19801
  • barcalaci84
    #11484
    abszolút élvezetesek szerintem is az eddig próbált verdák...ma például nekem nem is a fékkel volt igazán bajom mert az is abszolút szokható lett volna, de hogy minden egyes kigyorsításon legaább egyaszer nem nyomom elég ideig a kuplungot és nem veszi a következő sebességet az már nekem kellemetlen...
    AC-ban mennyivel megbopcsájtóbb ez a része is...
  • Gadfly13
    #11483
    Lehet, hogy az én készülékemben van a hiba, de nekem marhára bejön a pCars mindenestül. Mindezt 9 éves aktív online rF és 1 éves AC után mondom. Sok minden más itt, mint amit korábban máshol megszoktam, de az összkép nekem nagyon bejövős és a mostani online futamok is azt igazolják, hogy igen is lehet komoly vérremenő csatákat v. hosszas aktív üldözéseket csinálni úgy, hogy ide-oda mennek körönként tizeden belüli különbségek. Én speciel a setuphoz még semmit sem nyúltam, de feltételezem, hogy ha beleásná magát az ember, akkor lehetne ezt finomhangolni.
    Olvasgattam itt napközben az FPS problémákat is. Igazából ez a része teljesen hidegen hagy, amíg gyönyörű grafika mellett nem akad a játék. Az, hogy ez 40 v. 70 FPS szerintem tök mind1, amíg élvezetes. Biztos fognak még rajta optimalizálni, illetve remélem a multis részét is bővítik sok jó és már máshol bevált funkciókkal.
    Nem is nagyon hasonlítgatnám az AC-val. Teljesen más viszont 1 közös van bennük és számomra a legfontosabb, hogy élvezet vele menni és jól érzem magam a volán mögött.
  • barcalaci84
    #11482
    nem azt mondtam h jobb az AC-s e30-nál, hanem h sokkal virgoncabb...valahogy AC-ban minden sokkal sínesebb...
    véletlenszerűnek nem érzem, mindig ugyanolyan rossz rajta a fék:)
  • endy papp
    #11481
    Este megint tesztelgettem.
    Kikapcsoltam a Visual FX-ben mindent ,semmi javulás ,de csúnyább sem lettmint ha nem is létezne az a sok opció ami ott van.
    Akkor meg mi a reteknek rakták bele.....
    Performance:
    Ha mindent low-ra leveszek akkor olyan """optimalizált""" mint kellene a magasabb értékeken,vagyis ott sem mert az fps nem esik le de akadásokat látni szép számmal,
    Médiumon szebb lesz de nem sokkal viszont még mindig elviselhetően fut,
    High beállításnál kezdődnek a gondok,afelett meg esőben,diceg-döcög de néha 17-20fps-el....
    Na mind egy,szerintem még minden téren van mit reszelgetni rajt,de hogy ebből mi valósul meg a következő 1 évben,majd kiderül.
    Én már többet nem kísérletezgetek rajt,várom türelmesen a pCars2
  • Leslie878
    #11480
    SZIASZTOK! A tegnapi Barcelonai Porsche supercup futam megnézése után felbuzdulva mentem én is egyett 26 ai val 100%-on és az ffb állítas után amit Alexesee leirt, nagyon jó lett (itt köszönném meg neki) egész kellemes futam volt. Nekem bejön pedig nem ma kezdtem gpl és társai, de a lényeg ami miatt irtam, és bosszant sokan irták a törést hogy alig van, nem tudom nem szokásom ezt tesztelni, de!!! Olyan Január környékén 800 körüli buidban amikor már kezdett a progi játszható lenni, mentem egy hoszabb futamot, de a vége feĺé kicsit jobban rámentem a műfűre (szerintem az is jobban csúszott mint most) az auto keresztbe ált és megtaláltam belső szalagkorlátot, a sebbeség az ütközés pillanatában 80 kmh lehetett. És ekkor jött a meglepetés a motor leált, a futómű kiszakadt, és döbbenten vettem tudomásul, hogy a versenynek vége! Nem örültem hogy hibáztam, de közben meg azt feltételeztem, hogy itt a hardcore irányba mennek el ami nem baj ha minden öszeáll, ehelyett ezt is és a gumi kopás és melegedés is lebutitották. Ez a multiplatform átka, még a modderekben lehet bizni hátha kihoznak ezt azt, a lényeg, hogy több van a progiban mint amit engedtek most kiadni!
  • barcalaci84
    #11479
    ironizáltam, h valószínűleg nem az AMD kártyákban van a hiba:)
    egyébként nekem is 3570k van:)
  • hqx
    #11478
    iRacing Vs Project Cars LOTUS 49
  • BooMiller
    #11477
    Hogy mondhatsz ilyet:)))) Szerintem ez is javulni fog windows 10-el azt mondják AMD-n ezért szar és milyen jó Win 10 na ezen beszartam:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Más programozni tanul meg .....
  • Tyuki80
    #11476
    Ebben, ez az autó egy nagy rakat szar.A nehézségét,meg mint az összes többinél,kb a véletlenszerűsége jellemzi.Ezt a játékot rossz használni az ac után.Egyszerűen rossz az élmény totál.
    Utoljára szerkesztette: Tyuki80, 2015.05.11. 21:24:24
  • Ra1n
    #11475


