1327
250px-GTAV-logo.png
  • eurom
    #601
    16 az elég kevésnek tünik,
    és mi van ha a 16fő a saját crew-ból is összejön? akkor ki lesz az ellenfél akkor csak pve lesz?
  • bake05
    #600

    Október 1 Juhééééj! :P :D
    ""A konkrét információk tekintetében kiderült, hogy a GTA Online keretein belül a megjelenéskor milyen lehetőségek várnak majd ránk. A 16 főt támogató összecsapások és élmények közül a legígéretesebbnek, aminek köszönhetően megtapasztalhatjuk a GTA 5 multiplayer módjának igazi szabadságát, így barátainkkal filmet forgathatunk, bicajozhatunk, de szembeszállhatunk a törvénnyel is, minden csak és kizárólag rajtunk, illetve vérmérsékletünkön múlik majd.
    A GTA Online világában a Rockstar garantálja továbbá, hogy soha nem maradunk majd munka nélkül (Jobs), így feltörekvő bűnözőként részt vehetünk egyéni rablásokban és betörésekben, de természetesen csapatos élmények is várnak majd ránk ezen a téren, így akár barátaink oldalán is elindulhatunk felfedezni Los Santos alvilágát.
    Talán nem is lenne teljes a GTA 5 többjátékos módja a versenyek (Races) nélkül, így szárazföldi, vízi vagy légi összecsapások is várnak majd ránk, aminek köszönhetően a játékban megtalálható szinte összes járművel lehetőségünk lesz megmérkőzni másokkal is, méghozzá hagyományos körversenyek, időmérők és egyebek segítségével.
    Mivel a folyamatos bűnözést is hamar meg lehet unni, a sportok (Sports) segítségével barátaink vagy szabadon választott ellenfelek oldalán is lehetőségünk lesz kipróbálni magunkat teniszben, golfban vagy akár bázisugrásban is, miközben szintén pénzt kereshetünk és növelhetjük hírnevünket.
    A GTA Online természetesen lehetőséget ad arra, hogy személyre szabjuk saját karakterünket (Costumization), így pénzért újabb ruhákat és kiegészítőket vehetünk magunknak, de természetesen autóinkat is lehetőségünk lesz átváltoztatni saját ízlésünknek megfelelően.
    A Rockstar megerősítette mindemellett, hogy a GTA 5 multiplayer módjában minden a hírnév és a pénz körül forog majd (Reputation and Cash Flow), így bármit is teszünk, azért pénzt és hírnevet kapunk majd, amivel egyre népszerűbbé válhatunk, egyre jobb autóink, csajaink, ruháink és fegyvereink lehetnek, egyre nagyobb bűntényekben vehetünk részt, egyszóval egyre feljebb kerülhetünk majd a virtuális bűnözők ranglétráján.
    A fejlesztők megerősítették továbbá, hogy ezek csak az október 1-jén esedékes megjelenéskor elérhető lehetőségek, később ugyanis rengeteg további tartalommal kívánják feldobni a GTA Online-t. Hogy miről van szó? Például egy tartalomszerkesztőről (Content Creator), egy Beach Bum Pack-ról (négy új tengerparti járgány, 300 új tárgy és egyebek), egy Capture the Flag játékmódról, valamint a kooperatív módra koncentráló, és a bankrablásra kiélezett küldetésekről. Ha nem mondtuk volna, mindezt TELJESEN INGYEN KAPJUK MAJD MEG a Rockstar részéről, hiszen még a korábban bejelentett mikrotranzakciós lehetőségek is csak opcionálisak lesznek""
  • Synit HUN
    #599
    Nekem pont ilyenen van. Tökéletes.
  • Tatyla
    #598
    Persze
  • kill3r21
    #597
    Én soha nem tudtam megtenni, mindig addig próbáltam....nem akarok 1 perc élményről sem lemaradni :D

    Tegnap éjjel Franklinnel toltam és összefutottam Trevorral, először véletlenül, és dikk elhivott piázni amint odamentem hozzá :D
  • Voltan
    #596
    Köszi!

