1087
PRÓBÁLD KI AZ ÖSSZES MCLARENT ONLINE!
  • endrodiz
    #846
    Hali! Repiket hol lehet nézegetni? Kiváncsi lennék rád. ;)
  • NIBI
    #845
    Végülis. :D
    Ez a gamebooster mi szerkezet? :P
    Mostanság nem dobált ki RAM hibával, de ez volt az utolsó csepp, a gépfejlesztés elindításához. :)
    Amúgy múltkor meg kevés CPU hibával dobott ki (1000 Mhz a minimum, nekem volt 931). Produkálok én itt már mindent. :D Valami cthelper igencsak lefoglalta a procit. :D
  • tutuhawer #844
    most engem is kidobált jópárszor kevés memória miatt. Új a system , alig fut a háttérben. ha futna, a gamebooster leállítaná. Ha a gamebooster lenne a szar, akkor anélkül is ledobott a játék. A gyorsítótárat áttettem a másik vinyóra, majd tesztelem valamikor, jobb lesz-e... de nem ma. Egyébként örülök a hibaüzenetnek, mert legalább látok valamit, nem kell gondolkodni, mi történt
  • tutuhawer #843
    nekem befektetés, stratégiai döntés lenne, hogy megvegyem az M3 GT2-t, de lehet, hogy a hosszú távon sincs esélyem valami kis lehulló dollárra... Pedig nagyon kéne az indycar miatt. De így.. el se induljak, elgondolkoztam rajta
  • Alexease
    #842
    De igazabol az egesz rendszer igazsagtalan, igazsagosan kivitelezhetetlen. Foleg ezek a „mindenkinek” (Beginner—Expert) Eventek. Nincs ket egyforma ember, gep, kontroller, igeny, hozzaallas, ido stb.

    Hiaba csinaltak meg egerre, billre, tapipadra is a progit, akik azt hasznaljak, vagy csak egyszeruen nem expertek, de attol fuggetlenul szivesen vasarolnanak ok is dragabb (vagy barmilyen) autot, es nem csak kreditet gyujtogetnek ingyert, nekik sose semmi eselyuk nem lesz nyerni egy fillert sem:)

    Innentol mar rossz az egesz, amikor ket fizetos jatekos kozul az egyik alapbol ki vanm zarva a lehetosegekbol.

    Ezert volt mindig egy kis lelkiismeret furdalasom amikor a Beginnerben indultam. Az elvileg azoknak van fenttartva, akik notebook-kal, billel vagy egerrel probalkoznak vagy sok segitseggel stb.
  • Alexease
    #841
    Semmi gond nem lenne a 30 perces, tavolsag alapu meressel, csak alkalmatlan a rendszeruk (nem csak erre:P), ezt tobbszor le is irtak. Rossz a program, az adatbazis s a tobbi;)

    Ha ilyenkor valoban csak 30 percig merne a program, es ha nem szamolna bele azt a kort amikor hibazott es elhagyta a palyat, nem lenne ilyen gazos.

    Igazabol akkor is az lenne az egesz lenyege, hogy ki tud a leggyorsabb kort menni, annyi nehezitessel, hogy nem csak 1-1 korbe kell beletalalni, hanem 10-15-be folyamatosan, hiba nelkul.

    Vannak akik a folyamatos 24 oras mellett voksolnak, de az a teljes idiotizmus: raeros, kocka, semmittevo, otthon ulo gyerekeknek valo;) Raadasul veszelyes az egeszsegre, multkor volt aki szo szerint 24 orat tolta:)

    Most a legujabb felvetes, ami mar egyszer volt, hogy kijelolnek egy fix koridot, es azt kell a legjobban megkozeliteni. Egyreszt alkalmatlan a rendszeruk ra (automatan), masreszt nem sok ertelme van, mert korbemennek a palyan, megallnak a cel elott, aztan begurulnak eppen idoben;) Ha nem is elsore, de nehany probalkozasbol osszejon.
    Foleg ha olyan idot adnak meg, amit meg sem lehet futni, csak a szokasos elso 5-10 embernek;DDDD
  • NIBI
    #840
    Hát erre már én is gondoltam, sőt mások is a fórumon. Ennek ellenére elindították a kövi (tegnapi) eventet is. :D Bár igazából alapból kizárnám a csalókat... Mert ez az! A 38 perc nem 30 perc. És pont ez volt a fura számomra is, hogy honnan kezdi mérni, mikortól, meddig, és ilyen apró dolgok hiányoztak csak a leírásban. :D
  • Alexease
    #839
    Kozben benyogtek hogy sikerult csalniuk a Cashback-ben, hogy kell 220$ nyerni;) Gyorsan megtalaljak a tutit, ezert irtam, hogy a verseny, az autokezeles az mindig masodlagos.

