1327
250px-GTAV-logo.png
  • qper
    #321
    szvsz petíció nélkül is ki fogják adni, max fél éven belül.
  • ntex
    #320
    Petíció a PC-s GTA V kiadásáért.
  • bake05
    #319
    Milyen faszság ez az alienes rész?!
  • qper
    #318
    ez egy GTA betegség. Emlékszem, a Vice City és a San Andreas is meg tudta akasztani néha rendesen a PS2-t :) NEm 20 alá csökkent a fps, hanem 10 alá. Szó szerint egy nagyobb robbanásnál képregénybe ment át a játék.
  • MagyaR
    #317
    Hmmm sancos, hogy én mára befejeztem a játszást. 6 órát legalább toltam vele :DD.
  • MagyaR
    #316
    A trailerekben alig láttunk valamit :D. Egyrészt, másrészt meg kicsiben. Egyébként meg merem kockáztatni, hogy ennek valós 720p-s felbontása van. Megnéztem közelről és úgy se olyan vészes jó pár másik játékkal ellentétben.
  • MagyaR
    #315
    Ja, hogyne :DDD.
  • Versace26
    #314
    köszönöm!
  • MagyaR
    #313
    Kis spoiler:


    Fel kell ugorni a kocsira, s onnét be az ablakon.
  • kill3r21
    #312
    go be a házba, de észre ne vegyenek
  • Piko888
    #311
    Szuper a játék, bár a kocsik fizikája érdekes. Tényleg nagyon tapadnak az úthoz, az autókat felborítani szinte lehetetlen. Az utcák színesek és tele vannak élettel. A grafikára panaszunk nem lehet.
  • Versace26
    #310
    a játék elején van egy olyan küldetés ahol a kertészt leütöd, és utána nem tudom mit kell csinálni, vki segítség?!
  • Gabor032
    #309
    Kongor tolja keményen :)

    GTA 5
  • Neoncsoves
    #308
    A trailerek PS4 és PC verziókkal készültek!
  • MagyaR
    #307
    Engem picit, azért zavar hogy nem fut valami simán. Sokszor 20-ra is képes az fps szám lecsökkenni, főleg a tűző napon. Este jobb egyébként. Nem nagyon vészes a helyzet, de kicsit zavaró :S.

    Maga a játékmenet meg nagyon jó és hangulatos. Sokkal jobb, mint a gta4. Azt elég hamar meguntam :P. A tenisz és a golf mondjuk nem köt le. Kíváncsi leszek a vadászásra és a búvárkodásra :P.
  • Doog
    #306
    Amúgy ez a Social Club miért jó?
    Csak ezzel lehet másokkal is játszani?
  • Doog
    #305
    Los Angeles-ben más a kocsik fizikája mint New Yorkban. :D

    Nekem mindent összevetve tetszik nem vártam többet az Xboxos verziótól. Ez a konzol generáció ezt tudja viszont ezzel a játékkal nagyon jól ki van használva.
  • oneal1
    #304
    bakker, 1,5 órát tettem eddig bele, csak 1 fő küldetést nyomtam, meg valami más állatságot, nem spoilerezek:D

    nagyon tetszik, szépen fut!:)
  • qper
    #303
    Átvettem a példányomat a Konzolvilágban, délután egy órára betettem egy kis ismerkedésre, első benyomások:

    - baromi hangulatos, gyönyörű világ, bár a grafika minősége közel sincs ahhoz, amiket a trailerekben mutogattak.

    - az első órában csak kapkodtam a fejem, Franklin küldetései alatt a brada' szája be sem állt az anyósülésen, a képernyő bal felső sarkában meg fél percenként özönlöttek az információk, hogy mit mivel, hogyan, mettől meddig :)

    - a kocsik fizikája "fura". Megszoktam a GTA4 realisztikusabb autó fizikáját, itt olyan, mint ha oda lenne szögezve az aszfalthoz a kocsi. Biztos meg lehet szokni egy-két óra után :)

    Este elaltatom a gyereket (remélem, ma is hamar elalszik :D) és hagyom a francba a küldetéseket, és keresztül-kasul bebarangolom a vidéket. Alig várom...
  • kem001
    #302
    Feltelepítettem 2. lemezt is, aztán meglátjuk, hogy mi lesz.. Egyelőre nem vettem észre még különbséget különösen.
  • MagyaR
    #301
    Hát emberek az egyik Michaeles kis mellék küldi szerűségen nagyon nagyot néztem.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor szívtam valami füvet, erre betéptem, s a képzeletemben elkezdtek jönni ilyen alienek, akiket mini gunnal kellett sorozni :DDDDDDDDDd. Ki volt az a beteg állat a rockstarnál, aki ezt kitalálta :D.


