19801
  • barcalaci84
    #11804
    a serverhez lehet csatlakozni!
  • lac coo
    #11803
    Hat az tuti, a legnagyobb hibaja ajteknak a buta , unreal ai.
  • barcalaci84
    #11802
    mondjuk itt Dnecay pont azt tesztelte ki h aaz AI-val elnézőbb a a játék fizikája:)
  • Alexease
    #11801
    Ha lesz kedvem, megkeresem es kicsomagolom az AI file-okat. Talan az is maradt a klasszikus ISI konfig file, megnezem milyen extrak vannak az AI-khoz rendelve:)

    Sajnos az AI (hasonloan mas funkciokhoz) aldozatul esett a "mindenkinek program" kompromisszumnak. Elvezetesre, hangulatosra es foleg akciosra probaltak (kellett?!) beloni, es foleg sokfele (nagyatlagban egyszerubb) autokezeleshez (banan, sinautozas), segitsegekhez (full help, szamarvezeto, kulsonezet), stilushoz (alapelvaras a gyozelem, csak az Ai csusztat ki, a lokdosest csak az AI szivja meg).
  • Alexease
    #11800
    Ranezesre nagyon nem lettek kesz a megjelenesre, nem akartak/tudtak tovabb huzni, igy tuti kiszedtek, atlalakitottak, butitottak jonehany dolgon, hogy "hasznalhato" legyen. Abban talan lehet remenykedni, hogy igy a megjelenes elejen meg fontos, hogy rendberakjak normalisan, es most nyugodtan tudjak piszkalni (nem kell naponta build-elni). Talan nehany het alatt annyi mindent tudnak javitani, fejleszteni, befejezni, mint a build-elos idoszakkban 3-4 honap alatt.

    Jo otletnek tunt az a fejlesztesi modszer, de szerintem rengeted energiat elvett, es sok kompromisszum volt benne, hogy minden napra legyen mukodo verzio. Meg ha a hatterben valszeg parhuzamosan ment a fejlesztes, es a build-ekbe csak "egyebeket" toltak ki, akkor is.
  • barcalaci84
    #11799
    a gumikopás teljesen jónak tűnik, de a az AI-ra más törvények vonatkoznak:)
  • lac coo
    #11798
    En clioval es dasmeterproval neztem, ha sokszor csuszok meg vele, 10 perc alatt 85%-ra kopott, ami teljesen jo szerintem.
  • BooMiller
    #11797
    Szimet keresel ott ahol nincs sajnos....
  • Danecay
    #11796
    Próbáltam tesztelgetni kicsit Formula A-val a gumikopást amiről a játékban ugye nincs visszajelzésünk, de tök jó, hogy még skálázni is lehet. Letöltöttem tehát a HUD Dash alkalmazást a telefonomra. Érdekes hogy az alkalmazás szerint 99% volt az az érték amire maximálisan elkopott a gumi. 7X-es tire wear rátával 10 kör kellett, hogy kopjon 1%-t, tehát, hogy 99%-ig kopjon, realistic-re állítva viszont egy 1,5 órás szabadedzés alatt, 53 kör megtétele során sem cserélt gumit az AI. Ennyi idő alatt 99,1% -ra sikerült elkoptatni az abroncsokat. Lehet ha lett volna még vagy 1/4 óra akkor elkopott volna olyan mértékben (99%) hogy kijön cserélni. Persze a tartományt lehet úgy is lehet értelmezni, hogy az a 99% és 100% között lévő 1%-s tartomány képzi a teljes tartományt ahol a 100% természetesen a teljesen ép abroncs, a 99% pedig a kopott, de azért realisztikusan az 53 kört mégis csak túlzásnak érzem. Igaz a tapadási viszonyokat magam nem tapasztaltam meg mert az AI-val köröztettem le a távot. Az is érdekes volt az alkalmazás szerint a gumihőmérséklet végig 102 fok volt, akár 1.5 perces pitben történő várakozás során is. Persze itt az alkalmazás is lehet ludas. Tehát tök jó, hogy ilyen is van csak ez is érdekesen működik vagy nem működik
    A pit-ről jut eszembe és javítsatok ki ha tévedek de a korábbi BETA verziókban, ugye volt teljes boksz személyzet nem csak emelős ember mint most?
    Még valami. Autóválasztás során az AI által vezetett autók közül nem lehet választani? Úgy értem kategóriánként csak és kizárólag egy és ugyanazt az autót lehet választani csak?
    Alex! Ha van valamilyen FFB-s finomításod azért ne tartsd meg magadnak! Én az utoljára itt közzétett beállításaidat alkalmazom egy nagyon kicsi eltéréssel gyakorlatilag minden eddig próbált összes kategóriával és eddig még mindig jobban tetszett mint a gyári
  • barcalaci84
    #11795


