19801
  • oneal1
    #10924
    hogy tudom ezt átadni? vagy át lehet egyáltalán? :D
  • barcalaci84
    #10923
    mondom én tegnap így szereztem be egy PH-s fórumtárstól...elujtaltam a pénzt és 2 pewrc mulva már küldte is a giftet...ő is jól járt én is...ilyen a jó üzlet:)
  • oneal1
    #10922
    nem vonható össze más kedvezménnyel a kupon
  • Sheltem
    #10921
    Videókat rengeteget néztem már belőle. És tudok valakit aki 20% engedménnyel vásárol nekem steamről, a te kuponoddal az már 40. Annyit mindenképpen megér nekem ez a játék akkoris ha gyengébb a fizika(már csak a rengeteg pálya, és autó miatt is).
    Szóval ha tényleg ajándékba adod akkor megköszönném szépen és érdekel(persze otthon gépközelbe csak 18 órától vagyok, de steam accountot meg tudok adni).
  • oneal1
    #10920
    jaja remélem nem csak én csinálom :)
  • barcalaci84
    #10919
    amúgy akinek maradt 50%os kupon , ne legyen hülye és ajánlja fel biztos lesz rá vevő, még egy kicsit kereshet is rjata , meg a vevő is olcsóbban juthat így hozzá nem 12000-rt a limitedért
  • unrealnoise
    #10918
    Nah én 12 óra után még csak kontrollerrel toltam pár kört Xbox One-on. Inkább magára a játékra voltam kiváncsi gyors, mint az FFB-re, meg frémráta, hangok, grafika, élmény... satöbbi.

    X1-en változó napszak mellett simán 60 FPS körülinek néz ki, totál élvezetes, jó. Viharban már gáz, 30-40 FPS-re is leesik. (Persze pár effektet kikapcsolva ezen lehet javítani.)

    Hangban fasza, fizika is jónak néz ki (egy Forza 5-höz képest.), de majd kormánnyal lesz csapatva este... akkor pontosabb képem lesz róla.

    Grafban a Forza 5 mögött van (pályákon gagyik a fák, textúrák, satöbbi), de a napszakok, a lehetőségek, az időmérők, az egész nagyon fasza, nagyon átjön. Pl az esti futamok kurvajól néznek ki, míg a Forza 5-ben sehogy nyílván :D Rengeteg órám benne lesz az szent! :)

    Nekem X1-re abszolút pozitív. Az esős dolgot optimalizálhatnák valahogy...
  • oneal1
    #10917
    alőbb azért próbáld ki a játékot és ha tetszik utána vedd meg :D addig be pazaroljuk el :D
  • oneal1
    #10916
    jaja steam ben van
  • Sheltem
    #10915
    Steamre szól ez a kupon? Ha igen akkor engem érdekel.
  • oneal1
    #10914
    Amúgy ha valaki meg szeretné vásárolni a játékot akkor én simán felajánlom neki a kedvezményemet!
    20% os kuponról van szó
  • barcalaci84
    #10913
    amúgy én 9000Ft meg egy fórumozótól steam giftként így a limited van meg:)
    ő ugye tudott venni többet féláron így ő is jól járt meg én is...:)
  • barcalaci84
    #10912
    kjözben rájöttem...
    szóval amikor kiválasztottam a kormányom tipusát akkor külön még az edit assigment részben is be kell állítani a gázt féket és kuplungot, mert alapból rárakja valami gombra...
    és csak utána már a calibralós menüben kell beállítani...
    na elszívok egy cigit aztán kipróbálom a pályán is már a játékjot:)
  • BooMiller
    #10911
    Ahamm akkor 18+ euronyi DLC kell kapjon egy team member hogy ugyan ott legyen mintha szűzen meg veszi:DDDD Na ezt kíváncsian várom:DDDD
  • Screenracer #10910
    Én külön USB pedált még nem próbáltam, külön USB controllert, plusz funkció gombokat tudtam így hozzáadni. A működött.
  • oneal1
    #10909
    nem akarok ismét rossz véleményt közölni, de a fizika az messze sincs sehol sem a gtr2-höz képest.