  • MagyaR
    #300
    Akkor ne telepítsd fel. Hol itt a gond :D. Az első lemezt amúgyis felrakja, a másodikat meg berakod és megy, azt kezi csókolom.
  • Voltan
    #299
    Sziasztok$

    Bajban vagyok. Megvettem a játékot boxra. eredeti. A box egy első generációs, és flesselt darab. Betettem a lemezt, update.et indított el, ami megakadt. Most valahányszor újraindítom a gépet, updatelni próbál, és Unable to update errort ad ki 3151-3f4a-b8000-0402-c000-0001 error kóddal, és cask kikapcsolni tudom a gépet...
    Rebootnál újra ez van. Gúgli szerint ez akkor van, ha kellene egy korábbi frissítés is, le is szedtem pendrive-ra, de nem csinál semmit, mert a régi updatet akarja felrakni. Nem tudok a menübe se menni, hogy a casht letöröljem. Help plíz!!!!!!
  • Myselor
    #298
    srácok hihetetlenül jó a játék ^^ nagyon megérte
  • zoliii
    #297
    Én ma vettem meg PS3-ra a GTAV-öt! :D Az üzletben volt kis tolongás :D Kaptam plakátot, és egy bazi nagy játék térképet :D
  • bake05
    #296
    Akkor nekem szerencsém volt ezek szerint.Mert én tegnap 2-kor tetettem félre egy darabot és ma 9-kor el is hoztam.Most épen a teniszt próbálom ki eddig nyerésre álok :P :D
  • Neoncsoves
    #295
    Én személyesen vettem át ott, picit stresszesnek tűntek az eladó srácok. Gondolom ők is tolták volna már... Meg jó páran voltak bent náluk.
  • Versace26
    #294
    Konzolvilágtol megjött nekem is,települ,aki onnan rendelte,türelem,mondta a futár hogy ma sokáig szállitanak,ugy hogy türelem,biztos megérkezik! Mindenkinek jó játékot kivánok!!
  • Neoncsoves
    #293
    Én ezért nem vettem XBOX360-at. Mondjuk ugyanott voltam, mivel a PS+ra meg előfizettem, de így, hogy most novemberben lejár a plusz, így is tudok majd játszani interneten, mert most még egyszer 12-13ezrem nem lenne arra, hogy játszhassak a GTA-val is. Ez ilyen sajnos, de a PS4en viszont már szintén fizetni kell majd az online dolgokért.
  • Doog
    #292
    Értem. Köszi! Egynelőre arra most nem lesz keretem sajnos...
  • Neoncsoves
    #291
    Tudtommal minden online featurehez XBOXon kell a Gold előfizu (javítsatok ki ha tévedek).
  • titani
    #290
    Hali
    A CD Galaxistól rendelt valaki?
    Van olyam game /dio3 ps3-ra/ amit később rendeltem és már megjön holnap
    .
    De a GTA 5 röl, se email.se feladás se telefonos ügyfélszolgálatp,
    pedig két hete előrendeltem amit viszaigazoltak akkor.

    Mert 2 napja állandóan foglalt a telefonjuk, hívtam vagy 20-szor.
    Automatára dob , hogy minden munkatársuk foglalt---Így könnyű lerázni az ügyfeleket!
    Vagy meg hackelték a boltot ?...
  • kem001
    #289
    Van Box HDD-, nem az a gondom, hanem az, hogy feltelepítve rosszabbul fut állítólag HDD-n, mint ha lemezről játszok.
  • MagyaR
    #288
    Konzolok szervízébe 5 ezerért vettem használtan 20 gigás (ami igazából, csak 14 gigás) box hdd-t. 6 ezerért már 60 gigás van, de azt feleslegesenek véltem hiába, csak 1000-el lett volna drágább.
  • Doog
    #287
    Nekem is megjött már délelőtt 10:00 körül de meló miatt csak most tudok vele foglalkozni. :(
    Már települ ha minden igaz. :D

    Kíváncsian várom. :D

    Xbox-on Online módhoz kell Live Gold?
  • Neoncsoves
    #286
    nekem is megvan a PS3as verizó, de csak holnap jutok haza a PS3 közelébe :@@@@@
  • ldavid
    #285
    a rockstar szerint legalább 15mbps-re képes pendrive kell (16GB)
  • oneal1
    #284
    na már én is megkaptam, nemsokára telepítés:)
  • Tatyla
    #283
    Nem mert ha formazod a boxal kapasbol mar csak 7,45 marad
  • kem001
    #282
    8 GB-osra meg elvileg pont nem fér rá..