1327
250px-GTAV-logo.png
  • Gta5Bear
    #1087
    Ha már ott vagyok ahol a Creweket lehet változtatni akkor ott ki kell keresni a Leaderboard-ban?
  • bexinho
    #1086
    Sziasztok! Ha netán érdekelne valakit:

    Grand Theft Auto 5 Xbox360 - Bontatlan, eredeti csomagolásban, POSTÁVAL

    Ár: 11 500 Ft
    
    Önmagam hitelesítésére:
    gamertag: bexinho88
    PSN ID : bexinho88
    vatera account: bexinho23
    gamer365 account: bex88

    Bármi kérdésed van, írj nyugodtan.
    Szép napot!
  • Tikal #1085
    social club-ra felmész.
  • Gta5Bear
    #1084
    Valaki leírja nekem hogyan kell váltani Crewet! (Ps3) Köszi.:)
  • Gta5Bear
    #1083
    De hogyan kell át váltani??????????
  • Robi546
    #1082
    Legends of Hungary -t ajánlom,én is abba vagyok (PS3),attól függ hogy melyikbe voltál. :D Én ebbe vagyok,nekem tetszik.
    Majd amúgy jelölj,PSN ID: Robbie_0222
  • Gta5Bear
    #1081
    Ps3-ra
  • Gta5Bear
    #1080
    Sziasztok! Meg írjátok nekem hogy hogyan lehet crew-et váltani? És írnátok nekem magyar Creweket? Köszi
  • evil inc
    #1079
    Szia,

    nálam is ez a probléma. Ha az Xbox menüjéből indítom a játékot, akkor betölt, és működik, de ha a játékból szeretnék visszatölteni valamit, mert mondjuk meghaltam, akkor már lefagy. És mindegyik mentésemmel ezt csinálja.
    Esetleg sikerült rá megoldást találni? (Xbox, gyári játék, és a konzolhoz sem lett "hozzányúlva)
    Azt az egy frissítést amit a gép jelez feltettem, az onlinehoz kiadott két csomagot viszont nem töltöttem le, mert nem tetszett az online, vgy a sima story módbn is működnek?
    Köszönöm a segítséget! :)
  • Robi546
    #1078
    PS3-on,jött valami 1.09 ápdét GTA V-höz,ez az. :D Valahol nem lehet elolvasni hogy milyen frissítéseket tartalmaz ? Rockstar oldalán vagy valahol ?
  • TomStorm
    #1077
    Köszi szépen!
  • Doog
    #1076
    Igen lehet nekem is csak 4GB-os a box.
    Minimum 15mbps sebességgel olvasható legyen 16GB Pendrive.
  • TomStorm
    #1075
    Pendrive-ra lehet telepíteni GTA-t?Havernak csak 4GB-os Xbox lesz az meg ugye kevés
  • Tikal #1074
    a probléma nálad, mert nekem bejön :)

    link
  • TomStorm
    #1073
    Ha dobsz egy linket akkor esetleg mert nem lehet látni:)
  • Tikal #1072
    Ismeritek a srácot? :D
  • xxdani
    #1071
    Azóta már R* bejelentette, hogy akinek utaltak, vagy egy magasabb bounty-t szerzett annak nem lesz irgum burgum. Csak aki küldi a milliárdokat.
  • TomStorm
    #1070
    Értem,köszi.
  • Tikal #1069
    az a baj, hogy a linkelt közleményben szó sincs arról amit írt, vagyis hogy elvesznek mindent mindenkitől aki hackelt vagyonból vett ezt azt, csak kitalálta Tibi...

    aki csak pénzt kapott, de nem vett részt a hackelésben, annak nem kell tartania semmilyen szankciótól.
  • TomStorm
    #1068
    Lehet Tibi csak magukról a hacker csalókról írt.
    Egyébként transaction log ATM-ben a pénz felvét/berakás 24h-n belül eltünik.
    Max a karaktereknél kell keresni:)
    Minden más költekezés viszont stabilan ott van.

