1087
PRÓBÁLD KI AZ ÖSSZES MCLARENT ONLINE!
  • Solt
    #806
    Nem akarok flémet... uninstall és kész, mindenkinek jobb így! :D Majd később ránézek megint... jelen állapotában nem érdemel egy perccel sem többet az életemből! :))
  • Alexease
    #805
    A Replay resz ki van kapcsolva? Az talan segithet a memoria gondon.
  • Alexease
    #804
    Persze, most irhatnam, hogy jobb a helyzet, mert talan a topposok nem tudjak folyamatosan tartani minden korben a csucs idoket es talan hibaznak is. De nem, mert valszeg tudjak tartani, raadasul mar 1-1 koron belul akkora elonyuk van (tobb masodperc), hogy boven belefer.
  • Alexease
    #803
    Megneztem. Ez is egy normal HotLap Event lesz, de a kilometereket/merfoldeket nem 24 oran keresztul szamoljak, hanem csak 1db 30 perces Eventen. A 24 oras az amugy is teljes idiotizmus:D

    Vagyis az nyer, aki az eventen a leheto legtobb es leggyorsabb kort tudja osszerakni.

    Vagyis aki eddigis 5 masodperccel volt jobb 1 koron, annak most – palyatol fuggoen – 15–20 ufo kort kell osszeraknia:)
  • NIBI
    #802
    Nem értelek. :) Akik elől vannak azok olyan finoman mennek ahogy én sosem fogok. :D Persze hogy gyorsak is! Aki meg ilyen jó technikailag az default setuppal is jó marad. Aki jó az mindenhogy jó. :D
    Esetleg aki jó/gyors az hosszútávon lehet boca, de ez is igen ritka hogy valaki UFO időket tol és sokat hibázik a futamon. :D
    #797-re:
    Érdekes vélemény. :P Én pont az ellenkezőjét írtam, hogy izomból bizony itt semmire sem lehet menni. Itt csatlakozik a finom vezetéses fenti pár sorom. Kivéve a vérpistis kilökdösődős stílust. :D
    Izomból hogy tolsz meg egy street verdát, amivel nem lehet csúsztatni mert időt vesztesz? Pont ezért tetszik nekem, mert ésszel kell menni, teljesen más mint az eddigi szimek, ott tényleg tolni kő mint barom oszt jóvan. :D
    Azt kell mondjam fizikában és sok msban az SRW alázza iRacinget... Pl. iRacing "gumimodelljétől" hányok. :D Szép modell, ami üzemin rosszabbul tapad mitn hidegen. :D De ez is más téma, a lényeg hogy szerintem ésszel és finoman kell SRW-ben menni. :) Na nem az EVO-val ahol a sok paraszt van. :D
    Sajna futamon még nem tudtam indulni mással, most toltam volna a Mekivel de hétvégén elkezdte a "túl kevés a memória" hibaüzenetet dobálni, így nem tudok belépni ha sokan vannak már bent. 2 Gb van benne és eddig sem volt ilyen, péntek este még minden jó volt, bármennyi emberrel, szombat reggel zsinórban dobálta ezt az üzit. Azóta se frissítés se telepítés semmi sem volt, szóval értelenül állok ez előtt is. :D RAM-ot kell vennem bakki. :D
    Látva a Mekis repyt bizony aki erőltette el is szúrta. :)
    Tény hogy itt is vannak sokkal jobban tapadó verdák azokkal lehet jobb az erőszakosság, de én meg nem tudok úgy menni, mert a gumikímélős stílusom hosszútávra jó. :) Csak sajna még nincs olyan event ahol lenne gumifogyás. :D (Kivéve expertet.) De idővel... :)
  • Alexease
    #801
    De ez most QuickRace lesz vagy „offline” Event?! Utana kell nezzek, mert igy mar nem tiszta a dolog:DDD
    Nem mintha erdekelve lennek:P
  • Alexease
    #800
    Azert ez az SRW messze nem szimulator, bar szerencsere azert jobb mint egy simcade;)
    Es sajnos eppen az engedekeny dolgai miatt (foleg a drift, csuszkalas,sinautozas) lehetnek elol azok a irrealis koridok, amivel mindig ugyanazok nyernek.
    Persze, ez is egy lehetoseg: raereznek a tutira, aztan mindent visznek;) Ehhez is kell egy tehetseg, az biztos;)

    Azokat a toppos idoket meg autoidegen vezetessel sem lehet elerni, sokszor teljesen irrealisak. Sajnos ebben kozelebb all az NFS es Simcade stilushoz.

