19801
  • Alexease
    #11684
    Talan meg a Mario Kart-os is tesztelte;)
  • Alexease
    #11683
    A TY csatornabol van gondolm penze, plusz valszeg mindent megkap korabban, aztan meg ingyen;)
  • lac coo
    #11682
    Legjobb az volt mikor valamit futtatott , hatalmas Thrustmasteres matricával, Fanatec cuccal...
    Le is nyúlta a Fanatec, FB-n reklámozza talán máig, hogy végre egy ütős thrustmaster szett :DDDD
  • Totti5
    #11681
    Pontosan. Multkor a Milestone RIDE-ot futtatta hónapokig. Ószóm hendling, bjútifül grafik stb stb... minden videó erről szólt. Odaengedik játszani pár kört és eladja bármi is legyen az. Semmit nem ér amit mond, hazudik.
  • lac coo
    #11680
    Ez a majom a Grid autosportról is így áradozott, gondolom jól fizetnek ezért :))
  • barcalaci84
    #11679
    amúgy q van aki akar még most tud jönni pár percig
  • Pitti
    #11678
    Ha jól megnézitek a videót látszik, hogy a két szélső képen mekkora törés van, mivel nincs még igazi 3 monitoros támogatása, a FOV-ot sem lehet jól belőni. Aki nem hiszi, hogy ez így nem élvezhető, nagyon szívesen meghívom egy tesztre, 10 perc után ki akar majd szállni :) AC-nál meg nem akar majd kiszállni :)
    Utoljára szerkesztette: Pitti, 2015.05.13. 19:12:36
  • lac coo
    #11677
    Nem mondom, hogy sínautó, de ez a slick még extrém vizes guminak is erős ......többet már nézek meg, ez a része szerintem úgy nagyjából használhatatlan . :)



    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.13. 19:09:31
  • barcalaci84
    #11676
    verseny volt szerintem azért nem láttátok
  • lac coo
    #11675
    Majd ha komolyabbra fordul dobj egy meghívót !
  • Thread
    #11674
    Hogyan lehetne a gumihangot erositeni?
    Ha az FFB-ben lehet turkalni, akkor ezt is lehet gondolom.
  • ergepard
    #11673
    Küldtem steamen egy barát felkérést.Nem tudom,hogy megy e még a szervered,de nem találtam.
  • endy papp
    #11672
    THX
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2015.05.13. 18:50:35
  • endy papp
    #11671
    Laci én nem látom a kereső sem
    Még próbálgatom talán....
  • SityiSXT
    #11670


    Patch 1.3 (13/05/15)

    Track Fixes:
    * Zolder: Fixed cars garaged in 2 closed garages. (This fixes where you could get stuck in a garage during FP and Quali).
    Controllers:
    * Changed XB1 pad rumble to only update during the per frame tick and not at 600hz (Should make steering more responsive on the PC with the XB1 controller).
    * Use absolute acceleration values for blending and updating steering movement to prevent negative direction (Moving the XB1 pad far left to far right, sometimes the steering got stuck, this should stop that happening).
    Online:
    * Removes the need to access the game setup details (Fixes occasional crash when advancing from Quali to Race).
    * Crash in ProximityDetectorUserDataCreateCallback (Fixes occasional crash when returning from a race to the main menus).
    * Disable driver swap for TT and MP

    Restart Steam if the Patch download doesn't start automatically.

  • endy papp
    #11669


    Most jött pici update 16 mb
    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2015.05.13. 18:43:35
  • barcalaci84
    #11668
    amúgy most jelenleg megy a server , megnézhetitek h tudtok-e csatlakozni...
  • barcalaci84
    #11667
    Renault Clio Fun

    Kezdés : 20.00
    Server : magyar fun (elvileg látszik majd a lobbylistában is , illetve keresővel is rá kereshettek)
    jelszó : hun

    pálya: Road America , aztán meglátjuk :)
  • barcalaci84
    #11666
    felőlem lehet 8 is, az asszony dolgozik fél 10ig :)
  • lac coo
    #11665
    szerverlog, az kell ide ! :P

    amúgy én mennék de kb 8-tól ...
  • barcalaci84
    #11664
    este egy kis Clio-ra lenne valakinek kedve fél nyolctól?

    indítanék "dedicated servert"...most próbálgattam pár dolgot és fogjuk rá h már most működik egy amolyan serverlog szerűség...
    igazából csak a nyers adatokat írja realtime az oldalra...
    ahogy nézem logolja az ütközéseket, sectoridőket illetve h érvényes kör volt-e az adott kör , hol történt a pályavágás, mennyi ideig tartott ilyesmik...
  • ergepard
    #11663
    Egy Thrustmaster Ferrari Challange kormánnyal próbáljam ki a játékot?Vagy inkább maradjak a gamepadnál.
  • Danecay
    #11662
  • SityiSXT
    #11661
    Nem az, a Win10-es Catalyst ennyivel jobb Project Cars alatt - ebből is látszik, hogy driverprobléma.
  • ergepard
    #11660
    Lehet,csak nálam van ez,de frissítettem Windows 10-re és a 35-45 fps helyett már 55-65 között mozog.
    Nem tudom,hogy ez csak egyéni jelenség-e.
  • barcalaci84
    #11659
    izgalmas egy délelőtt volt úgy látom:) csoda h nem kerültek elő a Balázs Pali fotók:)
  • Gadfly13
    #11658
    @Pitti
    Igen ezt én is tapasztalom AC-nál magas FPS-nél. Fene tudja mitől lehet, gondolom ez is vmi optimalizációs gond ill. sztem az ac-nak vannak még továbbra is proci kezelési problémái, bár az utóbbi időben sokat javult.

