713
  • xido
    #673
    Jaj de elcsöppentem a 4x02 végén..imádom ezt a szőke dögöt :)))
  • Narxis
    #672
    Eszméletlen jó eddig ez az évad.
  • xido
    #671
    Elmennek a picsába...Goldék zenéjén felröhögtem..mekkora húzás :)
  • Narxis
    #670
    Csodálatos évadnyitó volt! Elsa 4ever! Végig a Let it go szólt a fejemben. :D
  • Narxis
    #669
    fúúúúú ez király lesz!!!!
  • Herold
    #668
  • Yoohaj
    #667
    És meg is van a válasz:

    http://www.onceuponatime.hu/2014/08/01/mokas-fan-fiction-exkluziv-interju-a-keszitokkel-a-4-evadrol/#more-8570

    "Kitsis: Úgyhogy, mivel tiszteletben akartuk tartani, a szereplők és a történet marad az eredeti. Tekintettel arra, hogy milyen friss a film, ez a Disney-nek is fontos volt. Úgy éreztük, belecsempészhetnénk a sorozatunkba, anélkül, hogy megsértenénk a lehetséges folytatását. Ez jó lehetőség lesz a rajongóknak egy kis mókára, a többieket pedig biztosítjuk, hogy semmi olyasmit nem teszünk, ami elrontaná az eredeti filmet. Hasonlóan járunk el, mint ahogyan a múlt évben Soha országgal és a Gonosz Boszorkánnyal.
    Noha ez nem folytatás, a ti történetívetek közvetlenül a filmbeli események után történik, igaz?
    Kitsis: Így van, egyszerűen azért, mert ami a filmben történt, az annyira szép volt. Mi csak ugyanazokat a szereplőket szedjük össze."
  • Yoohaj
    #666
    Igen pont ez a (valószínűsíthető forgatókönyv) miatt érdekel még mindig a kérdés, hogyha Frozen folytatásra vennénk a történetet akkor Kb. mennyi idő telhetett el a Frozen vége és Elsa megjelenése között, vagyis mennyi idő telhetett el a Frozen végi állapotától mire jégkirálynőhöz méltóan érzéketlenné, jégszívűvé vált?
  • Narxis
    #665
    "idővel felolvasztják a szívét és ő is csatlakozik a "jók" táborába"

    Azért ebben nem lennék olyan biztos, legalábbis remélem, hogy mernek váratlant lépni.
  • Shiwo
    #664
    szerintem simán variálnak rajta, nem a Frozen-t fogják folytatni, ( illetve egy folytatást biztosra lehet venni a siker miatt, de az szintén majd mese lesz, s nem a OUAT ) inkább jégkirálynőhöz méltóan érzéketlen lesz, persze idővel felolvasztják a szívét és ő is csatlakozik a "jók" táborába

  • Yoohaj
    #663
    Kb. mennyi idő telhetett el a Frozen vége és Elsa megjelenése között?
    Amúgy a hype miatt nem hinném, hogy akkorát változott(-változtattak) volna a karakter, hogy ennyire nagyon félni kellene tőle, (bár Robert Carlyle interjújából nagyon ez vehető ki) vagy még Elsát is ennyire megváltoztatták?
  • BaliBoy
    #662
    Csóri Regina....
  • xido
    #661
    ennyire előre kitalálták az írók a keretet,ahogy szokták,vagy ezt direkt nemrég pöccintették össze,csak mert akkora hype lett a karakterből?
    a másik ami nagyon ütött,az a +1 kiléte...
  • tigeroo
    #660
    ez lenne?
  • Shiwo
    #659
    hát, nagyon úgy tűnik, hogy Elsa (a Frozen-ből)
  • Herold
    #658
    Ez a dupla rész az évadzáró volt?

    És ki lehetett ez a T-1000-es modell a múltból?
  • Narxis
    #657
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Milyen esküvő? Az a Hófehérke apjával történt szerintem miután kinyírta az anyja az igazi szerelmét.
  • kobra17
    #656
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valaki észrevette rajtam kívül,hogy amikor a gonosz királynő beszél hófehérkével,akkor hófehérke azt mondja hogy nem tudta hogyha beszél a Danielről Corának,akkor MEGHIÚSUL AZ ESKÜVŐ? Az eredeti sztorivonalban az esküvő megtörtént,és Danielnek kitépték a szívét. Szóval akkor valami csak változott az időben,nem?
  • Narxis
    #655
    Az ékkő csak teljesítette az utolsó kívánságát.
  • tigeroo
    #654
    pont nem, mert az ékkőben van az ereje, elmondta az a glinda is.

  • Narxis
    #653
  • Herold
    #652
    A zöld picsa meghalt végre?
  • Narxis
    #651
    Te jó ég ez kibaszott jó évadzáró volt!!! Aztarohadt! Egyszerre megdöbbentő és csodálatos. :) Főleg az új gonosz miatt, remek választás.
  • xido
    #650
    ez az utolsó perc..egy nyögvenyelős,de megfejthető baromság volt...ámbár megint kiütközik,mekkora faszok a szereplők,hogy inkább elzárnak egy bármikor rosszra felhasználható relikviát,semhogy ripityára és használhatatlanra törnék...
  • tigeroo
    #649
    mi a faszért? mi volt ez az utolsó perc, te jó isten...

  • Narxis
    #648
    yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • Shiwo
    #647
    info a sorozatjunkie-ról:
    4. évad berendelve
  • grebber
    #646
    Kíváncsian várom mi lesz a vége ennek!
  • Narxis
    #645
  • Narxis
    #644
    Na ez egy csodálatos rész volt!
  • Herold
    #643
    Egyik se látszik többnek a képen 16 évesnél.
  • Narxis
    #642


    o-m-g
  • Shiwo
    #641
    ezek szerint sikerült elég komolyra venniük a szerepüket
  • tigeroo
    #640
    Ginnifer Goodwin és Josh Dallas hétvégén összeházasodott

  • Narxis
    #639
    Ez hatalmas rész volt, na ilyen legyen mindegyik és nem lesz gond!!!
  • tigeroo
    #638
    ez lesz az utcsó évad? ez a ződ banya jó lépés volt, így behoztak egy külsőst hogy a két gonosz is jó legyen és valóban heppi end... mondjuk nekem a péter pános szál nem tetszett az évad elején, most meg ez a kómázás. ha nem vesszük a párbeszédeket (amik ilyen érzelmi fillek), csak a cselekményt (+ a flashback) nézzük akkor bizony már nincs is olyan sok csavar a részekben, így a harmadik évad nekem kicsit értelmét vesztette az előzők zsenialitásához képest.
  • xido
    #637
    továbbra is fenntartom azon állításomat,hogy ha a jelen épp kicsit lapos,a flashback mindig megmenti a részt..Valami iszonyat penge,ahogy ezek az eredet történetek ki vannak találva a szereplőkkel együtt..
    Még mindig úgy érzem,egyike azon sorozatoknak,amiket nagyon durván felépítenek egész évadra,aztán kidolgozzák...
  • Narxis
    #636
    Nem akarjuk neked elspoilerezni. :p
  • tigeroo
    #635
    én még csak ott járok hogy jött a zöld köd. rumpel akkor meghalt? baze, regina után a kedvencem volt
  • Narxis
    #634
    ejnye :D de akkor ki lesz a főgonosz?