    És milyen pendrive-ot érdemes venni?
    Egy ilyen pl. jó lenne?

    http://www.arukereso.hu/pendrive-c3540/kingston/datatraveler-generation-3-16gb-dtig3-16gb-p43489148/

  • Tatyla
    #595
    Berakod a boxba,system setting storage az felajanlja hogy formazza ezutan mar ratelepitheted
  • Voltan
    #594
    Sziasztok, lehet, hogy láma a kérdés, de ilyet még nem csináltam.

    Tervezek venni egy 16 gb-s USB drive-ot, hogy a második lemezt arra tegyem. Hogy lehet felinstalálni rá? Mit kell tenni?

  • Kongy
    #593
    Át lehet bármit skippelni, ha 3-szor elrontod az adott checkpointot. Ez rengeteg frusztrációtól szabadít meg, mivel csak pont azt skippeli amit nem tudsz. Nagyon szimpatikus húzásnak tartom, és már a Red Dea Redemption óta minden Rockstar játékban van kb. L.A. Noire-ban is volt, Max Payne 3-nál viszont nem emlékszem ilyesmire.
  • Hoz_Hun
    #592
    Királyság. Jó tudni. :)
  • Myselor
    #591
    elivleg átlehet:)
  • Hoz_Hun
    #590
    Da van ahol a sztori rákényszerit, nem? Vagy azt is át lehet skippelni?
  • Kongy
    #589
    Már bocsánat de faszom fog repülőt meg helikoptert vezetni gyakorolni... amit egyszerűen nem bírtam megcsinálni ezekkel a vackokkal azt skippeltem. Nem leszek egy játék csicskása.
  • bake05
    #588
    Akkor milyen a helikopter?A repülő szódával elmegy és igazából még gyakorolható is.De a helikopter az valami katasztrofális..
  • Synit HUN
    #587
    A helikopter iszonyú instabil lett (bár így valósághű) a repülőnek meg szvsz az az átka hogy dönti vele a kamerát is (valósághű?), de még az ejtőernyő is több odafigyelést igényel.
  • Lamech
    #586
    Szerintem a repülő még elég jól irányítható, de a helikopter az már nagyobb gondot okoz. :) Most vettem is Micheal-nek egy helipadot és hozzá egy helikoptert gyakorolni, de lényegesen nehezebb mint a repülő. sztem. :)
  • Kongy
    #585
    Szar a repülőgép irányítás, sajnos ez az igazság....
  • Hoz_Hun
    #584
    A gép nálam is billeg, de én azt gondoltam az a szél miatt van. Nálam akkor is billeg, ha fullon van a repülés tudása. Azon néztem, hogy elmentem Franklinnel repcsi iskolába. Holt hülye volt a repcsikhez, még is ugyan úgy vezettem mint Trevorral. A repcsi iskolából meg már úgy jöttem ki, hogy full tudása van a srácnak.
  • Tatyla
    #583
    Búvárkodás, ejtőernyős feladat lesz, vagy hogy kapom meg, ufo alkatrészeket jeloli valami?
  • Synit HUN
    #582
    Azért vigyázzatok mennyit játszotok! :D

  • Synit HUN
    #581
    San Andreasban valahogy jobban észre lehetett venni a fejlődést. Motorozásban (egykerekezés), repülésben mindenképp. A stamina azért elég látványos.
  • mrmilan
    #580
    Én pl. tegnap csináltam meg Trevorral az első repülős küldetést, és igencsak billegett a gép. Egyszer leszállás közben el is kúrtam, lezuhantam, majd másodjára sikerült. Valószínű, hogy egyre "simábban" lehet gépet vezetni egy idő után. De ez menet közben talán kiderül. Jah, és végre Paleto Bay városában sikerült vennem Trevorral egy Klubot, 80 ezer dolcsiért. Hoz egy kis pénzt a konyhára. Azt hiszem hetente 900 dollár körül. Sűrű fillér.
  • Hoz_Hun
    #579
    Azt valaki meg tudja mondani, mire jó, hogy fejlődik egy-egy skill-em? Pl a repülővezetés, így is úgy is én vezetem a gépet, mire jó az, hogy mennyire jártas benne a karakter? Vagy a célba lövés. A stamina az mondjuk oké, többet tud futni. De a többit nem tudom.
  • Leky
    #578
    Át lehet valahogy állítani a térképen (távolságnál) a mérföld kijelzést km-re?
  • qper
    #577
    Pénzkeresetre van valakinek valami tuti tippje?


