19801
  • barcalaci84
    #11324
    ott pont amikor áthaladtunk a célvonalon akkor látszott egy esőcsepp
  • barcalaci84
    #11323
    a 2x-es valószínűleg akkor jó lenne 15 körre...de lehet még az se kell , mert ugye időmérő most nem volt
  • lac coo
    #11322
    Online is a sync volna a legegyszerűbb ...
  • lac coo
    #11321
    Nálam semmi nem hallatszik a gumiból :)
  • lac coo
    #11320
    Első futamon csak 2X-es gyorsítás volt .
  • endy papp
    #11319
    A tire erőssége nálam 170--en van ,de volt max 200-on is csak nem akarok ideje korán kormit cserélni ,mert ott már némely kocsinál nagyon komoly a ffb.
    Ez olyan közép út a többit nem piszkálom ahogy volt alapból úgy van .
    Így is érzem minden megcsúszást elfékezést.
    No meg nekem valahogy a gumi hang is sokat segít ,még sokszor esőben is hallom mikor csúszni akar stb..
  • Alexease
    #11318
    A termeszetben lehet tiszta idobol esos fel ora alatt , de akar 16 ora alatt is:))))
    Az offline-nal nincs gond, ott teljesen jol mukodik es logikus. Az online valszeg hianyos vagy bugos.
  • endy papp
    #11317
    Én mente már úgy hogy többször is elered ,de nem én csináltam a szerót így nem tudom hogy volt beállítva,
    Szerintem minél gyorsabbra teszed annál előbb változik, persze jó ha összhangban van a kettő az idő meg az időjárás de az se baj ha nem.
    Érdekes az első futamon nem esett??
  • Danecay
    #11316
    Hellyel-közel én is ezt következtetést vontam le. Próbaképp az autónkénti átfogó FFB erősséget 50, majd 40%-ra állítottam, a többi, különböző irányú erőt 2x-esére állítottam és sokkal jobban érezhetőnek hatottak a kormányon visszacsatolt erők. Ugyanakkor azt is éreztem, hogy bizonyos irányokban túl sok, így azokból visszább lehetne venni megfelelő arányokban, de nem volt időm kísérletezni, így ide sem beírni :) Ja, még a Tire erősségét is fentebb vettem az FFB Calibration menüben.
  • Thread
    #11315
    nekem az jott le a rovid probabol mintha a termeszetben elofordulo gyorsasaggal valtozna alapbol, es azt lehet gyorsitani.

    a masik idogyorsitas meg ugyanaz lehet mint az ACban, ha felhuzom, akkor allo helyzetben latszik, hogy szepen mozognak az arnyekok :)

    kulonben a szekemben ulve neha az az erzesem hogy vannak benne elethu pattogo es sodrodo erzesek, mas az erossege mint az ACnek.
    fura neha a hirtelen reagalas a kormanyzasra, mintha nem szamolna annyi mindent.
    meg nem neztem, van gamma allitas a joy-nal?
  • endy papp
    #11314
  • lac coo
    #11313
    Most 5 vagy 6 körös verseny volt, 5X-ös gyorsításnál a közepénél elkezdett esni ....
    Csak valszeg ha 15 kör van, akkor meg lefut az eső és újra napos idő van ...ami nem baj, csak nem ezt szeretném :))
  • lac coo
    #11312
    slicken már jó az eső, kb ilyennek kellene lennie esőgumin :)))
  • barcalaci84
    #11311
    amúgy itt nem lehetne valamit raskni a bannerba, mint a régi AC funok mintájára?
  • barcalaci84
    #11310
    király volt...5-6 ember akit meghívtam írta h nem tudott csatlakozni...ez mi a f..ck lehetett?
    az eső meg slicken halál volt:) de azért egyikőnk se ment ki kerékcserére:) minden irtányba csúszott az autó... de a csaták is faszák voltak szárazon...
    egyre jobban kezdenm érezni, bár a lassú kanyarokat még mindig nem nagyon érzem...
  • endy papp
    #11309
    Na ez jó volt a 2. futamon eső is volt igaz ott már csak 3-an voltunk de a 4. kör után ......a 6. utolsóban na ott azt vót minden...
    Én is csak Laccoo meghívására tudtam csatizni.
    Nem értem hogy nem látni a szerót,vagy valami beállítás vagy ...
    Köszi fiúk a verseny esténkén ezt megismételhetnénk többször is,még így 3-an is Fun volt.
  • Alexease
    #11308
    De az idojaras mihez kepest gyorsul? Mennyi az alap ido?
  • Thread
    #11307
    az idojarast kulon kell gyorsitani.
  • Alexease
    #11306
    De legalabb megnezegettem az FFB-t:) Igazabol, egre jobban tetszik;P Bar csak a Clio-val neztem, ami kis auto es elsokerekes.

    Sok allitas van, de megsem. A Body/Soap (vagy mi) elvileg semmi, az valszeg/talan a mozgo cockpit-hez kell.
    A tobbi meg "egyszeru".
    Minden Smoothing nulla, az alap.
    Csak gumi eroket szamol (nem klasszikus csuszas es tapadas!), elvileg a gumi deformalodasabol/ellenalasabol erkezo eroket.

    Fx: amikor elore-hatra "mozog" a gumi. Gyorslas, lassulas, es mi meg jon.
    Fy: oldalso gumi mozgasok, ez generalja foleg a "kozeprehuzast".
    Fz: fuggoleges mozgasok, foleg kerekveto, pattogas.

