19801
  • sertrex
    #11164
    Ja, simán numpad 2-8 döntés előre-hátra.
  • sertrex
    #11163
    A cockpit mozgatást eléred a ctrl+k lenyomása után. Q-jobbra, E-balra, W-A-S-D gombokkal fel-le, előre-hátra. És numerikus billentyűkkel is lehet valami nézeteket variálni. Ctrl+k újboli lenyomásával ki tudsz lépni abból a funkcióból. A tab nyomogatásával eléred a delta időt. Pilota lista csak boxban látható, menetközben hudon írja ki, hogy ki van előtted és mögötted és mennyivel.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2015.05.09. 08:40:58
  • endy papp
    #11162
    Nem tudom.... de itt a vidi alapján sem tűnik annyira gázosnak.
    Igaz én ennyire nem tolom előre nézetett a játékban ,de mindenkinek más jön be.
    Értem különben mit is szeretnél és hogy,de ez nem AC 3 monitor beállítás ez ilyen,.....
  • endy papp
    #11161
  • endy papp
    #11160
    Ehhez a online részhez csak egy megjegyzés.
    Azóta ilyen kaotikus szinte használhatatlan,mióta hivatalosan megjelent a játék.
    Csak azért mondom ,mert előtte ilyet nem tapasztaltam,hogy nem lehet csatlakozni és hasonló anomáliák.
    Azt persze nem tudom most mitől van,attól hogy túlterhelt a rendszer ,ha a korábbiból indulok ki én erre tippelnék ,vagy szimplán valami por került a gépezetbe.
    Mióta megjelent kevesebbet mentem,online,mert nem akarom magam felhúzni,mikor már a 3-4 szeróról kell kilépnem vagy ki se tudok,nem megy a kacsolódás ,miatt stb...
    De szerencsére itt a karrier ami eddig nem volt ,online mentem eleget az elmúlt pár hétben,.
    Biztos meg fogják oldani ,hogy jó legyen,majd akkor vissza térek rá.

    Tudom láma kérdés ,de nem vagyok "szaki" ebben a kérdésben.
    Tulajdon kép mi az a dedikált szerver,mire jó az egyszerű felhasználónak ,vagy úgy általában mire való.
    Ettől mi változik mi lesz jobb.
    Előre is THX a választ.

    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2015.05.09. 08:11:07
  • lac coo
    #11159
    döntés van, kicsit fapados mert elég nagy lépésenként dönti, de van, controllnál be tudod állítani billre .
  • Laceee
    #11158
    120 Folyamat...
  • barcalaci84
    #11157
    mondjuk itt azért elég ciki h ezt így közzétették dedikált szerver néven:) inkább írták volna h még nincs , de dolgoznak rajta:)
    most olvasgattam a fórumot és írja az egyik h hát ez is milyen jó mert 50 körös versenyt nyomtak 32 fővel...32 főből csak van valakinek egy valamire való nete, minek ehhez ilyen "dedi szerver" :)
  • Adam Jonas
    #11156
    Valami front lehet a cégeknél a dedicated szervert illetően, mert Sector3 is ül már az egészen mióta. Kicsi off: ott hétfőn kérdeztem meg, hogy WTF van, fél éve ígérgetik az egészet; 5 (!!!!) napba telt, mire kaptam az egyik fejlesztőtől választ a fórumon, és persze akkor is jött a sablon PR-szöveg, hogy hát dolgoznak rajta, meg a következő pár hétbe tesztelik, blablabla...

    Na mind1, csak nem értem, miért akarják megváltani a világot, amikor volt már egy jól működő szerver opció (á lá rF dedi szerver).
  • barcalaci84
    #11155
    deltát mintha írná, (de lehet csak szektor mérőpontoknál valami potential best néven)...mozgatni is lehet az egyes "app"okat, el is lehet menteni, csak nem jegyzi meg:)
    mondjuk ha már nem moddolható a játék akkor tényleg rágyúrhatnának egy kicsit, vagy legalább az egyes HUDokból lehetne áthozni egyes kijelzéseket...
  • barcalaci84
    #11154
    egyelőre ez még nem dedi szeró... jelenleg csak arra használható esetleg h ha szar neted van otthon , akkor helyette egy jó netkapcsolatú szervergépen nem okoz gondot ha 64-en lennének a szerveren...(vagyis jelenleg 32-en mert egyelőre az a max :)
    külföldön biztos nincsen DIGI a háztartásoknban így akár jól is jöhet valakinek, de elvileg lesz majd rendes dedikált szeró...:)
  • Alexease
    #11153
    Az AC-ban is kellett fel-egy ev, amig az eredeti otletet kigyomlaltak es rendberaktak. Ennek is (talan) jot tesz majd, hogy a valodi nagykozonseg hasznalja. Bar azt nem ertem, hogy az iR es az rF2 mellett, es a megjelenes utan egy evnyi AC tisztogatas utan, hogy sikerult ezt igy osszehozniuk;)