    A versenytavot a 30 perces Eventre ertettek, de az idot nem 30 percig szamolta, hanem addig, amig az utolso versneyzo is befejezi az utolso mert koret. Ez idomeresen OK. Tavolsagnal necces, mert mindig kicsuszott az Event 1-2 pertccel.

    De ket ficko kitalalta, hogy az utolso korben az egyik gyokkettovel gurul vegig a palyan, es a masik annyi kort megy meg, amennyit csak tud. Majd' 8 percet sikerult raverni mindenkire;D

    Valszeg meg ezekutan is kifizetik nekik az osszeget. Tobb mint egy heti fizetesem;)
  • NIBI
    #838
    Hát engem Silverstone South-ban (beginner Lexus) kizártak amiért jócskán túlmentem a "segéd"vonalon (5. kanyar).
    De itt Lagunában a Mekivel is sokan bezony jócskán túlcsúsztak, kíváncsi leszek az eredményre... Szabályosan menve ott hagynak 3-4-5 tizedet.

    Igazából volt szó erről a fórumon hogy a vonalak közt kell menni, de volt valami engedmény hogy akkor nem gond ha nem nyer vele időt. Lol, hát nyilván nem azért szélesít mert időt veszít vele. :D Szóval még nem tökéletes a dolog, mármint leírva, de eddig úgy látszik az ellenőrzésekkor figyelnek rá. Majd figyelgetem az alakulást csak hát 1 hónapig meg kéne jegyezni amiket most megnéztem, mert nem jegyzeteltem. :D

    Nem gond ha majd máskor másik autóval csinálok vidit? Lemerült a kamera. Wáááá. :S
    Ja meg most látom már nem is lehet törölni az időimet. A fenébe. :D
  • Alexease
    #837
    Korabban sok visszajatszas es ghost neztem, es igazabol mindenki addig vag ameddig csak tud. Folyamatosan frissitik a palyakat es a levagas vizsgalatot. Elvileg amit a program megad mint szabalyos kort, azt elfogadjak (kiveve, amikor valoban bugos a dolog). Volt amikor a pit-en keresztul mentek, mert nem figyelte a program, de Mid Ohio-ban le lehetett (vagy lehet) vagni a teljes sikant es visszaforditot:) Visszajatszasban lattam korabban, de valszeg azt eszrevettek;DDD

    Peppihno es a tobbi toppos nem szokott csalni, addig vagnak ameddig a program engedi. Eddig nem vettem eszre, hogy barmelyiket kizartak volna valahonnan. Korabban sok eventen indultam, sokszor 11–13. hely, mind a 6–8 toppos elottem volt mindig, sose kerultem elorebb;P

    De teny, hogy sokat chatelnek es forumoznak, es amit lehet kihasznalnak. Pl. a tegnapi Cashback, amikor kiderult hogy a 30 perces versenybol lehet 33 percet is csinalni, es igazabol mindent szamol a progi, azonnal megugrottak a helyezesek:D Annyi elonyuk azert van, foleg ha Amcsik, hogy naluk az event zaras ejfel korul lehet (idozonatol fuggoen), igy tudnak a vegeig kiserletezni. Nalunk reggel 8-ig korozgetni nem annyira kifizetodo:D
  • NIBI
    #836
    Lagunába Mekivel most hirtelen átnéztem az előttem lévőket, hogy ők hogy kezelik a fehér vonalas szabályt, és megnyugodtam hogy ők még annyira se tisztelik mint én. :D
    Ti-tech85, Peppinho, GriVi ideje mind mind vágós, ezek közül többen jócskán szemmel jól láthatóan, akár fél autóval is átlépték a vonalat itt-ott. Már nem tudom kié még aránylag jó volt, de az övé is teljes kerék terjedelemmel (mármint egyel többel mint lehet azaz hárommal) a fehéren túl volt. Ez jó hír mert ezek mind röpülnek előlünk. :D Elvileg kéne...
    Én törlöm a körömet, mert egy helyen én is átcsusszantam egy kerékkel a fenébe. :D Na de most tolok egy lassú szabályosat. :D Lehet vidizek is. :)
  • Alexease
    #835
    Szerintem ez nem eri meg nekik, max a reklam miatt:)