    Az mi amúgy amit te írtál be mert v.hogy ezt nem tudom lefordítani
  • Tikal #1067
    dehogyis, ez csak a szokásos sg-s hírverés, az a szerencsétlen Tibi aki a cikket írta, elfelejtette leforditani ezt a részt: players who have received large sums of GTA$ but not engaged in any game manipulating through exploits can rest assured knowing they have nothing to fear)
  • farad66
    #1066
    Ok,köszi.
    A pénzkérdésre visszatérve,lehet,hogy ráfáztak mindannyian akik kaptak pár száz milliót.
    Rockstar
  • rambozo
    #1065
    Segíteni sajnos én sem tudok, de nekem is csinálja (bár nekem belépés után betölti az autosavet). Próbáltam utána olvasni, sokan vannak még így az 1.08-as patch óta, de megoldást egyelőre nem találtam. A Rockstar remélhetőleg javítja majd.
  • Robi546
    #1064
    Ma éjjel ki lesz Online ? :D Mehetnénk Onlineba,9-10-11 órakor,PS3-on,PSN ID: Robbie_0222
  • Evoluti0N
    #1063
    Nem tudom, hogy miért kérdeztem meg, mert most ettől nem lettem okosabb. :D Nem tudom, hogy mi lehet a gond. Nálam nem volt ilyen.
  • Piko888
    #1062
    PS3
  • Evoluti0N
    #1061
    Platform?
  • Piko888
    #1060
    HI!
    Nektek volt már olyan, hogy nem tölti e a mentést?
    Nem tudom miért van, folyamatosan 3 mentést használok, de mostanában ha belépek a játékba nem az autosave-t tölti be, hanem valamelyik régebbit.
    Amennyiben én akarok betölteni egy mentést akkor egyfolytában tölti, de nem jön be.
    Ötlet?
  • TomStorm
    #1059
    Ohh akkor nézek mást,thx
  • szega96
    #1058
    Részvényeztem, vettem tinkkle-t ment is kb 3 milla profitba , de nem adtam el, most -17millában vagyok...és semmi pénzem :DDDDD Enjoy the big life..
  • Synit HUN
    #1057
    Azért mert az csak a special és gyűjtői változathoz jár.
  • Robi546
    #1056
    Ma egy kicsit felidegesítettek,csak egy kicsit :D Voltunk Team Deathmatchben,én meg még egy gyerek az én csapatomba,másik csapatban 3-on,Voice Chat is ment,én nem beszéltem csak külföldiek,tankkal jöttek mind 3-an,ahogy le spawnoltunk megöltek,elakartam lopni a tankot elütöttek tankal és rámálltak direkt hogy haljak meg,ilyeneket bannolni kéne vagy nem tudom,voice chaten meg még ott röhögtek meg beszéltek valamit,aztán mentem is más sessionba.
  • TomStorm
    #1055
    Amiket neten lehet venni de "out of stock van írva azok fel lesznek töltve?Ha igen akkor mennyit kell általában várni?Kinéztem egy Carbon RS motort de nincs a legendary motorsportnak:(
  • xxdani
    #1054
    jaja valóban csak tank van ott. benéztem. De a bázison szokott lenni. ha nincs menj egy kört utána vissza
  • Tikal #1053
    jet-et nem lehet venni.
  • farad66
    #1052
    Próbáltam,de mindig üres a bázis.Azt hiszem csak tankot lehet venni!?
  • xxdani
    #1051
    elsiettem. Tehát vagy a katonaságról, vagy veszel neten egyet utána telefonon kéred.
  • xxdani
    #1050
    lehet
  • farad66
    #1049
    Sziasztok!
    Online módban,hogy lehet vadászgépet szerezni?
    Köszi!
  • TomStorm
    #1048
    Ok megpróbálom de nem sok idö van rá:)