339
A "24" készítőinek új sorozata
  • stargatelost
    #98
    Igen, tudom én azt, hogy kábelen nincs reklám, meg megtehetik, hogy akár egy órásra készítenek egy részt. Igazából a 24-ből kiindulva mondtam, hogy 40 percben feszesebb lehetne :)
  • Tikal #97
    szerintem meg érdemli a díjakat, a színészek jók, a téma is, meg a kérdések amiket feszeget, igazából nem sok ilyen szintű sorozat van, Breaking Bad, Boardwalk Empire és talán Dexter is ( utolsó évad rohadt jó lett ). Ezek szerintem a minőségi sorozatok jelenleg... A The Wire-t szeretném még megnézni, az kimaradt, nagyon jókat hallok róla mindenhonnan de sehol nem találom HD-ban :)
  • passatgt
    #96
    showtime meg hbo-n reklám nélkül vannak a részek, azért hosszabbak, az összes sorozatnál, úgy mint a bbc féle sorozatok:)
  • stargatelost
    #95
    Még ősszel a 2x02 után leragadtam a sorozattal, nem kapott el, úgyhogy elraktam darára :) Ami most meg is történt, és OMG, szerintem sokkal jobb volt ez a második évad, mint az első. A negyedik résztől beindult, és nem is nagyon hagyott alább.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én még elnéztem volna, ahogy figyelik Brody-t, de így is jól vezették a sztorit, hogy szinte rögtön lebuktatták. Carrie elfogása Nazir részéről is kurva jó lett, az alelnök megölése is, meg az utsó rész is basszus. Itt már azért meglátszott, hogy a 24 készítőinek a sorozata ez is :D A végére a szerelmes szál sem zavart. Egyedül a Dana-féle cserbenhagyásos gázolás volt felesleges. Meg szerintem még feszesebb lehetne 40 percben, bár itt azért nem voltak szenvedős részek, mint az első évadnál, amikor daráltam.


    De a hype-ot különösebben így sem érdemli meg, a díjakat se, de csak azért, mert vannak nála ezerszer jobb cuccok (Pl.: Breaking Bad). Nem tudom, de nálam valamiért nem tud kedvenccé válni, így jövőre is mindenképp darálni fogom, mert úgy látszik, csak így működik a sorozat nekem :D
  • Tikal #94
  • ldavid
    #93
    van film is?
  • a.carkey
    #92
    Vagy nem tudnak írni. :)

    Mindegy. Boldog Karácsonyt!
  • Tikal #91
    akkor mondjuk ugy hogy az sg közönségét nem érdekli a film :)
  • gabi89
    #90
    Azért egy sg fórumból erre következtetni... nézd meg inkább a részek letöltéseit vagy junkien a sorozathoz tartozó írásokat,kibeszélőt. :)
  • alfa73
    #89
    Elnézve ezt a topikot, itthon nem valami sokan nézhetik.
  • a.carkey
    #88
    Lewis a BoBban szuper volt. A szökéses filmben pocsék. Most ezt a karakterét hozza.
  • Quantumleap
    #87
    Na ja, nekem Brody-ról, mint negatív oldalról pozitívra álló-de jóvátehetetlen bűnökkel teli-karakterről egyre inkább beugrik Alex Mahone. Avval a különbséggel, hogy Brody még szerintem ingadozik valamennyire, na meg hogy, Fichntnert lényegesen jobb színésznek tartom Lewisnál.
  • ForzaInter
    #86
    csak a színvonal kicsit jobb..:)

    nekem a 2. évad jobban tetszett.. ez az évadzáró brutál volt.

    ha nincs a végén a ro... simán elment volna sorozatzárónak is.
  • a.carkey
    #85
    Tisztára a Szökéshez kezd hasonlítani a sorozat. :)
  • Tikal #84
    Én nem a magyar nézettséget hasonlitgattam az amerikaihoz, hanem a nézettséget, ugyanis feltünt hogy még 100 hsz sincs ebben a topikban. Ennek pedig semmi köze ahhoz hogy itthon még nem vetítik a sorozatot ugyanis az ide irogatók 90% szerintem nem a tv-ben néz sorozatot, remélem világos most már :)
  • ldavid
    #83
    ? jó pár éve eredetiben nézek mindent.
    te hasonlítgattad a nézettséget, amiből magyar még nem létezik.

