435
mgsv.jpg
  • Voltan
    #314
    Hm:
    "Ha valaki nem olyan mint saját maga ,már nem is ember nem is élhet a földön."
    vs:
    "Majd ha a két dolog adott lesz gyere vissza és majd akkor magyarázz..."

    Ez alapján te sem vagy valami nyitott mások véleményére.
  • Voltan
    #313
    Hú, nálam most sokáig toltam a MGS-t, meg a Mad Maxet párhuzamosan, mindkettő tetszik.
    Az MGS5 viszont tényleg mintha kicsit túl lenne értékelve, mert bár jól össze van rakva, és tényleg jó játék, de már beleöltem vagy 25 órát, és alapvetően még mindig ugyanazokat a dolgokat csinálom újra, és újra. Ebben valahogy jobban zavar a monotonítás, mint a Mad Max-ben, nem tudom miért.

    Most hétvégén mindenesetre visszatértem a Witcher 3-hoz, és az azonnal beszippantott megint, mint egy igazán jó luxusk*rva :D

    Ó, és még néha a GTA 5 id befigyel, azt se vittem még végik. Sok dolgom van még :D
  • HeadHunter86
    #312
    Szerintem nincs baj veled, meg velem se. Egyszerűen ez a sok ismétlődő misszió/helyszín unalmas, beszéljünk bármelyik játékról. Én 30 óra felett elvesztem az érdeklődésem az ilyen játékok iránt. Witcher 3 nálam is kivételes, bár 56 óra után az is pihen most, de lehet nekifekszem újra.
  • dartonite
    #311
    En is igy vagyok vele.Meguntam ezt is es Max-et is.Egyiket sem tudom befejezni, egyaltalan nem motival semmi hogy elinditsam.
    Az utolso ami az elejetol a vegeig lekotott az a Witcher 3 volt.
    Valami baj van velem :|
  • grebber
    #310
    Megható sok ember felfogása. Ha valaki nem olyan mint saját maga ,már nem is ember nem is élhet a földön.
    Meg hogy valaki nem költ egy olyan valami sok ezret ami köztudottam hamarosan "semmit" nem ér az akkor gy..ér? Én csak a magam nevében beszélhetek ,de most nagyon sok embert legy..éreztől.
  • Laza
    #309
    Azért ennyi gy..ér csak nincs :D

    Btw, ezt a játékot aztán fele - harmad annyiért is meg lehetett venni, mint a bolti ára (nVidia kupon), szóval hagyjuk már ezt az ár témát ... inkább el kéne menni dolgozni :)
    Utoljára szerkesztette: Laza, 2015.09.28. 00:02:42
  • R0GUE
    #308
    "de spoilermentesen nehéz társalogni és még nem sokan vitték végig"
  • Myselor
    #307
    a mad max-et én is meguntam már.igaz végigvittem és ami érdekelt megcsináltam megszereztem kifulloztam de hát na :) amúgy én ezzel még nem játszottam de ettől félek hogy tényleg tök unalmassá válna és annyira a háttérbe szorulna a story hogy unnám.amint lesz lehetőségem kipróbálom a ground zero tetszett :)
  • HeadHunter86
    #306
    Jó a játék jó. De qrva hosszú és néha ráunok én is. Egy hete pihen mert Mad Max-ezek. Lassan azt is megunom, szóval térek vissza erre a játékra. Túl sok nekem ez a sok openworld játék repetitív missziókkal.
  • jarlaxxe
    #305
    Marha nagy élet lehet ott mert szokás szerint még kevesebb a hsz mint itt...

    A játék nekem nem jött be ezért nincs is mit mondanom róla max csak annyit, hogy nevetségesen túlértékelték a " kritikusok "
  • R0GUE
    #304
    Inkább a konzol topikban megy róla a beszéd,de spoilermentesen nehéz társalogni és még nem sokan vitték végig.:)
  • MerlinW
    #303
    1.
  • ratgab
    #302
    Kicsúsztam a szerkesztési időből így sajnos csak külön hsz-be fért:

    Szerkesztés: Semmi közöm hozzá ki mit és mennyiért vásárol, de ezen tanok terjesztéséről bizony van is és kell is legyen véleményem. Ha ugyanis mindenki várna 1500 Ft-os árig, akkor nagyon sok fejlesztő tönkremenne és nem lenne minek a magyarítására várni. Elhiszem, hogy gyorsan elértéktelenődnek a játékok, de az iparnak és a játékosoknak is (!) szüksége van az olyan marhákra mint pl. én akik mélyebben mernek a zsebükbe nyúlni a hobbijuk kedvéért és drágábban is vesznek játékokat.

