524
Az új Test Drive játék
  • Timbu
    #324
    Az hogy a csudába van, hogy az SMS törzsgárdája, Ian Bell vezetésével olyan játékot tudott letenni az asztalra, mint a GT Legends (ami talán a legjobb SimBin játék), aztán önálló fejlesztőként csak rossz irányítású NFS:Shiftekre és még rosszabb TD-okra futja?
  • Szabi #323
    a távoli dolgok betöltése tényleg borzalmas, de ha van benne Multy, akkor még talán egész játszható is lehetne :D
  • Alexease
    #322
    A CARS forumon irogattak, hogy az iranyitas nem lett jobb, de kibirhato, nem veszes;)
    A jatekmenet maradt a konzolos, egyszeru, agyonverheto, buta AI-val.
    A menu is idegesito, az is konzolos, gamepad-os szar:/
  • mester1987
    #321
    Ez a fekete-fehér effektus régebbi autóknál viszont nem rossz.
  • Alexease
    #320
    Gozom sincs, nem probaltam, nem az en videoim:)
    A jonehany honappal korabban megjelent Xbox-os verziot jol lehuztak, eleg szar volt allitolag.
    A video alapjan valszeg hozzanyultak, de ez csak a kinezet, az masodlagos.
    Ha mar ertelmesen lehetne vele autokazni, akkor az autok miatt nem lehet rossz.
    Mar program ugy sincs egyelore (a CARS meg messze van, az rF2-hoz nincs semmi, az AC csak jovore, mostanaba a GTL-t tolom a szokasos felhozatal mellett:P) jobb mint a semmi;)
  • mester1987
    #319
    Én anno a SHIFT első részével játszottam...annál jobb, van valami motívációja vagy bármi amire azt lehet mondani, hogy jó vele játszani?

    Mégis Ferrarris...hmmh?
  • Alexease
    #318
    Osszeraktam a korabbi Xbox-os es a mostani PC-s video verziot. A jobboldali a PC-s, olyan mintha bekerult volna a CARS-bol a dinamikus hatter, eg, felho stb. Valszeg emiatt (is) bugosak a fak;)

    Test Drive:Ferrari video compare
  • Alexease
    #317
    Valamit biztos csinaltak a programmal, mert ennyire bugos azert nem volt:))) Foleg 4:30-tol a fak :)


  • Alexease
    #316
    Ha mar a megjelenes napjan kedvezmenyesen adjak, tuti lesz meg valami akcio:)
  • Alexease
    #315
    Vegre! Az ev jateka! Kell!!!
  • Szabi #314
    7800ft, hmm... lesz ez még olcsóbb... :D
  • grebber
    #313
    Fail mert már steam-en kapható! Vegyétek vigyétek!
  • arty
    #312
    zárható

    (kecseg atari)
  • Fpocok
    #311
    Rendelte elő valaki pcre?
    Amúgy olyan nincs, hogy nem kapja vissza.
  • Szabi #310
    a legszebb hogy aki előrendelte az nem kapja vissza a pénzét
  • Alexease
    #309
    Hosszantarto sulyos betegseg utan elhalalozott;)
  • Szabi #308
  • Leky
    #307
    Nem jön PC-re a Test Drive: Ferrari Racing Legends
  • GerY5
    #306
    Igazából semennyit, csak tisztában kell lenni programozási alapelvekkel.

    Régen rossz, ha a fizika programrésze úgy átszövi az egész fő programot, hogy ne lehessen kicserélni...
  • Totti5
    #305
    Eléggé elszomorítana, ha ez konzolon értékelhető mennyiségben fogyott, vagy fogyna... Simbin nagyot esett pofára a Race Proval ( 40-50 ezer ment el max ).
  • Totti5
    #304
    Mennyit kell szívni ahhoz hogy ilyen fizikacserét komolyan gondolja bárki is???
  • arty
    #303
    igen
    - ha ez bevárja a pcars-t, akkor egymásnak lennének konkurrenciái
    - a nudli pc eladások nem hiszem, hogy extramunkára sarkallnák az amugy is elhavazott fejlesztőket (értsd: 5%-ban kész pcars, miközben az idő meg telik)

    szerintem a kiadó döntése: hátha még elmegy 1-2 konzolos kópia, ha nem jön pécére

