19801
  • sertrex
    #19601
    Ez sok mindent megmagyaráz. :))
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.08.03. 10:48:49
  • grebber
    #19600
    Nem multizok , így ha az ait verem nekem bőven elég.
  • sertrex
    #19599
    "...amelyik game ben pedig billel nyersz nos az mindent szimulál csak a "valós" vezetési élményt nem.[Ez az saját véleményem]"

    Persze kérdés, hogy ki ellen nyertél vagy mi ellen. Mondjuk szívesen megnézném, hogy a top időkhöz képest mennyire is lennél eredményes billel. Mert szerintem azért az kevés, hogy valaki bemond egy ilyet és oszt aztán az így is van. Ez meg, az én saját véleményem.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.08.03. 09:42:06
  • sertrex
    #19598
    Vagy ott van a nerKarPro. Simán űridőket mentek billel és még egérrel is, akárcsak az LFS-ben.
    De azért érdekes mert PC fórumán és máshol is pont azért panaszkodtak rengetegen, mert szinte csak kormánnyal lehetett jól irányítani a PC2-őt. Na, mindegy. :))
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.08.03. 09:22:41
  • unrealnoise
    #19597
    Tényleg nem érteszt hozzá vagy nincs tapasztalatod... ;)

    Ezerszer elmondtuk, elmondtam már, hogy pl a GP2, GP3 is szim volt a maga idején, sőt a iRacing előd Nascar címek is, mindkettő sorozatot nagyon jól lehetett irányítani billel. Ettől még szimulátorok voltak.

    Nem ezen áll vagy bukik. :)
    Utoljára szerkesztette: unrealnoise, 2020.08.03. 09:13:13
  • sertrex
    #19596
  • grebber
    #19595
    Szerintem egy sim azért sim ,mert a "valós" vezetési élményt illdomos szimulálni..nos ezt pl a Dirt Rally pl hozza mivel billel nem véletlen nem érsz el benne szart se, de mondhatnám a RB Rallyt is (többel nem szenvedtem felesleges bilell)... amelyik game ben pedig billel nyersz nos az mindent szimulál csak a "valós" vezetési élményt nem.[Ez az saját véleményem]
  • sertrex
    #19594
    Igazad van... Tényleg nem értesz a szimulátorokhoz.
    Az LFS-t is lehet billel egérrel játszani mégis az egyik legjobb szim, amivel valaha is találkoztam, de szerintem nem csak nekem. És biztos lehetsz benne, hogy nem ez alapján mondják rá hogy szim.

    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.08.03. 09:09:40
  • Axtros
    #19593
    Én nem értek a szimulátorokhoz. ... nem értem a siánkozást


    Ha nem értesz a szimlátorokhoz, akkor logikus, hogy nem érted a siránkozást.
  • grebber
    #19592
    Én nem értek a szimulátorokhoz. Én úgy állok hozzá amit billel tudok játszani és eredményeket elérni az nem sim még véletlenül sem...
    CARS 1-2 ilyen... A sim pl nekem a Dirt Rally 1-2 pl ahol billel 1 futam után kiléptem mert ott eredményt elérni soha nem lehet.. mondjuk nem értem hogy jöhetett boxra meg psre mivel kontrollerel sem érte el soha semmi értelmes helyezést = nincs értelme vele játszani...

