9
  • gromgotth
    #9
    Nos nekem ilyen problémáim nincsenek, de ha lennének akkor sem bugyuta közösségi oldalon folytatnám kapcsolattartást, vannak más kommunikációs eszközök is tudtommal (ilyen maradi dolgok mint e-mail, skype, msn).
  • cateran
    #8
    Kivancsi vagyok hogy oldanad meg a kapcsolattartast az uj-zelandi, kanadai, francia ismeroseimmel asztal korul valo dumcsizassal (mind az adott orszagokban elnek)
    Termeszetesen ingyenes kommunikacio, olyan, hogy konnyen oszthassak akar tobbel is informaciot.....
  • opeca
    #7
    A probléma ott van, hogy az emberek valóban hajlamosak túlzásba vinni a közösségi-oldalak látogatását.

    Mert tényleg van, hogy jó szolgálatot tehet, ritkább esetekben, de ezen esetek eltörpülnek amellett, hogy mennyi felesleges infó és mennyire nagy arányú tömegbutulást hoz magával ez az egész internetes közösségi mizéria.
  • Mat666
    #6
  • G_ArchAngel #5
    Van ilyen, mar kiallitast is rendeztek belole:)
  • gromgotth
    #4
    Nem érdekel annyira a dolog, hogy időt vesztegessek a finomhangolásra. Én inkább maradok az az elavult tuskó, aki többre értékeli az asztal körüli beszélgetéseket, még ha ritkábbak is (és talán pont azért értékesebbek), mint az összes közösségi oldalt együttvéve.
  • fergusonpapa
    #3
    Beállithatod h mit lás és kitöl...Nagy dolog.

    Mindig a durvább eseteket kell felsorolni...Ez egy eszköz vagy élsz vele vagy nem.
  • galocza
    #2
    "Úgyhogy majd én is készítek egy oldalt, minden nap felrakom rá a legújabb végtermékemről készült képeket/videókat aztán majd tessék lájkolni!"
    ...és amennyi idióta van, fogadok, nem te lennél az első!
  • gromgotth
    #1
    Meglehetősen kis szociális igényeim okán pont le*zarom a közösségi oldalakat.
    Azért aztán marha fontos fent lenni rajtuk, hogy az idiótábbnál idiótább bejegyzéseket olvasgassam, vagy a bugyuta képeket és videókat nézegessem, amiket a drága unatkozó ismerőseim felraknak. De az is fantasztikus, hogy már gyakorlatilag nincs olyan oldal amin ne lenne like gomb. Úgyhogy majd én is készítek egy oldalt, minden nap felrakom rá a legújabb végtermékemről készült képeket/videókat aztán majd tessék lájkolni!