713
  • JethroHUN
    #553
    S03E03 végén, csak szerintem van eléggé furán megcsinálva a script? Mulan mégis mit akarhatott mondani Auroranak? Mert amikor meghallotta, hogy ő gyereket vár Philip hercegetől, akkor rávágta, hogy csatlakozik robin hoodékhoz.
  • Narxis
    #552
    Rumpi hátsó szándékkal csatlakozott. Regina és Emma tényleg meg akarják menteni, Emmával meg mennek a szülei mert őt is szeretik és Henry-t is. Hook meg majd megtudod, hogy miért vagy inkább ki miatt ment. ;) Meg amúgy sincs jobb dolga. :D

    Azért ne feledjük, hogy a sorozat alapja a mesevilág tehát ne várjunk itt valami szuper összetett sztorit. Szerintem jól változtattak rajta anélkül, hogy az alapokat lesöpörték volna.
  • JethroHUN
    #551
    Jó volt a második évad vége. Kb a felénél váltottam át angolra, gondoltam annyira úgysem jó, hogy mindig várjak egy hetet új részre. Viszont nagyon jó az angol hang, a magyar szinkron se rossz, de valahogy fura.

    De viszont annyira frusztráló évad volt, mivel az egész arról szólt, hogy Regina megint ki akar nyírni mindenkit, aztán megszívja, és megmentik újra és ÚJRA. bazd... mindenki stockholm-szindrómás, vagy mi? Amikor az elektromos vezető képességet tesztelte Owen, az azért már régóta kijárt neki. De mi történik, megint rohan mindenki megmenteni... már nagyon unalmas. Legalább fel dobták az évadot az alternatív Belle-el(folyamatosan piált ), meg a Cora kiiktatása is elég nagyon ötlet volt. (mármint a kivitelezés) De még ezt is lerombolják, Mary Margaret összeomlásával... pedig nagy sztorit lehetett volna kreálni a Bosszúálló Hófehérkéből, mint az első évadban amikor ki akarja nyírni Reginát, a szuper pontos íjjal.

    Az is komoly, hogy Henrynek hirtelen mennyi rokona lett. Anyja, nevelő-anyja, 3 nagyszülő, fater. Akik eddig mind ellenségek voltak, most családtagok WTF.

    Ez az Avangers Team a évad végén mi már? Mindenki ki akarta nyírni a másikat, de hirtelen úgy döntenek, hogy inkább mindenki megbocsát a másiknak (csak úgy, 1 óra cselekmény alatt) és megalapítják Regefalvai különleges alakulatot.
  • Narxis
    #550


    Jó rész volt a mai is de szegény Henry megküzd a színészkedéssel, néha nagyon bénának érzem. Persze még csak gyerek de Pán pl. sokkal jobb szvsz. Mondjuk Henry-nek a karaktere is unalmas, kb. semmit nem csinált amióta a szigeten van.
  • xido
    #549
    mármint EvilMilfQueen után :)
  • Herold
    #548
    Ebben az évadban még ez a Zöldike eddig a legjobb csaj.
  • Narxis
    #547
    Annyira ismerős volt a srác aki Knave of Hearts-ot játssza a spinoff-ban. A Misfits-es Kelly tesója. :)
  • Narxis
    #546
    Sztem jó lesz az. A CGI tényleg bénácska de szvsz az anyasorozatnál is ugyanilyen sokszor. A színészek majd belerázódnak.
  • xido
    #545
    srácok..ritkán érzek így..de ez a spinoff egy hatalmas bukás lesz.nem is hiszem el,hogy ugyanazok készítik..
    amatőr az egész,tele nyomorék és béna színészekkel,súlytalanul elcseszett klassz is lehetne crossover figurákkal..ocsmány minimax sizntű cgi-ájjal..és nem azért érzem így,mert az anyasorozat már 2 éve bizonyít..ez nem fogja megérni a 2.évadot,főleg nem ilyen főstoryval..
  • xido
    #544
    szóval 3*2..meglepő kacsintás volt
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az Excalibur....és Rufio említése,utóbbi főleg,hogy az eredeti Pan mesében sose volt,csak a Spielberg féle folytatásban:)
    és hát még mindig tudnak olyan jeleneteket,amin az ember szeme bepárásodik:)
  • Narxis
    #543
    Once Upon a Time in Wonderland. Már tölthető az első rész.
  • Herold
    #542
    Miféle spinoff?
  • Narxis
    #541
    De-de. Nincs topikja. Most néztem meg és nálam abszolút nézős.
  • xido
    #540
    Na...senki nem spinoffozott vagy van küön topicja?:)
  • Narxis
    #539
    Ez se volt rossz, de kicsit talán kevésbé meseszerű ez a hely vagy nem tom. Lehet később lesznek érdekes arcok út közben.
  • pauly
    #538
    Ja,nem volt rossz.Én abban reménykedtem hogy Rumpelstiltskin itt vissza fog változni,de sajnos csak átöltözött :)
  • Narxis
    #537
    Nagyon jó volt az évadnyitó.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rumpi nagyon badass lett aztán elsírta magát... :D nem lehet, hogy Pán is a fia? Meg végre több a varázslat, tetszik.
  • Herold
    #536
    Kezdődik a 3. évad.
  • Narxis
    #535
    majd zacskót húzok rá :D
  • tigeroo
    #534
    van 1 lófeje xd
  • Narxis
    #533
    Sophie Lowe
  • Herold
    #532
    Ki a tököm ez amúgy?
  • Narxis
    #531
    Ez kurva jó lesz, csajt meg szúrnám.
  • Sir Quno Jedi
    #530
    mámegménebasznaoda?!
  • xido
    #529