    Első naptól fogva nézegettem a játékot (junior build), emlegették, hogy szimulátor meg így meg úgy ,de aki ment már komolyabb szimulátorral és nem csak hétvégén ül le kocsizni a srácaival vagy haverokkal annak ez hatalmas csalódás lesz. Kár érte mert ott a sok kocsi meg pálya, gyönyörű grafika!
    szóval így utólag a junior csomagot is erős befektetésnek érzem :D :D
  • Screenracer #10908
    C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\<your user id>\234630\local)...
    De törölheted a 234630 egészet, majd újra írja a játék
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.07. 08:06:33
  • lac coo
    #10907
    Laci, szerintem jatszottam vele mar a kulon oedallal, igaz az nem a vegleges volt....
    Remelem mukodik !
  • Sheltem
    #10906
    Remélem ma már pozitív véleményeket is fogok olvasni :( Én még csak reggel kezdtem el tölteni. Ha bejön akkor megvevős.
    GTR2 fizikáját ezek a srácok csinálták ha jól sejtem, és hát az az etalon nálam mai napig. Az volt az első kormányos élményem(és azóta se volt jobb).
    Sajnos amikor kisebb albiba költöztünk annakidején eladtam a jó kis kormányomat(driving force pro) mostmár saját lakást nyögök de még nem vettem újra kormányt, lehet itt lenne az ideje.:) Először megnézem Xone controllerrel ma.
  • lac coo
    #10905
    Udvozlok mindenkit a cars vilagaban :))))
  • barcalaci84
    #10904
    valakinek működik külön usb-vel csatlakozó pedállal?
  • Timbu
    #10903
    A Dokumentumok/Project CARS könytáron kívül kell még valamit törölni, ha tiszta lappal akarom kezdeni a végleges verziót?
  • barcalaci84
    #10902
    nincs tényleg egy rohadt fórumuk ahol talán tudnának segíteni? WMD-re persze továbbra sem lehet regisztrálni...
    fasza a terméktámogatás
  • Gadfly13
    #10901
    Majd napközben megpróbálok egy dedicated szervert futtatni "FUN jelleggel", ahol majd tudunk csapatni.
  • Gadfly13
    #10900
    Gyors megnéztem és nem működik karrier (szerk majd megnézem amit screenracert írt). Focussal csapattam egy quick racet és tényleg más (jobb) lett a fizika. A játékból viszont nem tudtam kilépni rendesen (nem láttam ilyen opciót), így a feladatkezelő segített. Rohannom kell melóba (picsába... :) ), majd délután tesztelgetem még. :D


    Utoljára szerkesztette: Gadfly13, 2015.05.07. 07:11:03
  • barcalaci84
    #10899
    na eddiog nagyon fasza, csak éppen a pedálokat nem ismeri fel...hol lehet elküldeni őket az anyjukba
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.05.07. 07:09:13
  • Screenracer #10898
    Ott van a Career ablak alatt, hogy NEW. Előbb azt kell kitölteni és ott tudod eldönteni, hogy hol kezded el a karriert.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.07. 07:08:45
  • endy papp
    #10897
    Nálad vagy egyáltalán másnál működik a karrier??????
    Kezdek mérges lenni
    Most akkor megjelent a játék vagy nem.
    Vagy aki több éve befizette a játékot annak még várni kell a karrier és egyéb lezárt funkciókra.
    Ugyan az a kép fogadott ma mint tegnap..
  • Gadfly13
    #10896
    Szintén az alap csomagot vettem meg ITT 32 euroért, és most nézem, hogy nekem is benne van az "extra" és a "limited".
  • alma2
    #10895
    Egy ora jatek utan.
    Egyelore nem nagyon gyozott meg. Az ffb valoban javult, erezni a kormanyon, merre jar a kocsi kozeppontja, de amikor igazan kellene mukodnie megcsuszik, hataron mesz, visszatapad egyik kerek kiporog stb, semmi reakcio.Meg akkor sem, ha keresztbe tol az a.i. Termeszetesen a razokorol visszajelzes jon, de sok mindenrol nem, holott a grafika indokolna. Satu feknel felpuhul a kormany, de kitekerve satufeknel ismet bekemenyedik. Sajna itt sincs erezheto atmenet. Vagyis ffb alapjan hang nelkul abszolut nem tudom vezetni, mint a rivalisat. A kocsik alapban ugy toljak az orrukat, amiket probaltam, nem is ertem, valahogy sosem talaljak meg a tapadast, ha lassitasz, ezt sem ertem, a mozgasukat plane:). Full damagenel, mondjuk egy f1-et visszapakolva 5-bol 2-be recseg ropog a motor(hang) de nagyon mas nem tortenik, meg sem rantja az autot, nem is serul. Fura modon amikor egyesbe teszem, akkor kiporog a kocsi es az ffb is eletre kell.