    Ha olyan sokan megvennek ezeket az autokat (>10$), akkor nem 20 ember indulna el egy olyan Eventen, ahol 770$-t osztanak szet az elso 10 kozott;)
    Meg en is megprobaltam, pedig mar tapasztalatbol tudom, hogy szinte nulla az eselyem az meg az utolso helyre is;)

    Volt olyan Event, ahol talan 5-en indultunk az eventen a draga auto miatt:P Ha csak belepsz es kilepsz, mar nyertel;DDDD

    Szerintem jol megy nekik a Driving Center. Mar csak a kepek alapjan is eleg „meno”, raadasul ott all egy csomo versenyauto, sajat festesekkel;)
  • NIBI
    #834
    Szerintem ez nagyon megéri nekik, csak nehéz elhinnünk. :) Lehet hogy ezekkel "eltartanak" 10-30 embert, de akár több százan megveszik miatta az autót, ki tudja... :)
    Ezzel a realt-time videóval jó ötit adtál igazából már terveztem amúgy is, asszem akkor ezzel kezdem. :) De hidd el hogy semmi irreális rángatás nincs benne. Hamar kavics is lenne. :P
    Ja amúgy ne aggódj sok helyről kizárnak, szóval hiába húztam be. :D Azóta rájöttem hogy bazi komolyan veszik a fehér vonalat, még akkor is kizárnak ha nem mentem át rajta teljes kerékkel, szóval figyelni kell. :P Bár jó lenne ha megtalálnám az erről szóló szabályzatot. :)
  • Alexease
    #833
    0,14$ :)

  • Alexease
    #832
    Ez a Cashback is jol sikerult, nem megy az SRW-nek a szervezes es/vagy mindig valami fake a programban;)

    Most az volt az alap kiiras, hogy 30 perc alatt a legtobb kilometert/merfoldet menni. Osszessegeben ez is gazos, mivel aki gyorsabban megy, egyertelmuen tobbet hoz ossze. Mivel draga auto, igy nagyreszt csak olyanok voltak, akik osszenyertek ra a penzt, vagyis gyorsak.

    22 indulo volt, 20. birtam lenni, laza 4 masodpercet adott az elso:)

    Amiben bizni lehetett, hogy tuti gyorsak, de valszeg hibazni fognak egy-egy korben, amit nem szamol a program. Ez mukodott is egy ideig, benne is voltam az elejeben (nem nagyon szoktam hibazni):P

    Aztan rajottek a trukkre, foleg hogy a staff is mondogatott ezt-azt. A program minden kort szamolt, hiaba vagas vagy repules, es a belepok szamatol es poziciojatol fuggoen, az event-et kepes volt a progi +30 percig szamolni, igy ismet +2–3 korors irrealis eredmenyek jottek ki;DDDD

    Nem azert b*ssz* a csorom a dolog, mert sajnalom azt a 20$0t az autora, amit kifizettem erte, az sem erdekel hogy a tobbi egy fillert sem koltott ra, hanem inkabb az, hogy kepesek ilyen bugos/fake rendszerrel uzemelni, es ezert meg tobb szaz dollart ki fizetni hetente.
  • Alexease
    #831
    Ja, a Beginner mar meg sem neztem, lattam azt is behuztad, plusz meg 1-2 ember a tobbibol, igy teljesen ertelmetlen lett az is;)
  • Alexease
    #830
    A 1:29 vege volt a teszt kor, mert gyanus volt hogy ez sinauto event lesz;)
    Az Inter-be is beneztem, ott jobban megtoltam, lett egy 1.27 vege;) De mivel az a kor szamomra mar az inger kuszobb (idiota stilus) felett volt, es amugy is teleszortak az Inter-t is top idokkel, hagytam az egeszet a retekbe:)

