1327
250px-GTAV-logo.png
  • Tikal #1047
    LOL sticky bomb

    szállj ki az autódból és szedd le őket úgy.
  • TomStorm
    #1046
    Nagyon kivagyok ezektöl a gránátoktól.Olyan mintha rátapadna az autóra mikor dobják és hiába manöverezek mindig felrobbanok.Na most ez miért van?
    Gyakorlatilag máshogy nem ölnek a magasabb szintü játékosok csak gránáttal és ez mellett hivogathatom szervizt auto miatt (mert ugye 1 bombátol felrobban) ami mindig messze van és pénz is.
  • TomStorm
    #1045
    Végülis oly mindegy ki szólt mivel egyik moderátor sem hajlandó idefáradni.
  • Robi546
    #1044
    Köszi hogy szóltál,igen,nem figyeltem spoilerre,bocs,máskor jobban figyelek,nem direkt írtam spoiler nélkül egyébként már nem aktuális a kérdés,már megoldódott.
  • TomStorm
    #1043
    Ja az igaz erre nem gondoltam:)
  • Tikal #1042
    azért invite only a másik, mert az oep crew-ba bárki csatakozhat, még külföldiek is és akkor máris nem hungary :)
  • TomStorm
    #1041
    GTA Hungary Crew (GTAH) szép kék volt a Crew poló,nem kellett semmiféle igénylés,rányomtam join és bennt vagyok:)
    110 játékost ír
  • szega96
    #1040
    Már kértem invet :D
  • TomStorm
    #1039
    Hungary Gangster's van ilyen is:)
    Na még körülnézek mert van jó pár Crew..
  • TomStorm
    #1038
    Ja lehet,mind1 amit tudtam megtettem.

    Gyere te is abba a Crew-ba amit itt ajánlottak ha van kedved.

    Ja és köszi xdani#1033
  • szega96
    #1037
    Lehet alszik
  • TomStorm
    #1036
    Szóltam helyetted mert látom arra már nem vagy képes de ideböfögni gta végét spoiler nélkül arra igen
  • TomStorm
    #1035
    SPOILER.Azonnal töröltesd modi topikban
  • Robi546
    #1034
    Hali!

    Előbb végigjátszottam a fő küldetéseket a végén a Michaelt öltem meg és a Trevor és Franklin életben van,viszont ugye volt az arany rablás ahol fejenként kaptunk 35 milliót,valahogy Franklinnel mindig még csak 500 ezrem van,Trevorral meg 300 ezer,azt miért nem kaptam meg a 35 milliót amit loptunk ? Előre is köszi a választ.
  • xxdani
    #1033
    pl :)
  • TomStorm
    #1032
    De nem baj,mentünk pár missziót Szegával bár nem volt igazán fair,hogy betett minket L50 plusszos játékosok ellen-.-

    Magyar CREW X.live van esetleg,tudtok ilyenröl??
  • xxdani
    #1031
    max 2000 dolcsit ha elvesznek. nem veszik ez az összeset mint ahogy beharangozták
  • TomStorm
    #1030
    Nálam volt sokáig a pénz ez idö alatt sokszor megöltek mégse dobtam ki senkinek a pénzt de valóban ezt írja én is úgy olvastam.Csak minimális összeget veszthetsz így el.

    Az autó lopás+tuning majd elajándékozás ötlet is jó akár Rasta ötlete csak,hogy itt meg nincsenek feloldva a tuningok:)
  • rastaman
    #1029
    es ha a banknal talalkoztok es megolod? akkor elvileg a nala levo kp-t felveheted.
  • Robi546
    #1028
    Értem,majd kipróbálom a vezetését de szerintem nem fog működni mivel nincs benne kód,na mindegy,azért köszi a választ.
  • negyven2
    #1027
    Alapból van a játékban Atomic Blimp, de elvileg csak az előrendelők kaptak olyan lehetőséget, hogy vezethetik is. Viszont, mivel ez egy a tokban lévő DLC kód ezért maradhatót olyan példány is.

    Amúgy itt is megerősíthetem, hogy igen jelenleg még működik az Online Gold nélkül.
  • Tikal #1026
    csak úgy tudsz másnak pénzt adni, ha az utcáról beszedsz egy autót, feltuningolod és azt adod oda. Igaz így aki ad az bukik többet mint amit az autó ér, de a milliárdokból ugy sem számit, gondolom.
  • Tikal #1025
    nem lehet pénzt küldeni, kivéve ha hacker ő is
  • TomStorm
    #1024
    Nem tudom,hogy kell átadni de gyere bankhoz 10 perc múlva lehet találunk rá megoldást.
    Tedd át magad passzívba addig,sietek
  • szega96
    #1023
    Ha boxon tolod, akkor nekem elküldheted a felesleget :D gamertag: szega96
  • TomStorm
    #1022
    Lehet venni amúgy igazi pénzért ingame Dollárt ha jól tudom.Na ennek is jól keresztbe tettek söt mi több teljesen meg is ölték lol
  • TomStorm
    #1021
    Elegem van már ebböl a pénzküldésböl.Van olyan mikor óránként küldenek megint milliókat.Játêk nagy részében csak ki-be pakolom a rohadt pénzüket.
    Nincs opcio ennek elutasítására vagy rákérdezne esetleg el akarom fogadni vagy sem.Ez az instant bekerül a pénz mennyire hülyeség már
  • Doog
    #1020
    Lehet igazad van, akkor viszont örülni kell.
  • xxdani
    #1019
    Kipróbáltam egy profillal amin nincsen live és műkődik. Tudtommal nincs ingyen live hétvége. Ha az lenne mindenhol menne a reklámja. Én se hittem el
  • Robi546
    #1018
    Hali!

