713
  • akyyy
    #713
    sajnos rip... :(
  • grebber
    #712
    Én nézem egész jó lesz ez...
  • akyyy
    #711
    Az új részeket már nem nézi senki?
    Reboot óta feliratosan nézem, az első pár rész eléggé tré volt, de az utóbbiak nagyon jól beindultak.

    Amúgy nekem reboot nem is hiányzott, inkább azon hogy storybrookot el felejtsék, el menjenek onnan. a bostonos részek tök jók voltak, még a New Yorki is.
  • xido
    #710
    most fogom elkezdeni darálni a 6.évadot..
    már az első pillanatban sajnálom és örülök egyben,hogy szakítottak a készítők a crossover folytonosságaival,azaz nem a Wonderlandból hozták vissza Aladdint és Jaffart..de a cserélt színészek meg jobbak...
  • Shiwo
    #709
    persze, többségük azért járt valami szini iskolába, ott meg oktatják az éneket..
  • grebber
    #708
    Ezekben a muscal részekben valóban a színészek énekelnek? Mert Dallasék mocskos jól tolták
  • Shiwo
    #707
    "Az ABC berendelte a Once Upon A Time 7. évadját."

    by Sorozatjunkie

    hozzátenném még egy korábbi cikk részletét :

    "A készítők mindenesetre annak tudatában írták meg az évadzárót, hogy tudták, hogy Jennifer Morrison nem újítja meg a szerződését, s ugye 2 új állandó szereplő-jelölt is érkezik."
  • Shiwo
    #706
    "A kaszára esélyes sorozatok közül a Once Upon a Time mindent le fog zárni, nem hagy nyitott szálat – és persze bízik a 7. évados, csökkentett költségvetésű rebootba, amire csak 4 főszereplő térne vissza új karakterek társaságában. "
  • Shiwo
    #705
    egyelőre még nincs semmi hír se berendelésről, se kaszáról
  • grebber
    #704
    Once Upon a Time-ról tudni valamit a mostani az utolsó évad nem lesz több?
  • grebber
    #703
    Hm nem tudom ,de nekem elég ótvar eddig ez az új szezon.
    Nem értem a dolgok mibenlétét.
    Megmenti a kampókezűt ,mert szerelem meg majd jól megmenti. Aztán de köcsög ,hogy mér mentette meg.
    Aztán nyírjál ki mert nincs megoldás. Majd hirtelen a hős és jó rumple ismét all time badass lesz. Majd miért ne mentsük ki a pokolból a kalózt ,persze mindezt a badass rumple engedi.
    Semmi értelme az egésznek,de ezt érthető mivel sorozat még ha faszággal is de húzni kell.

    Van egy tippem megmentik rumplet azt megint Regina lesz a gonosz Legalja de komolyan
  • Yoohaj
    #702
    Amúgy szerintem a Frozenes szál nem lett rossz, de ebből többet is ki lehetett volna hozni!

    Egyébként van egy elképzelésem az egész Once Upon a Time végére:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor közeledünk az egész végéhez (történnek a dolgok, páran lehet meghalnak stb...) de egyre nagyobb káosz lesz (direkt így tervezve) a történet és az egyik részben Regina, Henry, Rumple, Snow, vagy Emma megjegyzi, hogy ez nem is a valóság hanem mindenki egy Alvó Átok hatása alatt áll és ki kell jutniuk az álomból! A sorozat végén pedig minden szereplő (még azok is akik meghaltak) felébred Storybrooke-ban mintha mi sem történt volna!

