1327
250px-GTAV-logo.png
  • oneal1
    #521
    felveszlek majd

    enyém utomi12

    jó volna legalább egy sg-s csapatot összehozni a multizáshoz!:)
  • bake05
    #520
    Nem okoskodni akarok.De aki online akar játszani az ne felejtse,hogy regizni kell itt:https://socialclub.rockstargames.com/profile/signin
    ILL.összekötni a ps3 vagy xbox id-t.
    Segédlet itt: http://gtaplace.hu/cikkek/segedlet/758/social-club-regisztracio
  • fook
    #519
    Akinek majd lesz kedve tolni ps3on online az vegyen fel: fook7
  • Skyline
    #518
    Ps3-ra az elmúlt évben is jöttek és még jönnek MINŐSÉGI exkluzívok. Boxra szinte zéró.
  • Hoz_Hun
    #517
    Ma el kellet ugranom egy kis időre és odaültettem a 10 éves fiamat a GTA V elé egy taxiba, hogy amíg nem vagyok taxizzon a karakteremnek zsét. Ő is jól szórakozott nekem meg lett plusz 2800 pénzem mire hazajöttem. :D
  • Amiga
    #516
    Szerintem vegyél PS3-at, és hozzá playstation plus előfizetést. Így nagyon friss játékokat kapsz minden hónapban (most pl. a Far Cry 3 lesz az egyik ingyenes cím, a múlt hónapban többek között az Assassin's Creed 3 volt). Az exclusive anyagok nagyon jók, Last of Us-ért önmagában is érdemes konzolt venni, de Heavy Rain is csodálatos. Autós játékokból a GT5 nagyon jó, de én pl. nem tudok az NFS: The Run-ról se lekattanni, iszonyat elvagyok a multijával. :-D

    PS3-on a GTA5 nagyon-nagyon jó lett.

    Biztos vagyok benne, hogy az XBOX360 is csúcs konzol, én hónapokig vacilláltam a kettő között, végül ezt vettem. Fogalmam sincs, miről maradtam le a másik oldalon, de nagyon nem bántam meg a döntésemet. :-)
  • Hoz_Hun
    #515
    Én XBoxos vagyok de PS3 ajánlok, ha még egyik sincs. Szimplán mert a PS3 van Blueray is és akár 3Ds filmeket is nézhetsz vele. Az olyan "exkluziv" címek mint pl a Mass Effect volt meg már elérhető PS3-on is. Ellentétben a Last of Us-szal ami PS3 exkluziv (hogy a fene ott egye meg). Ezt leszámítva én nagyon szeretem az XBox360-om. Szóval bakot nem lősz bármelyiket is veszed.
  • empie
    #514
    Köszönöm szépen a segítséget illetve a válaszokat.
  • MagyaR
    #513
    A helyedben én inkább ps3-at vennék, legalábbis arra jobban érdekelnek az exklúzív játékok. Szívesen tolnám a the last of ust pl. de boxon ugye nem lehet :S.

    Mondjuk ps4-en lehet majd elvileg vmi szerveren keresztül tolni ps3 játékokat, ebben reménykedem legalábbis :D.
  • zoliii
    #512
    Már rájöttem :D L3+jobbra nyíl egyszerre :D
  • akapulko
    #511
    hali
    Nem találkozott PS3-on valaki olyan buggal hogy a Did Somebody Say Yoga? http://www.youtube.com/watch?v=9C37eywsyyM küldibe mikor az analógokat kéne használni nem mutatja hogy mit csináljak, áll ott az ember mint egy idióta, start gomb működik, meg minden jó csak nem lehet tovább jutni. Ha meg elnyomom a videót örökké tölt. :O
  • fook
    #510
    jobbra nyíl
  • zoliii
    #509
    PS3-mon, milyen joy kombinációval lehet a tetőt nyitni, zárni a kabrió autóknál?
  • Tatyla
    #508
    ma végre én is elkezdtem,felraktam a play lemezt egy 16 gigás penre,akárki akármit mond a videók nem adták vissza azt a hatást amit én látok a 107cm-es tv-n HD-ban,szerintem istenkirály lett a game és nem látok a feketében zöld foltot című dolgokat :),csináltam fegyver challenget hát mint ne mondja silver nem sok van annál több bronz,most felkeltem kicsit enni de éste még nyomom ezerrel :D
  • bake05
    #507
    Ha multizni akarsz akkor PS3.Mert az nem fizetős az xbox-al ellentétben.De ha nem érdekel a multi akkor szerintem tök mindegy.
  • ldavid
    #506
    még azt sem tudni hogy lesz-e egyáltalán
  • SAFIII
    #505
    HI!!!
    Lehet már valamit tudni arról, h milyen dlc-k lesznek?
    Szal mint a 4 esetében hogy volt Lost And Damned meg BOGT?
  • DarkSector
    #504
    Kurva egyszerű.

    Milyen más konzolexclusive érdekel.
    És magadnak megválaszoltad a kérdést.
  • empie
    #503
    Sziasztok,

    Lehet kicsit buta kérdés lesz,de szeretnék vásárolni már egy ideje konzolt,legfőképpen a GTA V miatt,esetleg érv,kontra ellenérv,hogy miért xboxot,vagy ps3 -t vegyek,vagy a GTA esetében teljesen mindegy,hogy melyiken tolom,mert az élmény ugyan akkora.

