1327
250px-GTAV-logo.png
  • Myselor
    #721
    sajnos ez a rollback
  • bake05
    #720
    Naaaaaaa Neeeeeeeeee!!Kivágott!És ost a 7-szintű karakterem veszett el!!Áááááááááááááá...............
  • Myselor
    #719
    egésznap jól működött az online engem csak a rollback aggaszt kicsit.amúgy minden nagyon tetszik :)
  • gduck
    #718
    Jah, akkor értem :D Nekem box van ;) Mindenesetre tegnap óta már stabilabb a multi.
  • bake05
    #717
    Nekem is ps3 van.Oda volt frissítés.
  • Kongy
    #716
    PS3-on már reggel óta kinnvan az 1.02-es patch, nemtom a MS mit balfaszkodik.
  • Myselor
    #715
    nekünk sincs frissités,viszonta játék jól működik csak a rollback kicsit idegesítő ma eltünt egy 247k-s házam de nem baj :) majd lesz új csak javítsák ki a többi minden megmaradt:)
  • gduck
    #714
    Igy se frissít. Október 1-én frissített utoljára, amikor indult az online, azóta semmi.
  • Hoz_Hun
    #713
    Kemény. Én tegnap 3:15 hagytam abba a The Last of Us-t (olyan jó, még a GTA 5 is félretettem miatta). Így is nehéz reggel fél hétkor kelni, és már ez megy egy hete. De hát csak este van időm játszani és azt a játékot nem nagyon tudom abbahagyni. Vegytiszta drog, haha. Na nem baj majd most hétvégén kialszom magam. :)
  • bake05
    #712
    Nekem ahogy indítottam a játékot rögtön nyomta az 1.02-est.Vedd ki a lemezt a gépből majd rakd vissza.
  • gduck
    #711
    Nálam nincs semmi frissítés...
  • kem001
    #710
    Nálam egyszer sem akar belépni.. De az meg mi, hogy másik játékos rúgott ki a session-ról?
  • Tikal #709
    update után simán indult nálam az online
  • bake05
    #708
    Na most telepítem a frissítést amiről reggel írtam.
  • Synit HUN
    #707
    4:56-kor én is 2 kv-val indulnék melóba. Riszpekt!
  • bake05
    #706
    Ááááá...Melóba készültem és 2 kávé között olvastam egy kis híreket :)
  • Myselor
    #705
    srácok nagyon jó ez az Online ma haverokkal toltuk jó pár órát,farmoltunk egy kis pénzt vettem 247k ért egy házat,nagyon durva 10férőhelyes garázs minden van benne :D durva.fel lehet hívni őket is azt inni meg szívni tvzni mindent xd komoly
  • Hoz_Hun
    #704
    04:56-kor írtál be a forumba? Haha még nem feküdtél le, vagy már felkeltél a GTA 5 miatt? :)
  • Tatyla
    #703
    Tegnap ki be lépkedtem majd eltűnt a karakter :D
  • Kongy
    #702
    +1

    Amikor bejön akkor is bugos XD
  • vg
    #701
    Ugyanez. Hihetetlen.
  • Sáska
    #700
    nem vagy egyedul ezzel.
  • Doog
    #699
    Nálam meg "Launching Session" tölt bal alsóban azt semmi nem történik.
    Ennyi az Online? :D
  • bake05
    #698
    http://gtagames.hu/gta5-hirek/gta-online-ma-erkezik-az-elso-javito-patch
  • bake05
    #697
    Na most kivágott mint a húzat valami szerver faszságra hivatkozva..Ketten voltunk össz-vissz az egész retkes Los santosba.De előtte KB. 1óráig meg tök egyedül.
  • Neoncsoves
    #696
    ez egy kurva nagy rakás szar! ennyi pénzből akkora szerverparkot fel lehet állítani, hogy többmillió játékost is elbírjon... volt 2 hetük, hogy felkészüljenek a játékostömegre... faszom a fülükbe
  • Myselor
    #695
    egyszer volt nekem is,vártam azt jó lett,:)
  • Kongy
    #694
    Tolnám, de ez olyan bugos mint a szar :D Egyszer csak eltűntem és csak a lövéseimet láttam a levegőben XDD OKÉÉÉÉ....
  • Myselor
    #693
    egy kicsit toljad még ,aztán majd lesznek többiek is :)
  • Kongy
    #692
    Hát nekem csak single küldetéseket ad be a játék, és offline vagyok :( Már megnyertem egy versenyt Lamar ellen, de még mindig nem enged a többiek közé...
  • Myselor
    #691
    hát vannak barmok de nem kell velük foglalkozni majd mennek egymás ellen mert el lesznek különítve elvileg:)
  • bake05
    #690
    Kösz.Remélem ment is már végre.Egy negatívumot már tudok is mondani.Hogy mikor kezded az online játékot és bevezet a játékba pár küldivel.Már akkor levadászhatnak az online ellenfelek.Akik természetesen meg is teszik ezt a szívességet 5-6-7-8-as szinten a te 1-es szinted ellen.Holott te még csak az úgymond kötelező feladatot csináld meg.Szerintem addig lehetne úgymond védettsége az embernek.
  • Myselor
    #689
    a játék mentése automatikus jah :)
  • bake05
    #688
    Értem.Közben rájöttem mi ez a Cypress Flats LTS.Valami verseny szerkesztő vagy mi a kék csillagok jelölik a térképpen.A játék mentése az automatikus?
  • Myselor
    #687
    egyszerűen neten keresztül vagy atmhez odamész.az nemtudom most micsoda amit kérdezel
  • bake05
    #686
    És hogy rakod be a bankba?Nekem még nem tiszta itt minden....PL:Az a Cypress Flats LTS az mi?
  • Myselor
    #685
    azt nemtudjátok hogy ugye van a cash és a bank,azt vágom hogy a bankból költök és ha meghalok onnan von le,ha a cash nállam van és csak akkor rakom bankba mikor kilépek akkor az úgy jó?mert így nem akarom berakni hogy mindig csak fogy belőle :)
  • Tatyla
    #684
    nekem is eltűnt de nem van egy felhője a social clubnak is és az épp nem elérhető?
  • bake05
    #683
    Ez jó.Most megint újra kezdtem de olyan dolgok vannak amik eddig nem voltak.Most végig mutogat mindent képekben meg leírás is van hozzá.Eddig ez nem volt.
  • bake05
    #682
    A tököm verjem már bele ebbe a nyomot Rockstarba.Már megint elveszett,eltűnt a karakterem.De vagy 4x-re.Végre azt hittem hogy jó mert végig vitt az első 3-4 feladaton.Aztán fagyás és pá,pá.Komolyan mondom már kezdek agyfaszt kapni ettől a multitól.Pedig 70% a multi miatt vettem meg.