    De ez sokminden masra is igaz. Pl. az app-okra. Tisztan lehetett latni, hogy az AC-ban a megjelenes utan, milyen app-okra es hogyan volt/van szukseg (vagy mas programokban is). Miert nincs vagy nem talalok delta kijelzest, pilota listat, GUI skalazast, cockpit oldal mozgatast (el van nehol csuszva a cockpit nezet) es dontest stb.
  • Adam Jonas
    #11152
    Ez a dedi szeró dolog ugye változni fog még? Mert ez így elég 'vicces', ahogy olvasom.
  • lac coo
    #11151
    Nekem odaát a GTR egy álom, pedig kávédarálós vagyok :)))
    De ezmost ideges, billegős, stb volt ...
  • barcalaci84
    #11150
    Amúgy a Gt itt se jön be ahogy Ac-bán sem...
    Itt eléggé billegos érzés volt, gondolom stoppal lehetne valamit ezzel kezdeni...
    Mindenesetre nekem itt még nehezebb is vele menni mint Ac-bán...
    Mondjuk a pálya is eléggé más... Pl az utolsó sikan teljesen másnak tűnt...
  • lac coo
    #11149
    Jah úgylátszik maradt a helyzet, hogy a kis autók jobbak , de ez most nagyon rossz volt .....
    Megnézem a kis formulát ...:)

    Megnéztem, így elsőre fura , hogy pillangóval váltok de kuplungolni kell :)))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.08. 22:03:24
  • Alexease
    #11148
    Az online-nal az utobbi fel-egy evben foglalkoztak komolyabban (ami "sok" ido, de megsem), de remelem, ezt azert atgondoljak;) Nem tudom ebbol mennyi az SMS "talalmanya" es mennyi a felhasznaloke. De nagyritkan amikor beleolvastam a felhasznalok otleteibe es igenyeibe, sorszor eleg erdekes dolgok voltak benne.

    Meg persze, a konzolokat sem ismerem, nem tudom ott milyenek az igenyek es a technikai lehetosegek.
  • Alexease
    #11147
    Igen, valami hasonlo. Nem is ertem, hogy 2015-ben hog lehet igy megoldani valamit?! Mar az AC is botranyos volt a booking cuccal:/
    A logika valszeg az lehet ezeknel, hogy ket felere terveznek: gyors, rovid versenyek, ki-be ugralo emberekkel, arra jo ez a lobby/booking; a masik meg a szervezett cucc. De hat igy gaz;)

    Bent nincs chat-em, de valszeg ki van kapcsolva.

    Spa-ban azert itt-ott suroltam a 30fps-t (foleg Eau Rouge), vagyis figyelos volt:P
    Raadasul, ez meg mindig szar, baromira erzekeny a kormany, hiaba vettem duplajara az attetelt (betaban is ez volt ezekkel). Emiatt az FFB is eleg eros, kozepen rangat. A kerevetok eletveszelyesek:D Az utolso korbe be is cumiztam:P

    A F3 verseny meg onsanyargatas volt:D Este, kodben, formulaval, Hockeinheimben:DDDD Emlekezetbol vettem a kanyarokat (kozepes minosegen, 1280x720px-ben, elsimitas nelkul eleg extrem:D), a tukorben semmit nem latni (ami logikus, kivilagitatlan palyan, a reflektor nelkuli formulat nem nagyon lehet kiszurni a ~40pixel magas tukorben :P).
  • barcalaci84
    #11146
    Szerintem lehet akármikor csatlakozni... Illetve ha vége futamnak akkor utána a lobbyban ott lehet maradni ha lelep a host akkor atadja egy másik játékosnak és ugyanúgy mehet a következő menet...
  • Adam Jonas
    #11145
    Dedicated szervert csak akkor tudok létrehozni, ha megvan a játék? Mert elméletileg ahogy olvastam, ingyenes a tool, csak éppen a Kellékek között nem találom.
  • Pitti
    #11144
    Ilyennek kéne lenie :) Síkban nem néz ki jól, de szögben álló monitoroknál tökéletes :)

