435
mgsv.jpg
  • JonasSandor
    #395
    Ezt a tankos küldit nem értem most akartam megcsinálni de a kezdésnél se ló se rakéta úgy kell lehozni az égből így kurva sok idő elmegy rá, és bukom a küldetést. Ilyenkor mivan?
  • JonasSandor
    #394
    Mennyi misszió van benne?
  • JonasSandor
    #393
    Egy embert felküldtem a bázisra de 60 pontot adott és újratermeli a konvojt. 15 perc alatt mit kell csinálni velük?
  • JonasSandor
    #392
    A bázison hogy lehet meggyógyulni?, meg visszatérni ha kész van egy küldetés,és vissza akarok menni gyógyulni?
    Meg van egy 15 perctől számláló küldetés az időre megy?,2 emberkét kéne valahová vinni az ellenség karmai közül.
  • Terawatt
    #391
    Fú már elég rég játszottam, de úgy rémlik, hogy a fejlesztésekhez kellett.
  • symon3000
    #390
    sziasztok! a Metal Gear Solid V: A Phantom Pain
    jatekban a kontenereket fontos osszegyujteni a bazisra?es esetleg onnan hova kel juttatni?
  • MerlinW
    #389
    Én nem láttam hogy bárki kérte volna SG-n a tesztet, de köszönjük. A további reklámkampányokat kéretik SG-től távol bonyolítani.
  • grebber
    #387
    Elvileg úgy van/volt ,hogy készül magyarítás a konzolos HD collectionhoz.Már régóta várom nem tudom mi lesz/lett vele...
  • solidsnake2
    #386
    Üdv MGS Rajongók!

    A Half-Hun Team nevű csapat (akik többek között a Half-Life az Opposing Force és a Blue Shift magyar szinkronját készítették) alapító tagja vagyok és nem mellesleg hatalmas MGS fan!!! A játékot már 2000-óta nyomon követem és minden az első résszel kezdődött és onnantól nem szűnt a játék iránti rajongásom! Ezen apropóján elkezdtünk készíteni egy Websorozatot a Metal Gear Solid 3 Snake Eater részéből, természetesen Magyar Szinkronnal :) A sorozattal a játék iránti rajongásunkat, tiszteletünket Hideo Kojima munkája iránt illetve azt szeretnénk elérni hogy akiknek kicsit nehezebben megy az Angol azok is tisztába legyenek ilyen "Magyarosított" formában az MGS sokaknak kusza történetével. Az első rész már tavaly augusztus óta elérhető:



    A 2.Részt pedig 2 napja jelentettük meg. Természetesen haladunk tovább így a 3. Rész sincs már messze :) Tehát kedves mindenki jó szórakozást az Metal Gear Solid Kígyóevő Websorozathoz! :)



    Aki pedig szeretne követni minket az megtalálja oldalainkat itt: Half-Hun Team

    Weboldal: Half-Hun Team Weboldal

    További Jó Napot!
    Utoljára szerkesztette: solidsnake2, 2016.03.18. 07:19:52
  • Maxtreme
    #385
    A végére értem.
    Hát az ucsó cutscene az óriási WTF. :)
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.02.22. 20:46:29
  • Maxtreme
    #384
    Ha valakit érdekel, az új eventből kapott pontokért lehet venni többek közt bázis "skint".

    Elég "érdekes" :D

  • Maxtreme
    #383
    Na erre hátha, de már nem bízok benne :D

    miután

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    enyhe" fertőzés üti fel a fejét a bázisaimon, ugyebár el kell különítenem azokat az embereket akik beszélik a Kikongo nyelvet. Nekik végük, vagy van valami ellenszer? Kb a bázisom nagy részéről van szó csupán :D

    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.02.11. 21:07:48
  • Maxtreme
    #382
    Érkezik pár dlc jó áron, illetve Quiet-el is tolhatjuk a multit