    Eddig az a pénzem van nagyjából, amit az első bankrablás után kaptam, viszont azóta nem nagyon akar senki pénzt adni. Próbáltam a tőzsdét, de hatalmas pénzeket nem lehet kaszálni, csak pár száz, max. egy-két ezer dodót. Ingatlanba nem tudok fektetni, mert Michael-nek van kb. 800.000 dolcsija, Franklinnek és Trevornak meg 200 körül.

    Várom az ötleteket :)

    Kérdés2: hol lehet beiratkozni repülővezető tanfolyamra? Csak Trevor mehet repülős suliba? Csak T vásárolhat hangárt?
  • Synit HUN
    #576
    Engem :D
  • Tatyla
    #575
    Én előre dugtam be kit érdekel hogy néz ki
  • Synit HUN
    #574
    Én azonnal feltelepítek mindent, rosszul vagyok a lemez zajától. De nekem most bizony 16Gb-os pendrive-on van a play disc ugyanis nálam szaggatott néha igen csúnyán. Egy aránylag gyors Kingston van befogva erre és én azt mondom jobb lett. Nálam jobb. Mellékesen egy 10cm-es usb hosszabbító kellett mert hátra nem lehet csak úgy bedugni egy pent a slim gépbe. Felakad az usb csati körüli műanyagon. Grat! Elől meg hogy néz már ki?! Én lemértem és 10cm kábel nem lassított az adatátvitelen. Ez az én tapasztalatom, bocsi ha sok lett :)
  • mrmilan
    #573
    Köszönöm szépen az infókat!
  • Lamech
    #572
    Jelen. Nekem is telepítve van mindkét lemez és csak ismételni tudom Hoz_Hun-t. Nincs pop-up vagy csak nem veszem észre. :) Viszont a box csendes és ez megér ennyit.
    Ingatlanokról itt egy guide ez alapján be lehet lőni, hogy melyik mennyi pénzt hoz a konyhára.
    Properties guide
  • Myselor
    #571
    pedig nem nehéz leszálni végülis csak megkell tanulni:)
  • Hoz_Hun
    #570
    Én egy repteret vettem és illegális szállitmányozok. Abban jó pénz van, csak rühellem a repülést mert nehéz mint állat. Hát... amíg levegőben vagyok addig király, csak mikor le akarok szállni...főleg ha szél van és dobálja a gépet... meh. Átváltottam repcsinél fps-be, úgy azért sokkal jobban megy a repülés. Madártávlatból nem érzékelem annyira teret és távolságokat. Csak úgy meg figyelnem kell rá, hogy kinn legyen a kerék, mert nem látom (műszerfal meg nincs).
  • Myselor
    #569
    igen lehet ilyeneket van bevételük jaja:)
  • mrmilan
    #568
    Amúgy gyerekek, jut eszembe. Boltok? Üzletek? Üzemek? Ilyeneket is lehet később majd venni a game során, ugye? Elvileg ezek némi állandó pénzmagot jelentenek vagy mifene.
  • mrmilan
    #567
    Ez az, hogy referálhatna már más is basszus, de nagy hallgatás van a témában. Vagy mindenki vett 16GB-os pent, vagy szimplán megszokta a "süvítést". :)
  • franklille
    #566
    Írd majd be légyszi, hogy vált be!
  • Hoz_Hun
    #565
    Akkor majd referálj látsz-e külömbséget. Bár olyan nagy szerintem nem lehet. Jópár óra benne van nekem és Trevorral a repülőgép vezetésnél sincs szaggatás semmi. Repültem már esőben, viharban is.
  • mrmilan
    #564
    Nekem is 250-es Slim van otthon, úgyhogy az alábbi tapasztalatok alapján este felteszem a play discet. Fasz kivan már a lemezpörgetéstől. Meg 16GB-os pendrive, persze. Rockstar részéről probléma megoldása ezzel absolved...
  • Hoz_Hun
    #563
    Szerintem simán. De próbáld ki. Ha mégis úgy gondolod inkább lemezről tolod, egyszerűen letörlöd a play disc-ket.
  • franklille
    #562
    Köszi szépen. Ezek szerint érdemes azt a 17 GB-t rászánni.