19801
  • Screenracer #11604
    Ennél nem divat, mint a másik játéknál, de azért itt is lehetne egy kicsit rugalmasabban kezelni a dolgokat. Kint van az 1.0 vagyis már az 1.2, most lehet reménykedni, hogy még polírozzák, simogatják és néha dobnak valami koncot újdondágként, hogy ne únja meg és ne haragudjon már a tisztelt vásárló. Úgy tűnik van az 1.0 után is élet. Én már láttam v1.1.6-os veziót is már valahol.
  • lac coo
    #11603
    Jah, mondjuk az is lehet !
    De nem fikabol raktam be, csak buli, picit azert szogletes de jol mukodik .
    Ami viszon botrany, hogy ha leesik egy ekkora eso, az AI siman tovabbmegy szaraz tempoval.A kis vizen meg en is tartom a tempojukat, de itt mar nem, ergo ez igy botranyosan hasznalhatatlan.
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.13. 06:14:22
  • Alexease
    #11602
    De ezen biztos rendes slick van? Nem vagott slick vagy hasonlo (utcara/palyara is hasznalhato)?
    Probalj ki egy GT3-as vagy rendes nagy formula slicket.
  • barcalaci84
    #11601
    kb egyébként úgy van megcsinálva mint a CM f1-ekben...h megéri váltani nagyon a másik gumira, meg jókor kell, de azért nem akarják elvenni a játékos kedvét...:)
  • barcalaci84
    #11600
    én fordítva próbáltam eddig , esőpgumival szárazon:) túlmelegedett és érezhetően szar volt csúszkált...
    de esőben slickkel tényleg vicces h körbetudsz menni nagyjából:)
    mondjuk én múltkor nem nagyon bírtam a clioval, állandóan felúszott egy apró fékre is...
  • lac coo
    #11599
    Lehet nem ennyire de elegge :))) Probald ki....slickel nem lenne szabad meg ugy evickelni sem ....
    De mindegy ez ilyen, buli :) Nem kell mindig a get real ! :)
  • barcalaci84
    #11598
    esőgumival is így csúszkál?
  • lac coo
    #11597


    Szerintem itt mindegyik jó minden időben, hogy az Ai tudjon menni kerékcsere nélkül :))) Az esőgumi pont ugyanígy csúszkál ...
  • barcalaci84
    #11596
    hidd el minden autónál a gyári setupnál az alapgumi úgy van írva h időjárásnak megfelelőt rak fel...ha nem esik akkor valamelyik slicket de light rainnél is már rakja az esőgumit...
    hülyebiztosra csinálták:)
    ha inkább esős a verseny akkor is az esőst rakja... legalábbis én így vettem észre

    mondjuk bármi megtörténhet itt az is biztos:)
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.05.12. 23:16:48
  • lac coo
    #11595
    szerintem száraz gumi volt de majd ránézek :)))
    eső guminak szar :)

    ez verseny volt, napsütéssel indult majd esett ...
    Persze itt már bármi lehet :)))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.12. 23:10:36
  • barcalaci84
    #11594
    alapból az esőgumit rakja fel a gyári setup mindig ha esős időt állítasz:)
    na próbáld ki tényleg slickkel, kíváncsi vagyok ...
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.05.12. 23:05:55
  • lac coo
    #11593
    mittudom én ,a gyárit :) Van többfajta ? :)
  • barcalaci84
    #11592
    és milyen slicket raktál fel? :)
  • lac coo
    #11591
    Nem rossz csak olyan kicsit egyszerű érzés ....
  • nyuny01 #11590
    Gondolom fülég ért a szád.
  • lac coo
    #11589
    A slick jó viharban :)))
    kormánykijelzőt ne nézzétek ,mag van bolondulva replay alatt :))

  • BooMiller
    #11588
    Oo es lehetne sorolni, ez nem is gond hanem hogy milyen utemben fognak fejleszteni ha fognak... Csak azert mert par evig par ezer ember tesztelte es eleg bugos ahoz kepest. Ahogy latom rettento sokmindent akartak bele rakni, a vegen meg elkezdtek kicsit butitani.. De tobb ev teszteles utan nem megy rendesen online...
  • Pitti
    #11587
    +1
    A dashmeter pro valóban nagyon jó, nálam wifin semmi lag nincs. Egyébként én nagyon szeretem a HUD Dash-t is amit Barcalaci is említett, AC-hez unlockoltam is, nem volt drága az sem. Nagyon jó analóg műszerfalat lehet vele csinálni pl BMW-hez szinte mint az igazi :)
    Egyszerre több eszközön is képes működni mindegyik.

  • ergepard
    #11586
    Van értelme megpróbálnom a játékot,egy Thrustmaster Ferrari Challange kormánnyal,4 éve vettem,kormányon van a váltó,nem tudom mennyire alkalmazható és kezelhető.
  • Zsoltee_a_bator
    #11585
    Nem azt mondtam, hogy ennyire egyszeru. Csak annyit, hogy a kulonfele kutyuk kozotti kulonbsegek hangsulyozasa helyett eszre lehet venni mennyi mindenben hasonlitanak. Az elony, hogy sok eszkozon fut egy software, nem hatrany. PC master race ide vagy oda.