    oda fog baszni vagy oda fog baszni?:)
  • Narxis
    #528
    Megmondtam vagy megmondtam?
  • Sir Quno Jedi
    #527
    én most fejeztem be az évadot, gyjó volt
  • tigeroo
    #526
    19. rész amikor gold meglátja biliárdozni bellet, zene alatta: metallica - the day that never comes...

    odabaszott:D
  • tigeroo
    #525
    a 8. résznél járok, omg mekkora. tanulnom kéne holnapra de erős késztetést érzek hogy ledaráljam az egész évadot még ma :D:D:D
  • Narxis
    #524
    lol :D
  • Herold
    #523
    Jajaja, Neverland.
    Mint a MJ birtoka, ahol szintén kisfiúk tanyáztak, csak más célból.
  • xido
    #522
    és egyáltalán miért egy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    fiú nélküli árnyék Peter Pan?..és miért lettek ilyen horrorra véve az Elveszett fiúk?:)
    bár tegyük össze...odaviszik elé Baelfire-t,de Pan már akkor a meg sem született gyerekét keresi..szerintem köze lesz a Rumple vérvonalhoz,és hogy Henry okozza a vesztét..én valami Lidérces lélektisztulós küldetést szimatolok,ami miatt a végén Gold megmenti Henry-t,hogy Pan ne szállja meg..vagy ilyesmi:)
  • Andr0
    #521
    jó kérdések, de az "soha".
  • Herold
    #520
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mit akarhatnak Henrytől Csodaországban? És honnan ismerik?
  • Herold
    #519
  • cylonflatus
    #518
    Így van, ez meg a másik. Nem maradt ott Londonban napjainkig, visszament a saját világába (pontosabban Sohaországba, nem az Elvarázsolt Erdőbe)
  • paly90
    #517
    nagyon rossz finálé, méltó volt az évadhoz
    nagyon nagy jóindulattal 10/5
  • Narxis
    #516
    Aztarohadt!!! Ez brutál évadzáró(?) volt. Kell egy fél óra, hogy magamhoz térjek.
  • Sir Quno Jedi
    #515
    Nomeg a különböző síkokon amúgyis tök máshogy telhet az idő, ez nem probléma. Sőt, a meseuniverzumban nyilván nem is sok értelme van az időnek, hiszen a sztorik állandósága miatt egyes részein időhurkok/buborékok képződhetnek. Gyakorlatilag nem lehet ésszerűen mérni az időt.
  • cylonflatus
    #514
    Meseszereplők, egy alternatív mese-univerzumból - ha a létüket elfogadod, akkor az már hihetetlen lenne, hogy esetleg ők máshogy öregszenek? Persze ha ez ütközne a sorozat szabályrendszerével akkor jogos, de én nem emlékszem ilyesmire, hogy korábban ez magyarázva lett volna (a sorozatban).
    Ez arra emlékeztet, amikor pl egy aktuális Walking Dead epizód után azon voltak kiakadva, hogy az öreghez hogy került sorkiemelő filc. Föltámadnak a halottak, zombik grasszálnak ide oda - és akkor Hershel filce a "nem életszerű", lol...