    De ezzel ugy sem tudnak mit kezdeni, az uzleti modell miatt csak igy mukodik.

    Az Expert-en is latszik. Hiaba probaltak komolyabbra venni, csak azt ertek el vele, hogy a szokasos emberek megjobban meszedik magukat.
  • NIBI
    #799
    30 percről van szó! Egyenletes tempóra ráállni és ennyi az egész. Nem kell ehhez UFO-nak lenni.
    Ja értem én ezt az összeadós dolgot, de azért érdekes ez így, mert akit már leintettek, hogy lehet több km-je, mint akit csak pár mp múlva intenek le és lesz ugyanannyi km-e? :D
    Ha beérek nem tudok már menni (mivel onnantól a gép veszi át), hiába van lemaradva a legutolsó fél perccel... Én nem tudok fél perccel tovább körözni. Nem értem. :D
  • Alexease
    #798
    Gondolom nem koroket szamolnak, es annak a tavolsagat adjak ossze, hanem korrekttul meterenkent adodik ossze a tavolsag. Szerintem ennyi a trukk;)

    Ez igazabol egy Challenge Event, csak nem megadott kort kell menni, hanem megadott ideig.

    Annyibol jobb a helyzet, hogy legalabb az a szokasos 5-8 ember kicsit jobban meg fog dolgozni azert a +200$-ert;)

    Atlag embernek ugyanugy eselytelen es ertelmetlen vele foglalkozni;)
  • Alexease
    #797
    Kell hozza egy kis kompromisszum, az biztos;)

    En 2008 ota vagyok SRW tag, tobbszor feltettem, de mindig max 1 orat birt ki, uninstall lett a vege;)

    Tavaly ev vegen erte el azt a szintet, hogy erdekelni kezdett a dolog. Mar volt boundle vasarlasi lehetoseg, sokfele auto, tobb event.
    De sajnos meg mindig alapveto problemakkal kuzd: ffb es kormany allitas, tukrok, AI, best lap kijelzes stb.
    De mivel mar beruhaztam ra rendesen, igy fent marad;P

    Amugy nem olyan rossz, boven el lehet vele szorakozni. Igaz, rF1 style vezetesi elmeny, de ahhoz kepest, hogy „mindenkinek” csinaljak, nagyon jol el szoktak talalni az autok beallitasait. Jol erezni a kulonbsegeket, elvezetes vezetni. Foleg a regi autoknal.