    Ez persze nem azt jelenti, hogy mindenhol copy paste legyen. De alternativ menu layout, esetleg mas default assist nem az a meretu kulonbseg, amire egesz mas jatekot kene designolni, minek?
  • GeriDoc
    #11584
    Nem maga a szerver indítás a lényeg, hanem a versenyzés (racing game), de így kivel , mivel, hogyan? Se AI-val, se haverokkal? Hotlap game?
  • endy papp
    #11583
    Na ezért jó az iRacing ott ezek megoldja más a pénzedért.....
    Na meg persze még az AC
  • GeriDoc
    #11582
    Ígérem utoljára, mert nem akarok trollnak tűnni.
    Összefoglalom az általatok leírt tapasztalatokat. Az AI nem igazán jó, szervert nem nagyon lehet indítani.
    Azért egyelőre meg lehet érteni Ra1n hozzáállását.
  • lac coo
    #11581
    Az esőgumi érdekes, teljesen ugyanúgy csúszik mint a slick, és 90 fok az ideális hőmérséklete :)))
  • macleody
    #11580
    Ez a dedikált szerver cucc nekem magas. Hogy a francba állítom be, hogy melyik pálya, milyen autó... Elindítani elindítom, 127.0.0.1:9000-nél látom is a weboldalon, de kb ennyi.
  • Gadfly13
    #11579
    Háát szervert nem tudunk indítani. A dedicated úgy ahogy van meghalt :), saját gépről, meg kb. 9. próbálkozásra sikerült, de azt meg volt aki nem látta. Mondjuk az online lobbyt sem tölti be mindig....vmi lehet a háttérben. Majd legközelebb.
  • lac coo
    #11578
    De amúgy egy 10 000 Ft-os tablet lazán viszi .
  • barcalaci84
    #11577
    az ilyen arra jó h megtudd h kell -e neked a dashmeter pro...nekem egyelőre nem , mert tablet nincs , telefont meg kicsinek érzem:)
    de 2500FT-t megér a dashmeter pro ebben egyetértünk...legalább az AC-s és a PC-s egyben van:)
  • lac coo
    #11576
    az jó ha laggol egy kijelző :))9

    Én kipróbáltam minden ilyen vackot, kétszázezres géppel játszunk, százezres kormányokkal, nehogy már az a 2500 Ft legyen a sok egy jó androidos cuccra :)))
    Márpedig a Dashmeterpro-nál nincs jobb ....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.12. 20:13:44
  • barcalaci84
    #11575
    ja nem 7x annyit ír:)
    Hey,
    that was the main reason, why I'm working on a new reader update.
    I don't know exactly why these lags are occuring, but the app itself does not seem
    to be cause.
    The main difference between AC and pCars data is the amout.
    pCars produces 7x more data than AC, that might be the cause why it can come to lags
    under some circumstances.

    de h mik lehetnek ezek az adatok azt nem tudom:)
  • BooMiller
    #11574
    Öööö ahogy közlekednek nem csodálkozom:))) Ez a mindenen át nagyon gáz, + betonból vannak én nekik koccanok 13-al felrepülök a levegőbe ő meg meg megy tovább:DD
  • lac coo
    #11573
    Sőt gyanítom mivel az Ai mindenhol odavágja kicsit az autót boxból kijövet emiatt butitották a végtelenbe a törést is :)
  • lac coo
    #11572
    6x annyit...Mit ? :))) pálya levegő hőfok ilyenek vannak pluszban, de azt jobb inkább nem látni ,totál fake az egész :)
  • Adam Jonas
    #11571
    Az nem lenne gond, ha online is lenne erre egy opció, de ettől függetlenül gondolhattak volna arra, hogy ki lehessen kapcsolni ezt a 'segítséget' is. Na mind1, addig legalább bele lehet kortyolni egyet a sörbe. :)
  • Alexease
    #11570
    Nagyon-regebben, en is "sirtam" nekik (setup, opciok, kontroler), de miutan sose valaszoltak, lathato volt, hogy valszeg a konzol port miatt nem tudjak/fogjak "szetbonyolitani":/ Talan majd patch-ekel, de nem erdemes rakeszulni:D
  • BooMiller
    #11569
    Az a teóriám hogy banánnal nem találtak ki a boxból:DDD Szerintem azért hogy online Pistike ne fordítva jöjjön ki:D
  • Alexease
    #11568
    Regen ki lehetett kapcsolni, de ezt is kiszedtek a megjelenesre:)
  • barcalaci84
    #11567
    amúgy akit érdekel, van ehhez is ingyenes androidos dashboard...
    HUD DASH néven...az ingyenesben 3 dolgot pakolhatsz csak a tablet/telefon kijelzőjére...kipróbáltam működik is...elég sok minden közül lehet válogatni h mit rakjon ki...

    amúgy az AC fórumon találtam:) ott a készírtő írta h 6x annyi adatot lehet kinyerni a Carsból mint az AC-ból
  • BooMiller
    #11566
    Úgy gondolták hogy 100-ból 100x jól jössz ki akkor minek fárasszanak:)
  • BooMiller
    #11565
    Tudom tudom, pl lehet több setup csak adott pályára lehet egy darab. Hivatalos fórumon is sírnak ezért le sem szarták eddig:) Az működik erre hogy garázsban setupolsz, csak hát nem kicsit körülményes pfffff, és ha egyszer előjön ez akkor onnantól minden autó bármilyen verseny ilyen lesz remek...