19801
  • endy papp
    #10964
    Bocsi hogy csak most köszönöm meg de délelőtt nem volt elérhető az SG.

    Picit én lámáskodtam ,valamiit nem írtam be,de aztán megy rendesen.
    Több profilt is csináltam hogy lássam mik is vannak, és hogy.
    Nekem tetszik ,lehetne persze bonyolítani de így is jól indul,van hangulata,de persze ez is mint úgy összességében a játék ,nem fog mindenkinek tetszeni.
    Igaz még az elején vagyok mindennek ,de soha rosszabbat.
    Az online- t most hanyagolom is ,mert azzal már mostanában mentem eleget,a mostani helyzet meg egyenlőre eléggé kaotiikus helyenként,de ez nem feltétlenül a játék hibája.
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2015.05.07. 12:59:42
  • BooMiller
    #10963
    Minden max, élsimítás nélkül:)
  • barcalaci84
    #10962
    Egy képet a grafikus beállításokrol tudnál csinálni...
    Mert nálam elég kevés az fps feltolva minden...
  • BooMiller
    #10961
    Nem is érdemes hasonlítgatni ezt AC/rF2/iRacing, attól még lehet jó pl.karierre ha jó azt még nem néztem. grafot egész jól rendbe rakták jól fut.
  • barcalaci84
    #10960
    az ffb szerintem se rossz sőt..és egy csomó mindent lehet autónként állítani ffb szempontbólk is.,..mondjuk nem tudom mi micsoda:)
    de van egy slip valami is, ami givel gondolom a megcsúszáskori ffb-t lehet beállítani...

    a kuplunggal küzdök rendesen, nem olyan megbocsájtó mint AC-ban...
    autóknál is ha megtalálom a megfelelő kormányáttételt akkor egész élvezetes a vezetés is számomra...mondjuk autófüggő nagyon nálam h mi tetszik meg mi nem...
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.05.07. 12:21:56
  • Tomo15
    #10959
    Éjszaka kipróbáltam jó pár autót, és van amit még élvezetesnek is mondanék... Nem szabad az AC-hoz hasonlítani fizikában (sajnos), mert az más súlycsoport. Inkább a Froza, vagy GT sorozathoz van közelebb. Amin viszont meglepődtem, hogy jó a ffb! Legalábbis nekem tetszik. Igaz sajnos a tapadásvesztést nem annyira lehet érezni, pedig ez az egyik legfontosabb, mégis jobban él a kezemben a kormány mint az AC-ban, gondolom köszönhetően a sok kamu effektnek :) Utólag 15e-t még egyszer nem adnék ki érte, de 7-8e-t simán.
  • Tyuki80
    #10958
    Hát olyan 10 skálán 6 os!De olyat művel....
    Ellenben a cars javára írom,hogy ütközéseknél nincs az a papírfizika mint az ac ban.Ezen kívül...,de nem is folytatom.
  • Gadfly13
    #10957
    hehe, jó a hasonlat, de azért sztem a konkurencia sem olyan ronda... :P
    pCars nekem kicsit kontrasztosabbnak tűnik, ami viszont nem mindig mutat jól.
  • GeriDoc
    #10956
    Ez egy igen szép hasonlat volt. Ugye, kinek mi számít...

    FPS kérdés sem egyértelmű ezek szerint.... jobb lesz, ha előbb letöltöm.
  • barcalaci84
    #10955
    hát nem tudomk, de nálam ilyen 20 fpsek is vannak, AC-ban meg 120:)
  • Tyuki80
    #10954
    Pont a percen tettem próbára én is.
    Hát engem nem győzött meg.Egyszerűen nem élvezem a vezetést benne.Semmi kihívás.Mint anno a shiftben.Akiknek az tetszett,azoknak szerintem ez is fog.Aki meg próbált már komolyabb cuccot azoknak meg nem.Olyan ez a játék mint egy gyönyörű nő!(aki semmit nem tud az ágyban,de ráadásul még hisztis is)A konkurenciája ,meg mint egy nem túl szép nő(olyan 10 skálán 6-os),de olyat művel veled,hogy soha nem felejted el.
  • Gadfly13
    #10953
    @ROBBO43
    Lehet! (...de sztem nem ajánlott)