    :(
  • Timbu
    #302
    Az teljesen irreális lehetőség, hogy be akarnák várni a pCARS-ot, és a PC verziót annak a fizikájával adnák ki?
  • Alexease
    #301
    Az egy reklam/forgalmazo/jatekportal site, ok talaljak ki a datumokat;) Nekik az a lenyeg, hogy eljussanak az oldalaikra, igy a keresok kiadjak oket. Nem irhatjak oda, hogy fingung sincs vagy hogy soha:)
  • jocking
    #300
    A korábban belinkelt oldalon a megjelenési dátum November 30-ra változott. Komolyan, ezek teljesen hülyének nézik az embert...
  • Alexease
    #299
    Engem erdekel, egy letoltes erejeig:D Kivancsisag fel egeszseg;P
    Amugy 50 Euro-ert akkor sem kellene, ha felhoztak volna a CARS (45EUR) szintjere :)
  • jocking
    #298
    Csak és kizárólag a kocsik miatt érdekel, egy próbát megér. Attól meg nem kell tartania az atarinak, hogy megveszem, főleg nem azelőtt, hogy kipróbáltam volna. Ha meg tényleg olyan szar, akkor meg pláne nem.
  • unrealnoise
    #297
    de most tényleg... komolyan érdekel valakit ez a játék? :D nem is tudom nálam miért maradt kedvencek között... :) de most törlöm, mert ebből én nem kérek... :)
  • jocking
    #296
    Találtam egy új infót:
    Megjelenési dátum
    Kíváncsi leszek, lehet-e hinni ennek a dátumnak...
  • Alexease
    #295
    Majd jol beleintegraljak a sok szep Ferrarit a CARS-ba:D
  • unrealnoise
    #294
    ennyi. nyilvánvaló volt, hogy a PC-sbe nem ölnek plusz energiát, egyszerűen nem volt kész futtatható állapotra a gamma, aztán így késett...
  • Totti5
    #293
    Nem tudom ki kezdte a mesét arról hogy azért csúszik a PCs mert új fizikát hegesztenek alá, de nagy fantáziája lehet az illetőnek:)

    Egyik gond, hogy szar a fizika ( kormánnyal ), másik gond hogy a többi összes elem is szar. Ez a játék akkor lenne jó ha még ugyan annyi energiát beleöltek volna mint amit egyszer már megtettek.

    PCs verzió valószínüleg azért csúszik ennyit, mert még annyira sem volt kész mint a 360as PS3as... akkor gondolhatod hogy milyen rötyvedék állapotban lehetett. Nem fognak rajta semmit fejleszteni, csak futtatható állapotba hozni, de most mondom hogy szar lesz.
  • arty
    #292
    sőt, a cars2-ét? :)

    az még sokkal kevésbé van kész, mint ez a ferrari, szvsz
  • RYO21
    #291
    Egyébként nemlehet h a cars még nem létező fizikáját próbálják aláheggeszteni, hátha akkor a szimesek vásárolni fogják?
  • GerY5
    #290
    Szóval kijött a PC-s verzió végül...
    Megérte várni, tiszta élethű lett a grafika!
  • Muttley
    #289
  • Alexease
    #288
    Ha mar a jatekbol nem lesz semmi, Ferrari Racing Days, 900+ autoval;)

  • CamelX
    #287
    De most javítgatják ezeket. Sőt, a CARS még eddig titkolt fizikája fog belekerülni. Biztos forrásból tudom (ami szintén titkos)
  • Totti5
    #286
    Olyan mint a Shift 1 csak szarabb. Kormánnyal horror, kevesebb az állítási lehetőség, szar az FFB, driftelős kanyarban fizika. Kontrollerrel jó, bár azzal lehet a Shift is jó volt, de azt csak kormánnyal játszottam, már ameddig bírtam. + optimalizálás nincs, bugos, rossz a bevilágítás, több szemszögből is egyes elemei rondák, de ezeket már írtam multkor:) azóta sem lett jobb és azóta sem játszottam vele és nem is fogok.
  • Alexease
    #285
    Nem tudni milyen lett, eddig csak konzolosok probaltak, vagyis nincs igazi info (vagyis PC info) ;)

    Bar a palyak a szokasosak, az egyik teszt alapjan az AI szar, de az autok miatt elkorozgetnek vele;)

    Remelem azert (is) csuszik, mert az SMS probalt valamit javitani rajta, talan atpakoltak ezt-azt a CARS-bol. Persze, almodik a nyomor;)

    Ha nem, es valoban szar, maradt az eredeti SHIFT, akkor talan a kodolas is, igy jo lesz auto-donornak modolashoz;)