1327
250px-GTAV-logo.png
  • kukucska1983
    #1327
    Sziasztok. Gta 5 online megvettem a Buzzard nevű helikoptert hogy tudom magam mellé hivni, hogy ne helipadra rakja?
  • komcsako
    #1326
  • jackoneill90
    #1325
    Ujra
    Fegyv3rhordo
  • jackoneill90
    #1324
    Nemfelejtettem leírni a nevem csak valamiért nem kúldte el a fórumon.
  • jackoneill90
    #1323
    Hali.
    Vegyetek fel xboxliveon. Nincs kivel gta5 játszak online, folyton a gépel akar versenyezetni sehol nem találok lehetóséget deathmach vagy hasonlo modokra.
  • said06
    #1322
    Hali!
    Erről tud valaki valamit?https://i.ytimg.com/vi/iKSgVsfpjfU/maxresdefault.jpg
  • Lunatic540
    #1321
    Sziasztok
    embereket keresek online marhulni vagy heist-olni. Ps3-al tolom,bár nem tudom ez miért fontos :)
  • AntiHero
    #1320
    Aki akar vegyen fel (PS4). AntiHero_HUN
    Most kezdtem az online-t. Így barmibe benne vagyok, hogy fejlődjek. :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2015.12.20. 16:18:31
  • Nivea
    #1319
    Bocsi, megvan. Telefonálni kellet csak:D
    Utoljára szerkesztette: Nivea, 2015.11.09. 22:24:28
  • Nivea
    #1318
    Sziasztok!
    Egy olyan problémám lenne, hogy eltűnt a kocsim amit tuningoltam. Hogy tudom megkeresni?
    Köszi előre is!
  • Abrams124
    #1317
    Klassz végre megrendeltem a gta5-öt.Amint meglesz át transferolom a karakteremet
  • Synit HUN
    #1316
    Nem pörgette, de be kell tenni a meghajtóba. DVD nélkül csak a digitális megy.
  • crash44
    #1315
    De neked ment cd nélkül?
  • Synit HUN
    #1314
    Nekem 360-on a kötelező volt hdd-n és a play disc egy pendrive-on. Nálam így működött. Javaslom töröld le az egészet és telepítsd újra!
  • crash44
    #1313
    halii!

    valaki segitsen nekem légyszives!

    az lenne a problámám hogy xbox 360-ra van meg a játék (origi) és usbröl szeretném hogy menjen a játék de felvan telepitve a play disc maga a játék pedig a hdd-n van de hiába van felrakva a play disc az usbre kéri a cd-t. ugyan ez van ha feltelepitem mint a 2 disc-et.
    erre mi a megoldás ?? találkozott már valaki ilyen hibával? ha tudna nekem segiteni valaki azt nagyon megköszönném :)

  • Rdinho10
    #1312
    En is tolom ps4en aki gondolja vegyen fel deniel1022
  • Verseghy
    #1311
    újra aktív lettem gta online ügyben :) akivel még nem pajtiztam össze psn-en, annak az id-m: versyke
  • SweeneyTodd
    #1310
    Varázsolj nekem a melóhelyre valami szép tv-t meg hozd le a psem aztán mehetünk , aki meg szívni akar egy kis bagót kiszolgálja magát
  • kill3r21
    #1309
    Nem jössz 4. tagnak heistelni? :D
  • SweeneyTodd
    #1308
    Jólvan , hallottam hogy zörög a telefon csak nem néztem meg :)
  • kill3r21
    #1307
    Bocsi pofátlanul bejelöltelek psn-en, de nem igazoltál vissza szal jelzek itt :D
  • TomStorm
    #1306
    Üdv.
    Hol lehet beállítani a belső nézet irányítást járműben,hogy lassabban tekerje a kormányt?
    Túl gyorsan rángatom néha kicsit vissza kellene venni valahogy
  • LoSA
    #1305
  • Tikal #1304
    Ne izgulj, sok a PS4-es játékos, csak lehet nem nálatok...szóval fogsz találkozni magyarokkal
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2015.02.10. 13:18:04
  • Gaeb_HU
    #1303
    Lehet, hogy ez a 8-10 kevésnek hangzik, de itt napi szinten együtt játszó cimborákról beszélünk. Ezen kívül még van 20 regisztrált tag, akik hébe hóba felnéznek. Szóval lehet, hogy ez neked kevés, szerintem viszont egy csoda. 1 hónappal ezelőtt még nem létezett PS4 részleg, most pedig eventeket tartunk, és minden este remek hangulatban gétéázunk. Egy élmény minden este.
  • SweeneyTodd
    #1302
    Kvázi "új részleg" vagyunk, szóval valahol el kell kezdeni. Amúgy napról napra növekszik ez a szám.
  • LoSA
    #1301
    10 ember, aki PS4-es? Az még tényleg nem olyan sok....
  • SweeneyTodd
    #1300
    8-10 , gyűlűnk...
  • LoSA
    #1299
    Mennyi PS4-es játékos van egyébként?
  • Gaeb_HU
    #1298
    Nem én vagyok a Jani, én Gaeb vagyok. Igen, elég a PSN ID, meg a csatlakozási szándék. Minden egyéb infót megkapsz majd válasz emailben.
  • SweeneyTodd
    #1297
    Te vagy a Jani.

    Amúgy mit is kell majd emailben küldeni csak a psn-idt meg ,hogy csatlakzni szeretnék ? Vagy ez az oldalhoz való regisztrációhoz kell ?
    Utoljára szerkesztette: SweeneyTodd, 2015.02.09. 09:07:25
  • Gaeb_HU
    #1296
    Elsősorban nagyobb felelősséget jelent. A PS4es közösségért felelek.
  • Gaeb_HU
    #1295
    500 ezret az Online felületen, 500 ezret pedig story módban fogsz megkapni. Nekem az aktiválás után pár órával kiírt egy üzenetet, és simán csak hozzáadta az egyenlegemhez.
  • Tikal #1294
    LOL
  • kutyakiki81
    #1293
    Bankautomatánál kaptam le.
  • LoSA
    #1292
    Mit biztosít neked a Crew-n belül a "LIEUTENANTS" szint?
  • LoSA
    #1291
    Úgy tudom, hogy majd valamelyik küldetés után fogod megkapni....
  • hemmis
    #1290
    sziasztok kaptam a játékhoz egy kódot ami 1000000 dollárt ad de mikor beváltom nem látom hogy hogyan, tudja valaki hogy hogyan kapom meg?
  • Gaeb_HU
    #1289
    Igen, vagyunk. :)
  • LoSA
    #1288
    Elméletileg már tagja vagyok ennek a Crew-nak, csak nem ezt tettem aktívvá. :) Vannak PS4-esek?! ;)