435
mgsv.jpg
  • JonasSandor
    #435
    Lesz majd újgenerációs epizód.
  • CodeRed
    #434
    A home basen a katonak neve mellett a, kek potty mit jelent?
  • Aborg
    #433
    Valaszolok magamnak :) A 22. misszio utan automatikusan megadja a jatek.
  • Aborg
    #432
    Hogy lehet novelni a home-base vedelmi szintjet? Gondoltam hogy idovel erre is lesz epitheto platform, de talan nem lesz: hisz az egesz bazist kell vedeni. Mar hazafultonoztam egy csomo aknavetot meg legvedelmi agyut stb., de a vedelmem szintje meg mindig nulla.
  • Aborg
    #431
    Arra gondoltam hogy a kiutott ellenseget fekve hagyom, de idovel folebred es a kis radiojan riasztja a bazist. Ma is elofordult, az tert magahoz akit korabban elkaptam es gyorsan klikkelgetve a kezet hatracsavarva kabitottam el. Kb 30 perc mulva tert magahoz. De az altatottak is magukhoz ternek idovel.
  • Hexex86 #430
    Altatólövedék.
    Ha csak kiütöd akkor van esély, hogy ha fultonozod akkor felébred és ordibálni kezd.
  • Aborg
    #429
    Azt tudja valaki hogy melyik kabitas a legtartosabb?

    -a foldhoz vagas eleg rovid ideig hat
    -az altatolovedek kicsit tovabb
    ?-az elkapott ellenseg fojtogatasa okozta kabulat tart tovabb vagy a nem elkapott ellenseg megsorozasa (bal egergomb klikksorozat) ? Es ezek kozul melyik a biztos modszer arra hogy ne terjen magahoz? Vagy ilyen nincs is?


    Utoljára szerkesztette: Aborg, 2018.12.02. 08:17:18
  • Aborg
    #428
    Idovel rajottem.
    1. Attol hogy mennyi ellenseget lovok le. Talan a bekapott talalatoktol is. A ver lemoshato a zuhanyban a bazison de a "szarvam" merete megmarad.

    2.De ki kell.

    3. Ezek a frissen toborzottak.
  • Aborg
    #427
    Nehany kerdes:
    1.Mitol fugg hogy mennyire veres a ruham?

    2.A kezifegyvereket amiket elszedek az ellensegtol mar nem kell a bazison kifejleszteni? Peldaul ha egy meg lezart fejleszthetosegu fegyvert megkaparintok az ellensegtol,akkor hozzaferhetove valik a bazison?

    3. A bazismenedzsment kepernyon az embereim listajan a sorok elejen nehany tagnal villog egy kis feher pont. Mit jelent?
  • JonasSandor
    #426
    Hát igen rambóként csináltam.
  • Aborg
    #425
    Koszi. Latom Ramboharomra vetted a figurat :) De en inkabb Szamfiserre szeretnem. Sebaj, majd probalkozok.
  • JonasSandor
    #424
    Elküldtem nagy nehezen megtaláltam.
  • JonasSandor
    #423
    Csináltam róla végigjátszást megnézheted.
  • Aborg
    #422
    Most kezdtem a jatekot,van par kerdesem.

    Meg csak a harmadik kuldetest csinalom, de eleg neheznek tunik. Mar csinaltattam magamnak sivatagi alcaruhat, de nem vettem eszre hogy kevesbe latnanak meg.

    A kis parabolaantennat nem lehet valahogy kulturaltan csendesen kiiktatni? Folmaszok ra a letran, de nincs mit aktivalni. Robbantani meg nem akarok, nem szeretnem hogy tudomast szerezenek rolam.