    Persze versenyeken es eventeken sajnos ezek a kulonbsegek mar eltunnek, hasznalhatatlanok, eredmenyesen csak izombol lehet tolni, minden autot ugyanugy – bar nagyreszt szinte ugy is eselytelen;D
  • NIBI
    #796
    Más téma: Cashback Thursday.
    30 perc alatt aki a legtöbb km-ert vezeti, az nyeri az eventet.
    Na most ez nem világos, ha 30 perc van rá akkor mindenki (aki hasonló köröket megy) ugyanannyi kört tud megtenni, ergo ugyanannyi km-ert teljesített. :P
    Most akkor hogy lehet az egyiknek több mint a másiknak? :D
    Olvasgattam fórumot ott is variálnak ezzel a témával de nem értem teljesen, se a fórumot se az eventet. :D
    Valaki ha tud valamit világosítson fel. :)
  • NIBI
    #795
    Csalóka nagyon, Az elején én is úgy voltam hogy áhh ez nem az igazi, csúszkálok, driftelek össze-vissza arra jó lesz. :D
    Aztán ahogy tempót akarnék menni máris rájövök hogy BRUTÁLIS! Igen csúszkál nagyon főleg a street verdák nagyja, de csak annyit kell úsztatni a verdán ami épp elég! És épp ez a nehéz benne, megtalálni azt a szűk rést ahol még nem csúszik és eléggé tapad. Ha nem figyel ez ember szépeket lehet csúszni, de azzal nem lesz gyors. :D
    Szóval próbálj tempót menni, és rájössz mit vartyogok. :P
    RR-ot igaz nem próbáltam nagyon, de az lejött hogy ott aztán van tapadás... nagyon hasonló az eddigi Simbinekhez, jónak jó de nem érzem hogy verda lenne alattam, amit csak nagy koncetrációval tudok az íven/pályán tartani.
    SRW-be azt is érzem hogy gumi van alattam, amiben levegő van ezért pattog, billeg, nyikorog, csúszik, kenődik oldal irányba. Más progikban azt érzem hogy tömör gumi van alattam. :D Fog fog, azt hopp ecce csak nem fog már, semmi átmenet, semmi gumi kenődés...

    Na persze kinek hogy, én azt tudom javasolni, hogy próbáld kihozni magadból a maxot, és rájössz hogy nem is olyan könnyű ez az SRW. :P
    De egy jó kormány beállítás nem árt, én Alexét használom G25-höz, de a Logiban 30%-os erővel! Így eltűnik az FFB lyuk középen (már amennyire) és nem keményedik bazi hirtelen a kormány. Elég nehézkes úgy driftelni hogy középen semmi ereje aztán meg hirtelen egy ponton ütésszerűen keményedik...
    Porsche kormányt pont ezért a jelenségért cseréltem el, de ez más téma. :)
  • Solt
    #794
    Annyira kusza az egész, meg annyira macerás, hogy egyszerűen nincs türelmem hozzá! :) Nem tetszik az első benyomás egyáltalán... ennél még a RaceRoom is jobb, pedig az sem semmi! :D
  • Alexease
    #793
    Donington, a nyarra beigert nehany palya elso darabja.

    Meg ezek lesznek valamikor (rafer, mar kicsit uncsik a palyak;P Igaz, multkor mar valami hasonlot betettem):
    Assen, Brands Hatch, Cadwell Park, Imola, Istanbul, Magny-Cours, Monza, Nurburgring, Nordschleife, Oulton Park, Snetterton, Valencia, Zolder.

  • Alexease
    #792

    Pedig ha UFO-idoket tudsz menni, 2-3 event alatt begyujthetsz nehany szaz dollart, amibol meg lehet venni mindent;D
  • Solt
    #791
    Ááá... ehhez nekem nincs türelmem! :D Azért köszönöm szépen! ;)
  • Alexease
    #790
    Probald ezekkel: http://alexease.uw.hu/files/SRW_LogitechG25_Alexease.ZIP

    A ket Alexease kezdetu a kodolt, amit hasznalok.
    A masik ketto a kikodolt, szerkesztheto. Ha szerkeszted, masneven mentsd el mindig, mert betoltes utan lekodolja;)
  • tutuhawer #789
    az event sorszáma nálam rendben volt, azt beírva mutatta a korábbi eseményt, igaz, 20. voltam a top10-es díjazás mellett. 1 dollárt ért így is, de hogy kiket zártak ki...? Aki már nyert advanced-ban, szerintem az nem nyerhet lejjebb, vagy valami ilyesmi korlát van. Persze, mér időt minden szinten az ember, de csak úgy miheztartás végett, mert úgyis ki fogják venni, de azért ment egyet.
    A könyvjelzőzést én is használom, használnám, ha sok eseményre neveznék be.
  • Solt
    #788
    Aleeeeeeeeeeeeex! Heeelp! :D Mi a szart állítsak a kormányon, hogy élvezhető legyen ez a f@s! :D Én marha az AC után próbáltam ki... :S
  • NIBI
    #787
    Nem is a "késés" zavar, csak ez a sok refund. :D
    Nekem tele van velük a Transaction History-m. Igazából szinte csak ezekből áll...
  • Alexease
    #786
    Most a kifizetes 30+ napokat vesz igenybe, az utolso amit kifizettek nekem tegnap 31 napos;)
  • Alexease
    #785
    Szerintem az a „Refund Entry Fee, event #xxxx” leirasu listaelem csak valami probalkozas volt toluk, nem igazan mukodik. Nalam osszesen csak 2 van belole. Vagy valami special event-hez tartozik.

