19801
  • Gadfly13
    #11724


    SZERVER INDÍTÁS: 20:00 (2015.05.14. csütörtök)

    SZERVER NÉV: simraceseries (keresőbe ezt kell beírni, segédlet)
    JELSZÓ: srs


    AUTÓ:
    Ginetta G55 GT4

    PÁLYÁK:
    Donington GP (Weather: Overcast)
    Dubai Autodrome GP (Weather: Clear)
    Imola (Weather: Light Rain)

    IDŐMÉRŐ: 10 perc
    FUTAM: 6 kör

    Rajt: Repülő
    Üzemanyag és gumi: Real
    Sérülés: Vizuális

    A program pontosan 20:00-kor kezdődik, így innentől érdemes csatlakozni. - szerver figyelő
    A szerver, csak lobby és időmérő alatt érhető el (futam alatt nem).


    Hivatalos kiírás: web & fb

    Akinek van kedve és ideje jöjjön!
  • endy papp
    #11723
    Mondjuk érdekes ez az automatikus gumi választás,nem jöttem rá minek alapján rakja fel??
    Mivel tegnap már a rajtnál esett,mégis slick volt fenn (gondolom ) mert akkor nem csúszott volna a végére annyira,
    Gondolkodtam hogy feltegyek é eső (indulás előtt),gumit de ha meg picit esik csak, amit ugye a gyorsítások és egyéb miatt nehéz kiszámítani ,akkor bukta mert túlmelegszik és csak lassul 1-2 kör után,.
    Valamikor érdemes lenne kipróbálni egy 10-15 körösön ezzel a váltakozó időjárással,hogy ki hogyan taktikázik ,ki megy é kereket cserélni,vagy nem.
    Ezt a box választást is ki kell még tapasztalni,mert tegnap mikor kimentem a boxba (kifogyott a benya) hagytam úgy ahogy van,de csak kereket cserélt benyát nem adott,így félgázon tudtam megtenni az utolsó kört hogy elég legyen.
    Offline már próbálgattam a különböző opciókat de még nem igazán világos hogy miként kellene csinálni hogy úgy legyen ahogy én szeretném.
    Azt tudom hogy van egy opció ha azt választom már többé ne adja vissza az irányítást,ezt se értem mire való.
    Ha jól emlékszem a 2. lehetőségnél lehet magamnak kiválasztani mit szeretnék,
    Na majd még kísérletezek rajt.
  • endy papp
    #11722
    Ja láttam a tükörben jól el voltatok egymással,így a végére már nem kellett tövig nyomnom,ahogy az esős versenyen sem,
    Csak tizedek döntöttek,ahogy láttam a végén.ritka ilyen szoros befutó,
    Az esős versenyen első körökben jól jöttél de gondolom kicsúszhattál mert eléggé lemaradtál,hát nem könnyű slickel esőben....
  • Screenracer #11721
  • barcalaci84
    #11720
    Munkába menet:)
  • Screenracer #11719
    Option / Gameplay, mint szinte minden játékban. És némi idegennyelvtudás, mondjuk angol. Kevésbé lenne kusza egyből.
    A pályaválasztásnál nem csak a bal oldali oszlop létezik, hanem a jobb oldalon van egy négyzet és arra kattintva van egy részletesebb pályamenü. Igaz, nincsenek megszámozva és névszerint bejelölve a kanyarok. A Wikipédián gondolom találsz részletes leirást.
    Nincs top kör a játék prezentálásában. Azt hiszem, a CM F1 játékán kívül egyikben sincs ilyen, de nem igazán ismerem ezeket az árkád cuccokat. Youtube-on beírod a játék neve mellé a pálya nevét és találsz ezer videót. Remélem segítettem.
  • sertrex
    #11718
    Hajnali, fél ötkor???
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2015.05.14. 07:52:44
  • barcalaci84
    #11717
    Szerver.cfg-ben httpapi 0.0.0.0 legyen bealllitva
    Elinditod dedi szervert
    Elinditod a játékot ezzel az argumentttel:
    -searchds "servered neve"
    Online lobbyban
    Create online lobby
    És Create
  • Alexease
    #11716
    Valszeg a router nem engedi ki a portokat.
  • Alexease
    #11715
    Inditasz egy free szervert, beesik nehany kulfoldi, es azonnal lesz kin tesztelni a bannolast ;D
  • barcalaci84
    #11714
    még az esős futamok előttről egy izgi befutó:


  • macleody
    #11713
    Ha jól emlékszem CTRL+I.