    Ha te ezeket az SRW-s koroket szimnek latod, akkor erosen ketlem, hogy kozeledhetne az allapontunk;DDDD

    Csinalj egy 1:24 eleje realtime videot, ugy ahogy menni szoktal vele;)
  • NIBI
    #829
    Én 1:24,2-t megyek én is rángatom? :D Nem már. :)
    Nem tudom mit érzel/nézel te rángatásnak, szerintem akik gyorsabbak azok biza precízebbek is, és szabályosak is, igazából nekik sincs szükségük csalásra hogy elől legyenek... Sajnos. :D

    Megnéztem a te idődet a 29-est. Az komoly idő vagy csak köröztél funból? Csak hogy mennyire mélyedjek bele az elemzésébe. :)
    Annyit tudok mondani hogy ez ugyanolyan szim mint a többi (vagy a valós autóvezetés), a lényege hogy játszani kell az autó egyensúlyával. Nem arra kell várni hogy majd az első kerekekkel befordítod a verdát, nemnem, szépen úgy meg kell billenteni bejáraton a hátulját, hogy épp ne csússzon de mégis kellően segítse a befordulást. Ezzel egyrészt gyors is vagy és nem is darálod az első gumikat, ami a szimesek legalább felének problémát okoz. Sajna ha nincs első gumid akkor kámpó... Kicsivel ugyan így jobban kopik a hátsó, de ha nincs hátsó, attól még lehet jót menni.
    Na szóval így kell játszadozni az egyensúllyal. :) Ez amúgy sem egyszerű dolog, pláne SRW-ben. Pont ez a nehéz itt, azon a határon menni ahol még nem csúszik, de mégis segít fordulni. Más szimekben kisebb a határ, jobban érezhető hogy mi a sok. De egy street verda nem sínautó az bezony kenődik, mászik, pattog, csúszik, blokkol, alulkormányzott. És ezeket bazi jól visszaadja az SRW, én ezért imádom. :P
    Én sem 2 kört megyek mire rájövök hogyan kell menni egy-egy verdával. :P
    Sőt általában korábban fékezek mint a többiek, hogy legyen időm a súlypont áthelyezésre, ők meg befelé erőltetik, ledarálják az első gumijukat, én meg megkajálom őket hosszú távon és a kigyorsokon. :P
    Na de mondom ezt bazira gyakorolni kell és biza ha már megvan a "rossz" berögződés akkor még nehezebb ezt megtanulni. Nézd csak meg a topos időket milyen szépen, finoman játszanak a verdával. Nem értem hol abba a rángatás. :) Mondjuk a Lexust nézni tényleg borzalom a saját repymen is csodálkoztam hogy úr isten milyen darabos kívülről. :D Pedig mit szenvedem azért a precíz, szép finom mozdulatokért, erre a repyben meg milyen csúnya vagyok. :D
    De pl a Mekit jól visszaadja. Asszem kéne valahol beszélnünk, ne itt írjuk tele, mert így csetelve amúgy is döcögős és nem érzem hogy közelednének az álláspontjaink. :)
  • Alexease
    #828
    Nah, lenyugodtam, bent kicsit felpiszkaltak:D

    De a lenyeg a lenyeg, hogy kicsit bosszanto, hogy ennyire komolytalan hotlapozasert kepesek ennyi penzt szetszorni, ugy hogy kozben a program alapveto problemakkal kuzd:/
  • Alexease
    #827
    A replay szar, az teny, de a lenyeg benne van. De ha nem lenne replay, az idokbol akkor is meg lehet allapitani hogy kb. meddig „ertelmes”.

    Ma van Cashback event. Kepesek 770$-t szetszorni. Es ebbol 220$-t odatolnak majd az egyik szokasos elsonek, aki mar vagy tizszer ennyit haracsolt ossze, ahelyett hogy normalisan elosztanak vagy csinalnanak valami ertelmes dolgot a progival.
  • Alexease
    #826
    Barmelyik 1:23–1:25 kozotti idot megeneztehet, mind foss;D Foleg az elsok. Ezek mind csuszkalos, rangatos, driftelos szarok. Irealis idok.

