367
Sony Ericsson Xperia Mini / Xperia Mini Pro
  • matyi0323
    #200
    Hmmm akkor nem tudom. Sajnos most nem nagyon van lehetőségem más autóban kipróbálni, de hátha azzal van a baj :D épp most dolgozom az ügyön, hogy a saját kocsiban is legyen valami komolyabb hangcucc jack-es megoldással, de akkor meg megfontolom :D
  • matyi0323
    #198
    Üdv. Tegnap próbáltunk volna ismerős autójában zenét lejátszani a telorol jack és rádió segítségével (aux), de valamiért nem jött össze. Én naivan úgy gondoltam, hogy csak bedugjuk, mint a fulest és már megy is, hát nem így történt. Szóval hátha tudtok segíteni... a telefonon kell valamit állítani ha ilyet akarok? Ha igen akkor hol és mit? Ha nem, akkor vajon mi lehet, lehetett a baj?? Ja, az ő telefonjarol ment, ( nokia ), szóval a cucc az rendben, feltelezem ezzel van a gond. Köszi
  • Ic3 m4n
    #197
    Örök hála. ;)
  • [HUN]FaTaL
    #196
    Beállítások -> Biztonság -> SIM-kártya zárolásának beállítása -> SIM PIN-kód módosít.
  • Ic3 m4n
    #195
    És még lenne egy kérdésem ehhez a futyurisztikus telefonhoz.. a PIN-kódot hol tudom megváltoztatni?
  • Ic3 m4n
    #194
    Sikerült, köszönöm szépet! :D
  • Ic3 m4n
    #193
    Találtam egy E-mail alkalmazást, de ott azt írta, nincs beállítva alapértéknek.. milyen néven kéne keresnem?
  • [HUN]FaTaL
    #192
    Beállítások -> Alkalmazások -> Összes -> Kikeresed az e-mailt -> Alapértékek törlése (vigyázz, ne az adatokat töröld).
    Ha gmailhez rendelted, akkor ott töröld :)

    Szimplán alapértelmezetté tetted küldésnél az e-mailt.
  • Ic3 m4n
    #191
    Sziasztok!
    Véletlen elállítottam a küldést kicsit:
    eddig ugye megnyitom lejátszási listát, hosszan nyomom a számot > küldés > és kiválaszthattam mit szeretnék.. most ha a küldésre megyek, alapból az e-mail jön be, és nem lehet másképp küldeni.. már végignéztem szinte mindent, de sehol sem tudtam visszaállítani.. van valami tippetek? :)
    Köszi előre is.
  • móni76
    #190
    Ezt neked írtam fatal!Köszönöm!
  • móni76
    #189
    Köszönöm szépen! Igazad volt,minden helyre állt!
  • móni76
    #188
    Oké megpróbálom!
  • [HUN]FaTaL
    #187
    Kapcsold ki meg vissza.
  • móni76
    #186
    Sziasztok! Az lenne a problémám,hogy ma reggel kiírta a telefonom,hogy "csökkentett üzemmód". Feltöltöttem ,de ugyanúgy ezt írja ki, és nem találok rajta egy két játékot sem! Miért lehet ez? Segítsetek! Köszönöm!Hol kell rajta állítani?
  • matyi0323
    #185
    Nekem T-s, de hülye vagyok ezekhez. :D
    Neki kezdhetek vagy eltolhatok valamit?
  • [HUN]FaTaL
    #184
    Nekem csak egyszerűbb játékok vannak a telómon de mind tökéletesen működik.
  • theone91
    #182
    Vegre megszabadultak a gradiens statubartol. :)
  • dester
    #181
    A sima xperia mini-re mikor szándékoznak már végre kiadni?

    Ahogy nézem már gyak. az összes 2011-esre kijött...

  • [HUN]FaTaL
    #179
    Hosszan nyomd a kikapcs gombot meg a hangerő let, de egyszerre különben nem működik.
  • [HUN]FaTaL
    #177
    Én már be is laktam, ez az Apex Launcher zseniális, meg is veszem a fizetőst.





  • [HUN]FaTaL
    #176
    Telenoros Mini prora kint a frissítés, gondolom a függetlenre is.

    A tied T-s? Mert akkor az is kint van.
  • [HUN]FaTaL
    #173
    Van FTF fájl flashtoolhoz, ha valaki fel akarja tenni.

