1327
250px-GTAV-logo.png
  • AntiHero
    #441
    ps3-nál nem is lehet elvileg feltelepíteni az egészet. Bár a Digitális verziónál, meg gebasz van.
  • kill3r21
    #440
    Nem biztos, nekem is vinyón van mintkettő és nincs popup...:)
  • kem001
    #439
    ÓÓ, tényleg, erről meg is feledkeztem.. Na sebaj, addigra lehet "toborozni".
  • AntiHero
    #438
    Engem is felvehettek: AntiHero_HUN

    Máskérdés, nem lehet csökkenteni valahogy, hogy ne olvassa ennyire a lemezt (hangos) ? (bár a ha meg vinyón lenne az egész játék, akkor meg "popup" lenne :S
  • kill3r21
    #437
    GTA online az csak okt1 :)
  • Kongy
    #436
    Multi nem csak október elsejétől lesz? Én így olvastam valahol.
  • Neoncsoves
    #435
    PS3 játékosok felvehetnének PSN-en: realeeHUN
  • kem001
    #434
    Köszi! Amúgy esetleg este valakinek nem lenne kedve LIVE-on kipróbálni a multit?
  • mrmilan
    #433
    Bocs, rákattintottam és ez a köcsög NOD32 már pofázott. Akkor megpróbálom lekapni. És köszönet a linkért!
  • Petike125
    #432
    nem az. xbox360iso-ra rakták fel, sokszáz user közül senki sem panaszkodott, hogy az lenne, köztük én sem.
  • kill3r21
    #431
    Egy pdf miért virusos? vagy hogy? :D
  • mrmilan
    #430
    Ez valami vírusos cucc baszki.
  • Petike125
    #429
    Teljes szkennelt Grand Theft Auto V kézikönyv (710MB)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://billionuploads.com/cnmgpkrpws50
  • bake05
    #428
    Ok.Meg van már...Valamiért nem ott állt meg az autó ahol kellet volna neki.És nem ment tovább a játék"rendesen"
  • kem001
    #427
    Igen. De legegyszerűbb ha telefonon rendelsz taxit, majd azt ellopod.
  • bake05
    #426
    Hali.Magyarázza el nekem már valaki mit kell kilőni Trevoral a távcsöves puskával?A foszer a lépcső előtt meg van.De utána nem értem..
  • mrmilan
    #425
    Úgy működik, hogy lopni kell egy taxit, és mehet a móka?
  • Moby
    #424
    Egy ilyen komperzsönnek a világon semmi értelme nincs. Az egyik esetben a box skáláz fel 1080-ra, a másik esetben meg a tévé. Viszont tévénként rohadtul eltérő is lehet a scaler (minőségben), ezért általános megoldása a kérdésnek nincs is.
    Arról nem beszélve, ha a box skáláz fel, még akkor is lehet, hogy a tévé scalere pluszban belenyúl, ha nincs a tévén 1:1 pixelmapping, vagy esetleg nem is abban az üzemmódban van a tévé.
    Ez így a fing professzionális meghámozása. Az eredeti felvetés, és arra adott válaszod is :)
  • kem001
    #423
    Igen, nyomtam ezerrel a taxizást, mert pénz kellett, + küldetéseket. De majd valamikor live-ot veszek, aztán multit jó lenne kipróbálni benne..
  • mrmilan
    #422
    Tegnap este láttam te is toltad Los Santosban :)
  • kem001
    #421
    Én feltettem, mivel idegesített a lemez folyamatos pörgetése.. Eddig nagyon eget verő változást nem vettem észre. Max annyi, hogy kicsit lassabban tölti be a dolgokat..
  • mrmilan
    #420
    Eszembe jutott valami. Van értelme random save-t nyomni néha, vagy elég auto save-n hagyni a játékot? Mert csináltam Franklinnel mentést, utána pofázott, hogy ALERT! Szeretném e felül írni, meg mit tudom én. Illetve fel tette e innen valaki a 2. lemezt Boxon, és mik a tapasztalatok? Bár lassan kezd nem zavarni a lemez pörgetése.
  • mrmilan
    #419
    Paleto Bay előtt, illetve attól konkrétan picit délre. Egy a Great Ocean Highway mellett található pihenőtől indul. A Fort Zancudo repteret elhagyod, majd utána North Chumash következik. Aztán Paleto Forest, és helyben is vagy. Remélem nem volt bonyolult. Azt hiszem ki is van táblázva :)
  • oneal1
    #418
    volna egy olyan gondom, hogy Franklinel, az elején mikor kell menni a fegyverboltba megvenni a flashlightot a sotira, nekem már előtte megvolt ez a kiegészítő, így nem tudom már megvenni rá és nem megy tovább a küldetés. vki tud megoldást?:)
  • oneal1
    #417
    na épp az ilyenek miatt nagyon nagy ez a játék!:) merre van ez a libegő?
  • mrmilan
    #416
    Gyerekek, kurvanagy! Az állatok mekkora balesetet tudnak okozni a játékban, az agyamat eldobom. Paleto Bay előtt nem sokkal (GTA idő) délelőtt 11 körül lazán furikázok. Mondom megállok nézelődni, szakszerűen leteszem a vasat a leállóra. Kiszállok, erre két éppen felém grasszáló szarvas beijed és elkezd átrohanni a Highway-en. Mindkét szarvast elcsapta egy-egy verda, egy harmadik pedig fékezés nélkül, szó szerint átbillent és átrepült az előbb említett baleset felett. Mindezek után elmentem a libegőig, és 10 dolcsiért felvitettem magamat a Mount Chiliad-ra... (egy másik GTA V topikba már leírtam ezt, de látom itt legalább játszanak, és nem a flame megy)
  • Skyline
    #415
    A probléma az hogy te nem érted, 720p-ben pont hogy azért szebb mert jóval kevésbé recés, az meg hogy elmosottabb ha megnézed a videót rohadtul nem igaz.:)
    Ugyan olyan szar? 1080p-ben a távolabb eső forgalom rendesen okádék, míg 720p-ben rendesen sokkal jobb....
    Szar a felskálázás, ennyi.
  • DarkSector
    #414
    Ugyanolyan szar mind2-ő, a 720p-nél is ott vannak a recék csak elmossa, ergo nem látszódnak annyira az élek, cserébe homályosabb lesz, nemtudom még mindig nem érted? :D

