713
  • Herold
    #633
    Remélem gyorsan kinyírják ezt a zöld picsát, mert már kurvára idegesít.
  • Herold
    #632
    Lehet, hogy megmenekült volna a Wonderland, ha minden epizód olyan eseménydús lett volna (talán még izgalmasnak is mondhatjuk) , mint az utolsó 2 rész.
  • Narxis
    #631
    Na ez nagyon jó rész volt bár ugye részben ez is eredettörténet volt, azért volt ilyen jó de bizakodjunk hátha nem laposodik el.
  • Narxis
    #630
    Maga a sztori gyengébb volt a fősorozathoz képest főleg ha annak az első évadát nézzük amihez képest a többi évad ultragyenge. Viszont fene tudja mennyi pénzből gazdálkodtak mert feltűnően kevés volt a szereplő és azon belül is a főszereplő. Nekem tetszett a hibái ellenére is, talán a 2. évad jobb lett volna és azért is fájó mert nem sok ilyen kalandsorozat van manapság.
  • Narxis
    #629
    Nem nézett ki úgy.
  • Narxis
    #628
    yeeeeeeeeeeee, tesóját is behozhatnák :D
  • Sir Quno Jedi
    #627
    Azé ne túlozzunk. Én is nézem, de épphogy nézhető kategória. Rettentően tehetségtelenek a színészek és a megírt szerepük is gáz. A királynőtől beszarsz Regina után. A Dzsin is ultrahalovány. Alice-nak meg NEM tett jót, hogy megnőtt. Jaffar is közepes.

    Sztori is csak említésre sem méltó nyáladzás. Csaponganak, értelem zéró és csakaszerelemvaze.

    Amúgy a sima sorozat is egyre gázabb (már a PPanos részek is azok voltak), de azt már szereti az ember annyira, hogy végigszenvedi már. Azonban egy új sorozatot a béka segge alatt indítani, az azért sokkoló.

    Egy American McGee-s Alice-t azt megnéznék... :D
  • Shiwo
    #626
    Junkie, ápr 2.

    "Michael Socha (Knave of Heart – Kőr Bubi a Once Upon A Time in Wonderland-ből) állandó szereplő lesz a Once Upon A Time 4. évadjában, ha megkapja a sorozat a 4. évados berendelést. Meg fogja kapni."
  • Herold
    #625
    Nem látjuk többet Kőr bubi képét, ami egyfolytában úgy nézett ki, mintha citromba harapott volna?
  • Narxis
    #624
    Na akkor The End. Vége a Once Upon a Time in Wonderland-nek. Egy csodálatos sorozattal lettünk szegényebbek. :(
  • Shiwo
    #623
    kövezzetek meg a véleményemért, de én különösebben nem is bánom, elég szürke szereplő volt, valahogy semmi érdekeset nem tudtam találni a karakterében...
  • Herold
    #622
    Legalább végre megtudtuk, kit írnak ki a sorozatból. Ő volt a legesélyesebb amúgy is.
  • Narxis
    #621
    Szomorúságtól. :P Azért szerintem szép jelent volt az a rész.
  • Shiwo
    #620
    a röhögéstől vagy a meghatódottságtól ? (:

    esetleg kínodban?
  • Narxis
    #619
    Ez brutális rész volt gyerekek, végén potyogtak a könnyeim.
  • Narxis
    #618
    Írtam a hírhez is: Link

    Így kerek a véleményem.
  • tigeroo
    #617
    ha a walking dead évadzáró lemegy ma, akkor énis elkezdem ledarálni a mostani évadot. a 6. résznél járok amúgy (a kis hableányos)
  • Narxis
    #616
    Ez a Once Upon a Time-ra is igaz már. Sőt az előző évad alapján már mehetett is volna. Nem baj, stabilan csökken a nézettsége úgyhogy lehet az se kap majd új évadot.
  • Herold
    #615
    Nem csodálom, én is már csak kínomban néztem. Túl csöpögősre sikerült, és alig történik benne valami.
  • Narxis
    #614
    NA NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
  • Shiwo
    #613
    "Az ABC elkaszálta a Once Upon a Time in Wonderland-et. Persze ettől még lehet a továbbiakban más OUAT-spinoff."

    sorozatjunkie
  • Narxis
    #612
    Jó kis rész volt a mai Once Upon a Time de már érződött, hogy húzzák az időt.
  • Narxis
    #611
    Tyűűű ennek a mai Once Upon a Time in Wonderland résznek a vége rendesen odacsapott.
  • Shiwo
    #610
    szerintem meg lesz az apja..
  • Herold
    #609
    Nem Hulk, hanem Shrek.
  • xido
    #608
    Van igazság abban,amit a kollega mondott..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jön egy nagyhatalmú sértett személy és ahelyett,hogy elkezdene csudálatossá varázsolni az életét,bosszút forral,mert elvették a gyerekkorát..Alja szánalom hozzáállás,attól már nem kapja vissza az addigi semmitse :)

    meg miért zöld?..anyut Hulk dugta meg?:)


    különben is még mindig MilfQueen a legjobb csaj :)
  • Narxis
    #607
    Mondjuk van benne valami, de nekem tetszik. :D
  • Herold
    #606
    Úgy néz ki a feje, mint egy döglött ponty.
  • Narxis
    #605
    halszemű :DD
  • Herold
    #604
    Csak én meg nem bírom ezt a halszemű csajt a Lost-ból.
  • Narxis
    #603
    Miért lenne iszonyat fail? Sztem meg tök jó. A bosszú meg örök, legalapabb téma mindig. Jól kell felvezetni.
  • JethroHUN
    #602
    Kétlem. Szerintem inkább az új fő gonoszt bevezető rész. Aki mellesleg iszonyat fail... A Reginaval való kapcsolat, azt hülyeség volt beleírni. Semmi értelme. A személyes bosszú meg már lerágott csont ebben a sorozatban, nem értem miért kellett újra felhasználni.
  • Herold
    #601
    Már hiányzott a Rumplestiltskin-féle vihogás.
  • Narxis
    #600
    Szerintem összefoglaló az előző évadról és egy kis betekintés a 3. évadba.
  • JethroHUN
    #599
    A "S03 Wicked is coming" különálló rész mégis miről szól?
  • Narxis
    #598
    jaja
  • grebber
    #597
    Egyre epic-ebb ez a sorozat
  • Narxis
    #596
    Nagyon zsír rész volt a mai is, sztem jobb mint az előző évad. Imádom ezt is meg a Wonderland-est is, ráadásul lesz majd crossover is. Ez a 2 sorozat isteni jó, elvarázsol teljesen. :D
  • xido
    #595
    beszarok az írókon...pár hónap és simán hozzák az érzést,hogy kell,most,jövő hét :)
  • Narxis
    #594
    Sztem elég egyértelmű, hogy az Ózból jött, már csak a szárnyas majmok miatt is. :D Fasza, hogy egyre több világot vonnak be a sztoriba.