    bár ne legyen igazam... ;)
  • Yoohaj
    #701
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy a "valós világban" létezhet a Light One is, és ha igen akkor egyben Merlin e az? Vagy ő csak egy "normál/klasszikus Merlin" varázsló lesz?
  • xido
    #700
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mi van,ha behozzák Atlantist,mint egy másik birodalmat,amihez átjáró vezet,majd az Excaliburt megint,és Henryt kikupálják és ő fogja majd a karddal a végén lecsapolni a sötétet valahogy...vagy Zelena és a meg sem született gyerek lesz a hordozó és feláldozza magukat a végén..
  • xido
    #699
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én azért megjegyezném,hogy Rumple szíve nem egészséges piros lett,hanem tele fénnyel...plusz ha egyensúlyt akarnak,akkor akár Lilyből is eltűnhetett volna ezzel együtt minden sötétség....Na meg az anyját sárkány alakban ejtették teherbe,Merlin körül meg mindig volt Sárkányrend vagy mi a fene,úgyhogy lehetne ő az apuci :)
  • grebber
    #698
    Attól függ milyen a nézettség hány évadig akarják húzni stb.
  • VinylToy #697
  • piamania
    #696
    Üdv!

    Ti magyar felirattal nézitek?Ha igen,akkor honnan szereztek hozzá?Caiin nagyon le van maradva.KÖszi
  • Yoohaj
    #695
    Na és hány részre tippelitek? -a nagy gonoszkodást!
  • Yoohaj
    #694
    Igen szerintem is, ezért is fog bejönni a tipp. Biztosan ő az. :)
  • VinylToy #693
    Ez a mostani évadzáró után szerintem egyértelmű. :)
  • Yoohaj
    #692
    Most megtippelek valamit és aztán meglátjuk mennyire jön be, tehát:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tipp: Regina lesz az új megmentő ameddig Emma gonosz marad!
  • Shiwo
    #691
    Once Upon a Time 5. évad berendelve

    hír a Junkie-ról..
  • grebber
    #690
    Én is nézem, szerencsére joféle tartja a szintet.
  • Herold
    #689
    Én nézem.
    Kíváncsi leszek, Emma tényleg gonosszá válik-e.
  • xido
    #688
    most már csak bekérdezek,hogy mi van,senki nem folytatta az évadot?..már 3 rész is lement,ha jól rémlik :)
  • Narxis
    #687
    Once Upon a Time 4. évad: Pinokkió visszatér és egy szellemirtó lesz Poszeidón
  • Narxis
    #686


  • Narxis
    #685
  • Narxis
    #684
    Sztem még lesz neki is flashbackje amiben jobban megértjük, hogy mit miért akar. Sztem am. rohadt jó ez az évad, nem olyan mint az első de jobb mint a Péter Pános.
  • xido
    #683
    4x5..és már megint eldurran az agyam,hogy a nagy rejtélyeskedést kiváltó fő szál már megint az a kurva
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    azt akarom,hogy szeressenek és családom legyen,ha kell,tettlegesség árán is
    mocsok unalmas már,hogy nincs valami eredetibb a tarsolyban

    majdnem csak a flashback csavarok miatt élvezem már
  • xido
    #682
    Azért Miki egeret is belekeverni már a sapijával meg a seprűjével..a végén donald és goofy is előkerül:)

    Szerencsére Hómilf keveset szerepel,a végén ellopná a sorozat Milfje címet Reginától :)
  • Narxis
    #681
    :D Rumpi alakított
  • Count Adyn
    #680
    "i like when they say that" :D
  • Narxis
    #679
    Tyűűű ez kegyetlen egy rész volt, szegény Hook.
  • grebber
    #678
    Most már szétvet az ideg,hogy mi köze lehet frostynak emmához mindig ennyit várni ááá
  • kobra17
    #677
    Azért Emma "szupererejét" emlegetnie már nagyon unalmas,ciki,SŐT IDEGESÍTŐ,mert ahhoz képest hogy az első évad első részétől azt löki hogy megmondja ki hazudik,mert már jó párszor átverték,sőőőt,szinte folyton...
  • Narxis
    #676
  • Narxis
    #675
    +1
  • Herold
    #674
    A Lostos csajt?
    Kicsit furcsa volt, hogy hirtelen előástak 2 eddig ismeretlen figurát.