    Annyival még kiegészíteném hogy a megjelenés időpontja március, és minden platformra jön.
  • Maxtreme
    #381
    Srácok.
    Ezekkel a FOB missziókkal kapcsolatban van valami leírás (lehetőleg hungarise nyelven) a világhálón? :)
    Pontosan hogy müxik ez? Amikor játszok (és online-ban van a játék) letámadják a bázisom, és vihetik a nyersanyagaim 1 részét? Vagy ez akkor is igaz mikor nem is játszok?
    Látom hogy MB coinért lehet erősíteni a védelmet, na most ebben csak az a szívás hogy rohadt drága, és még venni sem enged a menüből (rányomok a store-ban adott összegre és nem csinál semmit.. Pedig kíváncsi lennék mennyiért vesztegetik)
  • Maxtreme
    #380
    Nézegettem 2-2.5 óra erejéig a multit, szerintem nem rossz ez.
  • Terawatt
    #379
  • Maxtreme
    #378
    huhh ezt jó hogy mondod, sosem szoktam nézegetni.
  • PhantomAss
    #377
    Igen, idővel megnyílnak ezek a platformok, illetve Ocelot szól hogy elkezdte a fejlesztést.
    A staff management-nél még arra kell figyelni hogy vannak olyan emberek akik verekednek meg csinálják a feszülséget ( ha nézed az embereid listáját akkor a nevük mellett lesz a 'troublemaker', vagy hasonló kifejezés. Őket ha bent hagyod a csapatban akkor lefelé viszik a morált. Vagy ki kell venni őket parkolóba vagy kettő bajkeverőt kell betenni a csapatba és akkor semlegesítik egymást.
    Utoljára szerkesztette: PhantomAss, 2016.01.27. 12:25:54
  • Maxtreme
    #376
    igen, már maxos a cucc. Az előbb pont így oldottam meg egy küldetést :D

    Aham, sejtettem hogy lesz valami hasznuk, csap épp szükségét nem éreztem eddig. :)
  • Shep
    #375
    Fegyvereket később le tudod kérni támogatásként, és ledobják neked az adott pontra, úgyhogy érdemes kocsikat, géppuska fészkeket, konténereket stb fultonozni. Sőt ha elég magas szintű már a fulton, akkor akár azt is megcsinálhatod, hogy a tank mögé lopakodsz és emberestől felröpteted és egy gonddal kevesebb.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.01.27. 11:05:52
  • Maxtreme
    #374
    Az összeszedett növényeket, telepített fegyvereket érdemes tartogatni mert később kelleni fognak, vagy csupán eladási célt szolgálnak? :)
  • Terawatt
    #373
    Öhhhm...igen azzal úgy nehézkes tud lenni Szerintem medices platformot kell építened. Mitnha csak utána nyílna meg. De az is lehet, hogy unlockolni kell az utóbbit és csak utána tudsz...Rég vót má tán igaz se vót...

    Megjelenés után bele toltam bő 30 órát, kivettem két nap szabit, majd sokakkal együtt tönkrement a mentésem és akkor dobtam egy fuck this shitet. Azóta valahogy nem volt humorom előröl kezdeni, mert 100%ra hajtottam :/ Multiplayer sajna nem fogott meg, szóval majd előveszem kategória lett a játék nálam.
  • Maxtreme
    #372
    aham köszi, idő közben ezekre rájöttem.
    Viszont arra is, hogy az az alapvető gond hogy még nincs medic csapatom, ezért nem fejlődik. Gondolom ezt majd idővel kapom meg.
    Utoljára szerkesztette: Maxtreme, 2016.01.23. 17:28:21
  • Terawatt
    #371
    Megvan hogy az adott embered miben jó. A-B-C-D-E asszem a betűk, de van a+os is. Lényeg az, hogy a Józsi B-s medicből akkor azt a medic csapatba kell rakni, mert ott fog szépen szerepelni és jobban növelni a szintet. Azt is megcsinálhatod hogy automatikusan ossza szét őket, de ha valami nagyon kell akkor érdemes átcsoportosítani egy másik osztályról azokat az embereket akik medichez is értenek még pluszban. Miután fejlesztettél megmarad a cucc és vissza rakhatod őket.