    Válaszotokat előre is köszönöm.
  • Myselor
    #502
    hát igazából ezen nem nagyon lehet mit javítani,a controllerrel így tudod kezelni.ennyi a baja csak:)
  • Kongy
    #501
    Nem azt mondom, túl lehet élni, de egy patchel javíthatnák..
  • Myselor
    #500
    hát ez nekem is gondot okoz sokszor de azért annyira nem gáz:)
  • Kongy
    #499
    Egyetértek. Rohadt nehéz mozgás közben, kocsiból célozni. PC-n még úgy ahogy megy, de kontrollerrel aligha :D
  • Hoz_Hun
    #498
    Nekem se engedi letölteni a Nod32. Még ha átnyomom akkor is fojamatosan reklamál a megbízhatatlan weblap miatt.

    Nincs esetleg egy másik link?
  • Prézli
    #497
    Át lehet állítani a célkereszt stílusát komplexebbre
  • Hoz_Hun
    #496
    Aha, köszi az infot.
  • Hoz_Hun
    #495
    Amúgy én feltettem mindkét lemezt és eddig semmi gáz. Rendesen fut, nincs popup se. Én nem szeretem, ha pörgeti a lemezt az USB-vel sem akarok szórakozni. Remélem azért megoldják ezt a dolgot, ha már a kiadó is tisztában van vele. Bár túl sok reményt nem fűzök hozzá, amilyen lelkesen szoktak pecsekni XBox-on, kb soha sem lesz rá peccs.

    Aki feltette mindkét korongot tapasztalt már valami negatívumot? Én még semmit eddig (kb 4 órányi játék után).
  • Seth
    #494
    Egy kicsit még fogja a kezed a játék,aztán majd ha már mindhárom karakter meglesz, azt csinálsz és azzal,amit akarsz
    Kutyát magaddal viheted és ráküldheted emberekre. A letölthető alkalmazás nem a játékban van, hanem tényleg le kell töltened,egyelőre csak iphone-on/pad-on működő verzió van,de jön androidos változat hamarosan
    Ruhabolt is később lesz, mindenféle
  • Hoz_Hun
    #493
    Tegnap vettem meg a játékot és tök jó, csak lenne pár kérdésem:

    - A kutya mire jó? El tudtam vinni sétálni, meg dobálok neki labdát azt kész. Vagy ez is csak fícsör mint a TV-zés? Azt írta, hogy valami honlapról töltsek le kutyaidomítási tanácsokat, fel is mentem a néger mobiljával a netre, de nem találtam semmit.

    - Ruhaboltot merre találok? Fegyvert tudok venni, de ruhákat nem? Van a ruhatárba pár, de jó lenne valami új cucc. Az is zavaró, hogy átöltözik ha videó váltás van. Gyakran meg a következő küldetés rögtön elindul a safehouse-ban, így nem tudok nyugodtan mászkerálni.

    Az kicsit zavart, hogy kérdés nélkül új embert (gazdag fószer) kapok aztán meg alig szokom meg és visszakapom a négert. Szinte semmit sem tudtam vele csinálni. Pedig talán vele lehetne végre csajozni, amit a négerrel abszolút nem sikerült. Azzal felhívtam a volt csaját, de több sms után semmi eredmény, ha rácsörgök fel se veszi.
    Amúgy jó a játék nekem a GTA IV is tetszet, kb azt hozza. Nem mondom, hogy nekem a szívem csücske a GTA, de jól szoktam vele szórakozni (sztori mód, multiját nem szeretem).
  • ReszegKoldus
    #492
    Nekem eddig a legjobb Trevorra váltás: egy hegytetőn ébredt női ruhában
  • kill3r21
    #491
    Hát a 60fps matyiknak biztos fáj a lelkük, azért annyira nem vészes ám, nem is szaggatásnak neveznék, ha néha beröcög, ennyi :)
  • masoma
    #490
    akkor ezen nem lehet változtatni? mert engem őszintén szólva zavar...gta IV-gyel se játszottam sokat a sztori módon kívül, mert baszta a szemem a szaggatás :S
  • kill3r21
    #489
    probáltam 20 kábellel, 20 beállítással 20 helyre másolással, minden probáltam amit csak lehet! :)
  • MagyaR
    #488
    A játék 20-30 fps körül fut átlagosan. Elég gyakran kicsit beakad vagy belassul. Főleg fényes nappal jobban vagy a nagy csaták közben.
  • MagyaR
    #487
    http://www.ibtimes.com/gta-v-easter-egg-internet-sleuths-discover-hidden-messages-special-edition-map-photos-1407074
  • masoma
    #486
    bocs ps3 slim...
  • masoma
    #485
    sziasztok, nektek nincs olyan hogy néha kicsit alábbmegy az fps? kb 1,5 éves slim gépem van, minden tisztán megy rajta de azt hittem teljesen "smooth" lesz a videókból itélve. mit tudok tenni?
  • MagyaR
    #484
    Én amúgy nem találkoztam azzal a zöld grafikai hibával, ami miatt sokan panaszkodnak. Nem lehet, hogy azoknak hozza elő, akik feltelepítik a másik lemezt is?

    Xboxon tolom én is, de nem találkoztam vele. Nem lehet esetleg, hogy a gyengébb minőségű hdmi kábelek okozzák? Mert nekem abból elég profi van. Volt vagy 8-10 ezer ft.
  • wollnerd #483
    Mármint auto-aim....
  • wollnerd #482
    Inkább legyen aimbot! Az RDR-ben a lovon ülve is van aimbot! Itt miért nincs?! Én alig is látom a pontot, mert nem is HD-és a TV! Ennyire gondolatlanok a Rockstaros srácok?!
    Lehet vhol írni, (Úgy mint bugreportot) hogy bekerülhessen lehetőleg, majd egy pacth-be?