    Szóval szerintem ez a Cars 3 is ezt a vonalat viszi tovább szóval ez volt eddig is nem értem a siánkozást
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2020.08.03. 08:55:12
  • sertrex
    #19591
    Erről most az jutott eszembe, hogy hova mennek ezután az úgynevezett HC szimesek okoskodni, hogy ez nem szimulátor.
    Jó hülyén fog kinézni, ha mégis rákezd némelyik.
    Egyébként attól még lehet szórakoztató, hogy nem HC szim. Szerintem. De akinek ez derogálna, az nem használja és kész.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.08.03. 08:51:34
  • __Jacek__
    #19590
    Ez alapján egy letöltést nem ér meg:(
  • grebber
    #19589
    KIPRÓBÁLTUK: Project Cars 3
  • sertrex
    #19588
    Csak hogy még valami legyen, ami dühítheti a rajongókat. Licensz problémák miatt, a Covid miatt kicsit megnőttek a licensz díjak, nem lesz benne a játékban Spa és a 24 órás Le Mans. Legalább is a megjelenéskor. Talán egy későbbi DLC-ben már igen, de ki tudja?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Persze, ha belegondolok, akkor lehet hogy a Brexit miatt lett pont ez a két pálya kifizethetelen. De nem akarok politizálni, csak átfutott a gondolat.

    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.08.02. 12:42:29
  • sertrex
    #19587
    Kedvcsinálónak egy kis Shift 2 Unlished.


    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.08.01. 10:19:37
  • sertrex
    #19586
    "All signs point to it being a very capable racer, and certainly the most accessible serious sim I've seen in years."

  • macleody
    #19585
  • sertrex
    #19584
  • sertrex
    #19583
    Project Cars 3 goes all out for the Forza Motorsport crowd
  • sertrex
    #19582
  • Axtros
    #19581
    Nem lenne ezzel semmi baj, hogy ha a PC3 egy új franchise keretein belül jött volna létre, és nem a korábbi két PC szériát követné. Semmi gond, akkor ez egy olyan racing game lenne, amely nem HC sim, nem real, de valamilyen szinten ad ebből is valamit, de könnyebb, mint egy szimulátor. A baj az, hogy most a PC3 ilyen formában mindenkinek vissza esés lesz, aki ismerte, és játszott az előző két résszel. Azok hiányosak voltak, voltak benne hibák, de inkább szimulátorok voltak, mint arcade. Tehát ebből kiindulva én azt gondolom, hogy ez mindenképpen visszalépés, magának a címnek a jövőbeli visszaesését fogja okozni. Innen nehéz lesz egy esetleges valódi HC sim-et ráépíteni erre a brand-re.
    Bizonyára ennek is megvan, vagy meg lesz a maga piaca, és a játékos közössége, én az eddig látottak alapján nagy valószínűséggel nem leszek köztük. Aztán majd meglátjuk a fejlődést, vagy egy esetleges új címet, de ha nem lesz változás, akkor maradnak a konkurens sim-ek.
    Meglátjuk.
  • sertrex
    #19580
    Project Cars 3 preview: At last a driving sim that's properly playable with a gamepad

  • Zsoltee_a_bator
    #19579
    Oszinten szolva a regiekkel is folyton nappal vezettem, igy nincs osszehasonlitasi alapom, de vizualisan ez eleg rossznak latszik.

    Mintha minden felulet vilagitana es nem lennenek arnyekok/sotet. 20 evvel ezelott ilyen volt a legtobb jatek, de mai szemmel furcsa nekem.

    Edit: az elso perc a legdurvabb utana mar van valami, de ugy is eleg white washed.
  • sertrex
    #19578


    "Special thanks to Bandai Namco for letting me share some early gameplay! :)
    So what about the physics?
    It's kinda hard to explain, but I personally think its little bit like a mix between PC2 and DR 2.0 with a sprinkle of AC sort of :)"
    - HenrikM
  • sertrex
    #19577



    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.07.31. 08:17:56
  • sertrex
    #19576
    Most már csak a vezetési élményre lennék kíváncsi. Mert szerintem, ha valamiben, akkor a vezetési élményben hozhatja fel magát a játék ebben a kategóriában, mert ha külsőre árkádos is lett, egy jó fizika még mindig megmentheti és versenytárssá teheti az FM, GT, NFS, GRID és hasonló címek mellé vagy akár eléjük is kerülhetne. Nem azt mondom, hogy HC fizika, csak egy normális autós érzetre gondolok, mert amit pl. az FM-nél tapasztaltam az minden csak nem fizika. Hiába csodaszép, ha egyszerűen autós szemmel játszhatatlan és dettó ez volt a Gridnél és az NFS-nél is.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.07.31. 08:02:01
  • unrealnoise
    #19575
    Hát nekem sem tetszik. A fizika még elmenne, de az AI-t sem érzem olyan feszesnek és jónak, de ehhez persze végig kellene nézni mindent percet, meg játszani is kellene, de annyira nem érdekel.