    Utoljára szerkesztette: Pitti, 2015.05.08. 21:15:51
  • lac coo
    #11143
    az én voltam, alapból berakta 6.ba, addig bűvészkedtem vele amíg lefulladt, beindítani meg nem tudtam :)))
  • lac coo
    #11142
    amúgy itt olyan az online mint az AC booking ? Lobbiba gyülekező utána indítás után senki nem tud belépni ?
  • barcalaci84
    #11141
    rajtnál azért vicces volt h nem indult el az előttem lévő...
    fasza váltóáttételem volt... egyenesben vagy 30 km/h val lehetett gyorsabb Alexease... kellett nekem kattintgatni:)
  • lac coo
    #11140
    Igen, lehet, ez most rettenet rossz élmény volt :))

    offline a clioval még jó vót :)
  • Totti5
    #11139
    Jó volt az elején, csak elizgultam:)
  • GeriDoc
    #11138
    Igen, vannak jobbak. Engem innen az LMP-k érdekelnek, és azok között van jó.
  • Pitti
    #11137
    És nem csak az a baj, hogy a széle nagyon elhúzott, de törés is van a két monitor között, ha egyben látod a képet egy síkban akkor nyilván jó, de a két 40 fokos monitornál nem. A műszerfalam ketté van törve :) Ha közel ülsz a képhez akkor a szélét már olyan kicsi szögben látod, hogy pont jó lesz ez az elnyújtott kép, de beforgatott monitorokkal ez nem jó így :(



    Utoljára szerkesztette: Pitti, 2015.05.08. 21:02:20
  • endy papp
    #11136
    Szerintem jobb teszed ha vissza ülsz a dirtbe ,ezt meg eladod
  • endy papp
    #11135
    Ja aj a ffb alig van rajt vissza jelzést alig ad.
    Asszem ezért is nem emlékeztem rá mert már rég mentem vele pont emiatt.
    Viszont vannak azért jók is,a meki amúgy sem a kedvencem az iracingben se vettem meg...
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2015.05.08. 20:57:14
  • lac coo
    #11134
    Én ezt nem akartam írni, de 0-100 pont az arány , borzalom ..
    az a baj, a guminak ezt a gyökérésgét, hogy mindenféle átmenet nélkül veszít nyer tapadást mindenhol érzem, és ez valami bűnrossz ....
    azért választottam a McLarent, mert régebben ez még a jobb autók között volt :)
  • GeriDoc
    #11133
    A McLaren az egyik legrosszabb autó. Viszont utána átültem az AC-ba egy körre.....hát, na.
  • lac coo
    #11132
    Na ennyi elég is volt amultiból ....:)) szerver megint eltűnt :)))

    amúgy mi az anyjáért rakta rögtön 6.-ba arajtnál, le is fulladt nem tudtam újraindítani, nem tudom melyik bill :)))9

    De a mclaren bűnrossz
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.08. 20:52:36
  • Piko888
    #11131
    Valaki tolja xbox360 joy-al?
    Miket kell állítani, mert nagyon gyorsan kidobja a hátsóját és nagyon sokat kell után kormányoznom.
  • endy papp
    #11130
    Most nincs előttem melyik is ,de hasonlóval más kocsinál is találkoztam.
    De majd ránézek.
  • barcalaci84
    #11129
    van server?
  • lac coo
    #11128
    Picit billegős a McLaren GT ffb-je középen az ilyen vagy valamit lehet vele csinálni ?
  • endy papp
    #11127
    Először megvolt de mire ki-be léptem a jelszóért már eltűnt nekem is.
  • lac coo
    #11126
    En nem latom a szervert .....
  • endy papp
    #11125
    Nem tudom de nekem semmi olyan nincs ami zavaró lenne,Pl az egyik bömösnél kettévágja a káva a belső tükröt de az oldalsó moncsin nem látok rosszabb képet mint a középsőn a bal fele is rendbe.
    Pedig azért biztos feltűnne az iracing és az Ac után ha nagyon nem jó valami.
    Csinálj róla képet majd ránézek hátha kiderül valami.