    Dióhéjban :)
    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2016.01.23. 16:54:24
  • Maxtreme
    #370
    Srácok. Van valami (az sem baj ha magyar :) ) leírás erről a játékról? Valahogy ez a csapatfejlesztés nekem nem igazán világos.
    A konkrét kérdés az lenne hogy ha pl a medical teamet szeretném fejleszteni, azt hogy?
  • Maxtreme
    #369
    -50%
    Huhh ennyiért lehet bezsákolom én is.
  • Terawatt
    #368
    Részemről csalódás a multi. Pár óra játék után teljesen felejthető kategória.
  • Laza
    #367
    Elindult a PC-s Online!!
  • kutyafulu
    #366
    Üdv!
    Nem érdekel valakit egy kópia ebből a játékból?
    VGA-hoz kaptam ajándékba.
    Többit priviben
  • Seth
    #365
    Te szerintem a Ground Zeroes-t vetted meg, nem a Phantom Pain-t :)
  • spink
    #364
    Hello!

    Figy csak azt mond meg légy szives hogy indítom el úgy a játékot hogy a bázison legyek.Mert mint írtam nekem csak
    Mission select
    Play records
    Trial recordsBackstory
    Cassette tapes
    Manual
    Options
    Save data upload

    Ez az amit én látok
  • ratgab
    #363
    Bázisra látogass el szerintem. Kutyát meg fel kell szedni egy bizonyos helyen (youtube-ot javaslom), ahogy gyakorlatilag a többi segítőt is.

    Fejleszteni majd később fogsz tudni. Ha jól emlékszem ahhoz, hogy minden bázison fellelhető modult felnyiss (ezek kellenek a bázis fejlesztéséhez és a fegyvereid fejlesztéséhez is) ahhoz 10-es küldetésig kell elvinned a játékot.
  • spink
    #362
    Sziasztok!

    Megvásároltam a játékot.Most vásároltam elöször Ps-t.Talán még az első Metal Gearrel játszottam.Nagyon szerettem.Lényeg megvan nekem ez a game.Amit használtan vásároltam.Nincs vele semmi gond.Lényeg nekem van egy olyan lehetőségem hogy mission select azon belül 4 mission /ezek láthatóak/.Ezeket mind megcsináltam .De nem tudok több küldetést megcsinálni.Mi az oka mit rontok el? Illetve olvasgatom hogy van kutyátok meg segítő.Nekem miért nincs? Mit és hogyan tudok fejleszteni? Nagyon hálás lennék ha valaki segítene.

    Lac.
  • Terawatt
    #361
    Járvány.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Utána olvastam és Kikongo nyelvet beszélőkre ha(vagy tőlük terjed tovább?), van elvileg egy karantén platform amire rakod őket sok életet megmenthetsz. Lesz rá gyógyszer késöbbi küldetésben

    Utoljára szerkesztette: Terawatt, 2015.11.05. 22:44:04
  • Phetrau
    #360
    Ne is mondd! Véletlen volt... Aztán további segítségre szorulok. Az R&D teamem folyamatosan megy lefelé... Kapom az üzeneteket hogy fogynak az embereim, és 33 ról lement a szintem 19 re. Szétb@sz az ideg ha nem segítetek mitől...Nem tudok rájönni...PLEASE HELP!!!!!!!
  • Terawatt
    #359
    Végleges szerintem. Ja igen még ennyit hozzá fűznék: szívtelen dög vagy
  • Phetrau
    #358
    Sziasztok Urak! Elkövettem azt a hibát, hogy lelőttem Quietet... Nem tudjátok ez végleges, vagy meg lehet szerezni őt valahogy? Vagy restart.....:(
    Köszönöm
  • Terawatt
    #357
    Vannak sírva röhögős klippek benne.
  • 0o0o0o0o0
    #356
    Pár MultiPlayer GamePlay.










  • Seth
    #355
    Na a végére értem. Hát elég összecsapott és unalmas lett, hova 10 pontos? Én, mint nagy MGS fan max egy 7 pontot tudnék rá adni.
    istenem, de jó is volt a 3. rész, most néztem meg újra a régi trailert. Mennyivel jobban össze van rakva,a karakterek, a sztori, a FŐELLENSÉGEK(mert ebből valahogy hiányoznak a hasonló karakteres boss-ok, akiket az előző részekből megszokhattunk) hogy nem open world. Beleborzongok, ha csak belegondolok milyen lehetett volna egy MGS3-hoz hasonló pályafelépítéssel, sztorivezetéssel


    Utoljára szerkesztette: Seth, 2015.10.14. 21:01:28