713
  • xido
    #593
    még nem láttam,de zöld boszorka jöhet az Ózból is :)
  • grebber
    #592
    Hm ki a tököm azt a zöld "boszorka"?
  • Narxis
    #591
    Hook karaktere fel van építve? Akkor alapos át kellene építeni mert sztem neki és Reginának is meg kéne maradni egy negatív karakternek. Lassan már mindenki jófej lett itt pedig nagyon kellene egy állandó gonosz. Mondjuk Hook nem kell, hogy gonosz legyen de legyen saját érdekeit néző, önző karakter. Ezt még talán pótolhatják a Neal-el való rivalizálásban de kétlem, hogy megteszik. Megy a nyálgépeskedés és a mindenki megváltozhat duma. Nem tom hány évre terveztek de ha ez így marad akkor nem kár ezért a sorozatért. Igazi gonoszok kellenének bele. Legyen valamiféle egyensúly.
  • Shiwo
    #590
    vagy visszatér Ruby (volt róla szó, hogy pár rész erejéig újra szerepelni fog), hogy végleg eltüntessék, indokolva a dolgot.. de én amúgy Neal-t nyíratnám ki, ő olyan semmilyen karakter..
  • Herold
    #589
    Belle is esélyes, érdekes lehet, ahogy Rumple Belle elvesztése miatt újra gonosszá válik.
  • JethroHUN
    #588
    Fő karakterként csak Emma, Henry, Regina, Show és Prince jöhet szóba. Bármelyikük kiírás kinyírná a sorozatot azonnal. Annyira kulcs karakterek, hogy egyikük sem működik a többi nélkül. Regina kakukktojás... már nem igazán tölti be a szerepét Evil Queen-ként, + a kijelentés, hogy a "gonoszok nem érdemelnek boldog befejezést" Hook, Neal és Belle nem is értem miért vannak a listában, eléggé másodlagos szereplők. Belle karakterének Rumple nélkül nincs túl sok létjogosultsága. Hook biztos, hogy nem repül. Most jutott el oda, hogy fel van építve a karaktere.

    Regina és Neal esélyes szerintem. Neal-t már egyszer kinyírták, nem volt belőle "komolyabb" baj. Viszont a Hook - Neal közötti rivalizálás egy lehetséges mellék szál.
  • Narxis
    #587
    Na neeeeeee
  • Sir Quno Jedi
    #586
    említeni sem szabad ilyesmit! :D
  • JethroHUN
    #585
    Csekkold le megint a linket... mert az csak egy szavazás, találgatás, hogy melyik fő szereplő lehet az akit kiírnak. Nem lett konkrétan bejelentve a név!
  • Sir Quno Jedi
    #584
    Hát ez buziság, nélküle felét (sem) éri a sorozat. Ő a nagy kedvenc.
  • Herold
    #583
    Kiírnak egy szereplőt.
  • Narxis
    #582
    Basszus fel se tűnt hogy az ő xD
  • Herold
    #581
    Piroska új szerepben.
  • Shiwo
    #580
    átment az Intelligence -be
  • Sir Quno Jedi
    #579
    Me mindég Hookot szopatják, a nyomorultat. :D

    Én mondjuk Red-et hiányolom, me elhagyták valahol, mint a borravalót.
  • pauly
    #578


    Remélem Pán Péter végleg eltűnt,mert én már nagyon untam,szerintem ezt az utolsó részt kivéve elég unalmas volt ez az évad.
  • xido
    #577
    és ritka szemét módon abbahagyva márciusig...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    kicsit korábbi vágás és még egy szép sorozat teljes bezárás is lehetett volna...
  • Narxis
    #576
    Ennyire jó. :P és szomorú... :D
  • Herold
    #575

    Ennyire szar volt, vagy ennyire jó?
  • Narxis
    #574
    Na ezután a rész után kb. így nézhettem ki:

  • Narxis
    #573
    Nem tom hova tart ez a sorozat de ez a rész elég uncsi volt, kilátástalanságot érzek az írókon, nem tudják merre vagy pedig valami nagyon durvát akarnak majd de próbálják kihúzni amíg csak lehet...
  • Sir Quno Jedi
    #572
    Szerintem henry jó választás volt, mert gondoljunk csak bele, hogy ki is ő és mi törént vele. Csoda, hogy csak ennyire nyomi. Egy mai gyerek abszolúe nem így viselkedik és bezsél stb., szal. jól hozza a "furit" (emebeteg).
  • xido
    #571
    hát..még az állva elalvó Félix is hitelesebb,mint ez a kis pöcs antiszínész Henry..sőt Pan is jobb Henry:))
  • Narxis
    #570
    Nagyon durva volt, nem igaz, hogy ettől a Pán gyerektől nem lehet megszabadulni...
  • xido
    #569
    ne csináld..mikor felragyogott a szeme,mint egy goa'uld-nak :)
    egyszer ő villantott,azt kivédték..aztán megint ő..
  • Herold
    #568
    Nem nagyon értettem ezt a testcserét, hogy mikor hajtotta végre Pán.
  • xido
    #567
    na most fog kiderülni,tud-e a kis taknyos színészkedni vagy marad-e ilyen kis puhapöcs töltelék :)
  • xido
    #566
    szóval fájdalmasan érintett az első rész,sokáig tartott rávennem magam,hogy folytassam...2 részre volt ma időm,a harmadik végére úgy éreztem,hogy na...elkezdtek írni a drágáim..csavaros flashbackek,amiért a fősorozatot is imádom :)
  • Narxis
    #565
    Jó volt a mai once upon a time epizód, jó volt látni a többieket. :D
  • Herold
    #564
    Bár kétlem, hogy az a katapult elbírt volna 2 embert.
  • Herold
    #563
    Ez most egy fokkal valóban jobb volt, már kezdtem feladni a reményt.
  • Narxis
    #562
    Wonderlandes rész megint jó volt, nagyon kezd beindulni. :D
  • Narxis
    #561
    Majd a következő..
  • cylonflatus
    #560
    Amennyire szerettem ezt a sorozatot, most annyira vált érdektelenné. Nézem még, de már csak megszokásból szerintem. Ez az évad valahogy nem az igazi.
  • Narxis
    #559
    Jó rész volt de

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rumpi otthon felejtettem azt az eszközt amivel Pan-nek rosszabb lesz a halálnál


    résznél hangosan káromkodtam és sztem csuklottak az írók is. :D Ez így kurva nagy baromság.

    Viszont az
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Arielt játszó színésznő nagyon csini volt, mintha másik sorozatban láttam volna már vagy franc tudja
  • Narxis
    #558
    Jaja, az egy jó kis leszbi szál lett volna. :D
  • xido
    #557
    3x05

    továbbra is imádom,milyen profin kezelik az eredettörténetes emlékeket az írók...
  • xido
    #556
    Hát ha Phil jött be neki,azt is elmondhatta volna akár,de a babvárás azt is áthúzta neki :)
    de nekem is totál leszbi-vallomás jött le :)
  • JethroHUN
    #555
    Hogy mit csináljon? Akkor nem figyelhettem valami jól az S02-s részekre ahol szerepeltek, azt hittem Philip jön be neki. Bár mondjuk, úgysem lesz folytatva az a szál. Az S03 átment survivorba.
  • piamania
    #554
    Azért ment oda, hogy szerelmet valljon Aurora-nak.