19801
  • lac coo
    #11204
    most mentem focus RS-sel ,és ebben az autóban legalább is tuti nincs rendes turbo, a gázpedál állását veszi egy az egyben turbotöltésnek .....
  • Alexease
    #11203
    BSS Qual
  • Gadfly13
    #11202
    ok
  • Szabi #11201
  • BooMiller
    #11200
    Elmentem addig amíg a kártya számot kell megadni odáig nem volt ilyen de életbe nem hallottam még ilyet, ettől még előfordulhat:D
  • sertrex
    #11199
    ctrl+k. De nem tudom, hogy elmenti-e és legközelebb is úgy tudod-e használni vagy globálisan minden autóhoz azután ezt fogja használni.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2015.05.09. 18:08:57
  • sertrex
    #11198
    A múltkor néztem ott valamit és a kosárból tovább akartam menni a fizetéshez, erre feljött egy ablak, hogy válasszam ki, melyik országból akarok vásárolni. Kiválasztottam a magyart, ok, erre hozzácsapott még 27% áfát, mert ugye nálunk ennyi. Ott kiléptem, nem is igazán érdekelt a továbbiakban, hogy estleg ezt meg lehet-e kerülni vagy mi.
  • lac coo
    #11197
    Az úgy nem jó, szabadon tologatni nem lehet ?
  • sertrex
    #11196
    A camera setupban csökkentheted még a FOV-ot.
  • BooMiller
    #11195
    Hogy? Milyen áfa?
  • lac coo
    #11194
    kamerát lehet valahogy hekkelni ? nincs szükségem a műszerfalra előtolnám kicsit jobban ....
  • haflac
    #11193
    Egy is helpre lenne szükségem.Elég sokszor dob ki a játékból,mi lehet ennek az oka?Általában a verseny vége után,karrierben,amikor látszik a project cars-os kép.Mit lehet ez ellen tenni?A game természetesen eredeti,dobozos,de nem lemezről,hanem steamről telepített.
  • barcalaci84
    #11192
    majd egy invite-t lökhetnél ha már van szerver:)
  • Gadfly13
    #11191


    SZERVER INDÍTÁS: 20:00 (2015.05.09. szombat)

    SZERVER NÉV: simraceseries (keresőbe ezt kell beírni, segédlet)
    JELSZÓ: srs

    PÁLYA: vegyes (Brno-val kezünk)
    AUTÓK: vegyes (Clio-val kezdünk)

    IDŐMÉRŐ: 10 perc
    FUTAM: 5 kör
    IDŐJÁRÁS: Random

    A szerver pontosan 20:00-kor lesz indíva, így csak onnantól lesz elérhető.

    Akinek van kedve és ideje jöjjön!

    Utoljára szerkesztette: Gadfly13, 2015.05.09. 17:00:00
  • sertrex
    #11190
    De itt fizetni kell még a 27% áfát is rá, ha jól tudom. Itt viszont annyit fizetsz, amennyi oda van írva.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2015.05.09. 16:45:08
  • BooMiller
    #11189
    Limited edition 29.99 euro
  • BooMiller
    #11188
    még nem de megveszem:)
  • BooMiller
    #11187
    Most 95%-on megyek 211 pontom van és még van BrandHatch szvsz ez már megvan:) Máshol jó volt a PIT szerintem kicsit bebugolt:)
  • lac coo
    #11186
    Megvetted vegul ?
    Este csinalnek egy szervert clioval, kicsit tobb korrel, esetleg esovel,
  • endy papp
    #11185
    Szerintem a trükk de nem biztos, hogy lejjebb veszed az erősségüket....
    Én nem vagyok annyira profi,no meg kell a sikerélmény is de 70-80 körül tolom,még ha lámaság is
    Próbáltam 90 körül is de nekem azok már elérhetetlenek,igaz nem is gyakorlok oly sokat rá,van amelyik pályán meg most megyek először....
  • BooMiller
    #11184
    5 körös karrier és kötelező a PIT:))))) lol
  • BooMiller
    #11183
    Ahamm:) Második season de még mindig clio mert elvertek mint buzi a facát:))) 95%-on de második nekifutásra a második versenyen több pontom volt mint előtte. Van valami trükk benne tuti:) Biztos piszkálják még.
  • lac coo
    #11182
    Negy koros versenyen ne menj kimaskor a boxba .... ! :)))
  • endy papp
    #11181
    Asszem én írtam ,de azt nem hogy teljesen bug mentes ,én is csak 2 verseny után írtam, karrierben.
    Még az elején vagyok.
    A tiéd is ott történt?már mint karrierben.
  • lac coo
    #11180
    Jo ez, bar en ugy vagyok vele, higy megint vettem rf melle egy only Clio jatekot, mert amiket neztem eddig, igazan csak az tetszett annyira, higy hasznaljam is rendszeresen :))
  • endy papp
    #11179
    Természetesen mindenben egyet értünk de ,sajna kár is rugóznunk rajt ,egyenlőre akkor sem lesz jobb,vagyis beállítható,majd egyszer....
    Ezért is írtam már rég túl léptem rajt ,igaz én lehet régebben tolom így már immunis vagyok rá...

