367
Sony Ericsson Xperia Mini / Xperia Mini Pro
  • greg benz
    #285
    Ez a vicc, hogy le van tiltva
  • [HUN]FaTaL
    #284
    Az endomondo használja a google térképet, aminek net kell, hogy letöltse. Tiltsd le az adatforgalmat.
  • greg benz
    #283
    Sziasztok!

    Valamelyik nap elmentem bringázni, és használtam az endomondo Pro alkalmazást. Két bringázás során használtam, összesen kb 3-3 és fél óra hosszat mehetett. Az egyik bringázásnál rövid ideig használtam sygicet is. Pár nappal később láttam, hogy kb. 300 ft "eltűnt" (nem sms,nem hívás) az egyenlegemről.. Szerintetek a bringás progi szedett le pénzt vagy a sygic? Esetleg mindkettő?

    Köszi
  • Ic3 m4n
    #282
    nekem a www.0.facebook.com tökéletesen működik (tmobile)
  • zoliii
    #281
    Szerintem inkább keress egy nyílt wifis környezettet! :D
    Pl: Libri, plázák, mozik, mcdonalds, stb.
    Jobb sulikban is van nyílt wifi! :D
    Mondjuk a BKV járatokon is lehetne nyílt wifi! :D
  • matyi0323
    #280
    Hali.
    Érdeklődnék, hogy ez a 0.facebook ( ami ingyenes, s elvileg nem kell pénznek se lenni ) hogy működik?
    Mert nem androidos telefonokon egyszerűen, de androidon valami gubesz van vele, legalábbis nekem nem megy, pedig van ilyen, tuti.
    Hogy lehet ezt beállítani?
    Most ugyan nincs pénz rajta, de amikor volt és próbáltam belépni, úgy sem tudtam, csak rendesen a www.facebook.com-ra. Aktiválva volt valamilyen netcsomag ( azóta tuti lejárt) és mégse ment.
    Legtöbb helyen van ugyan wifi, de néha vagyok olyan helyzetben, hogy nincs, az unalom meg elkap, aztán jól lenne felnézni.
    Ja, és igen, t-mobilos vagyok.
  • [HUN]FaTaL
    #279
    Warezolt iGO primo, vagy, ha nem találsz működőt (van, csak ritka a 320x480on működő), akkor iGO My Way.

    Ha legálisan szeretnél, akkor Sygic a playről :)
  • vegicsek
    #277
    Sziasztok. Mini Pro-m van, és szeretnék valami használható gps progit rárakni, mert ami alapból rajta van, azt nemigazán sikerült működésre bírni. Valami ötlet-javaslat aki használ rajta gps-t?
  • theone91
    #276
    Esetleg a szolgáltatóhoz vidd be a telefont, hálózati beállításokat kéne eszközölni. Legalábbis nekem egy nagyon hasonló problémám volt egy régebbi butatelefonon, és egy a végletekig eldugott menüpontban volt akkor a megoldás.
  • greg benz
    #275
    Sziasztok!

    Abban tudna valaki segíteni, hogy miként tudnám elérni, hogy normális hosszúságú sms-t tudjak írni a telefonnal? Be van állítva, hogy alakítsa át a speciális karaktereket a hosszabb sms érdekében (nem alakítja át), és ha már nincs se ékezet se írásjel se semmi speciális a szövegben, akkor sem tudok kb.5 sornál többet írni, ami kb. semmire sem elég. És elég bosszantó, hogy nem tudok egy normális sms-t megírni mert rögtön kettőben küldené..
  • Marki
    #274
    Komolyabb dologba inkább nem vágok bele, nehogy baj legyen.
    Türelem rózsát terem :)
  • [HUN]FaTaL
    #273
    Fél év alatt nincs root, szerintem sokáig kell várnod.

    Amíg nincs exploit, a progi sem fog frissülni.
  • Marki
    #272
    Inkább várok, amíg lesz update valamelyik progihoz :)
  • [HUN]FaTaL
    #271
    #265
  • Marki
    #270
    Na most azt olvasom, hogy 4.1.B.0.431-t nem is lehet rootolni :/


    egyelőre...
  • Marki
    #269
    A frissítéseket gond nélkül felrakja, csak most egy olyan programot szednék le, ami gyárilag van rajta, ezért akartam rootolni.

    Sebaj, majd folytatom, hosszú az éjszaka :)
  • zoliii
    #268
    A gyári frissítést sem engedi rátenni?
    Ha nem akkor szerviz, és mindent tagadj! :D
    Nem tudod mi baja lehet a telónak! :D
  • Marki
    #267
    FTError-t ír ki, ráadásul a vírusirtó is bepofázott. Úgy látszik, ezzel sem megy...
  • Marki
    #266
    Egyelőre úgy néz ki, hogy a SUC almappáit nem tömörítette ki a program, azért nem ment. Még várok :)
  • [HUN]FaTaL
    #265
    Flashtool se megy a 62-es ROMon és az ICS-t sem lehet ROOTolni. Mindkettőre olyan megoldás van, hogy flashtoollal 42-es ROMot kell visszaflashelni, rootolni, lefuttatni egy scriptet és az adatok megtartásával lehet upgradelni ICSre.
  • zoliii
    #264
    Flashtool ezzel többre mész! :D
    Superoneclick nekem sem ment!, Z4root, meg nem minden telónál müxik! :(
  • Marki
    #263
    Fogalmam sincs, a z4root-tól kezdve az Android Rooter-en át a SuperOneClick-ig mindennel rootoltam, de nem megy. Pedig újra is indítottam minden rootolás után. Minden program azt írta, hogy sikerült.

