19801
  • endy papp
    #11284
    Ezért raktam be az előbb a képet ,de látom felesleges volt
  • Screenracer #11283
    Az órát is gyorsítsd! ;)
  • macleody
    #11282
    Én nem látom a szeródat.
  • barcalaci84
    #11281
    hát próbáljuk meg 3x sal...kiváncsi vagyok elered-e egyáltalán...:)
  • lac coo
    #11280
    Jó lenne tudni mihez képest 2 vagy 3 szoros a gyorsítás, akkor be lehetne lőni ....
  • barcalaci84
    #11279
    akkor ne rakj olyan nagy gyorsítást...max legfeljebb nem ered el az eső futam végéig se...

    amúgy real weather h működik? az oká h leszedi h éppen esik-e meg hány fok lehet adott helyszínen, de vajon ott változhat futam közben? vagy az lesz végig ami serverindításnál?
  • lac coo
    #11278
    server készítésnél nálam nincs sync lehetőség, csak a gyorsítások ....
    azt vagy eltalálom vagy nem és lesz két eső két száraz szakasz :))
  • MooneyR
    #11277
    Hát úgy, hogy gyakorlatilag hetek óta nem mentem egy métert sem az AC-val, engem azóta remekül szórakoztat a RaceRoom, a Dirt Rally és most erősen beállt a sorba a PC is. Kifejezetten élvezem az AC sín-autói vagy a jégen autózásai után.. ettől függetlenül páratlan élményt nyújt az assetto, nem keveset mentem vele :D Ha most jelenne meg Kunos programja, kiváncsi lennék azért az eladásokra. Mondom ezt úgy, hogy én biztos megvenném, de a sok koca-autótologatós már biztosan nem. : )

    Mentem egy csomót a Watkins Glen pályán, háát imádom.. mindig irigykedve néztem az iRacinges futamokról videókat : )
    Frankó ez a kis Ginetta Junior is..
  • Alexease
    #11276
    Pedig mukodik, tettem multkor 1-2 videot:)
    Inditottam egy szervert tesztnek (! Alexease / sg), valtozo idojarassal, gozomsincs mukodik-e:)
    Kozben fozicskelek, de itt vagyok:P
  • endy papp
    #11275
    Az lehet de ebben legalább van valami "bóvli" is.
    De mégis mit szerettél volna?
    Hogy olyan legyen mint a többi szimben....ja bocs ott nincs ez a bóvli benne.
    No de viccet félre téve, ha tudsz jobbat (szimet)akkor szólj szívesen mennék vele pár kört,hogy ott hogy oldották meg.
    Hiába rugóznak sokan hogy itt ez meg az ,mennyire fapados meg egyéb, ez ilyen,elő kell venni a másik játékot és ezt meg hagyni kell ,felesleges ennyit energiát beleölni abba ,ami sok embernek ennyire nem jön be.
    Hiába lesz leírva ezerszer akkor sem fog változni....
  • barcalaci84
    #11274
    tegnap én is csináltam ilyen változó időjárású servert...ott az elején esett majd felszáradt...az eső gumni bepirosodott és tényleg alig lehetett körbemenni
  • Screenracer #11273
    Na, az online időjárásváltozás az jó tud lenni. Beléptem egy szeróra, quali, tiszta idő, piszmogok kicsit boxba, megyek ki pályára, félpályánál esni kezd. Gondolom még annyira nem esik, megkezdem a mért kört, félpálya környékén már zuhog, csúszkálok ide-oda, végre beérek a boxba, eső gumi fel, kimegyek, félpálya lörnyékén eláll az eső, mire megkezdem a mért kört, addigra szikrázó napsütés, esőgumi, fail. 15 perc qualin 0 értékelhető kör. A verseny egyébként 5 körös lett volna. Olyan világvége feelingje volt az egésznek. Quali végére azt vártam, hogy jön a jégkorszak.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.10. 17:16:33
  • lac coo
    #11272
    tudom, hogy van időjárás gyorsítás, de az bóvli ,megy körbe körbe :)))
    Én meg nem fogom most tesztelgetni melyik lenne jó 15 körhöz :))
  • endy papp
    #11271
    Oké
    Online is be tudsz bármilyen időjárást és időgyorsítást állítani,ez tuti mert mentem már nem egy ilyen versenyen,nagyon jó tud lenni délután kezdtük este majd csillagos égközbe eső majd elállt ,stb,stb,csak ,jól kell beállítani és van minden....tudom nem egyszerű de működik.
    Egy segítség,nem kell pont így csinálni de itt már a 3 körös versenyben a 2. körben esik.
    Váltakozó időjárás.
  • BooMiller
    #11270
    Ez jó! Valami igazán felesleges maxra húzni ha nem elég az FPS.
  • Screenracer #11269
    Van egy jó kis teszt az AI-ról, a videó alatti szöveget is érdemes elolvasni YT-on.