  • macleody
    #11178
    Ez a boxba kiállás Nordon még mindig agyrém. Úgy nekibax a korlátnak, hogy öröm nézni.
  • BooMiller
    #11177
    Valaki említette hogy a boxba minden rendben AI ellen:DDD aham második helyről kimentem a boxba, aztán 3 verseny leggyorsabb köre és 5 lettem 27!! azaz 27 másodpercel:DDDDDDDDDDDDD Tényleg rendben van:)))
  • b-type
    #11176
    Kipróbáltam én is.
    Sztem tiszta rFactor, tehát nem mondanám rossznak. Az az irány, ..az autók kezelése is olyan, sokkal sokkal hangulatosabb és szebb (bár nálam annyira nem mert le van húzva szinte minden, de látom másoknál hogy néz ki.
    Az autó kezelését meg lehúzott graffal is érzem..
    Azt hiszem megtaláltam a karrierépítős játékomat, és annyira szimulátor sztem mint az rfactor (nem a második rész!).
    Az AC teljesen más, mert sztem az mindent ver autókezelésben, ....így a CARS bőven befér a nagyon jó/qva jó kategóriába.

    Utoljára szerkesztette: b type free, 2015.05.09. 13:14:45
  • Pitti
    #11175
    Közben látom hivatalos fórumon is erősen kérik a normális 3 monitoros megjelenítést, beállítást. Ott is főként a szélső monitorok szögben állása miatti torzulást említik. Tulajdonképpen ennyi elég is lenne... Reméljük talán egyszer... mondjuk 4 év után nemtom ehhez hány év kell majd...
    Nézd meg a linkelt videón a szélső tükröket, ugye egyetértünk, hogy az kicsit furán hosszúra nyújtott, :)
    Utoljára szerkesztette: Pitti, 2015.05.09. 12:55:28
  • sertrex
    #11174
    Ez még fontos lehet azoknak, akik nem használták fel még a kuponjukat.

    "Warning: You should use the discount within 60 days, so ideally before the end of June 2015. The discount will not last forever. The end date has not been 100% decided yet, but it will be at least the 60 days, but probably not more than 3 months."
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2015.05.09. 11:56:50
  • macleody
    #11173
    Köszi.
  • sertrex
    #11172
    http://forum.wmdportal.com/showthread.php?21961-Pre-order-cars-Pagani-roadster

    Itt valaki hasonló problémába ütközött. Figyeld majd a topikot, hogy mit válaszolnak neki.

    Itt meg elolvashatod, hogy jár a kupon beváltásával a teljes pack. Szerintem ez valami Steames kavar lesz, amit meg fognak hamarosan oldani.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Project CARS Members Copies Distribution

    Dear Members,

    Project CARS is moving quickly towards being released and we would like to thank all of you for your continued support during the past three and a half years.

    We're happy to announce that we are ready to distribute the WMD member copies of Project CARS. Please make sure to read the information below carefully:

    Members eligible to receive a copy of the game, will be receiving the Digital Edition of Project CARS via Steam, including both the five Limited Edition cars as well as the Modified Car Pack, so you'll be getting the full load of content available at release.

    Due to a variety of organizational reasons, we're unable to offer a choice of platform for the free copy. Instead, all members will be receiving the PC version of Project CARS, the Steam beta key of all members with Full Member level and above will be converted into the full retail version free of charge.

