19801
  • endy papp
    #11364
    Nálam R9 290x hajtja az 3x 27",5760x1080-ban.
    Az AA van egyedül kikapcsolva a többi max,full ultra,esőben érezhető lassulás de még használható.
    De ez is pálya és kocsi függő is..
    Az AC nál eső nincs de ha 22-24 ellenfél van ott is van lassulás,de az ac-nál mind ez közepes graf beállítás mellett,semmi + effekt nélkül.
    Ennek fényében annyira nem vagyok elégedetlen.
    Biztos hogy Amd-re is fogják jobban optimalizálni,korábban itt is írta valaki .
  • barcalaci84
    #11363
    azonos körülmények (nappal, száéraz) nekem sokkal jobban bejön grafikában az AC...itt sokkal műanyagabb számomra ...
    összeségében persze szebb , meg érthető is h szarabbul fut , de azértr közel se indokolt szerintem h míg AC-ban full rajtráccsnál 120 fps, itt meg butítva (bár nem látszik:) ) örülök ha tartja a 60-t vagy nem esik be 30 alá...
  • lac coo
    #11362
    Azert AC jo, higy szebben fut :)
    Bar en azt mondom meg mindig, felemas az itteni grafika, annyra nem hasraesos, de technukailag joval tobbet pakoltak bele mint AC ba...
    Ehhez majd a Codemasters uj Ego motorjat kell merni, gyanitom azert az verni fogja .....
  • haflac
    #11361
    Ez a teszt 100%-hogy nem fedi a valóságot,ugyanis az r9 290-is tudja a gtx 970 tempóját,sőt szerintem még a titant is veri.
  • endy papp
    #11360
    Köszi Laci majd kipróbálom,hogy muzsikál.
  • barcalaci84
    #11359
    nálam 280x van és elégedetlen vagyok én is az fps-sel...itt azért pár opciót visszábbvettem alentebb linkelt grafikai beállítós videó alapján......
    AC dupla tripla fps-eim vannak mióta i5 van
  • Adam Jonas
    #11358
    Az összes közül ez a legdurvább:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    If you have an AMD card, stay away.

    This game does not work well with AMD cards.

    For now it's not recommended.


    Edit:

    This is my spec.

    Intel i7 3770k quad core CPU (8 logical with HT), clocked at 4.2GHz.
    16GB RAM
    AMD R9 295X2 (2x8GB) GPU
    SSD 256 GB Storage.

    I've heard AMD are working on it together with the developer of the game, so hopefully it will be fixed soon. Also, not everyone with AMD cards seem to be having problems, looks like it could be the higher-end-cards, like 290 290x, 295x.

    I'm using the 15.4 AMD driver. I also disabled one of the 290x's in my setup, still not working well. So, it's not only an SLI problem. Check the forums, and benchmarks, at least some AMD cards are not doing well with this game so far.

    I tried disabling Hyper-threading and that actually helps, but it does not solve the performance issue.
  • nyuny01 #11357
    Engem karrier indítása alatt dob ki, online meg nem tudok csatlakozni.
  • Adam Jonas
    #11356
    Olvasgasd szépen végig a Steam-en az értékeléseket...Általában ahol negatív értékelés van, az a Radeon VGA-k miatt van. (Mellesleg egyik ismerősömnek is van egy R9 280X VGA-ja, AC szépen fut magas beállításokkal és kellően jó FPS-sel 3 monitoron is, pCARS-ba meg alig van meg neki is az FPS...)
  • barcalaci84
    #11355
    Mirillis Action-nel vettem fel ...egyből 1080p-s mp4-bren...így nem kell konvertálgatni...
    érdekes mert pár napja még unhandled exceptionnnel kivágott a játék ha elindítottam az Action-t...most jó lett:)
    viszont AC-ban meg már egy ideje nem működik :)
  • BooMiller
    #11354
    Ez meg lehet hogy full kamu, mármint a teszt:D
  • BooMiller
    #11353
  • BooMiller
    #11352
    Ahoz komoly melo kellett azert hogy egy 290x-en ennyirw szarul menjen, nevetseges fileg annak fenyeben hogy kiadtak a ket konzolra ott sem optimalizaltak???? Mikozben minima egal a 970-el minima... Csak ezt neztem benne...
  • Adam Jonas
    #11351
    Nem célom semmiféle háború elindítása itt a topikban, de: az alábbi cikket érdemes elolvasni.