    Nem úgy volt hogy csak előrendelők kapnak majd "Atomic" hőlégballont ? :D Mivel én December 10-én rendeltem meg a PS3-at,GTA V Bundlevel és mégis vannak Atomic hőlégballonok. :D Előre is köszi a választ.
  • Doog
    #1017
    Szerintem hülyeség... Ingyen "Gold napok" van az Xbox-nál biztos. : D
    Ha nincs Xbox-ra Gold akkor át sem tudod váltani a töltő képernyőnél hogy Online vagy Story... Autómatán beadja valamelyik Offline karaktert a 3 közül.
  • xxdani
    #1016
    Facebook-on írták nem tudom valóban megy-e így gold nélkül a GTA online, de egy próbát megér ha érdekel valakit.

    "Megvan hogyan lehet kicselezni az Xbox Live Goldot. A GTA V töltésképernyőjén kell még átváltani Online módba és ingyen tudsz játszani a multiban. Persze Gold nélkül megy és ezt én onnan tudom hogy most jelenleg nincsen goldom. A GTA V-ben ma fedeztem fel egy kis félrenyomásnak és a húgom közreműködésének köszönhetően. Újra meg újra tesztelve van, tehát hajrá! Más fiókokon és 2 Xboxon lett kipróbálva. PS-3-on nem tudom hogy működik-e!"
  • TomStorm
    #1015
    Nem használtam el semmit belöle.Kivettem bankból L1-es karakterrel és ott pihen.
    Nem is tervezek hozzányúlni esetleg majd akkor ha minden olyat megszereztem amiért küzdeni kell és tényleg nem számít a pénz+unlock lesz mindenen mert közben arra is rájöttem,hogy hiába a pénz ha zárva vannak a dolgok:)
    De azért csak megtartottam nem volt szívem úgy eldobni,annyi tényleg,hogy teljesen mellözöm
  • Macccy
    #1014
    Igazi homárság amit ezek a pincebogarak nagymenő-hacker néven művelnek. Kéretlenül cseszik szét mások játékát (Ti) és mások munkáját (Rockstar), totál szánalom ... Van olyan gémer gyík aki megtartotta és elszórta harci helikopterekre meg kocsikra (ahelyett, hogy lopott volna a kis kommandós "becsületesen" a támaszpontról, hehe) és most unja az egész eddigi játékot. Aztán ha BAN-t kap, akkor meg nem elsírja magát, hogy hülyeséget művelt, hanem a Rockstar-t fogja hibáztatni az összes fórumon, hogy mégis mekkora szemetek amiért kivágták ...


    Tom, szerintem ne tartsd meg! Nem kerülsz semmi hátrányba csak többet kell gengszterkedned, vagyis növekszik az online szavatossága. Engem még az elején, októberben csábítottak, hogy pénz-hack így-úgy sunnyogjak, de kitartottam és most egy becsületes ruppótlan csóró suttyó nigger karakterem van, nyolc kerék, két szoba, Beverl ... ööö Rockford Hills-től egy köpésre
  • Robi546
    #1013
    Értem,köszi.
  • Doog
    #1012
    Félre ne értsd nekem mindegy kinek mennyi pénze van, meg ki tartja meg, és ki nem.

    Azt meg mindenki eldönti, hogy így csalás-e, vagy nem. : D
    Engem különösebben nem izgat a dolog, ha van lóvé akkor is ugyan úgy csinálom a küldetéseket stb mint eddig.
  • TomStorm
    #1011
    Itt már csak az a gond ha visszaadnám/jelenteném akkor nagy hátrányba lennék azokhoz képest akik megtartják.
    Így se könnyü érvényesülni.A becsületességgel meg ebben az esetben jobban is meg lehet ölni a játékélményt!
  • Doog
    #1010
    Ha igaz amit írnak. : D
  • TomStorm
    #1009
    Lesz mire költsek mondjuk sok minden kimaradt
  • TomStorm
    #1008
    Ja már pakolom be a bankba:D
    Csak 10 millás részletekben:)
    köszi az infot!