1327
250px-GTAV-logo.png
  • xxdani
    #481
    én ott pont azt vettem észre hogy nem kell pontosan lőni. a feje fölé lőttem , de beadta találatnak és már haladtam is tovább. :)
  • wollnerd #480
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Miért nincs az a k**va auto-aim kocsiból lőve??!!!!! (Assiced Aim-mal se!!!)
    Michaellel a Yacth üldözős küldit már tucatszor próbálom, mert nem tudom lelőni a tolvajt, aki le akarja lökni Frankint!! Nem tudom ráirányítani azzal jobb stick gombbal a pontot hogy lelőjem!!!
  • MagyaR
    #479
    Én most épp hegyet mászok mondjuk úgy. :DDd. Legalábbis vmi hegyi ösvényen megyek valami libegő felé trevorral :DD. Egyszer már széttépett egy puma, de most már résen vagyok, s shotgunnal megyek, csak a hegyre :D.
  • MagyaR
    #478
    Pont utána lesz. Én most épp vele vagyok. Egy jó pár küldi erejéig vele kell csak tolni utána :).
  • qper
    #477

    "Volt kis jet skizés,fél órán keresztül ugrattam le-fel a vízesésen.Utána nyílt vízen megállok gyönyörködni a hullámokban,"


    Na ez az, ami miatt szinte egyáltalán nem haladok a játékkal. Teljesen céltalanul téblábolok, gyönyörködök mindenben. HA történet nélkül adták volna ki játékként, nekem már az is 10-es lett volna :)

  • qper
    #476
    Trevor mikor kapcsolódik be a játékba? Megvolt az első ékszerrablásom (mekkora volt már, anyám... ), azt hittem itt már ő is belekerül a sztoriba, de semmi.

    Várom már nagyon :)
  • MagyaR
    #475
    A tőzsdézést amúgy nem értem? Mi alapján döntsem el, hogy milyen részvényeket vegyek?
  • Waczkor
    #474
    Nekem tegnap ezek voltak a momentumok:

    Feltuningoltam egy terepjárót aztán 2 órán keresztül csak mentem összevissza.Egyszer leszarta egy madár a frissen mosott autót.De nem ám olyan kicsi,jelzés értékűen,francokat kocsi oldala végig.

    Közben belebotlottam egy leszámolásba,körbe autók állnak,zúg a duda,mindenfele holtestek kicsivel arrébb egy pénzel teli táska.Felveszem megyek tovább erre rám jön a gang többi tagja hogy adjam vissza a pénzt,még szerencse hogy volt golyóálló abroncs a verdán:)

    Aztán megmentettem egy nőt akin egy szál pélóban feküdt egy öreg fószer mellette a haverja,mondom levegőbe lövök egyet,hát nem nyert mind2 töltve volt.Utána templomnál egy menyasszony meggondolta magát:)

    Volt kis jet skizés,fél órán keresztül ugrattam le-fel a vízesésen.Utána nyílt vízen megállok gyönyörködni a hullámokban,feltűnik egy piros pont,mondom mi a ... nincs semmi hajó,vitorlás a közelben,közelebb ér meglátom a jellegzetes hátuszonyt...

    Mind három karaktert bírom,nagyon jók az eltérő küldetések.
    Vettem részvényeket is,mert egyik küldetésnél alá kellett csapni a konkurenciának és így biztos volt a siker.

    Beszarás jó a cucc.
  • kill3r21
    #473
    megvettem :D de már elhagytam :D
  • Prézli
    #472
    Ezzel találkozott már valaki?

  • zenoka
    #471
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lesz kuldi amikor drogot kell kerestetni vele:)
  • MagyaR
    #470
    Franklin kutyájával, amúgy mit lehet kezdeni? Oké elviszem sétálni, meg labdázok vele, de ez miért jó? :DD.
  • adam17
    #469
    Nekem olyan volt, hogy mentem a sivatagi részen, én egyszercsak egy csomó kék pont megjelent. Megnéztem mi a szitu, és zsaruk voltak a kék pontok, és épp tűzharc volt egy motelnél :) Valamit ugattak, hogy álljak be vagy húzzak el, és én is elkezdtem lőni egy gyíkot a rendőrautók mögül, marha hangulatos volt! :) Aztán miután semlegesítettük őket ottmaradt utánuk két aktatáska és mondták, hogy eszembe se jusson felvenni, mert bizonyíték, persze felvettem, és rögtön elkezdtek körözni onnantól. Ezután nem tudom mi történt (volna), mert egy másik küldetés kapcsán a katonák szarrá lőttek :D
  • kem001
    #468
    Most hogy írod, eszembe jutott, hogy valamelyik trailer-be volt pedig benne.. Vagy lehet multi-ban volt csak?
  • kill3r21
    #467
    nem láttam még vonatozást...pedig igérték
  • kem001
    #466
    Na akkor van még mit bőven felfedezni. Amúgy külön tetszik, hogy a küldetésekhez a járműveket előre be kell szerezni.
    Egyébként sikerült már valakinek mozgó vonatot "elkapnia"? Ha egyáltalán ellehet.. Meg még a villamost szemeltem ki magamnak, de lehet, hogy azt sem engedi?
  • kill3r21
    #465
    Az néha előfordul, arra odemész akkor történik vlami, én tegnap autóztam, és egy csávó épp lekapott egy embert a bicóról, és sikitozott hogy ellopták a bicót , aztán elkaptam a bicóst és visszavittem, örült neki :D
  • akyyy
    #464
    van már valami title update szerüség? dlc-t láttam hogy már van (előrendelhető extrákkal)
  • kem001
    #463
    Én egy éjszakai árból egy részeget fuvaroztam haza. Csodálkoztam, mondom vajon mi lehet az a kék pont, ami a semmiből bukkant elő..
  • mrmilan
    #462
    Én a második taxis fuvaromnál megnyaltam a fagyit. A fószer a destination-höz érve kiugrott a kocsiból, és színpadiasan, fizetés nélkül távozott. Vagyis...távozni akart, de a taxim egy rendőrkanyar után gyorsabb volt, és nemes egyszerűséggel átmentem a faszi fején.