    Nem lesz szebb 720p-ben, csak távolabb kell pict ülni, és nem rázoomolgatni a teloddal 1-2 pixelre. :D
  • Skyline
    #413
    Az okoskáknak akik szerint szebb a box által skálázott 1080p mintha belőnénk a boxot 720P-re és úgy játszanánk a fullhd tévén.:)



    Egyértelműen látszik, Xbox 1080P-ben sokkal recésebb ami kicsit is távolabb van tőlünk, a forgalom a háttérben rendesen okádék. Köszönöm, egyes az okosoknak.:)
  • kem001
    #412
    Változó, van hogy mikor taxiból kiszállok utasként, és akkor körözni kezdenek már..
  • kill3r21
    #411
    Azért nem mert megszoktátok a régi GTA-kat...
    tök könnyü lezárni őket, amikor visszavált a kis térkép, amikor már csak a rendörök körül a félkör van, akkor hajtsatok be egy sikátorba ami nem belátható és csak várni kell kicsit, ennyi
  • wollnerd #410
    Hmm...
    Nem kerültél bajba a zsarukkal? Én loptam egy kabriolet-et a Vidámpark mögött, de máris nyomomban voltak a rendőrök és nehéz volt lerázni...
    Már pedig a nehéz szokatlan irányítás miatt... -.-
  • kem001
    #409
    Én telefonon rendeltem, majd elloptam a taxit lényegében.. Utána mentem taxizni.
  • wollnerd #408
    A taxizást hogy lehet elérni? csak egy közeli küldi után lesz? Én Frankin és Lamar küldi után még 1-küldetést csináltam meg. kb. itt tartok.
  • Piko888
    #407
    Köszi szépen
  • kem001
    #406
    Telefonban Concats-nál ott lesz a léghajó, amit ha kérsz, térképen jelzett repülőtérre leteszi.
    Más: Hogyan tudok egy küldetést újra játszani? Átugrottam benne egy részt, és jó lenne újrakezdenem..
  • Piko888
    #405
    Srácok aktiváltam az Atomic Blimp DLC-t, mikortól lehet használni?
  • Waczkor
    #404
    Mikor lent vagy víz alatt,felfele húzod a sticket,irányítod az embered és feljön.

    Ejtőernyőt nem tudom,csak úgy ejtőernyőztem még hogy előjött a repülősulinál.
  • kill3r21
    #403
    800 millió dollár az első nap! GTA V
  • Myselor
    #402
    hát az lehet,ruha boltot nem próbáltuk.fodrász volt meg élelmiszer bolt amit láttam :)