19801
  • ergepard
    #11524
    Köszi a választ. :)
  • Adam Jonas
    #11523
  • Adam Jonas
    #11522
    Még az nem is lenne gond, hogy leírják, csak ezt nem ide kéne inkább írni, hanem ide: http://forum.projectcarsgame.com/forum.php

    Gondolom ha nagyon sok hasonló jellegű elégedetlenség menne a pCARS fórumra, akkor SMS-nél is elgondolkodnának, hogy akkor ezt most ki kéne javítani.
  • BooMiller
    #11521
    Na csak hogy értelmes dolgokról is írjak:)) Csináltam egy graf be állítást ami kompromisszum de jól is néz ki de esőben sem döglik meg gyengébb AMD kártyával:) Jelen esetben egy 7870(TahitiLE) durván húzva ez igaz de kb alap 7950 szintet hozza, de egy [email protected] megy alatta.
    57, 100, 73.435 min,max,avg szaraz idő Imola 20AI Driver 14.12 omega
    46, 73, 60.413 min,max,avg erős eső Imola 20AI driver 14.12 omega
    60, 135, 92.389 min,max,avg szaraz idő Imola 20AI Driver 15.4 GTAV beta
    49, 92, 69.222 min,max,avg erős eső Imola 20AI driver 15.4 GTAV beta
    Tehát a béta driverrel lehet emelni a részletességen de nekem ez elég így esőben is jó.






    Hátha segít valakinek.




    Utoljára szerkesztette: BooMiller, 2015.05.12. 10:35:28
  • lac coo
    #11520
    Bannal szar, es nincs klan, vagy mia z ... ! :))))
  • Adam Jonas
    #11519
    Köszi!
  • nyuny01 #11518
    "Én tolom a warez verziót" ezt nem én írtam, szóval elég hamar változtatod a hozzáállásod. Nem is szeretném ezt itt folytatni.
  • ergepard
    #11517
    Figyelj,be lehe fejezni.Ha nem látnád már mindenkit csak bosszantasz,el lehet menni.Szia.[
    Utoljára szerkesztette: ergepard, 2015.05.12. 10:10:26
  • BooMiller
    #11516
    Jaj már megint jön a csak jót vagy semmit hozzá állás? Fanboykodás aztán nálatok is majd leülepszik egy 2-3 hét múlva:)
  • Ra1n
    #11515
    "de a tört verziót tolod mert elvagy vele és élvezed."

    Toltam, és nem nem élveztem többször leírtam miért most nem fogom. A gépen fennmarad a patchek után kiváncsi leszek de nem hiszem hogy változni fog az alapvető problémám: az ai és a nevetségesen pattogó fizika ami az autók instablitását (nem épp ennek kéne) adja.

    Pitti: Nem vagyok büszke, egyszerűen szar munkáért nem adok ki pénzt. Engem se fizetnek ki ha kimegyek rendezvényre,felveszem majd vágatlanul elküldöm a nyersanyagot, vagy szarul vágom. Örülök hogy kifizetted helyettem,élvezd. A szarra is rászállnak a legyek és helyettem majszolják.:)
  • Ra1n
    #11514
    Az AC-t megvettem mert bár vannak hibái,nem ennyi és nem idióta fizika van alárakva, valamint nem húzták le a vevőket, és nincs szarráhype-olva.
  • Alexease
    #11513
    Ennel a programnal mar az elejen bele kellett szamolni, es latni is lehetett, a konzolos dolgok miatti "problemakat": gamepad optimalizalas, menurendszer benazas, jatekmenet egyszerusitesek, tovabbi patch-ek es bovitesek "forgalmazo" (MS/Sony) bologatasa. Es kesobb, amikor mar kiado is lett (Bandai), annyival bonyolodott, hogy annak is bologatnia kell.

    Mar a fejlesztes elejen-kozepen lehetett latni, hogy nem fognak/tudnak beepiteni normalisabb, modenebb, hasznalhatobb, mashol jol mukodo szimes dolgokat (mukodes, kezeles, menuk). Voltak probalkozasok (pl. volt ido, amikor megjelent a beallitasok resz menugombja a Pitbox-ban is), de aztan elhalalozott a dolog;)

    A kerdes mar csak az, hogy az elkovetkezo 2 evben erdemben hozzanyulnak a progihoz, bele/visszatesznek dolgokat, ami nem kerulhetett bele egyeb okokbol (ido, programtechnika), vagy csak patchelik, bovitik, es inkabb a 2-3 ev mulva megjeleno CARS2-re tervezgetnek?
  • GeriDoc
    #11512
    Gadfly, este lesz szeró? Ha minden igaz, ma már ki tudom én is próbálni online. Remélem nem esik be 20 alá az fps-em. Bár előre szólok, nekem nem jön be ez a fizika. De hátha egy parázs csatában megváltozik a véleményem.
    Egyébként én is elégedetlenkedek, de nem mondom, hogy rossz, vagy ilyesmi, csak a buta megoldások, meg az optimalizáció hiánya a két vesszőparipám kb. 2004 óta. Már nem akarom látni ezt a két hibát, de mégis újra és újra megjelenik.
    Utoljára szerkesztette: GeriDoc, 2015.05.12. 10:00:39
  • GeriDoc
    #11511
    Gondold úgy, hogy egy szakadt Ladával is elmászkálsz, de ha azt mondják, hogy 400 000 forint, akkor inkább mész gyalog.