    De hat ez nem is szimulator, ez nem arrol szol. Van valami, amibol a legtobbet kell kihozni, barhogy, a dijazasert.
  • NIBI
    #825
    Ja hát annyi hogy repyben sajnos gagyinak látszanak a mozgások mert ilyen az rF engine... Asszem ezt egy rutinos rF-esnek nem kell említenem. :)

    És bakker jobban kell figyelnem a vágásokra, csípésekre, mert ezek nem tökölnek, ahol egy csöppet is vágtam már törölték az időmet és ezzel nem jött pénz a házhoz. :D Hétvégén át fogom nézni mindet, aztán törlöm a rosszakat, és megyek egy totál szabályos lassabbat. :P De ha már ennyiért kizárnak akkor az E30-al alapból röpülök, kicsit átröpültem a sikánon. :D
    Mondjuk örülök hogy ennyire komolyan veszik a fehér vonalakat de pl Silverstone South-on a 5-ösből kijőve ott egy "segédvonal", és azt gőzöm sincs hogy komolyan gondolják vagy szerintük is csak segéd. Hmm... Ott nem egyértelmű hogy meddig tart a pálya és hol kezdődik a "bekötő út"...
  • NIBI
    #824
    Továbbra sem értelek. Sínautó a Meki, vagy egyáltalán egy street verda? :O Én örülök ha egyenes tudok velük menni, az is ritka. :D
    Én is néztem replay-t több embertől és bizony akik gyorsabbak azok nem véletlen gyorsabbak, mert SOKKAL precízebbek! Köze nincs a doboz tologatáshoz/NFS-hez, ezért nem értem hogy miről is beszélsz. Mondj egy csávót akit néztél és én is megnézem, had lássam már mit minek gondolsz. :)
    Vagy nézzük az enyémet? :) Sőt megnézlek téged is :P aztán ha tudok mondani valamit akkor megosztom. :)
  • Alexease
    #823
    Nem mindent vezetek H-patter/3-pedallal, csak azt ami valoban olyan. Vagyis minden autot ugy ahogy kell. A McLaren 2 pedal pillangos.

    Teny hogy kiforog es blokkol, de attol fuggetlenul ezeken az autokon idetlenul mukodik a gumi, es idiota a leszoritoero.
    Normalisan vezetve nincs nagy gond. A problema, hogy tulsagosan sokat enged, es durva idetlen sinautot csinalnak belole.

    Igazabol van 1-2 jol beallitott gumi, egyszeru rF1 alaphoz, es azt hasznaljak mindenen. A regebbi autokon meg hasznalhato, bar azoknal nem a sinautozas az elsodleges, inkabb a csuszas, farolas es drifteles.

    Ezeknek az idoknek semmi koze a vezetestechnikahoz, az autokezeleshez vagy az autohoz.
    Lenyegeben ugyanugy csak egy dobozt tologatnak es rangatnak a palyan mint egy NFS-ben, legyen az barmilyen auto.

    Megneztem 1-2 toppos visszajatszas, es nevetseges.
    Az a durva, hogy ezekkel kellene versenyezni, ez lenne a program lenyege. De igy teljesen ertelmetlen. Raadasul ezek komoly penzeket kasznalnak ossze, ugy hogy valszeg egy fillert nem tettek bele soha.

    Korabban csak 4-6 ember volt, aki mindenhol behuzott mindent, de sokszor a Beginnert szabadon hagytak. De most mar lassan betelik az ilyennekkel mind a 10 hely, es a Beginnerbe is atszivarognak.

    Eddig elvezetbol autokaztam es neha ha volt ertelme, akkor be lehetett prbalni 1-1 eventet. De lassan eler arra a pontra, hogy mar nem is erdemes probalkozni.

