohadékok. Meg milyen faszság ez, hogy kinyírta egy sokkolóval a Dragont és August-ot, sztem ez buziság. Am. a Dragon tényleg egy sárkány lehetett?[/spoiler]
  • Shiwo
    #484
    volt egy 2009-es érdekes Alice próbálkozás a Tin Man készítőjétől, de a Pilot-tal el is halt a dolog...
  • Sir Quno Jedi
    #483
    Hmmm, egy Alice sorozat nem is lenne rossz, pláne American McGee stílusban... :D
    http://www.youtube.com/watch?v=D1X1C333nN8
  • Shiwo
    #482
    Sorozatjunkie:

    Hírkedd:
    Áprilisban forgatják a Once Upon A Time-spinoff pilot-prezentációját, ami alapján az ABC dönthet a berendelésről (ez a 40 percnél rövidebb anyagot jelent) – most kezdődött a casting három állandó szerepre: Alice (angol lesz), Kőr Bubi és Amahl.

    Hírszerda:
    Zack Estrin és Jane Espenson írja a Once Upon A Time-spinoffot, mely középpontjában nem a Kalapos lesz (ezt elvetették), hanem Alice, az Átok Utáni világban fog játszódni és lesznek benne flashback-ek is. A forgatás 04.07-én kezd Vancouver-ben.

  • Narxis
    #481
    Ja... hát oda kell figyelni. :P
  • xido
    #480
    mert teljesen elkalandoztam és nemrég jöttem rá,hogy én azt hittem
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Cora halála után csinált egy időutazós varázst Regina és visszakerült mindenki az időben az átok megtörése elé...nem fogtam fel,hogy flashback és a túrázó apu első találkozása a várossal AZ átok megjelenése:)))
  • Narxis
    #479
    Mé? :O
  • xido
    #478
    Azannya ez megint milyen volt.csak kicsit zavaros nekem és paradoxonos..
  • pauly
    #477
    Ja,jó rész volt!Nekem az évad eleje volt kicsit csalódás(Mulan,Frankenstein stb),de mostmár megint legalább olyan jó mint az 1. évad.
  • Narxis
    #476
    Ez komoly rész volt. Szegény kissrác...
  • zsolesz92
    #475
    Jó volt, jó volt, de...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kicsit elegem van már ebből a lelkifurkás dologból, hogy 87 barátomat megölik, de én vagyok a jó, ugyhogy nem ölöm/öletem meg... most is futva mentek megmenteni Corát, Regina életét is vagy 3-4szer megkímélte.. Kezd unalmas lenni..
    Most jön a bosszú, Snow meg depi lesz mert elsuttogott egy nevet..
  • modellmaker
    #474
    Fú nah megint egy olyan rész volt, ami után nehéz szavakat találni. Megint a régi részekre kezd hajazni a sorozat, sztem pozitív :)