    No meg Sandy Shores sem kutya, a maga poros, félig kihalt jellegével. Nem beszélve a sok parasztról, aki kocsilopás közben rámtámadt. A hab a tortán persze egy "blöki" volt, aki a gazdikkal vállvetve kergetett és persze utolért...(Michael +) :)
  • bake05
    #461
    Az elején hiányoltam az esőt a játékból,azt is hittem egy darabig hogy talán nincs is benne.De most már tudom hogy van :) A villámlás meg brutál jól meg van csinálva szerintem.
  • bake05
    #460
    Trevor egy beteg állat,nem kicsit :D
    Bug eddig nekem 2 volt.Az egyiknél téptem kifele a városból 1000-el.Majd hirtelen a semmiből mellém vágódót egy autó,ami félig elvolt tűnve az aszfaltban.A másik pedig a Trevor féle távcsöves puskás küldi.Ott valamiért az érkező autó nem állt be a ház mellé.Helyette kint a kapu előtt állt meg és nem ment tovább a küldi.Csak 5-6 újrakezdésre.A taxizást eddig nem próbáltam ki,de viszont volt egy olyan fuvarom Trevoral ahol egy párt kellet elvinni egy motelhoz.Elég izgalmas volt a vezetés mert az úton végig dugtak :P :D És imbolygott a kocsi össze-vissza nem kicsit :P :D
    A repülés jó móka a leszállással nekem is gond volt elsőre.Mert egy kicsit nehéz,főleg úgy ha a kereket nem engedem ki :P :D
  • Myselor
    #459
    úgy látoom nem csak énvagyok ilyen elvetemült hogy ilyenkor is játszok bár már fekszem mindjárt majd reggel folytatom xd
  • MagyaR
    #458
    A repcsivel nagyon hangulatos repülni. Leszámítva a leszállást, na az nem megy nekem túlzottan. Mindig kicsit roncsolódik :DDD.
  • Mr_no_NaMe
    #457
    Trevor for president. Májkül a fontoskodó okoskodó szervezkedő tervezgető, Trevor meg a végrehajtó baromállat idióta :D
  • Fantasy18
    #456
    srácok hogy lehet bankot rabolni vagy a bandát összehozni egy nagyobb rablásra? küldetésen kívül?? megcsináltam már 3 rablást főküldibe... legutoljára a hajósat... és kiírta a játék hogy már rabolhatok szabadon... csak nemtudom hogy lehet bankokat rabolni... vagy csak free roamba kisebb benzikutakat és boltokat lehet?? kőne pénz :)
  • wollnerd #455
    Köszi a tippet! A taxilopás simán ment egy csendes utcából és é 56 $-ról kb. 2720 $-ra nőtt a bevételem. (Szeretnék majd egy jó bicajt rendelni a interneten. ) Csodaszép éjszaka is fuvaroztam.
    A taxit el is raktam Frankin garázsába!
  • SAFIII
    #454
    És a pszichológushoz kötelező elmenni?
  • Myselor
    #453
    mellék küldetéseket:)
  • SAFIII
    #452
    Mit jelentenek a kérdőjelek?
  • Myselor
    #451
    nemrég kiraboltam egy pénz szállító kocsit,trevorral épp igyekeztem valahova és megjelent a kocsi,beálltam elé ,mögé rohantam felbasztam rá 1 sticky bombot lerobbant a hátsó ajtó a pénz kiesett felvettem aztán elmenekültem xd 6k volt benne kb:) nemrossz
  • mrmilan
    #450
    "Nálam pontosan ugyanez volt :)"

    Esetleg te is szívtál a fiad vízipipájából? :)
  • ViniSoundz
    #449
    Nálam pontosan ugyanez volt :)
  • kem001
    #448
    Nem igazán vettem ilyesmit még észre.. Viszont tényleg jó, hogy csinálják a hozzátartozók is a saját dolgukat. Bár nekem az vitte a "pálmát", amikor még azt is megoldották, hogy a kutya épp végezze a "dolgát" a hátsó kertben.
  • mrmilan
    #447
    Én pedig még nem tartok Trevornál, de kiváncsi vagyok a karakterre. Egyébként apróbb bugok jelentkeznek nálad/nálatok is? Mert tegnap este, amikor Michael-el a saját házában kóvályogtam az autószalonos affér után, akkor a nejem az ágyon állt a nappaliban szótlanul. A konyhában pedig egy vadidegen nő állt a pulton úgy, hogy a combjából kiállt egy Jim Beam-es üveg!?
  • kem001
    #446
    Franklin-t én is bírom. Igaz küldetésben minden 2 szó "nigga", de attól még jó. Ahogy írtad, tiszta SA feelingje van. Travor valahogy nem fogott meg még.. Igaz, még csak pár küldetést csináltam vele.
  • mrmilan
    #445
    Nekem pont Franklin a favorit eddig a fekasága miatt. San Andreas emlékei visszatérnek. CJ respect.
  • Neoncsoves
    #444
    Michael stílusa tetszik a legjobban, de Trevor meg egy gyökér állat, őt is bírom nagyon :D Franklin meg "túl feka" lett számomra...
  • kem001
    #443
    Amúgy eddig kinek kicsoda a kedvenc karaktere? Michael nálam a favorit, Trevor kissé unszimpatikus, de nem rossz..
  • kill3r21
    #442
    Jaja ezt láttam, kemény