    As announced before, Junior Members & Team Members will be receiving a rebate or discount based on their initial commitment. Due to the way Steam handles rebates/ discounts, we will not be able to offer the fixed rebates (10€ for Junior Members, 25€ for Team Members) we originally planned. Instead, members will be receiving a percentage-based rebate (20% off for Junior Members, 50% off for Team Members) based on the Steam retail price in your region. Since Steam prices differ from country to country, the actual amount of the rebate can vary between members.

    We trust that this solution is satisfactory for the vast majority of members and we hope you understand that, all things considered, this is our only viable course of action.

    Members who are unhappy with this solution are of course free to take advantage of a full refund by clicking here.
    For anyone who asks for a refund after they have received a copy of the game or the discount coupon, their refund will be the full amount less the current retail price of the game.

    From today (April 24th, 2015) we have started to distribute the game and the discount coupons to the WMD members, hence the refunds for the Junior, Team Members and Full Members will not be available from now on, they will receive (according to their Tool Pack type) the discount coupons or the full game. Refunds for Senior members and above are still possible, their refund will be the full amount less the current retail price of the game (50€), in this case your Steam key will continue to work, but you will lose any other WMD perk a/o benefit.

    Those of you who unfortunately decide to leave us should be aware that taking advantage of the refund results in the end of your membership and therefore both the access to WMD being terminated as well as losing out on your share of the game's sales returns.

    With the release of Project CARS closing in, everyone should make sure they're set up to receive both the Steam version and their share of the game's returns:



    Project CARS Release Checklist:

    1. Make sure your Project CARS Steam installation is working

    Your Project CARS beta key will be converted into the retail version or discount coupons so players should make sure their Steam installation is up and running. Those of you who haven't installed the Steam version yet can find detailed instructions here.

    2. Set up your Paypal account to receive returns

    Please make sure to have a valid Paypal address associated with your account, your Paypal info can be changed via the "My Profile" page ("About Me" section).
    Also, please make sure your Paypal account is set up to receive money as your share of the game's returns will be sent to your Paypal account.
    Alternate money transfer methods (ie: Bank wire transfer) may be available for higher tiers (Managers+) with a fixed handling cost.

    3. Keep in touch

    Please make sure to regularly visit the World of Mass Development forums after the game's release to keep up with the latest developments regarding your membership and Project CARS.



    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2015.05.09. 11:33:35
  • macleody
    #11171
    Srácok ez komoly, hogy team memberként sem kapom meg az mcp-t? Azt hittem az jár akkor is ha utólag veszem meg.
  • sertrex
    #11170


    Arcade action racing game.
  • Alexease
    #11169
    Ez csak gyors felsorolas volt, a dontes be van allitva es hasznalom is:)
    Inkabb csak az volt a lenyeg, miert nem tudnak egymastol tanulni?! Az rF2 az rF1-re epul, "csak" tovabbfejlesztettek. De az AC es a CARS "nullarol" keszult.
  • SityiSXT
    #11168
    A dediszeróval kapcsolatban a publikus fórumon is nyílt egy topik!
  • sertrex
    #11167


    Póbáld a kipipázottnál emelni az értéket. Nálam stabilabb lett a kormány és középállásban nagyobb mozgásteret engedett, anélkül, hogy ide-oda billegne.
    Ja, ez a controller setupnál van, alul jobbra. :)
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2015.05.09. 09:51:21
  • endy papp
    #11166
    De itt még nincs vége....
    Num bill. oldalra is nézhetsz ha szeretnéd úgy is marad a nézet, döntheted is a nézetet mint ha ovál pályán lennél D.
    Még mindig nincs vége,akár kamerával ki is szállhatsz a kocsiból és megnézheted kívülről a kocsit akár magasból vagy bármilyen szögből.
    Mind ezt elérheted num bill - +. egér körbeforgatással.
    Van olyan opció is hogy ctrl+k majd egér bal gomb nyomva körbe nézhetsz a kocsiban vagy bármelyik nézetben,majd ha szeretnél jobb gomb egérrel és eltávolodsz a kocsitól.
    Nos ennél több asszem nem kell
  • hqx
    #11165
    Ez fájt!:D