    @GeriDoc
    Reggeli gyors quickrace tapasztalat alapján AC-hoz képest kevesebb a gépigény sztem. Szinte full grafikán mentem kb. 20-as AI tömegben és semmilyen akadás nem volt. Persze tesztelni kell, kevés még a tapasztalatom vele.
    Utoljára szerkesztette: Gadfly13, 2015.05.07. 11:08:38
  • GeriDoc
    #10952
    Gépigénye milyen az AC-hoz képest?
  • ROBBO43
    #10951
    sziasztok bilentyüzettem is lehet vele játszani vagy csak krománnyal?elöre köszi
  • haflac
    #10950
    most voltunk 1 versenyben az előbb imolán :)
  • barcalaci84
    #10949
    az mitől van h ha mondjuk megpordülök és és megállok, akkor nem tudok elindulni?
  • Alexease
    #10948
    A menuk, beallitasok es lehetosegek hianyatol en is labrazast kapok. Volt idoszak, amikor beprobalkoztak (megjelent a menu, de nem mukodott) beallitasokkal a Pit Box-ban, de aztan eltunt. Az idohiany miatt nem tudtak megcsinalni vagy a konzolos port kavar be, nem tudom, de igy valoban nagony gaz (az AC detto, bar ott nem a konzol kavart be, hanem onmaga:P).

    A QuickRace-nel hianyzo dolgok (garazs, beallitasok) hasonloan gazosak. Ha mar uj engine es dinamikus az egesz, en nem adnam ki igy a kezem kozul;D Alap lenne, hogy ha mar betoltott, akkor ott bent utana alitsak a "mukodesnek" (grafika, kontroller, hang), az AI-nak es barmilyen verseny feltetelnek (napszak, dinamika, idojaras, hossz stb).

    De legalabb gyorsan betolt;)
  • Gadfly13
    #10947
    Dedicated szerver opció úgy néz ki, hogy egyelőre nem működik (ha még is akkor várom az 5leteket). Azt néztem, hogy ha működne, akkor is max a szerver nevét és a jelszót lehetne beállítani rajta, mást nem.

    Játékon belül viszont megy az MP. Egyelőre talán elég az is...
  • alma2
    #10946
    Teljesen mas vilag a ketto, mind a kettobol letezik viragbolti verzio, probald ki oket, aztan majd eldontod melyik tetszik. Hozzatennem, az assetto-bol is van viragbolti, ha mar kiserletezgetsz, nezelodsz, azt se hagyd ki a sorbol :)
  • Screenracer #10945
    CARS-nál csak a Steames 1M példány, az tényleg dínom-dánom lenne, de összességében az bukta volna. Gondolom, ha ilyen újdonság varázsa lista lenne, akkor már rég lekerült volna az elejéről a CS:GO meg a többiek, meg talán már GTA V is. ;)
    Gondolom azért is lett multiplatform, hogy az a minimum 5M fölötti eladás meglegyen.
  • Sheltem
    #10944
    És ha választanod kéne, akkor Dirty Rally vagy ez ? Esetleg egy másik cím a nem túl rég megjelent szimulátorok közül ?
  • alma2
    #10943
    adtam neki reggel meg egy eselyt, tullendulve az ffb-n, (kozben meg volt olyan, hogy tortem az autot, pontosan nem is tudom mi serult, a negy kerekem megmaradt, az iranyitas nem valtozott, a viselkedes sem, de onnantol kezdve, eltunt az ffb, na az eleg erdekes volt igy ki tudja mibol "szamolja" :) )
    az valoban igy van, hogy nem tudok kocsit allitani, ha betoltodott a palya? Csak a menuben? Azert az eleg durva. single race-ben, nem talaltam pl restartot, valamelyik grafikai opcio allitasaert ujra kell inditani az egeszet stb. Ezek eleg amator dolgok.
    Na de ezeken mar ennyi ev utan tul is lendulok, semmi nem erdekel, ha vezetni jo, valami hasonloan viselkednek elso, hatso kerek meghajtasu autok, mint a tobbi bejaratott cimnel megszokta az ember. Gyakorlatilag mindegy melyiket kezdem el vezeni par perc alatt raerzek es megy a korozgetes. Na itt koszono viszonyban sincs semmivel a jatek, talan a shifttel, nem tudom :) Olyan valotlan mozgasaok, reakciok, mozgasok vannak, szerintem mindenkinek feltunik, aki mar jaszott ilyesmivel, hogy teljesen elvette a kedvem.

