1327
250px-GTAV-logo.png
  • maffioso
    #641
    Cdgalaxisról ingyen postával 14990-ért a rendelés másnapján nálam volt a játék. Szolgáltatás.
  • MagyaR
    #640
    Egyébként az első gta játék, amit végigtoltam. Az előzőeket valahogy nem voltam képes :DD. Ennek túl jó volt a storyja ahhoz, hogy abbahagyjam, s csak szórakozzak :).
  • MagyaR
    #639
    Most mi a spoiler ebbe? Több vége lehet a játéknak, s csak annyit írtam hogy 2 abból sokaknak nem tetszett, s a többség inkább a 3.at választotta. Ennyi.
  • empie
    #638
    http://www.players.hu/index.php?route=product/list&keyword=gta%20v&description=0

    12ezer forint,és nem használt..

    Én is innen rendeltem és rendeléstől számítva 4 munkanapon belül nálam volt a játék.
  • Synit HUN
    #637
    Most tényleg benyomtál egy ekkora spoilert vagy offolsz?
  • Kongy
    #636
    Tudtam h ez lesz:DDD
  • oneal1
    #635
    dettó
  • MikX
    #634
    No mondom ránézek, peccs lejött, indít, online indít, karakter generál...

    Ééééés itt vége is a tudománynak, failed to host, unable to connect, etc.
    Namajd pár nap múlva visszatérek asszem, ez így használhatatlan nálam
  • Myselor
    #633
    egyetértek pedig vannak sokan olyanok de szerintem is kurva szar :)
  • Lamech
    #632
    Megy az online, a karaktergenerálás elég érdekes. :)
  • ReszegKoldus
    #631
    +1
  • MagyaR
    #630
    Hát emberek nem tudom ki az, aki nem a deatwish megoldást választotta a végén.... eleve a másik kettő nekem baromság kissé. Rossz érzés volt végignézni is őket. Végigtolni biztos nem fogom azokat :S.
  • oneal1
    #629
    mikor indul a multi ps3on?
  • bake05
    #628
    Nekem is megvolt mind a kettő.Volt egy másik is ahol gatyára meg bugyira volt vetkőztetve egy házaspár.De kicsit elkapkodtam a dolgot aztán lemészároltam mindenkit
  • eurom
    #627
    én már többször is belefutottam ugyanabba a random eseménybe ugyan ott :D
    de sose kaptam pénzt
  • Myselor
    #626
    én 12ért láttam jatekaim.hu-n
  • TomStorm
    #625
    14e.ft,olcsóbban nem lehet megvenni?Mégse tudok szerezni használtan-.-
  • mrmilan
    #624
    Paleto Bay mellett a tengerparton, én is részese voltam Trevorral egy ilyen eseménynek. Tagokat kinyírtam, nőcit hazafuvaroztam és Apuka utalt 60 rongyot. Jaja.
  • Hoz_Hun
    #623
    Haha, igen az velem is előfordult. Csak hát az random esemény, gondolom nem is lesz többször.
  • Tatyla
    #622
    Minap meg mentettem egy gazdag foszer lányát az útonállóktol, haza fuvaroztam, két percel később a csaj felhivott es a faterja atutalt 60 lepedőt hálából
  • Hoz_Hun
    #621
    Hát én csak egy tuti pénzkeresést tudok. Van egy elsűllyedt hajó a tengerparti strand közelében. Azon van egy táska amiben van 25.000 pénz. Leúszol a karakterrel oda, felszeded a zsét, majd ott helyben átváltassz egy másik karakterre. Aztán rögtön vissza. Ilyenkor visszaváltáskor újraterem a pénz is és a levegője is. Szóval ide-oda váltásal kb 2 perc alatt 100.000 pénzt össze lehet "búvárkodni".
  • TomStorm
    #620
    Ohh király köszi szépen!:)
  • bake05
    #619
    Szerintem igen.Mert semmi aktíválló kód nem kellett hozzá.Megveszed regizel a Rockstargames Socialclub oldalon+ összekötöd az ps 3 vagy Xbox ID-det és elviekben kész is van.
  • Tikal #618
    Nagy pénzeket nem lehet kaszálni sajnos, még a pénzszállítókban is alig van zsé, kb 4-5ezreket lehet szakítani...
  • Tikal #617
    Nem, csak harmadikától ;)
  • Tikal #616
    jaja, de kár hogy a hotdog-ostol nem meg más árusoktól se...
  • TomStorm
    #615
    Hi.Ha használtan veszem most meg akkor okt1-től tudok online játszani?
  • DarkSector
    #614
    Háát, ez érdekes.
    Mondjuk nem használtam még 2-es helyett mást, de az esélye meglesz hogy nem játsza majd le.
  • masoma
    #613
    igen régió szám
  • DarkSector
    #612
    Network 3? az mi?

    Nem a régió számra gondolsz?
  • masoma
    #611
    sziasztok, kb 1 hete vettem meg a gta V-t, viszont nem figyeltem oda a vásárlásnál és a hátoldalán a network 3-as száma van, ez gond lesz az online résznél? (EU-s regem van)
  • bake05
    #610
    Esetleg atomic blimp?
  • MagyaR
    #609
    Egy eldugott helyre kell lerakni vmi 4 üléses kocsit pl. vmi dzsipp félét, s utána felhívni a másik két fél közül valakit és tádámm. :)
  • Tatyla
    #608
    ez hogy van mikor mondja hogy kell menekülő autó de hova rakjam le vagy hogy kell csinálni?
  • MagyaR
    #607
    Odamentem Travorsal és ott volt min2 heli. Mire odamentem utána Franklinnel már nem :@. Azóta eltelt 1-2 nap a játékban és még mindig nincsenek ott áááááá.
  • rambozo
    #606
    Nem feltétlenül kell venni helikoptert, a sztriptízbártól délnyugatra van egy kórház, aminek a tetején van kettő.
  • ReszegKoldus
    #605
    Én azt pont így csináltam meg, felmentem helikopterrel, amit vettem.

    Részvényekkel leginkább Franklin assassination küldetéseivel lehet kaszálni, amikor valamilyen cég emberét kell megölni és emiatt egy másik cég részvényeinek értéke megemelkedik. Ebből kell előtte sokat venni, utána megvárni, amíg felmegy az ára és eladni.
  • kill3r21
    #604
    megálssz melette, duda, beszáll, elviszed egy nyugis környékre és mehet a buli :)
  • bake05
    #603
    He HE Na rájöttem hogyan kell a kurvákat"munkára"fogni :P :D
  • MagyaR
    #602
    Nem tom az egyik küldit megcsinni. Franklin összetalálkozik vmi csávóval, aki a fán fenntakadt ejtőernyővel. Ok, lebicajoztam a hegyről vele. Másodszorra meg vmi repülőből kiugrottam. A harmadik vele folytatott mellékküldinél viszont vmi bank tetejére kéne felmenni, hogy elkezdődjön, de fogalmam sincs, hogy kéne oda feljutni.

    Gondoltam rá, hogy valahogy helikopterrel, de Franklinnél max venni tudok jó drágán, s gondolom, csk azt vezetni. Az épületbe meg nem tudok bemenni. Hogy kell oda feljutni???



    Másik: A részvényekkel való keresekedéshez vmi tipp? Vettem csomót, de kb. alig mozognak fel-le. Kb. nem sok értelmét láttam megvenni őket.