    Nekem azért jelzett a PCC mert a Global ROM volt fent a 62-esből is, nem a magyar.
  • [HUN]FaTaL
    #172
    Nem az összesre jött ki még. Meg gondolom nem független a telefonod.
  • [HUN]FaTaL
    #170
    Kijött az ICS, de még nem rakom fel, amíg nincs ROOT :D

  • móni76
    #169
    Szeretnék segítséget kérni! Letöltöttem a telefonomra a Talking Tom 2 ingyenes változatát! Kb. 2 napig működött(ezt már kétszer próbáltam ki)utána ezt írja ki "Elnézést! A Talking tom 2 alkalmazás com.outfit7.talkingtom 2 free folyamat nem várt módon leállt.Próbálkozzon újból!Miért van ez? Illetve mitől? Köszönöm előre is a válaszokat!
  • [HUN]FaTaL
    #168
    A Ray, Pro, Neo, Neo V, Arc, Arc S már megkapta.

    Csak a négysarkosoknak hiányzik (Mini, Mini Pro, LwW, Active).
  • theone91
    #167
    Ja bocs. Akkor kénytelen leszek független gyári romot felflesselni és reménykedni abban, hogy működik majd vele az ICS-update.

    Meltdown-time: Kész röhej az egész basszameg, lassan már oda jutok, hogy cserélni fogom ezt az amúgy jó telefont hála a T-nek és részben a Sony-nak. Minkét cég egy rakás improduktív szerencsétlenség. Miért kell ennyire megkülönböztetni azt, aki szolgáltató kínálatából választ?

  • theone91
    #165
    Valaki nem tudja véletlenül, hogy az első körben frissített, de szolgáltatós (T-s) '11-es Xperiák a független készülékekhez képest mennyivel később kapták meg az ICS-t?
  • theone91
    #164
    Xperia Mini / Mini Pro topik. Nem biztos, hegy garantáltan meglesz itt a megoldás. :D
  • zoliii
    #163
    LG GT540-re, hogy lehet úgy visszatenni a gyári romot, hogyha kikapcsolt állapotban van a teló, és töltésre teszem, akkor nem kapcsolja be a mobilt, hanem a töltést mutató animáció jelenjen meg? Tegnap ezt a romot tettem rá: IceCreamSwift. Tök jó, csak hiányzik belőle az FM Radio! :(
    Miért kapcsol be a bluetooths a főzött romoknál, ha rádiót indítom el?
  • [HUN]FaTaL
    #162
    Gondok voltak a frissítéssel PCC-n keresztül, azt írták javítják, amint tudják. Majd meglátjuk mikor jön, tippeim szerint hétfő-kedden.
  • matyi0323
    #160
    Köszönöm szépen!
    Nagyon jó! Furcsa módon, legalább is én nem értem így nekem furcsa, de a teljesen homályos írást is kitudom vele úgy nagyítani, hogy olvasható legyen. :)
  • greg benz
    #158
    Azt valahogy be lehet állítani, hogy ha leszedek/törlök egy képet a telefonról akkor ne ugorjon vissza a fotók számozása?
  • [HUN]FaTaL
    #157
    Használj QuickPicet, ingyenes.
  • matyi0323
    #156
    Hali
    Egy mappába felraktam vagy 20 képet kb. a gépen sorrendbe vannak a képek, mert meg van nevezve ( 1.o 2.o 3.o stb ) és így a gép illetve amibe raktam mappa sorba látja őket, de a telefonon már össze-vissza vannak ezek a képek a mappán belül. Valahogy megoldható az, hogy a telegonon is ha nézem sorba legyenek?! Fontos lenne, mert szöveg van rajtuk scannerve. köszi
  • greg benz
    #155
    Tudom, hogy nem tudnak hívni, nem is ezzel van a bajom:) Csak nem szeretem, ha feleslegesen van bekapcsolva a telefon - akár repülőmódban -
  • [HUN]FaTaL
    #154
    A repülőmód olyan mintha ki lenne kapcsolva. Nem tudnak hívni.

    A WiFit be tudod állítani, hogy kapcsolja ki, ha lezárod a képernyőt. Bár ennek szerintem semmi értelme, mert akkor még letölteni sem tudsz csak bekapcsolt kijelzővel.
  • greg benz
    #153
    Nem szeretem bekapcsolva hagyni éjjelre a telefont, inkább a kikapcs híve vagyok.
    Más: Olyan progi nincs ami figyeli a wifit, és ha nem használom a telefont pár perc után kikapcsolja? Mert folyton azon kapom magam, hogy bekapcsolva felejtettem :D
  • [HUN]FaTaL
    #152
    Sajna nem. :)

    Mondjuk kikapcsolni sincs sok értelme, tedd repülőmódba, nem fogyaszt szinte semmit. (talán fél %-ot merül úgy éjszaka és ébreszt)
  • greg benz
    #151
    Értem, akkor hagyom, köszi :)
    Még egy kérdés: Bekapcsolás után mindig kiírja felül, hogy adatforgalom letiltva (ezt én állítottam így be ezzel nincs is gond), nem lehet valahogy beállítani, hogy ezt ne jelezze minden bekapcsolás után?