    Lehet konzolon jó, de én is úgy gondolom, hogy PC-re még nem kellett volna kiadni. Nem félkész, csak sok apróság hiányzik, vagy nincs még megcsinálva (remény hal meg utoljára). Az optimalizációnál pl. a rengeteg állítási lehetőség nekem mindig a bizonytalanságot tükrözi. Nekik fogalmuk sincs, hogy fog működni, majd a user kísérletezgessen. FFB u.ez. PC-n ez így bohóc ahhoz képest, hogy 5 év után ez a végleges verzió. Ez még inkább csak Build1005.
  • Pitti
    #11510
    A warezzal játszol és erre még büszke is vagy...
    Nem baj én kifizettem helyetted is, 4 éve is meg most is... további jó szórakozást...
  • ergepard
    #11509
    Gondolom ennyire nincs életük és minden percüket arra teszik fel,hogy más embereket/játékokat szídjanak

    Ui.:Valaki válaszolna az előző kérdésemre?Csak mert a trollok miatt feledésbe merült.
    Utoljára szerkesztette: ergepard, 2015.05.12. 09:46:29
  • Gadfly13
    #11508
    Én csak azt nem értem, hogy az a sok elégedetlen és megsavanyodott ember minek írogat még ide, ha nem tetszik neki a játék? Mire jó ez a fokozott és már unalmas ismételgetés? Elég 1x leírni a véleményt és utána exit! Nem kell itt folyamat bosszankodni, ez a topik ne erről szóljon már! Napi 3-4x tudok feljönni kicsit olvasgatni és zömében troll hsz-eket kell olvasgatni. A fene enné már meg...
  • nyuny01 #11507
    Szóval félkésznek tartod a játékot, de a tört verziót tolod mert elvagy vele és élvezed. Én inkább nem is véleményezném a terméket a helyedben, mert miért tenném azt.
    Meg el is gondolkodnék azon hogy ki a pofátlan az SMS vagy "Én"!
  • GeriDoc
    #11506
    "Hanem egyszerű azért mert félkész termékért nem fizetek,ahogyan nekem sem fizetnek ha nem fejezem be a munkát."
    Érdekes megközelítés, szimek/játékok kapcsán még nem láttam leírva, de maximálisan igazad van. Divat lett félkész sz.rokért pénzt kérni, aztán majd megcsináljuk, ha akarjuk, vagy majd megcsináljátok magatoknak.
    Ami a szim/nem szim kérdést illeti, egyszerűen nem látom a koncepciót. Kell kuplungolni, meg úgy kell vezetni, mint egy rendes autót, ezért szim, ugyanakkor auto pit, auto felvezetőkör, 1 setup stb. amik szimes szemmel egyszerűen vicc kategória. Mint ha DCS-ben auto kifutó v. felszállás lenne. Agyrém.
    Vagy egész egyszerűen el kellene dönteni, hogy PC vagy konzol vonal. A kettő együtt nem működik, mert teljesen mások az igények.
  • lac coo
    #11505
    Igazabol eddigi sms jatrkok alapjan ez maga a csuscteljesitmeny :)
  • lac coo
    #11504
    SIgazabol nem volt, csak extrem esoben az eso guminak kellene igy csuszni. :)
    Bar nagy jelentosege nincs , de ahigy nezem minden guminak 90 fok az uzemi homerseklete :)) Meg az extrem vizese is, amit nem ertek, higy hogy hizza ossze a jatek, a hideg aszfalttal......Persze az aszfalt is melegszik hul osszevissza :))
  • Ra1n
    #11503
    Én időben kértem vissza a pénzem még megjelenés elött.
    Aki előre fizetett és még megjelenés után kifizette azt a plusz összeget illetve aki megvette meg is érdemli. Én tolom a warez verziót, és nem azért mert gonosz vagyok vagy mert ne lenne erre a játékra pénzem. Hanem egyszerű azért mert félkész termékért nem fizetek,ahogyan nekem sem fizetnek ha nem fejezem be a munkát. Ennyi.
    Eleve pofátlan húzás volt hogy azokat akik előre tejeltek és támogatták őket,még jobban megsarcolták mint a sima vevőket.
  • BooMiller
    #11502
    Egyszerű a válasz, ezért nem szim:) Le is mondtak róla a tömeget választották ezzel semmi baj csak minek beszéltek szimulátorról ha közben need for speedet akartak csinálni. Választani kellett a szimes közösség elismerése a pénz között:) Valszeg mi is szartunk volna rá kerestünk volna pénz aztán emg játszottunk volna a AC-val ahogy ők is teszik:DDDDDDD Köd jobban csúszik mint az eső értem én:D

    Inkább a DirtRallyba rakok pénzt mint ebbe:) Ott legalább tudom mire számítsak és nincs másik rallys cucc, de erre van alternatíva.
    Utoljára szerkesztette: BooMiller, 2015.05.12. 08:59:42
  • haflac
    #11501
    Ezek olyan spéci abroncsok lehetnek,mint a Mint a villámba volt Cole Trickle autóján. :)
  • ergepard
    #11500
    Hali ma jön meg a játék,lenne 1-2 kérdésem.