  • JonasSandor
    #421
    Ja igen készül.
  • grebber
    #420
    Semmi jó nem származna belőle. Nézd meg a hivatalos szinkronokat pl Crysis 1-2 poénos mondattól eltekintve fapofás beleélés nélküli felolvasás..
    Van 1-2 amihez készül pl most a régi Prey-hez ,de az is olyan hogy szerintem felesleges. Nem is illik a hang a karakterhez.
  • JonasSandor
    #419
    Kár de jó lenne már szinkron is valami nagy játékhoz.
  • grebber
    #418
    Csak felirat..
  • JonasSandor
    #417
    Ja értem kár érte ezt a zerót szerintem tök fölösleges de mindegy amilyen rövid. De csak felirat lesz benne szinkron nem?
  • grebber
    #416
    Evin csinálja majd.. Előbb a Ground Zerot fejezi be.. Szóval ez nem 1 éven belűl lesz. Már azt hittem lett valami új csapat.. :(
  • JonasSandor
    #415
    A magyarítások oldalán láttam hogy fordítás alatt de még 0 %.
  • grebber
    #414
    Jó hír főleg hogy már mindenhol az emberek után van szórva szinte ingyen..
    Amúgy hol kezdték el ki/kik?
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.11.03. 12:49:54
  • JonasSandor
    #413
    Elkezdték a magyarítást.
  • JonasSandor
    #412
    Ez a 16-os misszió kurva nehéz, a tankot ha rakétát ráküldöm akkor failed lesz a teherautó is megdöglik. Hogy kell megölni a tankot?,vagy ha nem megölni akkor mit kell csinálni vele?
    Utoljára szerkesztette: JonasSandor, 2018.09.20. 22:08:33
  • Terawatt
    #411
    Ennyiért ingyen van, vegye vigye aki még nem tolta :)
  • grebber
    #410
    Gamesplaneten most:

    Metal Gear Solid V: The Definitive Experience £4.99

    Tartalma: METAL GEAR SOLID V: The Phantom Pain, MGSV: Ground Zeroes meg az összes dlc
  • JonasSandor
    #409
    Ez a játék igen de nem csak ezzel akarok én játszani hanem többivel is.
  • grebber
    #408
    Hülyeség...Intel IGP-n is fut
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.08.07. 07:27:36
  • JonasSandor
    #407
    Sajnos vidikarit kell venni gtx 1070 kell hozzá minimum.
  • JonasSandor
    #406
    GTX 1050TI a kártyám a monitor pedig: Samsung C27FG73FQU nézzél már rá hogy milyen kártyával lehet ezt tolni.
  • Terawatt
    #405
    Milyen kártya? Alá tolnék valami benchmarkot, hogy mi a helyzet...remélem nem döglött meg idő előtt :S
  • JonasSandor
    #404
    Ahogy rádugtuk a kártyát rá 3 napra azonnal meghaltak a játékok egyszerűen nem indulnak el, szétfagynak vagy el se bírja indítani. Az integrált kártya se működik dettó ugyanaz míg a régi monitoron működött.
  • xido
    #403
    raktál fel monitor drivert is?..néha nem árt..és így mi van,ha a játékok a monitort nem komázzák,,vagy a képfelbontást?
    Utoljára szerkesztette: xido, 2018.08.06. 01:59:30
  • JonasSandor
    #402
    Okés megnézzük majd.
    Pár játékot elindít csak a régieket nem, meg az integrált kártyán ezen az új monitorral a netet se nyitja meg, míg a régi monitorral működött, akkor lehetséges hogy egy 144 herces samsung monitort full hd-s ne bírja el egy 1050TI?
    Utoljára szerkesztette: JonasSandor, 2018.08.05. 22:25:29
  • Terawatt
    #401
    Hát ha már semmi nem megy akkor egy win reinstall csak javíthat:)
  • JonasSandor
    #400
    Az lehetséges hogy minden legfrissebb driverek fennvannak és semmi nem működik a játékok közül és egy win újratelepítés megoldaná? Miután szoftveresen semmi baja a gépnek?
  • Terawatt
    #399
    Steam\userdata\some random character\311340\remote
    Steam\userdata\some random character\287700\remote

    Netről az alábbit guberáltam ki: fent írt két mappát mentsd le. Ha valamelyik nincs meg, akkor ne aggódj az a ground zeroeshoz fájlok.
  • JonasSandor
    #398
    A játék mentéseit hol tárolja?,újra kell majd telepíteni a windowst nem akarom hogy elvesszen.
  • JonasSandor
    #397
    Története nem rossz. Eddig volt lovam legalább de mikor megvettem a rakétát is mért veszi el?
  • grebber
    #396
    Küldetés neve youtube-ba és végignézed...
    A saját tippem: Az alant kommentjeid alapján hagyd a picsába ez nem neked való nem a te játékod...
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.07.24. 22:55:24