    A gumihangok nagyon nyeglek es gyakorlatilag elnyomja a motor hangja, igy nem is hallom. Rosszabb a helyzet, ha tobb kocsi van a palyan, akkor tenyleg semmit nem hallani.igy hang alapjan szinten nem erzem mi a helyzet. A menuben lejebb veve a motor hangot, a gumi hangja is elhalkul, igy meg vagyok love.

    Jobban megnezve nem is olyan szep, ha ki van kapcsolva egy-ket csilli-villi postprocess effekt szaraz napos idoben .
    Akit felvillanyoz a valtozo idojaras, az eso, (engem nem) mert ettol autos jatek egy autos, az ertekelni fogja, aki szereti erezni, hogy kezeben tartja az iranyitast es a kormanyon keresztul visszakapja a leheto legtobb visszajelzest a kocsibol amire lehe reagalni is, az maradjon a jo oreg ac-nal. Elobbi ellen szol pl multiban meg sosem sikerult pl kodben jatszanom, se extrem idore allitva, gondolom itt is mindenki kigyonyorkodi magat az esoben eleg hamar, aztan jonnek a szaraz napos palyak :)
    Eddig amit elevezni tudtam palyaversenyes jatekban ac, lfs, iracing. De ahogy olvasom pl Pittinek valahogy ez is bejon meg az iracing, tenyleg nem vagyunk egyformak.
    Utoljára szerkesztette: alma2, 2015.05.07. 03:47:41
  • MrBanano
    #10894
    Na,bejott a project?
  • Alexease
    #10893
    Mukodik, melegszik, csak eppen olyan az auto/palya, aminel nem annyira feltuno. Annal a kijelzesnel (csak szin), amugy sem latszik latvanyosan a valtozas. Foleg esoben:)

    Teszt #4, naplementes, "telemetriaval";)


    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2015.05.06. 22:39:30
  • Ra1n
    #10892
    Simán játszhatsz vele,egyrészt személyre is tudod szabni az irányítást,másrészt ez sem egy fullszimulátor, gond nélkül tolhatod vele.
  • Sheltem
    #10891
    Buta kérdés: Szerintetek mennyire lehet jól irányítani a játékot egy Xbox One controllerrel? Esélyes vele játszani vagy mindenképpen kormány?
  • lac coo
    #10890
    Monacot kivasalták ??,

  • lac coo
    #10889
    A gumi az nem működik, nem melegszik stb ?
  • Alexease
    #10888
    A "szokasos" teszt race: dinamika (borult-kod-eso), idojaras, AI, FFB, auto stb). Beallitasok: #10722


    Utoljára szerkesztette: Alexease, 2015.05.06. 20:46:45
  • lac coo
    #10887
    Nem, rosszul emlékeztem, megnéztem paypall-on, 25 -öt fizettem be és 24 -et kaptam vissza......Valszeg Paypall jutalék lement belőle ...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.06. 20:41:49
  • Pitti
    #10886
    Ne hergelj...

    Különösebben nem bosszant, az első 1 vagy két évben nagyon sokat mentem vele, akkor még tetszett, aztán feladtam, de az a 25 euró akkor nekem így megérte. Ez van ezt kell szeretni, végülis nem százezrekről beszélünk meg devizahitelről...
    Utoljára szerkesztette: Pitti, 2015.05.06. 20:38:53
  • Screenracer #10885
    Tényleg srácok! Mindenki elvárja, hogy ilyen meg olyan kedvezményt kapjon, de az infóért, hogy ezt miként kapja meg nem hajlandó senki felkeresni a WMD fórumot! Március 11-e óta fent van a fórumon! Vagy itt, kicsit visszaolvasni!

    #10684
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.06. 20:32:36