    A HUD az még mindig bőszít, totál arcade lett, csak az előtted és a mögötted lévő autótól való eltérést jelzi, de persze ezt a két adatot is sikerült 4 sorba tenniük. Gratulálok...

    Eszembe sem jut már megvenni, még akciózva sem.

    Szerintem ez a kategórián belül is kevés, értem én, hogy fel lehet oldani eseményeket, meg autókat lehet venni, tuningolni, de erre azt mondom, oszt akkor mi van?

    Ott az FM4 meg még elég sok hasonló cucc, amelyek sokkal jobbak, profibbak ennél körítésre, UI-ra, stb, holott lassan már adott esetben 10 éves játékokról beszélünk... És az a gond, hogy pl egy 2011-es FM4-hez képest ez mi pluszt ad játékmechanikailag? Most komolyan...

    Az F1 széria és a WRC8 mutatta meg merre lehet és kellene elindulnia egy autós szériának... Értem én, hogy ezek licencelt címek, sorozatok, de egyes elemeit (karrier, autófejlesztés bajnokság során, úgy, hogy közben az AI is fejleszt, stb...stb... vagy az F1 2020-ba bekerült My Team) simán implementálnia kellene már minden valamire való autós cuccnak.

    Grafikára nem nagy szám, sőőőt...
  • sertrex
    #19574
    Ha ez lett volna a PC1, akkor nem szóltam volna egy szót se. De PC3-nak ez egy vicc, de legalább is visszalépés.
    Ezt leszámítva az új kategóriájában biztosan megállja a helyét.
    A Shift 1-2-őt szerettem. Jó lett volna ez Shift 3-nak, de olyan 2012-13 környékén.
  • Axtros
    #19573
    A gameplay-ek alapján ez valóban egy Shift 3-nak tűnik, kicsit jobb fizikával, de semmivel sem több.
  • sertrex
    #19572
  • sertrex
    #19571



    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.07.30. 17:30:25
  • sertrex
    #19570
    És még egy videó. :))) Ezek alapján kijelenthető, hogy PC3 néven megkaptuk ennyi év után a Shift 3-at. Ami alapjában véve nem baj, csak PC3 néven nem teljesen erre számítottam.


    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.07.30. 16:45:44
  • sertrex
    #19569







    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.07.30. 16:32:39
  • sertrex
    #19568
    Ez alapján elég nehéz eldönteni, hogy mit is látunk.

  • sertrex
    #19567
    The Porsche 935 “Moby Dick” owned it all in the 70s. The new Porsche 935 making its debut in Project CARS 3 remains true to that all-winning silhouette and formula. Add a 3.8L twin-turbo boxer-6 and 2019 tech and you have a new era of Porsche supremacy.



  • sertrex
    #19566
    Get ready to secure your place on the grid. Pre-orders for #ProjectCARS3 are fast approaching. Follow our social media pages to be in first place when more details arrive.

  • sertrex
    #19565
    The finish line is in sight. The much requested #ProjectCARS3 Car and Track lists, along with more new details, are right around the corner.

  • sertrex
    #19564
  • sertrex
    #19563







    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.07.23. 11:45:49
  • sertrex
    #19562
    PROJECT CARS 3 - THE GAME NOBODY UNDERSTANDS
    Opinion: Fans have problems with Project CARS 3 before it has even been released. But what’s behind it and why is it largely unjustified?



    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2020.07.22. 08:47:12