    Ugyan olyan hulladék ebben a játékban az optimalizáció mint volt.
    Ennek a látványnak ezen a konfigon pörögni nemhogy 60 alá nem kéne süllyedni,de a 100-alá sem kéne nyalni maximum esőben amikor 20-an elöttem vannak....
  • Adam Jonas
    #11474
    Az tényleg szar, adok neked helyette A10-5800K-t, mit szólsz hozzá?
  • Ra1n
    #11473
    5ghz-n ketyegő 3570k....:)
  • barcalaci84
    #11472
    mert gyenge a procid biztos ,vagy szar az nvidia drivere is :)
  • Ra1n
    #11471
    Az szuper, a gtx 970-et 50-60% között hajtja...:)
  • barcalaci84
    #11470
    azért megnyugtat h mindenki elég érdekesen ment ezzel a verdával...azért jóval nehezebb menni vele szerintem mint az AC-ssal...ez sokkal virgoncabb, na meg ez a brutál rossz fék:)
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.05.11. 20:53:49
  • macleody
    #11469
    Na ja, azt már én is néztem, hogy a nyomorult bömös nem tekeri a gumit izzásig, de elintéztem azzal, hogy túl hosszú az egyes :) Ha rövidebbre vettem a váltót úgy sergett a kerék mint a villanyóra.
  • Danecay
    #11468
    Úgy értem,hogy játékon belül! Azért az egy kicsit blama ha egy olyan funkciót amit tud a játék és lehet paraméterezni is, hogy hanyas szorzóval számolja a játék, egész egyszerűen nem lehet monitorozni. Nehogy már egy kulső független program, alkalmazás kelljen használni egy olyan érték megjelenítéséhez amit számol a játék es a versenyzéssel kapcsolatos, mi az, hogy kapcsolatos, kozvetlen kihatással van rá!
  • endy papp
    #11467
    Majd valaki egy invitét küldjön lécci ,mert tegnap sem láttam a szerót
  • lac coo
    #11466
    Én is csak szerencsére mentem, nem mondhatnám ,hogy bármit is éreznék a fékből :)))
    Nyomom ahogy tudod ,de az elején még lövésem sincs hol lesz a vége :)))
  • barcalaci84
    #11465
    még 3 kört mentem de inkább pihentetem , majd este megnézem hol kezdtek el fékezni , legfeljebb kaptok egy puszit hátulról ha nálam a hiba:)
  • lac coo
    #11464
    amúgy tényleg rohadt gyenge a fék ,mondjuk mindegyiknél, user nehogy leblokkolja :)))
    ezen a BMW-n volt kipörgésgátló ???
  • GeriDoc
    #11463
    GTX 650Ti 95-98%. Viszont amit észre vettem (lehet plecebo), hogy sosem folyamatos a kép, és ha lejjebb veszem a grafikát, akkor sem jobb, csak kevésbé, olyan 80-85%-on használja a kártyát. Mintha sosem akarna jó lenni. Bőven 60 feletti fps-nél a sync-et bekapcsolva sem érzem folyamatosnak. Érdekes.
  • lac coo
    #11462
    Nálam maxon tekeri a 770-et, fütyülnek a ventik rajta :))
  • Ra1n
    #11461
    Apropó optimalizáltság...
    50-60 azaz ötven-hatvan szaros százalézban használja ki a gpu-t.....
    Gyakorlatilag szinte be sem melegszik a kártya....
  • lac coo
    #11460
    50
  • BooMiller
    #11459
    Biztos nincs tapasztalatuk GCN arhitekturaval:DD A konzolokra biztos más optimalizált:DD
  • barcalaci84
    #11458
    Laccoo!
    a Clubsport pedálnál neked hmilyen értékre van állítva a játékban a brake sensitivity?
  • endy papp
    #11457
    Köszi asszem az lesz, egyenlőre lejjebb húzok pár értéket.
    Habár ha abból indulok ki hogy az ac-nál is hiába húztam le anno,sokat nem segített annak idején.
    Most hogy rendesen optimalizálták már vissza tettem magasabbra.
    Én most is azt mondom lehet abban valami hogy az NV-ra jobban van optimalizálva,nem véletlen az ac-nál és itt sem az amd -logó köszön a képembe mikor elindítom a játékot...
  • barcalaci84
    #11456
    hockenheimben mentem egy 3 köröst...én a hosszúegyenesben 150 es tábla előtt fékezek ők a 100 asnál
  • Gadfly13
    #11455
    Megnéztem most és meg lehet ezzel állni (mondjuk igaz, hogy nem ai ellen néztem) ill. elég könnyen blokkolnak a kerekek.
    H váltóval elég nagy feeling a gép.
    Utoljára szerkesztette: Gadfly13, 2015.05.11. 18:28:08
  • Screenracer #11454
  • Gadfly13
    #11453