    Valami gebasz van nálam, mert nem látom a saját szerómat, szal a lobbyba se tudok belépni. httpapi is csak a 127.0.0.1:9000-ről látszik.
  • bunny
    #11712
    Tudom láma kérdés, de hol a bánatban lehet beállítani, hogy mutassa az ideális ívet fékezéshez színezve? Videóban láttam, hogy tudja de képtelen vagyok megtalálni a beállítások között. Egy kicsit szerintem kusza a felülete a játéknak. Nomeg amit még nagyon hiányolok, hogy nem lehet megnézni a pályaválasztásnál a pálya vonalát előre, kanyarszámozással, fokozat adatokkal, neadjisten egy top kört megnézni a gép prezentálásában végkép csúcs lenne. De ez csak álom, viszont az ideális ív elvileg benne van. Free practice-ban nyomom, ha ez fontos. Köszi!
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2015.05.13. 23:33:44
  • barcalaci84
    #11711
    amúgy az egyes emberek mellett volt kick ban 10 percre ban 1 h-ra opció is...azt nem mertem kipróbálni, mert jól viselkedtetek, de kíváncsi vagyok működik-e:)
  • barcalaci84
    #11710
    azt nem lehet itt:)
    simán a lobbyban kell kreálni sessiont...(ezért kell fent lennie 1 hostnak, tehát magától nem megy)

    most kreáltam egyet és már elvileg ha ráfrissítetsz az IP-s cuccra akkor látod h most lehetne csatlakozni, meg hogy fent vagyok...
    írja is h joinable...ha vége a q-nak és már a verseny megy akkor írja h NO :)
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.05.13. 23:17:37
  • macleody
    #11709
    És hogy állítottad be, hogy melyik pálya legyen és milyen autók?
  • Alexease
    #11708
    Igy mar mukodik;)
  • barcalaci84
    #11707
    ha jól értem akkor lehetnew hasonlót csinálni mint anno AC topicban...
    kik vannak fenn, verseny van e, lobby van-e vagy méfg q alatt vagyunk stb mennyi van még a q-ból?

    akár köridőket, bár azt nem rendesen perc mp formátumba adja, de Alexease biztos le tudná azt is "fordítani"
    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.05.13. 23:03:05
  • macleody
    #11706
    Project CARS Dedicated Server - Status
    Configuration
    Name: magyar fun
    Password-protected: yes
    Max player count: 32
    Uses whitelist: no
    Uses blacklist: no
    Server
    State: Running
    Secure: yes
    Online: yes
    Steam ID: 90095519302335497
    Session
    State: Idle
    Name:
    Lobby ID: 0
    Joinable: no
  • barcalaci84
    #11705
    188.143.95.16:9000
    na ezen bejött mobilon is ...
    pedig ezt próbáltam először, de akkor lehet félreütöttem:)
  • macleody
    #11704
    Nézd meg MYIP-n mi az IP címed.
  • Alexease
    #11703
    Ez belso IP cimnek tunik, amit a router vagy a modem ad.
  • barcalaci84
    #11702
    ez a külső IP cím ez mi lenne?

    mert szerintem itt kéne megjelennie
    [URL=http://169.254.202.151:9000/][/URL]
    nekem be is jön itt is, bár itt elég sokat kell várnom
    másnak bejön?

    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.05.13. 22:38:11
  • Alexease
    #11701
    Elvileg (ha mar engedik es mukodik), akkor az inditott szerver IP cimen keresztul lehet hasonlo adatokat lekerni. Valszeg ugyanezen a porton keresztul. Meg nem foglalkoztam vele, nem tudom mit ad vissza. Jobb esetben van egy fix HTML resze es egy JSON cucc, amit be lehet epiteni barhova.

    Ha megy majd a szervered, ird be a bongeszobe a kulso IP cimedet, moge ezt a portot, aztan kiderul;)
  • barcalaci84
    #11700
    Alexease!
    nézegettem ezt a htttp api-t vagy mit a dedikált serverhez...ilyen status serverként is használható
    nekem bejön az oldal , mert az alapértelmezett a localhost vagy mi :) én ezen a címen tudom megnézni 127.0.0.1:9000
    hogy lehetne azt megcsinálni h más is meg tudja nézni?
  • Alexease
    #11699
    Ja, ez allat volt!:P Amikor mar szakadt az eso es dorgott-villamlott, azert eleg hangulatos volt.