    A harombol egyertelmuen az Fy a hatarozott cucc, a tobbi onmagaban eleg gyenge, "akcio" kell, hogy "mukodjon".

    Az Mz meg maganak a guminak a "tapadasa", ami persze sebesseg, csuszas, terheles, kipogres stb. fuggo.
    Ehhez tartozna allo helyzetben a "nehez" kormany, de azt itt nem szamol, nulla, csak elindulaskor kezd vele foglalkozni. Ezt mondjuk a tobbiek (AC, iR, rF2) is megszivta, ahol normalisan szamolnak, allohelyzetben beremegett:P Ok megoldottak, az SMS be sem tette:D.

    Ezt erdemes 1,5–2-szeresre allitani, az elso kerekesnel tuti, jol erezni mikor csuzik vagy kapcsolgat a diffi!

    Alapallapotban gyenge az FFB (persze kormany fuggo), de van minden ero. Felhuzva, hogy jo(bb) legyen, kicsit rangatos, es foleg az Fy oldalso ero elnyomja a tobbbit.

    Talan erdemes az aranyokkal is probalkozni, pl.:
    - a global erot nem duplajara csak 1,5-szeresere allitani
    - az Fy maradhat alapon: 100
    - az Fx/Fz: 150
    - az Mz pedig: 200
  • Alexease
    #11305
    Toroltem a profilt, ujra allitottam mindent, de meg mindig semmit nem listaz. Valszeg a Dedi szerver tett be neki, feltettem, nem jott ossze, leszedtem (bar kulon konyvtarban van/volt). Nem ertem mi a gyikja.

    De ez a profilozas is gazos. A lecsomagolt, kodolt, 1 file-os, Steam-es cucc. Ha valami gaz van, megserul, akkor lehet kezdeni mindent elorol. Nem marad se beallitasok, se karrier, se setup-ok, se semmi.
  • endy papp
    #11304
    Mit írjak be??? Mester
  • lac coo
    #11303
    Jeloljetek steamn ismerosnek, meghivlak.
  • Alexease
    #11302
    En is cumizok ezzel a szarral;)
    Nekem most nulla szervert listaz ki. Ki-belepegetek, ujrainditok, de semmi.
  • endy papp
    #11301
    ma sem láttam szerót
    Pedig vagy 4x beírtam ,a listában sem találtam,jó versenyeket....
  • barcalaci84
    #11300
    lesz
  • hqx
    #11299
    Lehetne ezzel az autó és pálya párossal is indítani szervert. #11269
    Laci, szerintem ne tököljünk, indíts egy szervert, ha gondolod.

    Szerk: Ja, látom Lacco indított. Mi az, hogy nem lesz eső?! Elfogadhatatlan!:D
    Utoljára szerkesztette: hqx, 2015.05.10. 19:55:43
  • endy papp
    #11298
    Én gokartban nyomtam tegnap pár karrier versenyt na ott is tolják sokszor mindenhol,de felvettem a kesztyűt....adok nekik
  • lac coo
    #11297
    Este 19:50 , 10 perc lobbi, utána , utána 15 perc időmérő majd 15 kör verseny, tiszta idő, online nincs sync to race lehetőség szóval nem lesz eső...:(

    szervernév. Laccoo
    jelszó . hunpc
  • barcalaci84
    #11296
    kis emlékeztetőpnek, akkor mi lesz a servernév és a jelszó?
    meg jöhet majd invite is , ez a kereső elég szar lett:)
  • macleody
    #11295
    Hát mit ijesztgeted?
  • Totti5
    #11294
    Egyszrűen képtelen feldolgozni bármit is ez az AI.

  • lac coo
    #11293
    Ha megnezted , utana meg csinaljatok ugy mintha hulyenek neznetek !:))))
  • Alexease
    #11292
    Megnezem dedivel, ott talan mukodik.
  • lac coo
    #11291
    Akkor van ilyen vagy nincs ? :))))Rakjam bele mar ebbe a menube ..... :))
  • Alexease
    #11290
    Online bugos vagy nem mukodik. Nalam sincs Sync kapcsolo. Bar vigyazni kell vele, mert bugos a csuszka, ha billel vagy kormany POV-val leptetem, akkor kettot ugrik, ha egerrel, akkor normalisan egyet;)
  • lac coo
    #11289
    Offline megtalaltam mikor mondtad, hogy van ilyen...De online vagy trukk van a dologban, vagy nincs ilyen lehetoseg .
  • Totti5
    #11288
    Karrier Klió, száraz időmnél 3 tizeddel jobbat mentem 2 körrel később szakadó esőben a kvalin. Jó ez :)

    Pitben 1. helyről 1.5 mp előnnyel állok ki, majd 3 mp hátránnyal jövök ki ( csak gumicsere volt... )
  • Alexease
    #11287
    Persze, ugyanugy mukodik az idojaras 15/30/60-szoros idogyorsitasokkal is, altalaban azokat hasznalom.
  • Alexease
    #11286
    Offline tuti mukodik. Az idogyorsitas fuggetlen az idojaras gyorsitastol es a szinkronizalastol. Ha 1 koros versenyt allitasz, akor is vegig megy a beallitas.

    Szerintem felesleges a kep, mert ezt megtalalod, ott valami mas trukk lehet:)
  • lac coo
    #11285
    Leirom lassabban: syncet szeretnek, nem osszevissza hasra utesre beallitott kavalkadot......