    Ergó semmiképp nem szerencsés bárkit a vásárlástól eltántorítani (több hatása van a fórumokon leírtaknak mint gondolnád), az ilyen és ehhez hasonló hozzászólásokkal. Ezúton is kérem azokat akik szeretnének a játékkal játszani és nem okoz nekik gondok 1500 Ft fölé menni, hogy igenis vegyék a játékokat amivel tényleg játszani is fognak. Ezzel tartjuk fent a játékipart (minőség kérdésébe ne menjünk bele...van negatív és szerencsére pozitív példa is)
  • ratgab
    #301
    Ne te döntsd már el, hogy mikor magyarázzak...Köszi!

    Ui.: Nem te vagy a tipikus gamer prototípusa és ne is állítsd az ellenkezőjét. Magyarisztánban lehet, hogy sokan nem tudnak angolul (vagy franciául vagy éppen németül), de nyugaton ez erősen alap. Azt már meg sem említem, hogy még energiát se fordítasz arra, hogy ezen változtass, de azért repesve várod a magyarításokat. Az meg, hogy egy ilyen kiváló játékot 5 eurónál drágábban nem vagy hajlandó megvenni a te szegénységi bizonyítványod.

    Az a tény, hogy ezeket az érveket állítod annak igazolására, hogy miért üres a topik meg egyenesen röhejes. Sokan játszanak attól a játékkal, hogy nem jártatják itt a szájukat nap mint nap....Erre nem gondoltál.
  • grebber
    #300
    Majd ha a két dolog adott lesz gyere vissza és majd akkor magyarázz...
  • shaddam
    #299
    Lődd le magad
  • ratgab
    #298
    Saját marhaságaidat ne állítsd már be általános igazságnak jó....
  • Terawatt
    #297
    Majd ha kijön a rendes online része a játéknak jobban fog pörögni a totyik szerintem. :)
  • grebber
    #296
    Nincs magyarítás.
    Messze még az 5 eurós ár.

    Hirtelen ennyi okot találok ami miatt sokan nem játszunk vele.
  • Terawatt
    #295
    Elvileg fejlődni fog tőle.

    Linkből beszúrt hozzászólás spoiler(mentes) alatt

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    I've been going out as one of my aces. His combat ability is, at least on paper, equal to Snake's.

    I just tested this myself. I went out with an A+ guy, completed a sideop and immediatly left-- and he was A++ when I checked him again.

    This largely confirms it for me-- though I never saw a notification come up or anything for it.
  • Laza
    #294
    4 hozzászólás? Ennyire nem nyomjátok? Pedig megabrutál a játék :)

    Van bármi értelme annak, hogy küldi előtt Snaket le lehet cserélni 1001 csatlakozott katonára? Ván értelme bármerre indulni azokkal?
  • PhantomAss
    #293
    futás+akciógomb (nálam alapból shift+e)
  • shaddam
    #292
    Hát hülye lettem volna bemászni a játék topikjába hogy valami nyomorék lelőjön valamit. Ma vittem végig, még side opsok vannak hátra. Amúgy meg a ps4 topikba járok.
  • grebber
    #291
    Ez egy fórum.
    Egy fórumban mindig felvetődnek kérdések , beszélgetés témák.
    Egy fórumot használó ember reagál rá.
    Sok ezer game van ha mindenhol felvetődik miért nincs komment a saját részemről beírom ugyanezt ez ennyi.
    Ha nem tetszik ne látogass fórumokat.
  • ratgab
    #290
    Jó gyerek amúgy grebber ne bántsuk (de most komolyan). De ez a duma most ütött....