    1.Xbox 360 kontrollerrel mennyire élvezhető a játék?
    2.Van a játékon belül valami sg klán?(ha van ilyen lehetőség)

    Előre is köszönöm!
    Aki szeretne vegyen fel steamen,a nevem : ergepard
    Szívesen versenyeznék akárkivel.
  • BooMiller
    #11499
    Konzolon volt támogatás? 80k PC player finanszírozta a fejlesztést lehet hogy először őket kellett volna kiszolgálni. de végül is nekik majd kétszer annyit kellett fizetni a játékért mint a 0day vevők:D
  • Amiga
    #11498
    Ezen logika alapján, gondolom minden játék tökéletes, ami csak pc-n jelenik meg.
  • haflac
    #11497
    Vastag virsli a konzolosokba!Én továbbra is azon a véleményen vagyok,hogy miattuk lett tele a program hibával.Ugyanis azt az időt amit a konzolos programozásra fordítottak,azt a pc-s verzióra pazarolták volna,valószínűleg most nem lenne ennyi hiba a játékban.
    Utoljára szerkesztette: haflac, 2015.05.12. 08:36:16
  • Screenracer #11496
    Ezt tegnap írták WMD fórumon.

    "AFAIK the newest Patch is in the Hand of Bandai Namco... And there it needs to be tested...
    Then Sony and MS has also to do ther QA Stuff... "


    Nem tudom, hogy PC-re is jön-e, mert ebből nem derül ki, de lehet, hogy meg kell várni a konzolosokat és egyszerre jöhet csak ki.
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.12. 07:30:46
  • BooMiller
    #11495
    Gondolom picit pihiznek, aztan majd javitgatnak. De ez sem biztos, lehet hogyba microtranzakcios arcade cuccu hegesztik majd:)
  • endy papp
    #11494
    Ezen a rolling starton is van mit csiszolgatni,messze nem elfogadható,főleg mikor kanyarba adja át és azt sem tudod most merre is tekerd a kormit.....
  • endy papp
    #11493
    Azért nem volt semmi slickel az esőben,még szerencse csak pár kör volt.....
    Jókat csúszkáltunk.
    Ami érdekes ugyan ez van ködbe is ,csúszik mint az esőben,
    Komolyabb nyomatékú kocsinál nem sok esély van hogy egyáltalán körbe érsz ,főleg hátsó hajtásúnál,az eddigi tapasztalatok alapján.
    No de jó móka volt.
  • mokuci74
    #11492
    Q6600 @2.8
    4 Gb DDR2
    GTX 660 OC
    Minden mediumon, elsimitas stb off
    Esoben a rajtnal 20 fps aztan 30-40
    Jo idoben a rajtnal 20 fps aztan 50-60
    Utoljára szerkesztette: mokuci74, 2015.05.12. 06:58:02
  • BooMiller
    #11491
    A engem karrierben meghivtak valami gokartv versenyre, masodik futam repulorajt. A gep visz, ja neki a falnak:))))) ott bele akadt a gumikba es amig vissza nem kaptam az iranyitast addig ott bogette, szemoldokom azert meg emelkedett:))))
  • lac coo
    #11490
    Itt a vizes slick folytatása, véletlenül nem omlott össze a shadowtól :)))
    Mondjuk sokat dobna a replay-en ,ha fordulna az első kerék :)))


  • Danecay
    #11489
    Érdekes, a videóban a különböző irányokból ható erőhatásokat inkább lentebb veszik mint fentebb.
  • Adam Jonas
    #11488
    Valaki tudna GTX 660-hoz grafikai beállításokat adni, amivel röccenésmentesen fut? Vagy valami kis leírást, hogy mivel lehet sok FPS-t nyerni. :)
  • macleody
    #11487
    Olyat röhögtem az előbb. Mentem egyet a California Highway-en a Lykan Hypersport akármivel. Hozzá kell tennem, közöm nem volt se a kocsihoz, s a pályához. Alig bírtam úton tartani. Visszanéztem a replayt, egy becsapódásnál elhagytam a bal oldali tükröt. No, mondom ez fasza, ilyen is van. A következő nem tervezett betonfal ismerkedésnél meg visszanőtt a tükör :)
  • MooneyR
    #11486
    A végére értem oda csak sajna, meg itt ezzel a bömössel nem is igazán mentem még.. de én is megerősítem, hogy szórakoztató az egész úgy ahogy van. (wakeboard-tól sorry, pont telibe kaptam a lejtőn)



  • Leslie878
    #11485
    Akkor már ketten vagyunk nekem is ez jön le, pedig nem vagyok pcars fan, és megvan az AC R3E és ez!