    A pcrasnál viszont megmondom őszintén ilyen szép grafika és effektek mellett kicsit meg is lepődtem, hogy nem akad. Simán elvártam volna tőle. AC-nak is szép a megjelenése, de ha össze kéne hasonlítani a kettőt, akkor nyilván a pcars nyeri a meccset, így ha itt alacsonyabb az FPS, az szerintem teljesen normális (ac-hoz viszonyítva). Szerintem azon sem kéne csodálkozni, hogy esőben még kevesebb az FPS, nyilván még több objektum, számolás, fröcsögés stb.
    Vannak bőven korlátozások a játékban, amivel gondolom stabilabbá akarták tenni a játékot megjelenés előtt (v. csak nem volt még kész). Ilyen korlátozás pl. a lobby v. a dedicated lista, ami 50-nél több szervert nem jelenít meg ill. 32 főnél nagyobb szervert nem lehet indítani pedig 64 lehetne a max (de erre írták is h majd később). Gondolom a grafikai vezérlésbe is betehettek egy ilyen korlátot, ezért is lehet h az izom és a kevésbé izom gépen is kb. ugyan az a teljesítmény....ne felejtsük, hogy konzolokon is fut és lehet vmi globális optimalizáció a ludas ebben. :)
  • lac coo
    #11657
    Jo, de o fezetett reklamcsatorna :)))))
  • lac coo
    #11656
    En belottem ugy, hogy szaraz idoben 80-100 fps. Esoben meg 50 .
    Ha megallnek screenshotolni biztos latnam a kulonbseget, de hasznalat kozben nem :)
    Amugy is van amikor ocsmany ronda tud lenni a palya, szoval minek ezen ennyit gorcsolni.
    Amugy meg van ketsaz ezerert is kartya, az kell nektek ! :P
  • hqx
    #11655
    Így biztos élvezhetöbb a Pcars, de mit sem változtat azon, hogy teli van hibákkal a program.
  • Pitti
    #11654
    Ebben annyira igazad van... nekem teljesen folyamatosnak tűnik, majd mikor kíváncsiságból bekapcsoltam lelombozódtam, hogy lemegy esőben még 40 alá is olykor... pedig egyáltalán nem veszek észre reccenést se, de azóta bosszant engem is :D:D:D
    Érdekes amúgy, hogy AC ami folyamatosan 100 felett van nem tűnik jobbnak vagy folyamatosabbnak, sőt néha mintha megremegne gyors képmozgásnál, pl kanyarban ... nem értem különben
  • Pitti
    #11653
    Dehogy törvényszerű, csak fáj mikor veszel egy kártyát százezeré... :) De ez érthető na :)
  • BooMiller
    #11652
    Van olyan ostoba ember aki nem tudja mi az ignore?:))))))))))))))
  • SityiSXT
    #11651
    #11630 - Nincs bőrönd, nincs kanál sem. Soha nem is volt. Ez az AMD sara most, nem kell antizöld konteókat gyártani.
  • BooMiller
    #11650
    Nekem jó, de sokan vannak akiknek nem...
  • Gadfly13
    #11649
    Múltkor már ugye megbeszéltük, hogy ugyan olyan kártyánk van (csak nekem asus), viszont továbbra sem értem mi a probléma, mert nálam nem fut rosszul. Semmi akadást nem érzékeltem high grafikán 20 fővel AI és onlineban sem. FPS-t nem néztem, de amíg nem receg a játék nem is fogok, mert nem érdekel. :D
  • ergepard
    #11648
    Értem,addig megyek még pár kört! :)
  • Gadfly13
    #11647
    Ma biztos nem (legalább is részünkről), mert bajnoki futam lesz (ac). Tegnap nem maradtál le semmiről, mert este "összeomlott" a pcars multija. Ma ránéztem és már jó, viszont az este "csúcsidő" lehet, hogy kérdéses lesz.
    Csütörtökön lehet majd vmi online FUN....szerintem addig inkább te is ismerkedj és teszteld a játékot. ;)
    Utoljára szerkesztette: Gadfly13, 2015.05.13. 12:52:21
  • BooMiller
    #11646
    A probléma lényege hogy mért fút szarul AMD-n??? Ugye a kártyák teljesítménye ezt nem indokolja hogy esőben 2x lassabb legyen egy AMD kártya...
    Egyszerű jött az NV aktatáska 2-3-4-5 hónapra legyen szar AMD-n, aztán már aki nem bírta ki váltott NV-re azután fúthat jól AMD-n is... mert ugye 3-4 év nem volt elég optimalizálni GCN-re csak a konzolokba levő GCN-re tudták megcsinálni:DDDDDDDDDD
    Nyugodtan el lehet menni a PH fórumra és ott már írogatják hogy cserélni kell NV-re meg megyek veszek NV kártyát lol bejött nekik, én emg úgy vagyok vele hogy akkor az én példányomat az NV fizeti azt basszák meg:)
  • lac coo
    #11645
    De miert torvenyszeru, higy egy csucsjatek eleg egy adott jatekhoz ? :)
    No mindegy en nagyon ebbe belebonyolodni :)))