    De inkabb ilyen legyen a program: alapbol hasznalhato es elvezetes, es ezt gagyizzak el az emberek, mint hogy egyszerun csak gagyi lenne es hasznalhatatlan;))))
  • NIBI
    #822
    :D Nem értem mi a gondod. Kicsit pontosabban magyarázd el légyszi. Szerintem brutál nehéz elvezetni azt a szörnyet, pláne Lagunában. :P Közben egyáltalán nem NFS érzésem van, sokkal inkább hardcore szim érzésem. :P
    Szóval nem értelek. :) Ha túl nagyot fékezek blokkolnak, ha túl nagy gázt adok kiforog, a huplikra készülni kell, és hát a kanyarban sem árt kicsit irányba úsztatni a seggét (nem csúsztatni, az már drift, hanem csak úsztatni!), hogy ne legyen alulkormis. Na erre mindre figyelni nem egyszerű, köze sincs az NFS stílushoz. :)
    Na próbáltam többféleképpen leírni, hátha csak vezetéstechnikai a gondod, bár 3 pedállal, H váltóval még brutálabb lehet, próbáltam már (még a Lexus-al) és úgy még inkább kegyetlen nehéz. :P
  • 7r1v1um
    #821
    Mi ez a homoszexuális zene ennek a menüjében?????????????????????
  • Alexease
    #820
    Raneztem ismet erre a McLaren vs. Laguna Seca-ra, de ez egy vicc:)

    Szegyen az SRW-nek, hogy McNish-sel reklamozzak a programot, es kozben NFS/GRID stilusban nyomulnak emberek, es ezert meg fizetnek is nekik.

    Persze ha a program engedi, hogy „autohoz-kozenincs” stilusban lehessen tologatni, akkor ki is fogjak hasznalni.
  • Alexease
    #819
    Elvileg igen. Jobb es pontosabb a palya nyomvonala, az aszfalt es a kornyek.

    Igen, elvileg eleg jol erezni a huplikat es az egyeletlensegeket. Daytona-ra most nem emlekszem, de Mid-Ohio eleg jo.
    Persze ez kormany erosseg es beallitas kerdese is. Az eredetivel nem biztos hogy annnyira hatarozott.
  • tutuhawer #818
    azaz pontosabbak a huplik, szebb a vonalazás, ilyenekre kell gondolni? Daytonában a huplikon a kanyarokban mozogni kéne a kormányomnak?
  • Alexease
    #817
    Tegnap frissitettek a CotA-t. Az eddigi verzio meg a megnyitasra keszult, a mostani mar a 2012-es allapot alapjani scan es build.


  • Alexease
    #816
    Alul a Task Manager-ben „Show processes from all users” nem volt kipipalva;)
    Azzal nalam is tobb van (15–20). Ott futnak a rendszer cuccok, es iR, az SRW es egyeb task szervizek.

    De a lenyeg, hogy mostanaban sok memoriat es eroforrast lehet nyerni, ha kipuclja az ember a felesleget. Szinte minden prgram a hatterben is akar futni, nezelodni, frissiteni, keszenletben lenni.
  • NIBI
    #815
    Hát igazából minden szimben így kell vezetni hogy behibilimbizzük az autó seggét, pont annyira, hogy segítse a fordulást. Főleg egy nehezebben forduló verdánál, nyilván nem F1-nél. :) Na épp ez a nehéz az SRW-ben, kurva nehéz eltalálni a pont jót!
    Azért az is tény, hogy te 3 pedálozol! Ha én úgy mennék lazán elvernél. :D Szóval emelem kalapom! ;)
    Amúgy nehezebb verdát nem találtál? :D Az a Meki tényleg brutál, csinál mindent, de legfőképp egyenesen alig megy. :D Nekem az ilyenek fekszenek igazán. :P Olyan retrós élmény. :D

    #812:
    Miiii? :O Nekem úgy 50 folyamatom fut, de a legtöbbjét be sem merem zárni mert systemet, vagy wint ír hogy használja.
    De igazából nem is itt a gond hogy "elfogy". Mert a a memória már csak ilyen, ugye ilyenkor kiírja virtuálisra meg mittomén nem nagyon értek hozzá, de az tény, hogy ma is sikerült a használható memóriát levinnem 0-ára és mégsem dobta ki, igaz akkor már be volt töltve teljesen a pálya/emberek (14 db). Szóval nem értem. Eddig is el kellett fogynia mégis bírta. :) Most meg mikor igazán kell 8 emberrel is kidobál. Tehát ez a jelenség nem mindig jön elő, hanem csak úgy valamikor. Lehet ez a gond, hogy tényleg RAM haldokolna vagy ilyesmi? Eddig erre nem gondoltam, ez nem hangzik bíztatóan. :D Pucolva volt ezt a defrag-et még kipróbálom.