    SZERVER INDÍTÁS: 20:00 (2015.05.11. hétfő)

    SZERVER NÉV: simraceseries (keresőbe ezt kell beírni, segédlet)
    JELSZÓ: srs


    AUTÓ:
    BMW M3 E30 Group A

    PÁLYÁK:
    Hockenheim (Weather: Fog)
    Zolder (Weather: Light Rain)
    Laguna Seca (Weather: Clear)

    IDŐMÉRŐ: 10 perc
    FUTAM: 6 kör

    Rajt: Repülő
    Üzemanyag és gumi: Real
    Sérülés: Vizuális

    A szerver pontosan 20:00-kor lesz indíva, így csak onnantól lesz elérhető. A szerver csak lobby és időmérő alatt érhető el (futam alatt nem).

    Akinek van kedve és ideje jöjjön!

    facebook
  • hqx
    #11452
    V-Sync-t használtok? Nekem mintha bezavarna a kormányzásba. A hardware résznél sem tudom, hogy azok mik.
  • barcalaci84
    #11451
    gondoltam megyek pár kört az e30-cal...h kell ezzel m egállni , mert nekem kb 60 70 m-rel hosszabb a féktávom , mint az AI-nak?
    alig lassul, alig jobban mintha csak motorféket használnék
  • hqx
    #11450
    Nem tudom, hogy volt e már?! FFB Tweaker Files
  • lac coo
    #11449
    Android, Daskmeter Pro app Assetto Corsa, PCars ......
  • Danecay
    #11448
    A gumik kopottságát, aktuális állapotát van mód valahol megtekinteni? Néztem az un. online telemetria résznél is de nem láttam sehol.
  • SityiSXT
    #11447
    Akkor még egyszer: és az esetleges megoldásokat. Szó szerinti idézet tőlem a saját hozzászólásomból, vélhetően elkerülte kiterjedt figyelmedet. Dinamikus a dolog, jelenleg csak egy-két dologra van workaround, de idővel ez változni fog.
  • lac coo
    #11446
    A hibak listait minek nezegettni ? :))
    Az kb olyan mint naponta kiulni a temetobe mert szep viragok vannak :)))
  • SityiSXT
    #11445
    Tom Shane Profiler - telemetria app realtime vagy utólagos kiértékelésre

    Ha valaki esetleg veszi a fáradságot, itt követheti az ismert hibák listáját és az esetleges megoldásokat.
    Utoljára szerkesztette: SityiSXT, 2015.05.11. 16:48:49