    Beallitott FFB-vel "tokeletes" volt. Nem volt sinauto es nem is akart az eso cimszoval szopatni. Abszolut erezheto volt minden, mikor csuszik vagy sodrodik, mikor forognak ki a kerekek. A parabolaban kellemesen gazelvetellel lehetett beforgatni a hatuljat, es mas-mas erzes volt szarazon, vizen es szakado esoben. Az elejen kicsit csuszkalt, aztan bemelegedtek a gumik es tapadt, az esoben elkezdett visszahulni, es talan meg kopott is a vegere (de lehet hogy mar sok volt a viz neki:P).
  • kishubi
    #11698
    Köszi az infót, de ez van beállítva, úgyhogy akkor lövésem sincs......
  • MooneyR
    #11697
    Fun volt : )





  • MooneyR
    #11696
    Hali, steam kliensben Project cars-on jobb gomb - Tulajdonságok - Frissitések fül - tartsa mindig naprakészen a cuccost..
  • kishubi
    #11695
    Sziasztok, lehet hülye kérdés, de a steam hogy az istenbe telepíti a frissítéseket?? Látom már a harmadik javítás jön ki, de nekem még egyet sem rakott fel, hogy tudom elérni hogy feltelepüljön???
    Hiába indítom újra a steamet, nem történik semmi.....
  • endy papp
    #11694
    Köszi Laci a szervezést és a szerót,ez az uccsó szakadó esőbe,nagyon komoly volt.
    A 3.-4. kör után totál lehetett érezni (látni is)hogy kihűlt a kerék.
    Az 5.ben már nagyon csúszott, olyan volt mint ha nem lenne ffb,totál elkönnyült a kormi ,érezni lehetett hogy csúszik,a féktávoknál is éreztem ha állóra fékeztem és jól ki lehetett tapogatni a határt.
    Igaz ezt eddig is tapasztaltam de most megint adott egy +
    Még az kellett volna hogy besötétedjen....
    Mentem már online úgy is na az még egy ,nagyon fun
  • lac coo
    #11693
    Amugy , Laci, most neztem a szerveren, ha realra van allitva a segitseg, bekapcsolja a stability helpet is , legalabb is irta , hogy yes....
  • lac coo
    #11692
    Nagy jelentősége nincs , online csak nem rakok fel nem esőgumit vzbe, offline meg mindenhogy használhatatlan a rossz AI miatt :)
  • lac coo
    #11691
    Én feladtam, bámulom a menüt mert a szervert nem látom ha verseny van, fogalmam sincs hol tart, utána meg a lobbit bámulom :))))
    Utána meg az idióta átrak tologatós nézetbe, persze kamera gomb a nem létezők logitech váltón van ....:)
    Mentem egy pár kört online ...
  • barcalaci84
    #11690
    lobby még 2 percig aztán verseny
  • Alexease
    #11689
    Egyelore ket autot neztem Silverstone-on, de valszeg belefutottam a bugos reszekbe;)

    Radical SR8 es a Formula2. Esogumival mindketto elvezetes, slick-kel 1-2 kanyart birok, extra ovatosan, de miutan feluszik, utana mar eselytelen, meg elindulni is;D

    Tala a palya bugos, megnezem mashol...
  • lac coo
    #11688
    Jah, nezd, vagy en nezek be valamit, vagy nem tudom :)))
  • Alexease
    #11687
    Nah, megnezem ezt a slick vs. eso problemat;)
  • Alexease
    #11686
    Gondolom ok full hd-ba toljak fel a cuccokat, alapbol minmalisan tomoritve (pl. Shadow Play). Plusz, a "hivatalos" csatornaknal (ami latogatot es igy penzt is hoz nekik), megeri esetleg normalisan "megcsinalniuk".
  • lac coo
    #11685
    amúgy halandó ember hogy tudja elérni, hogy ne ilyen agyatlan módon tömörítsen a YT, hanme ilyen szépen mint ezeknek a csatornáknak ?