    vagy az amerikai nézettséget a magyar letöltésekhez hasonlítottad? mert annak semmi értelme
  • Tikal #82
    Azok akik ide irkálnak nem az rtl klubbon vagy az hbo-n nézik a sorozatokat, te igen?:)
  • ldavid
    #81
    te írtad hogy itthon senki sem nézi, ha lenne, biztos néznék. bár szerintem csak az hbo jöhet majd szóba
  • alfa73
    #80
    Szép fordulat: az első évadban mindenki hőst látott Brodyban, s csak Carrie a terroristát, így a második évad végén pedig mindenki a terroristát, s csak Carrie az ártatlant.
  • Bucser
    #79
    Na az évadnak vége, te meg leülhetsz. 1-es forgatókönyvírásból:)
  • Tikal #78
    miért, tán az rtl klubbon nézed a többi sorozatot is? :D
  • ldavid
    #77
    itthon nem is adják sehol
  • hapi
    #76
    Gyengébb évad, de hátha a 3. jobb lesz!
  • zotja
    #75
    >>>>>>>>>>>>>>SZPOJLER<<<<<<<<<<<<<<<<

    sztem gyengébb évad volt mint az első,de a fináléra maradt puskapor!!
    érdekes lesz a 3. évad.. :D
  • Tikal #74
    Szép kis záró rész... de itthon senki nem nézi ugy látszik, kinn meg rekord nézettsége van :D
  • Tikal #73
    2. évad természetesen :)

    Azt hittem nem lesz jó a 2. évad igy hogy brody-t áthozták, de aztán mégis csak jol alakítják a történetet..
  • Tikal #72
    ANélkül hogy spoilereznétek, még csak az 5. résznél járok, de volt az a rész mikor Sal utazott haza repülön és a vámon megfogták, elvették tőle a memoriakártyát amin Brody vallomása volt... ezekszerint a msáik oldal, abu nazir tudhat rola hogy brodyrol tud a cia, nem? hiszen hiába vették el a kártyát, mát tuti megnézte, ők meg céltudatosan a kártyára mentek.......
  • Quantumleap
    #71
    Mint ahogy az Alias-nál is megmondták a készítők, hogy bele fogják írni Jennifer Garner terhességét, ugyanúgy itt is megtették volna. És nem hírforrásokról van szó, hanem magukról a készítőkről. És mellesleg az évad forgatása már be van fejezve, mire a következőé elkezdődik, Danes már rég leszült. De persze szíved joga azt hinni, amit akarsz.
  • vg
    #70
    Már ne haragudj, de te nézed a sorozatot? Remek fordulat lenne, függetlenül attól, hogy terhes vagy sem. Az, hogy pont most, mikor a felesége is érzelmileg a volt pasija felé kacsingat, a lánya utálja és érelmei is láthatók Carrie után... fogadjunk, hogy a cliffhanger az lesz az évad végén, hogy terhes? Az pedig, hogy mit mondanak Hollywood-t hírforrások az teljesen lényegtelen, nyilván nem fogják megmondani az évad elején, hogy "igen, beleírjuk! terhes lesz Brody-tól!"...
  • Quantumleap
    #69
    Nem értem, mi a fenét okoskodsz. Megmondták, hogy nem fogják beleírni, hanem kameratrükkel eltüntetik a hasát. Ennyi.
  • alfa73
    #68
    Ilyen titkosszolgálati témában ez a legjobb sorozat a 24 óta, s realisztikusabb is.
  • vg
    #67
    Nem írják bele, mi?
  • Victor1103
    #66
    jaja szerintem is nagyon jó rész volt, de a Jess-Mike szálat remélem nem erőltetik megint túl, továbbá Dana már engem nagyon idegesít.
  • zotja
    #65
    hát a 9 es rész elég nagy WTF lesz itt a végén :O :O
  • RedRiot
    #64
    Most néztem meg a 9. részt. Az első évad is csúcs volt de erre már nem találok szavakat. Agyhalál. Jövő hétfőig megőrülök.
  • a.carkey
    #63
    Tegnap néztem meg a 6. részt. Nos, ez volt az első olyan, ami igazán überbrutál lett, amolyan 24es stílusban "áll leesős".
  • ldavid
    #62
    lololol egész jó lett :D
  • ForzaInter
    #61
    uhh ez a rész nagyon erős volt. az eddig legjobb homeland rész volt.

    amit a brody-t játszó színész művelt az zseniális volt..

    ez az évad sokkal jobb mint az első eddig.
  • Quantumleap
    #60
    Nem fogják beleírni a terhességét. Ezt határozottan leszögezték.
  • modellmaker
    #59