    Bár a z4-nél beszólt a telós AVG, hogy fertőzött, azt le is szedtem.
  • [HUN]FaTaL
    #262
    És miért nem sikerült? Root uninstaller a marketről aztán kész, lehet a sok szart lepucolni :) Azért kell hozzá WiFi mert letölti a többi cuccot a netről..
  • Marki
    #261
    Nos kedveskéim, nagy nehezen sikerült rootolni a telefont, abban a reményben, hogy az EA Games alkalmazást eltávolítsam a telóról. Nem sikerült.

    Kicseszésnek éreztem, hogy az új szoftverrel az is együtt járt, hogy a Pop Cap helyett az EA kezébe került a Chuzzle, a Peggle, és a Plants vs Zombies. Utóbbinál nincs gond, mivel már korábban telepítettem a teljes verziót. Az előbbi két játéknál viszont semmi. Leszedtem a játékok teljes verzióját, nem engedi az indítást. Az eredeti verzió nem indul, mert - a Pop Cap verzióval ellentétben - itt wifi kell hozzá. Nem értem, ha már ingyenes, akkor milyen jogon kér ilyesmit? Plána, hogy a Chuzzle ingyenesen játszható (lenne).
    Megpróbáltam a játékok törlését, az se vezetett eredményre.

    Van valami más módja az EA eltávolításának?
  • Froopy
    #260
    Köszönöm szépen! Idő közben elvittem T-mobile-hoz, mert nem bírtam már (ép idegekkel) használni. Jól mondtad, 2 hétre ígérték. Várom, hátha meglesz 1 hét alatt is. Legközelebb akkor márkaszervizbe viszem, ha netán adódik vmi probléma.
  • nbs86
    #259
    Ha beviszed a T-mobile-hoz, akkor onnan majd elküldik a szervizbe, visszaküldik és utána meg is kapod. Ez szerintem kb két hét is lehet, legalábbis a saját tapasztaltból. A múltkor elvittem a Cordon Electronics-hoz személyesen és akkor csak pár nap volt az egész. És igen simán jó volt a t-mobile-os garancia.
  • Froopy
    #258
    Köszönöm az eddigi válaszokat! Akinek volt ilyen érintő kijelzős problémája, és szervizbe vitte a telefont, mennyi idő alatt csinálták meg? A t-mobile-os garancia érvényes márkaszervizekben?
  • [HUN]FaTaL
    #257
    Azt passzolom, lehetséges.
  • Marki
    #256
    Akkor jó :D

    Galaxy Minin volt esetleg?
  • [HUN]FaTaL
    #255
    Ez egy android 2.1 :)

    Minin nem volt szoft ilyen beállíással.
  • Marki
    #254
    Valamelyik szoftveren pedig lennie kellett, mert itt is úgy láttam.
  • [HUN]FaTaL
    #253
    Nem lehetett, ott is csak GSMnek hívták.
  • Marki
    #252
    Ja, vagy úgy...
    A régi menüben ki lehetett pipálni, hogy csak 2G.
  • [HUN]FaTaL
    #251
    Nyílván. Eddig is így volt. Csak GSM = 2G.
  • Marki
    #250
    Sajnos a hálózati üzemmódban már csak a WCDMA / GSM / mindkettő módot lehet kiválasztani. Próbáltam az elérhető hálózatok közül a 2G-s T-Mobile-ra átállni, de 3 mp után visszaáll.

    A facebook-ot nem használom, úgyhogy fogalmam sincs, mi lehet a baj

    Ma direkt fullig töltöttem kikapcsolva, és bekapcsolva is. Kíváncsi vagyok, elmúlik-e a hiba.
  • [HUN]FaTaL
    #249
    A facebook for xperia naptárszinkornizációja volt nálam bugos és darálta a procit mint az őrült. Letiltottam. Két nap múlva engedélyeztem, amikor otthon voltam, akkor megint merült mint az őrült egy ideig, aztán abbahagyta.

    Most is van 2G/3G, Beállítások -> Továbbiak... -> Mobilhálózatok -> Hálózati üzemmód
  • Marki
    #248
    A szoftverfrissítés óta valami nincs rendben. Hogy tud egyetlen éjszaka alatt 50% fölötti szintről 15%-ra esni az akku töltöttsége? A fényerő alacsonyan van, adatforgalom kikapcsolva, se wifi, se bluetooth, semmi.
    Egy valamit nem tudok megoldani; a hálózat csak 3G-n akar maradni. A régi menüben mintha lett volna olyan, hogy "csak 2G használata", az új szoftverben ilyet nem találok.
  • zsivany20
    #247
    Köszönöm. Megoldódott amúgy... egy az egyben átmásolva a könyvtárakat, az app-ok is működnek.
  • [HUN]FaTaL
    #246
    Nem minden készülékre jelent még meg az ICS, a T-s telefonokra pl. nem.
  • Froopy
    #245
    Köszönöm a válaszokat! Valószínűleg akkor megpróbálkozom majd a szervízzel. Nem tudom frissíteni a telefon szoftverét, SPCC és az Update Service is azt írja, hogy a legújabb van telepítve, pedig a 2.3.4 van rajt'. Erre vmi tipp?:)