  • lac coo
    #11268
    Nekem nyóc, akkor csinálom, ha nagyon szaggat meg laggol akkor meg így jártunk :)))

    Este 19:50 , 10 perc lobbi, utána , utána 15 perc időmérő majd 15 kör verseny, tiszta idő, online nincs sync to race lehetőség szóval nem lesz eső...:(

    szervernév. Laccoo
    jelszó . hunpc
  • barcalaci84
    #11267
    a ghrafikai effektekről videó h mi mit állít és h mennyire látszik:)


  • barcalaci84
    #11266
    ja mondjuk fpsem nekem is lehetne több...bár szerintem a host gépét nem eszi sokkal jobban....de csináld te az úgy kényelmesebb nekem:)
  • endy papp
    #11265
    Szívesen csatlakozok ,de a jelszót írjátok ide be no meg hogy mikor lesz
  • lac coo
    #11264
    Net az nekem is van, de eléggé megeszi a gépet a játék, nem tudom marad-e kraft még 10 embert hosztolni :))

    De csinálhatsz szervert ha fut nálad ...
  • barcalaci84
    #11263
    én mennék, ha kell csinálhatok szervert én is, nekem 500/100-as netem van, az csak elég...a spanyol pályának még a vonalvezetését ismerem talán:)
  • lac coo
    #11262
    Este kinek volna kedve egy hosszabb Clio versenyre , Spanyol pálya elég jó az autóval, kb 15 kör ....nem próbáltam, de talán elbírok 10 embert .... :))
  • lac coo
    #11261
    az időgyorsítás nekem is ment, most kipróbáltam ezt a syncet, gondoltam két féle időjárásnál a verseny közepe környékén átvált, de nem :)))
  • macleody
    #11260
    Én most mentem Nordon, light cloud - light rain, 5x weather, és a második gyakorló kör elején elkezdett szemerkélni az eső.
  • lac coo
    #11259
    Amúgy tiszta Grid Autosport az Ai az ilyen agyatlan , abban törik zúzzák az embert állandóan :)
  • lac coo
    #11258
    hát én most beállítottam 10 körre napfény majd storm, sync to race és végig napsütés volt ....
    akkor most mi van ????
  • frango
    #11257
    Karrierben az AI olyan igazi árkád autós fíling. Kigyorsításon, egyenesben a te géped a leggyorsabb. Aztán, ha előzöl, akkor varázsütésre feléled a motor az előzött kocsijában. Elkezd tapadni neki és iszonyat rövidet tud fékezni. Meg is előz úgy, hogy simán letol a pályáról. Összeszeded az autót, felérsz rá és megint megelőzöd és ez így megy tovább. Vicc... Sima szóló versenyen nem vettem észre ezt az ingázást. Ott gyorsak viszonylag, de iszonyat buták. Felváltva lépnek a gázra, fékre. Egyenesben csak a szerencsén múlik, ha nem töröd össze, mert totál káosz. Meg a sérülést se értem, hogy van. Elvileg rendesen fullra be van kapcsolva, de még nagyobb koccanásnál se veszek észre a kocsi viselkedésén semmit.
    Blipet amúgy nem lehet valahol kapcsolni?
  • Totti5
    #11256
    Utolsó kanyar, kissé rátettem a hurkára így veszítettem ledületet és le is csúsztam az ideális ívről...


