19801
  • lac coo
    #11124
    shadowplay szokta ezt csinalni cars alatt, ha van, azt kapcsold ki ..
  • Gadfly13
    #11123
    Annyival egészíteném ki a kiírást #11118, hogy a szerver 32 fős lesz, és természetesen a futam után chat lobbyban változtathatunk a kombón a megbeszéltek alapján. Elvileg futam után egyből ki kell, hogy kerüljünk a szerver lobbyba (tegnapi teszteléskor működött), viszont ha mégsem, akkor majd újra kell csatlakozni ismét a szerverhez.

    TS szerverre is lehet jönni....

    TeamSpeak IP: 195.199.153.147
    TS jelszó: srs
    Szoba: Project Cars
    Utoljára szerkesztette: Gadfly13, 2015.05.08. 19:53:07
  • Pitti
    #11122
    És téged nem zavar a két szélső monitoron túlságosan elnyújtott kép? beszédülök tőle :) Ha be vannak forgatva a monitorok akkor ez így nem jó :( Merőlegesen látom mind a hármat, úgy van beállítva. AC-ban nagyon jó, kb olyan képem van mint amit valóban látnék egy autóban 3 ekkora ablakon keresztül mint a monitorok..
    De ez itt nem nagyon nem jó...

    Utoljára szerkesztette: Pitti, 2015.05.08. 18:39:23
  • Adam Jonas
    #11121
    Beleolvastam ebbe a pCARS wiki-be, találtam 1-2 érdekes dolgot, aminek gyorsan utána néztem (csak a szakdolgozatom nem halad így ). Ez a 'volumetric throttle model' ígéretesnek tűnik, és főleg az utcai autóknál kellene, hogy érezhető legyen. Van olyan, aki érzi a különbséget pl. egy utcai autó és egy GT3 kocsi között? Utóbbinál 1:1-be kéne lenni a gázpedál állás%/fordulatszám %-nak.
  • Screenracer #11120
  • Szabi #11119
  • Gadfly13
    #11118


    SZERVER INDÍTÁS: 20:00

    SZERVER NÉV: simraceseries (keresőbe ezt kell beírni, segédlet)
    JELSZÓ: srs


    PÁLYA: SPA
    AUTÓK: GT kategória

    IDŐMÉRŐ: 10 perc
    FUTAM: 6 kör
    IDŐJÁRÁS: Tiszta
    NAPSZAK: 17:00 2x gyorsítással

    A szerver pontosan 20:00-kor lesz indíva, így csak onnantól lesz elérhető.

    Akinek van kedve és ideje jöjjön!

    Utoljára szerkesztette: Gadfly13, 2015.05.08. 18:04:15
  • Fantasy18
    #11117
    esetleg valakit érdekel egy 20% árkedvezmény a project cars hoz? AKÁR CSERÉRE IS! steam profil nevem: SWAGeti YOLOnise így megtaláltok ha valakit érdekel a kupon
  • lac coo
    #11116
    kösz, megnézem .
  • SityiSXT
    #11115
    Ha akarsz némi élsimítást, de nem akarod, hogy ez a sebesség rovására menjen, akkor a helyeben az Anti-Aliasingot kikapcsolnám, és helyette az FXAA-t tekerném fel.
  • lac coo
    #11114
    valami olyasmi igen, csak nem találtam hol van, de már meglett közben 4 :9
  • GeriDoc
    #11113
    Próbáld ki, majd meglátod és megérted, jó lesz.
  • Adam Jonas
    #11112
    Játékok/Termék aktiválása a Steam-en?
  • lac coo
    #11111
    őőőő..steam-en hol kell beírni a játék kulcsot ? :))
  • lac coo
    #11110
    Amugy az msaa meg most is a leggyorsabb ? :)))
    En a pokember latasommal mindent latok meg 300 felettis ! :)
  • lac coo
    #11109
    Huuu, mar elvesztettem a fonalat .... :)
  • GeriDoc
    #11108
    Amit írtam, persze visszaváltásnál is igaz, csak nem akartam annyira körülírni. Lehet megtanulni a heel and toe technikát.:) Mentem még, és ha leesik a fordulat, vagy sikerül a pont jó fordulaton elváltani, akkor engedi a szinkronost is, de stabilabb kuplunggal, és gyorsabb is. Az utcai autókat is lehet kuplung nélkül váltani, de inkább maradjunk annyiban, hogy nem. Szóval ez teljesen jól meg van csinálva. Próbáld ki, tetszeni fog.
    Utoljára szerkesztette: GeriDoc, 2015.05.08. 16:54:56
  • GeriDoc
    #11107
    Az off.