    http://pretendracecars.net/2015/05/06/the-community-assisted-review-of-project-cars/
  • Ankylos
    #11350
    Sziasztok!
    Nem tudjátok mitől lehet az, hogy minden verseny után kidob a játék? Karrier, free practice, de még online után is. :(
  • Alexease
    #11349
    Nulla.
  • endy papp
    #11348
    Figyelj ha a játék engedi te is rajtolhatsz így senki nem áll a fékeden a rajtnál....
  • lac coo
    #11347
    Igazából ha nálam valaki rendszert csinál belőle az is azonnali DQ ,)
  • endy papp
    #11346
    Mivel veszed fel vagyis milyen progival.
    A fraps nálam annyira belassítja hogy csak diafilm jön ki belőle,az MSI Aftareburner meg nem komálja nem vesz fel belőle ,pedig régebben ment vele mg pár éve..
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2015.05.10. 23:35:52
  • endy papp
    #11345
    Nos ennyit enged a játék ,sőt ha sikerült volna.... még jobban is,"pár" futam után már nagyjából tudom mit enged egy rajtnál,de nem nagy kunszt ,mindenki rá jön előbb utóbb.
    Igazából megbüntet ha túlzásba esel,azonnal DQ itt engedett tovább,szabályos volt még csárli vájting is elengedte volna....
  • RED BULL F
    #11344
    Leginkább egy Forza szintű kezelhetőség lenne az igényem. Vagyis csakis minimális gépi rásegítés mellett azért ne legyen az, hogy minden 2. kanyarban kicsúszok a kavicságyra, vagy rázkódik az egész kocsi. Ha már tolnám, akkor minimum Xbox 360 kontrollerrel, billentyűzettel semmiképpen se.
  • lac coo
    #11343
    a sebességfüggő kormányzást most mennyire kell rakni, nulla vagy ötven ?
  • lac coo
    #11342
    Nálam ha be van kapcsolva a shadowplay, azonnal kidob a játék amint betölti a replayt :)))
  • barcalaci84
    #11341
    A reál weather ezt csinálja elvileg
  • Alexease
    #11340
    Elvileg tudja mind a kettot.
  • Thread
    #11339
    Tud olyat, hogy az aktualis idot allitja be az adott foldrajzi helyen a palyanak? Nem neztem meg.
    Innen mar csak egy lepes, hogy az idojaras adatokat is szinkronizalja a valosaggal, ilyet nem tud?
  • Alexease
    #11338
    En abban remenykedem meg, hogy bar a konzolos port sok funkciot "visszafog", de most, hogy "megszabadultak" a betas napi build-elestol – egy kis pihi es a bankszamlaszam tartalmanak szamolgatasa utan:D – nekifekszenek, es tudnak nyugodtan hetekig folyamatosan foglalkozni vele.
  • barcalaci84
    #11337

    mintha kiugrottál volna rajtnál Endre:)
  • endy papp
    #11336
    Nos elég egyszerű és tényleg fapados ,nem a legjobb de itt ennyi sikerült.
    Ahogy én látom és te is írod 1 setup van 1 kocsihoz de pályánkét legalább válogathatsz köztük melyikre milyet ,de ennyi,engem nem nagyon izgat, aki jobb az setup nélkül is elver,aki meg jobb setupal jobb egészségére,gumit benyát beállítom azt ha utolsó leszek akkor az.
    Van ott még egy meg nem nyitott opció az nem tudom majd mi lesz ha lesz belőle valami,
  • Alexease
    #11335
    Jol sikerult, foleg ha allitgatja az ember:D

    Azert leirhatnad, hogy mihez szeretnel viszonyitani, mi az igeny, mi a kedvenc, min jatszol (PC, konzol) es mivel (bill, banan, joy, kormany).
  • Alexease
    #11334
    Arrol szerintem lemondhatunk ezzel a rendszerrel;) Mindent az 1db profil file-ba ment, ez eleve gazos. Persze setup-ot ne is akarj megosztani;D Sanos ez a konzolos hozomany:/
  • barcalaci84
    #11333
    egy autónak egy setup lehet ha jól értem......

    Alexease én tegnap nézegettem ezeket az erőket..hasonló beállításokra jutottam...
    a tire force nálam maradt 100-n... szerintem azt Fanatecenm nem is kell piszzkálni...de az fy-t akkor megpróbálom levenni én azt is emeltem...
    de amúgy tényleg nagyon jó az ffb szerintem is ha megtalálja az ember h mi kell neki...:)
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.05.10. 21:58:21
  • RED BULL F
    #11332
    Akik játszanak a játékkal: Mennyire sikerült eltalálni a kocsik kezelhetőségét? Mármint inkább ilyen csúszkálós, kezelhetetlen Shift élményre, esetleg nem túl realisztikus, de egészen kellemes Forza, vagy atomrealisztikus fizikára kell számítsak, ha ki akarom próbálni a játékot? Ez számomra nagyon fontos infó lenne, addig ki se merem próbálni, amíg nem tudok róla többet!
  • lac coo
    #11331
    Hát igen csak nem ártana többet is menteni, időmérő, verseny, hosszúverseny, meg aztán ha elrontom legyen hová visszalépni :))
  • endy papp
    #11330
    Minden kocsinál ha setupot mentesz akkor az ott is marad,legalább is én eddig úgy láttam ,igaz én csak a gumit és a benyát szoktam setupolni...
    Ha nincs időmérő akkor akár lobbiból előre be is töltheted ha rámész a kocsi setupjára.
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2015.05.10. 21:54:51
  • lac coo
    #11329
    Már csak valami normálisabb setup mentés, elnevezés , betöltés kellene :))
    Vagy csak én nem látom azt sem ? :)
  • lac coo
    #11328
    A Wheel Position Smooth -t én itteni tanácsra picit ráadtam, mert anélkül lökdösi a kormányt a GT autó .
  • Alexease
    #11327
    Kozben meggyogyult az online, mar listazza a szervereket. Toroltem a profilt, plusz reseteltem a odem/router-t is.
    lemaradtam az online bulirol, de most legalabb jobb lett az FFB :P
  • lac coo
    #11326
    az lesz, jobb ötletem nincs :)
  • Alexease
    #11325
    Nalam 125-on van a Tire Force (fomenus, kontrolleres allitas), az autoknal a Master 50 kornyeke a jo (ami alapbol 26-on van), 100-nal megemelem vele az asztal (G25):D

    Ami meg segit, az a fomenus kontrollernel (a Tire Force alatt) a Wheel Position Smoothing (nullara), igy kozepen normalisabb, es a gumi ero aranyokat atvarialni, most az uj: Master: 50; Fx/Fz: 150; Fy: 75; Mz: 200.

    Igy (bar csak a Cliot teszteltem), eleg nagyot ugrott elore, kicsit az AC--t is "meglepte";D Eleg jo erzes, mintha valoban a gumik mozgasa/torzulasa jonne at.