    Van egy elég egyedi életfelfogása a világról ez kétségtelen.
  • Laza
    #289
    Csak ne mondanád el ezt a fárasztó szöveget évek óta majd mindennap ... tudjuk, neked a kenyér is drága, neked nem ér meg csak 20 Ft-ot, ezért a küszöböt rágod vagy kukázol, hátha kidobott vki egy fél kilót ... hagyjuk :D
  • R0GUE
    #288
    Azért üres főként mert nincs warez,konzol topikban élünk.:)

    A warezmatyinak meg totál feleslegesen irogatsz, 1500-ért sem venné meg. Gépre van pénz,másra nincs. Tipikus.
    Utoljára szerkesztette: R0GUE, 2015.09.17. 22:28:24
  • jocking
    #287
    Tuti, hogy lehet nekifutásból kisebb réseket átugrani, korábban már sikerült (a honeybee ellopós misszióban, ahol egy barlangszerű szurdokban jutottam be a bázisra, ott is kellett ilyen ugrást csinálni), csak nem emlékszem, hogyan. De amúgy igen, ezt a nekifutásból átugrást csak bizonyos helyeken engedi csinálni. Azzal meg nem vagyok kisegítve, hogy a kontrolleren melyik gomb mi, ha billentyűzettel játszom...
    Utoljára szerkesztette: jocking, 2015.09.17. 22:10:19
  • TakácsBálint
    #286
    Metal Gear Online infók. Jó lesz:DD
  • alma2
    #285
    Az csak egy jel, hogy ott tudsz maszni ugrani stb.
    Azzal a gombbal tudsz ugrani controlleren, amivel pl a letrara maszol fel. De ugye nem lehet mindenhol, hogy ne vagd le a palyat.
  • jocking
    #284
    Lehet amatőr kérdés, de miután a játék opciói között az irányítási gombok kiosztásának megnézése a konzol átirat miatt egy kalap kaki, így muszáj megkérdeznem:
    Hogy a tökömbe lehet kisebb "szakadékok" felett futva átugrani? Amikor a peremhez érek, mindig kijelez valami konzolos piktogramot, de eddig még nem sikerült rájönnöm, hogy az a billentyűzeten melyik gomb...
  • ratgab
    #283
    Ezek nagy részéről én se tudtam épp ezért linkeltem be, mert tényleg annyi részlet van a játékban, hogy ezek nagy része mellett egy átlagos játékos valószínűleg simán elsiklik. Ellenben meglehetősen feldobja a játékélményt.
  • ratgab
    #282
    Felesleges ezt grebbernek leírni....csak simán felesleges...
  • dartonite
    #281
    #255 -ben van egy vid, ott rengeteg apro finomsagot elmagyaraznak.Csak amulok bamulok miket leprogramoztak.Tobbek kozt a fast travel is benne volt, en is ebbol jottem ra egy csomo mindenre.
    A dobozzal is ugy lehet jatszani hogy elkepeszto :)

  • HeadHunter86
    #280
    Én komoly 4.000 HUF-ért vettem, végülis Nvidia kuponos, aki akarta megszerezte olcsón. Ráadásul nincs bonyoltult szövege, ilyen szinten a mai világban pedig elég alap az angol. Nem egy Witcher szintű szövege van...
    Utoljára szerkesztette: HeadHunter86, 2015.09.17. 07:22:01
  • HeadHunter86
    #279
    Aki nem tudná, mint ahogy én se tudtam itt a gyors-utazás módszere:
  • Aborg
    #278
    De nem vagy am :) En most pont a 2011-es ev jatekait nyomom.
    Utoljára szerkesztette: Aborg, 2015.09.17. 05:51:46
  • grebber
    #277
    Majd jövök ha 3-5 euro között lesz és lesz hozzá magyarítás. Szóval 4-5 év múlva nézz vissza.És bármibe fogadok, ezzel nem vagyok egyedül.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.09.17. 00:25:48
  • Terawatt
    #276
    Jaja más totyikban minden 3. valami anyázás lenne bug/idióta ficsőr miatt. :D Nekem sajnos továbbra sem működik a játék, pedig akár kezdeném előröl is ha kell. Mentésem hiába törlöm. :/
  • dartonite
    #275
    A 14. fokuldetes utan jon a Quiet fele side mission.
    Qrvajo jatek, nem is jatszom massal miota megvan.Igaz nincs idom naponta csak par mellek kuldetesre, meg embereket, cuccokat, jarmuveket reptetek es bazist fejlesztgetek lassan.