    Talan ott rontottam el anno, hogy kiprobaltam a "verszimeket" igy megno az ember igenye minden hasonlo stilusu jatek teren, ami kozel sem hozza, az gagyi erzest kelt. Bar cafolja ezt az elmeletem, hogy a dirt rally-t is elvezem murvan, meg a the crew-val is teljesen jol elvoltam es hat a celkozonseg ott is hasonlo. Fene se erti ezt.
  • haflac
    #10942
    Graz,Media Marktban 50 euro-ba került a dobozos.
  • barcalaci84
    #10941
    hát én egyelőre alig bírok körbe menni:)
    ja nem válaszolni akartam , csak úgy írtam:)
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.05.07. 09:37:17
  • Alexease
    #10940
    Azokra az eladasokra nem erdemes alapozni, ha ki is adnak valami infot, az csak nehany napi top. Valszeg egy GTA5-ot osszessegeben 10-20-szoros mennyisegben fognak ertekesiteni (vagy tobb, gozom sincs). A CARS-nal az 1M eladas dinom-danom, a GTA5-nel veszteseg:D
  • oneal1
    #10939
    pontosan, És még az assetto sem az a hardcore sim
  • Alexease
    #10938
    Csak 1 kutyat eressz ra, es egyezzetek ki felarban :)))
  • GeriDoc
    #10937
    A GTR 2-t szerintem lépd túl. Menjél az AC-val, utána menjél ezzel, és látod majd a különbséget. Persze ne úgy, ahogy a csávó a videóba, hanem rendesen menjél erős köröket.
    Utoljára szerkesztette: GeriDoc, 2015.05.07. 09:27:37
  • oneal1
    #10936
    azért egy egyértelmű, hogy az árkád körözgetésre mindig is nagyobb volt az igény!
    szóval szerintem nem olyan meglepő ez, de hidd el, tényleg nagyon játéktermi a feeling!
  • Sheltem
    #10935
    Én azt nem értem, hogy ugyanazok a srácok csinálták akik a GTR2 -t. Volt idejük bőven, ha visszarakom a topicot az elejére, már 2011ben volt egy kezdetleges verzió tehát kb 5évig fejlesztették. És mégis kakányos lenne a fizika? Ilyen eladással és steames pozitív véleményekkel? Nem nem hiszek nektek félre ne értsetek csak furcsállom .
  • GeriDoc
    #10934
    Az a baj, hogy a szimulátorosok is várták és az árkádosabb autósok is. Ezért vegyesek a megítélések is. Az árkádosaknak több, mint az eddigiek, a szimeseknek meg (ahogy látom) inkább picit csalódás. Én itt is megvárom előbb az oroszokat.
    Utoljára szerkesztette: GeriDoc, 2015.05.07. 09:21:43
  • lac coo
    #10933
    Nem igyenytelenek, egyszeruen erre van igenyuk, nem tobbre...
    Mondjuk en eleve nem szamitottam tuti fizikara , karrierre vettem meg, jo lesz elcsapni az idot......
  • Sheltem
    #10932
    Egyébként furcsállom ezeket a negatív kritikákat amiket írtok. Steamen a 2. legtöbbet eladott játék jelenleg a Gta5 után és a vélemények is nagyon pozitívak ott.
    Ennyire igénytelenek lennének ott a "fizikára" ?
  • lac coo
    #10931
    Akkor most mi van, vegyem at a jatekot, vagy uszitsam ra a kutyakat a futarra ? :))
  • oneal1
    #10930
    hát 5-6 ezer nem mostanában lesz ez még g2a-n sem :S

    de tény hogy többet nem ér! :D
    Utoljára szerkesztette: oneal1, 2015.05.07. 09:02:13
  • Sheltem
    #10929
    Vagy hallgass ©barcalaci84 ra és akkor keresel is vele.
    Nekem 5-6000 nél többet nem ér ez a játék sajnos, annyira nem "rajongok" az autóversenyekért.
    Próbálj meg első körben keresni a kuponodon és akkor én várok egy g2a árcsökkenésre :)
  • oneal1
    #10928
    a probléma szerintem ezzel csak az lesz, hogy a kupont nem fogom tudni átadni és nekem kéne megvennem a játékot ahogy Laci is írta
  • oneal1
    #10927
    okés értem :)
  • Sheltem
    #10926
    Az világos, de vannak aprón akik alapból 15-20% al olcsóbban vásárolnak neked.
    Tehát nem a steamen kedvezmény, hanem te alapból annyival olcsóbban kapod mint amennyibe neki van. így veszik ki a pénzt a steam walletről.
  • oneal1
    #10925
    ennyi :)