    Sajnos sok dologgal nagyon lassan haladnak: nincs kozossegi resz, nincs rendes event listazas es rendezes, de meg Best lap kijelzes sincs a programban. A visszapillantot mar nem is irom, ugy sem megyek Quick Race-t;P

    Egyelore a legegyszerubb megoldas az, hogy azt az event-et, amelyben a 0. napon benne vagy a nyero sorban, beteszed bookmark dir-be (SRW Events). En is ezt szoktam, aztan masnap reggel (8 oras csuszasban vagyuk) megnezem, es ha kitoltak (10-bol 9-szer :P), akkor torlom.

    Az elejen meg erdekes volt, es figyeltem, hogy az Acount reszben mikor jelenik meg a kifizetes (kb. 18-25 nap), es ha megjott az Event szama, akkor azt kiszedtem a bookmark-bol.
  • NIBI
    #784
    Na valamire rájöttem, de nem megyek vele semmire. :D Az account részben írja hogy milyen eventre mennyi lóvét kaptam, még akkor is írja ha nullát "kaptam". Pl. Refund Entry Fee, event #3782.
    Eddig ez oké, de hogyan tudom visszakeresni hogy melyik event volt az? Linkbe hiába írom be ezt a számot nem jön be semmi, mivel ilyen (azaz ez a számú) event még nem is volt.
    Illetve ha nyertem valamennyit akkor azt a kommentbe írja hogy melyik event volt, azt a linkbe illesztve megnézhető a dolog, de nulla nyeremény esetében (nem is kommentbe írja) és jóval nagyobb számot ír mint a legfrissebb eventjük így nem tudom visszakeresni melyik volt az.
    Erre valami ötlet? :)
    Azé mégis jó lenne tudni hogy miből "zártak ki". :D
  • tutuhawer #783
    hopp, azt én se tudom...
  • NIBI
    #782
    Rosszul kérdeztem, a pálya az oké, de miért wreckers balls (vagy mi)? Erre gondoltam hogy van benne valami csavar, mint az árkád játékokban hogy mondjuk el kell kapni a másikat vagy egy zászlót stb. :)

    Alex köszi a credit/pálya infót, ha nem is számolgatom, de azért jó tudni a leosztást. :)
  • tutuhawer #781
    egy tokiói kerület, a játékban egy parkolóház. Ott is lehet körözni, meg volt drift event is.
  • NIBI
    #780
    Az a Shinjuku mi is? Sose voltam rajta, és nem értem. Csak simán egy fura pálya vagy van benne még valami csavar?
  • Alexease
    #779
    Engem nem izgat, mert nem vagyok kredit gyujtogetos (de az olcso autoknal jol jon;P), de talan van akit erdekel, hogyan valtoztak a kredit kiosztasok. Csak a palyat szamolja, nem figyeli a koridot, az autot vagy a nehezsegi szintet sem.