    De összeszedtem, erre a gép hót egyenesen átrongyol a sikánon és megnyerni a versenyt :D
  • lac coo
    #11255
    Most johetne a pcars 2 ! :)
  • Timbu
    #11254
    Akkor most jöhetne a Test Drive: Ferrari 2 ezzel a motorral
  • lac coo
    #11253
    Nem erdekel, oldd meg? ! :))
  • Alexease
    #11252
    A beta-ban meg volt eleg sok AI allitasi lehetoseg. A veglegesben kiszedtek. Ha mar ilyen kaosz a menu, es benne hagytak az FFB tunningot, maradhatott volna az is. Gondolom a karrier miatt...

    Valszeg az emberek es a jatekstilusuk visszajelzesei miatt sikerult igy beloni. Ha tobbsegben voltak a gamepad-es, akciosabb, segitseggel, kulsobol tolo jatekosok, akkor azert lett akciosabb a vegleges AI beallitas is.

    A karriert meg nem probaltam, csak egyszeru verseny, ott nem volt gondom. Bar eddig csak hatulrol indulva, 70%-os AI-val mentem, es eroszakos sem vagyok:D De gondolom, erosebbbeallitason, ha nagyon akarnek haladni, elojonnenek a problemak:)
  • Alexease
    #11251
    :DDD
    Ez elegge le van csomagolva (ami meg nem veszes, mert ki-becsomagolni tudom), de eleg macera, mert meg CRC-zve is van;) Raadasul, hiaba az rF1 alap rendszer, azert a file-ok legnagyobb resze mar sajat Blimley-szeru/elnevezesu. Nem kerestem a tapadasokat, de valszeg nem lenne egyszeru megtalalni, nem er annyit az egesz;)
  • BooMiller
    #11250
    Outlon parkban mentem esőben slickel ugyan olyan köridőt mint szárazon, de hajnalban ködben csúszik mint a szar:DDDDD Ööööö azért ez kicsit meleg:)
  • lac coo
    #11249
    Igen f1 ben sokkal ralisztikusabb, es valahigy kuzdelmesebb is vizen menni.
  • lac coo
    #11248
    +1:)
    En is igy latom, par auto elvezetes csak igazan, latvanyban a hangulat megvan, de hianyoznak az ellenkormanyzasok, fekkel kuzdes stb...
    Szorakozni jo.
  • frango
    #11247
    Én pozitívan csalódtam a játékban. Persze, ha autókázni támad kedvem még mindig iRacinget vagy rF2-t indítok, de egyáltalán nem akkora hulladék, mint a fejlesztés során volt(build 850-ig próbálgattam kb.) . Persze ezzel az ffb-vel csak pár kocsi van, ami vezethető, de egész hangulatosak az éjszakai/esős versenyek. A Le Mans-i pálya is frankó, hogy benne van(iRacing is megcsinálhatná, ha már vannak 24 órás versenyek...). Optimalizálás is jó. Elég szép fps értékeket produkál a kis 560Ti-m. A menü meg alfa. Átláthatatlan katyvasz az egész.
    Viszont az AI valami borzalom(100%). Kvalin első időt megyek(Kőkemény 3 ismerkedős kör után full tankkal). Versenyen meg esés kelés van, ha valamelyik utólér. Egyszerűen nem veszik figyelembe, hogy ott a kocsi. Simán mennek a kis ivükön, amit kinéztek és arról nem tágítanak(Persze ha védem az ívet, amin előzne, akkor meg elveszi és jól lemarad...). Úgy nekimennek az embernek, mintha ott se lenne. Képtelenség tiszta versenyt menni a mezőnyben. Egyenesbe is képesek erőset fékezni...
    De azért tényleg nem lett akkora szemét. :)
  • Totti5
    #11246
    Amekkora csilli villivel álltak neki, hamar elfogyott a lendület. F1ben látványosabb az esőfüggöny s ahogy a plexin, kamerán folyik. Szélvédő effekt sem nagy szám.
  • lac coo
    #11245
    Ma esot nezegettem, orisa hiba volt kihagyni a grafikabol a felszarado iveket, meg ha tenyleg csak fix grafika is, a vizfuggony megjeleniteset a szelvedon !
    Ezek nelkul kb alig er valamit.....Ezeknek bele kellett volna fernie a sok felesleges effekt mellett !
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.10. 11:57:14