    Egyébként az AC-ban az a rajtolás nem annyira para. Simán lehet ott is jót, meg rosszat rajtolni.
  • Alexease
    #11106
    OFF :) Ez a leggyorsabb;) Menetkozben ugy sem latszik.
  • lac coo
    #11105
    Nincs mit , majd megnezem :)
    Bar senni idot nem nyerek ha nem kuplungolok felfele, igazabaol arra lennek kivancsi, hogy bizonyos botvaltos autoknal kell e kuplung visszafele, az lenne talan meg lenyeges.....
  • lac coo
    #11104
    Elsimitasbol melyik a leggyosrsabb? Ha nem a legszebb az nem szamit, leggyorsabb kell ....gtx770, nvidia....
  • lac coo
    #11103
    AC ban egy tized jobb rajttal siman hozok 3-4 autot :))
    Persze utana meg fektavon egyszerubb a pillangosnak, az is igaz :))))
    Vagy ha az ugyes alatt arra gondolsz, akkor jah, ugy meg meg tobbet :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.08. 16:43:04
  • Alexease
    #11102
    Az csak nehany tized;) Az elso kanyarban masodperceket lehet hozni a mezonyon, egy "ugyes" kifekezessel:D
  • lac coo
    #11101
    A rajt temarol lemradt, hogy teljesen jo, hogy nem felautomata mint Ac ban, de itt akinek nincs kuplingja vagy kenytelen hombra rakni, vagy hatalmas hatrannyal fog csak elrajtolni bizonyos auzoknal .
  • Alexease
    #11100
    A hibat nem biztos hogy javitja, de ha ilyen taszkokkal akarod inditani, csoda ha egyaltalan elfut. Ezeknek a 4/5-et ki kellene loni (szervizbol), teljesen felesleges. Eleve a torrent, bongeszo, commander, teamspek off, es tobb mint a felet nem is latni a listanak... Eleve az osszes helper "felesleges". Az a Word of Tank 1GByte RAM-mal az mi a retek?! :)
  • SityiSXT
    #11099
    A TeamSpeak ott van. Egyébként többeknél helyrerakta a tegnap esti patch. Esetleg egy újraindítás is segíthet. Illetve arra is volt példa, hogy játékvezérlő volt az egyik USB3 portba dugva - átrakva egy USB2-be megjavult.
  • Nesuten
    #11098


    Szia

    rendben legközelebb úgy írom ...

    ezek közül nem fut semelyik legalább is én nem látom futni ,és az tuningot is kikapcsoltam .
    elképzelhető rendszert kell újratelepíteni ...




    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.05.08. 15:20:54
  • GeriDoc
    #11097
    Még egy "apróság". Én kikapcsolt (vagy nem megjelenített) kormánnyal, meg kézzel szoktam szimezni, és most először van megoldva alapból, hogy bár ki van kapcsolva, de azokban az autókban, ahol a kormányon van a kijelző, azt bent hagyja, csak fixálja. Máshol is meg lehet oldani, de manuálisan, ami persze mindig akkor jut eszembe, amikor már betöltöttem a pályát. Apróságok, de nekem ezek nagyon tetszenek, mert inkább egy kis figyelmességen múlnak, mintsem sok munkán.
  • Alexease
    #11096
    Eredeti vagy warez? Milyen gep, milyen rendszer?