    Credits per lap (unofficial):
    7 - CotA
    7 - Daytona RC
    7 - Giza
    7 - Silverstone
    7 - Watkins Glen
    6 - Brno
    6 - Madeenat
    6 - Troyton
    5 - Indianapolis
    5 - Indianapolis RC
    5 - Daytona
    5 - Longstone
    5 - Paradise Bay
    5 - Pudsey
    5 - Sonoma
    5 - Sonoma Long
    5 - Troyton Club
    5 - Watkins Glen Short
    5 - Zandvoort
    4 - Laguna Seca
    4 - Mid-Ohio
    4 - Paradise Bay Short
    4 - Silverstone Southern
    4 - Sonoma NASCAR
    3 - Chicagoland
    3 - Lime Rock
    3 - Silverstone National
    2 - Paradise Bay Kart
    2 - Phoenix
    2 - Shinjuku
    2 - Troyton Kart
    1 - Martinsville
  • Alexease
    #778
    En sose kaptam levelet hogy nyertem valamit, pedig mar nehanyszor osszejott.
  • Alexease
    #777
    Sokan jottek NFS-bol, az megalapozza a stilust, a versenyszellemet es a probalkozasi lehetosegeket;)))

    A kedvencem az volt (mar tobbszor irtam), nem tudom hogyan csalt a ficko, de rovig ovalon, ami alig 30sec, allo helyzetbol 5 sec-cel volt gyorsabb mint en a gyors koromon;D Ez Challenge volt, vagyis a gyors korei jobbak voltak;D Gondolom teleportalt vagy hasonlo;P
    Amugy Challenge-en nem szamolja vagy nem olyan szigoru a palya levagas, azt be is huzza mindenki, azert nem szoktam eroltetni;P
    De versenyen lokdosodesert is kizarhatjak.
  • NIBI
    #776
    Ja az Martinsville-be volt. Amúgy ha "kizárnak" egy eventből arról nem kapok infót?
    Bár múltkor arról se kaptam hogy nyertem. :D Pedig arról szokott mail jönni nem?
  • NIBI
    #775
    Egy ovál pályán hogy lehet szabálytalanul menni? :D
    Leszámítva a falon fordulást, amit Kentuckyba tapasztaltam tegnap a Gullwing-gal. :D Vicces volt a srác, kívül a falnak támaszkodva úgy ment, hogy esélyem nem volt ellene. :D Mp-ekkel volt gyorsabb. :D
  • Toya
    #774
    A hozzászóláshoz szinte bármi jó, Facebook, Google, Twitter és Disqus is.
  • Alexease
    #773
    A nevek alapjan ez tisztan beginner reszleg, valszeg kizartak eloled 10 embert:)

    Valtozott a kredit rendszer. palya hossztol es valszeg nehezsegtol fuggoen adja a krediteket, megszunt a fix 5 kredit/lap.
  • tutuhawer #772
    https://www.simraceway.com/online_racing/3056?locale=en
    innét kaptam 1 dollárt , ha jól olvasom... de hogyan,ha 20. lettem csak? Nem bánom, csak fura.
    Fura , hogy mentem pár kört a 100 körösön és mintha nem kaptam volna creditet... ez jobban zavar. Nálatok rendben minden???

    Toya: jól látom, hogy a google accounttal lehet használni a HSW-t, nem kell külön regi?
  • NIBI
    #771
    Jó drága. :O
  • Alexease
    #770




  • tutuhawer #769
    Szasz
    ha még akadnak gondok, finomítanál, új lett a fórum, vannak ITT(LINK) beállítási tippek, sokkal áttekinthetőbb, viszont nem lehet összekötni a google profillal, ez egy fekete pontot ér. Facebookkal és twittrrel lehet könnyen belépni, vagy külön regisztrációval - ha hozzá akarsz szólni
  • zsupeti
    #768

    Probléma megoldva!
    Köszönöm
  • Alexease
    #767
    Csak tipp, mivel kormanyom van, nem tudom mi jo a gamepad-hez.
    Options/Controllers

    Sensitivity
    Az X-Axis a kormanyzas, probald lejebb venni, ugy lassabb lesz az aljan.

    Deadzone
    Az X-Axis-t vedd feljebb, ne legyen kozepen semmi, ne rangasson be.

    Rates
    A Speed Sensitivity feljebb huzasa segithet, hogy nagyobb sebessegnel lasabban/kesobb reagaljon a kontroller es/vagy kevesebbet mozgasson.