    Tutuhawer:
    A pumpálással nincs gond az ilyen könnyen blokkolós retró szerű autóknál ez
    nem probléma, sőt megszokott dolog, próbáljuk menteni a menthetőt ha egyszer beblokkolt az egyik oldal:D, és ott van idő ilyenre. Nyilván egy forma autóba ha már pumpálsz akkor jóval nagyobb lesz a féktávod, ott nincs idő ilyesmire, és ott mondhatni ritkán fordul elő hogy csak a belső kerék blokkolna (vagy mindkettő vagy egyik se)... Na jó az se mindegy hogy mekkora pumpák ezek. :D
  • tutuhawer #814
    én meg pumpálom néha a féket, nehogy megcsússzak véletlenül. Hülyén csinálom vagy annyira nem szar?
  • Alexease
    #813
    De most lattam a listakban, eleg sok helyen, minden nehezsegen nyomulsz:) Es az idok alapjan mar lazan ott vagy a topposok kozott

    Kiprobaltam a McLaren/Laguna-t, bar elore tudtam hogy semmi ertelme. Laza 6 masodpercet kapot Itt nem arrol van szo, hogy tizedeket kell nyerni a fektavokon es a kanyarokban, hanem ujra kell ertelmezni az auto kezeleset:D

    Letoltottem egy visszajatszast, es azt kaptam, amire szamitottam. Siralmas, nem birtam vegignezni: durva motorfekes, allokerekes fekezesek-csuszasok, kanyarba rangatott csusztatott-driftelt „kanyaodas”.
  • Alexease
    #812
    Nekem 4GB van, de meg igy is mindig mindent becsukok a programok futtatasa elott. Heti 1 defrag es rendszeres pucolas:)

    Inditas elott igy kellene kineznie a task manager-nek. Osszesen 30Mb hasznalat. A Taskmgr.exe nem szamit, mert azzal nezem a taskokat;) A Creative sem, mert nekem kulon hangkartam van. Csak azok a driverek es szervizek legyenek, ami biztos hogy kell.

  • Alexease
    #811
    Nem fut a hatterben valamilyen felesleges program? Minden szamit. Bongeszo ablak (pl. Chrome rengeteget zabal!), virusirto, tuzfal, egyebek? Ha minden ki van love, 2GB-tal el kellene hogy menjen. Kiveve, ha doglik a RAM es/vagy a memoriavezerlo az alaplapon:/
  • tutuhawer #810
    figyelemmel olvasom az okoskodásaidat, hátha előre tudok lépni én is, de hát itt is kevés a memória, tudod. A gameboostert tudom esetleg még benyomni. A replayt eddig pl. ki se kapcsoltam, de most ki fogom...
  • NIBI
    #809
    Most kikapcsoltam, de szerintem nem fog segíteni mert betöltéskor már írja a hibát, tehát ott még semmi repy nincs. :)
    Feladatkezelőben megnézve tényleg elfogy a használható RAM, a gyórsítótárban még van pár száz mega is akár de SRW-t nem érdekli, ahogy a használható vagyis a szabad elfogy, dobja a hibát. Ezt akár el is fogadom így, csak azt nem értem, hogy péntekig miért nem volt ilyen gondja soha? :D Rengeteg QR-en mentem olyanon is ahol 14-en voltunk, és mégsem volt gondja. :)
    De volt már GPU ram kevés üzi is. :D A vicces az, hogy leokézom, visszalépek a progiba, és megy tovább minden, mint ha mi sem történt volna. :D Mondjuk ezen a hibaüzin a gép restart segít, de a RAM-oson nem. Pedig szó szerint mindent bezárok, az utolsó megát is meghagyom SRW-nek de akkor is megeszi mindet. :P Szombattól éhesebb lett... :D
    Mindegy veszek bele, kibaxok vele. :D
  • Solt
    #808
    Így lesz Uram! :)
  • Alexease
    #807
    Nincs azzal gond, ahogy irtam, en is igy voltam vele sokaig;)
    De felevente (lassan haladnak a dolgokkal:P) erdemes raszanni 1 orat egy-egy uj tesztre, valtozott-e annyit, hogy elerje az ingerkuszobot:P