    Szerencsesebb lenne az ilyen infokat azonnal, mar az elso kerdesnel beirni;)
    Ha valaki betelefonal az autoszervizbe: "Jo napot kivanok! Elromlott az AUTOM, nem indul? Mit kell vele csinalni, mennyibe kerul?", valszeg nem sokat tudnak rajta segiteni:D
  • GeriDoc
    #11095
    Ja, hogy eddig ezt nem tapasztaltad, akkor így értem a kérdésed. Persze, kapcsolj ki mindent, és próbáld pl. a formula autókat végig a leglassabbtól fölfelé. A legkisebbnél még kell kuplungolni, a következőnél elég elemelni, attól feljebb meg csak rángatni kell a botot. De a többinél is működik, pl. utcaiknál is kell kuplungolni. de régi DTM-eseknél elég csak elemelni. És mindegy, hogy H-val tolod, vagy pillangó, vagy akármi, akkor is kell a kuplung (ahova kell). Nagyon jó.
    Ja, és köszi még egyszer.
    Utoljára szerkesztette: GeriDoc, 2015.05.08. 15:04:10
  • lac coo
    #11094
    Na ezt megnezem este ......
  • hqx
    #11093
    Wheel VS Gamepad
  • SityiSXT
    #11092
    Fut valami ezek közül a háttérben?
    FRAPS
    MSI Afterburner
    Razer Synapse
    Overwolf
    AMD Gaming Evolved App
    Open Broadcast Software

    Ezeknek az overlay hookja bekavarhat a játékba. Bizonyos esetekben a TeamSpeak/Mumble is megteheti. Egy VGA driver frissítés/reinstall nem árthat, akárcsak a DirectX újratelepítése. Ha túlhajtod a procit/VGA-t, próbáld meg tuning nélkül is.
    Utoljára szerkesztette: SityiSXT, 2015.05.08. 14:37:12
  • Nesuten
    #11091
    Ez az

    Unhandle exception trapped. exception_access_violation at
    0x407a2572. Reading from address 0x00000188. thread 0x00001e20

    Build smsari.20150507.blda000
  • GeriDoc
    #11090
    Most nem értem a kérdésed, de igen, kikapcsoltam minden segítséget, és így tökéletes. A szinkronos váltósokat el sem váltja egyáltalán kuplung nélkül. Nagyon jó lett ez a része, pedig más szimben sem lenne nagy dolog megcsinálni, mégsem volt eddig.
  • Adam Jonas
    #11089
    "Van, ami az AC-ban sikerült kicsit jobban, van, ami az iR-ben, van, ami a R3E-ben, és van, ami az rF2-ben."

    Ez egy korrekt mondat volt.
  • SityiSXT
    #11088
    "nekem nem indul el a pCars egy unhandle exception access violations at ... hibával " Pont a hibakódot pontozod ki, ami az egésznek a kulcsa lenne?
  • Screenracer #11087
    Van benne ilyen is, hogy 0x0000000c? Ha jól sejtem időtúllépés miatt van. Valamilyen szerverhez kapcsolódás folytán, de tudni kellene a pontos körülményeket. Ugyanilyen vagy hasonló hibaüzenettel szokott néha ledobni, mert valamiért megszakad a szerverrel a kapcsolatom. De nem biztos, hogy nálad is ez a baj.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.08. 13:55:02
  • Nesuten
    #11086
    Sziasztok
    nekem nem indul el a pCars
    egy unhandle exception access violations at ... hibával
    valaki tud rá megoldást ?
    a hivatalos fórumon sem tudtak még segíteni ...
  • endy papp
    #11085
    Nos 3 monitor.
    Itt NE is keress olyat mint az AC-ban az szerintem még veri az iRacingét is ezen a téren úgy beállítani itt nem lehet.
    Igazából nem is éreztem hiányát ,nekem így is "tetszik" ,persze lehetne jobb de ha csak ilyen egyszerű akkor sokat nem is várhatunk el tőle.
    Rátettem 5760x1080-ra kb 3 éve és ennyi.
    A fovot én is csak pár hete találtam meg,(véletlen) igaz eddig nem is nagyon kerestem.
    Nálam alapból a bill hosszú "Ú" és a hosszú "Ő"-n van ezzel korrektül be tudom minden kocsihoz lőni hogy is jó ,persze mindig kell után állítani a w-s--a-d billel a seat pozíciót,természetesen nem kell sehonnan kilépni és be .
    Akár verseny közbe vagy bármikor tudod a fovot állítani,de ennyi.
    Elmenteni ezeket nem lehet mint az AC,ben mint írtam ezen a téren veri az összeset,még az iR is, mert ott meg a seat pozíció állítás még mindig egy vicc.