    SZERVER INDÍTÁS: 20:00 (2015.05.15. péntek)

    SZERVER NÉV: simraceseries (keresőbe ezt kell beírni, segédlet)
    JELSZÓ: srs


    AUTÓ:
    Ford Capri Zakspeed Gr.5

    PÁLYÁK:Ford Capri Zakspeed Gr.5
    Bathurst (Weather: Overcast)
    Bathurst (Weather: Light Rain)
    Watkins Glen GP (Weather: Clear)+beesteledik
    Watkins Glen GP(Weather: Light Rain)

    IDŐMÉRŐ: 10 perc
    FUTAM: 6 kör

    Rajt: felváltva álló és repülő
    Üzemanyag és gumi: Real
    Sérülés: Full

    A program pontosan 20:00-kor kezdődik, így innentől érdemes csatlakozni.
    A szerver, csak lobby és időmérő alatt érhető el (futam alatt nem).


    Kapcsolat: web & fb

    Akinek van kedve és ideje jöjjön!
  • lac coo
    #11794
    Hurra ! :))
  • barcalaci84
    #11793
    na ma kipróbáltuk h lehet menni DLC autó ellen is online annak is akinek nincs meg az adott autó
    meg h steamen lehet csatlakozni arra serverre ahol épp a steam friend megy (ha jelkszavas akkor kéri természetesen a jelszót)
  • BooMiller
    #11792
    Mindent elmondott:)
  • Adam Jonas
    #11791
    Kelvin van der Linde

    Utoljára szerkesztette: Adam Jonas, 2015.05.15. 15:12:43
  • BooMiller
    #11790
  • Alexease
    #11789
    PSplayer, o 100-at szokott utolerni fel kor alatt, lehet hogy banannal;)
  • lac coo
    #11788
    Indulj a vegerol, 90 %-os AI val, es erd utol mind a 31- et :))))))
  • PSplayer
    #11787


    Vannak itt gondok :)

    Pl. : hol az elo pit? time trial egy kalap hanyas, igenytelen menu, zold pokolra csak 31 autot enged (no comment), nem elerheto palyan a settings (audio, controll stb).

    Igy kb 0 motivacioval jatszok offline XD time trial jelezhetne ki milyen assistot hasznal, mert igy ertelmetlen pont
  • Balazs76
    #11786
    Sziasztok! Van köztetek ps4-es project carsos vagy akinek a barátja ps4-es? Az van, hogy nem menti el a controller beállításokat vagy én nemtudom higyanbkell, illetve nemtudom hogy kell kilépni oda ahonnan online vagy carieerből tudnékbindulni. Még a 3. dolog amit nem találtam meg az a esőt és egyebeket be lehet állítani. Köszönöm a segítséget! :)
  • hqx
    #11785
    Elvileg nem. Oda van írva, hogy AI 100%.
  • Mozes
    #11784
    Biztosan, de nekem az nagyon tetszik, hogy nincs FPS esés a játékban egyik pillanatról a másikra. Nekem ez a legfontosabb.
  • lac coo
    #11783
    Alex, irtam egy pm et, elet halal kerdes ! :)))
  • Pitti
    #11782
    Ennek a ginettának az oldalsó tükrei az üvegre vannak ragasztva valójában is, vagy így sikerült lemodellezni?... én még azt is el tudom képzelni, hogy fix az ajtóüveg :)
    Utoljára szerkesztette: Pitti, 2015.05.15. 08:21:25
  • BooMiller
    #11781
    De jo neked:))) Optimalizaltak rendesen de sokmindent butitottak, ez nem baj mert belattak hogy jelen korulmenyek kozott nem sok embernel futna. Pl a tores lenyegeben kivettek, atertekeltek DX12-vel a korlatizasok nelkul jo lesz a PC2-be.
  • macleody
    #11780
    Köszi, működik.
  • lac coo
    #11779
    Hát hotlapozni nem szoktam, ez nem arra való, de versenyen megyek ahol akarok :)
  • Mozes
    #11778
    játszottál már vele?! :) sokat enged?! :)
  • nitroblade
    #11777
    sziasztok!
    segítenétek megérteni pár dolgot?
    a kocsik alap versenybeállításai tényleg ilyen sz@rok?
    egy 4 körös versenyre 50 L benzinnel indulok?
    GT4-ben több bajnokság van (Asia, US, UK), ugyanazon a hétvégén. Elkezdtem az UK, első verseny practice és qual pipa, a verseny előtt kiléptem, de később nem folytathattam, ezért beléptem az Asia sorozatba, végigcsináltam egy full hétvégét és onnantól az UK sehol.
    a jobb alsó részen a 4 kis színes négyzet a gumik állapotát, hőmérsékletét, mit mutat?
    a hőre tippeltem, ugye kékkel indit, akkor eléggé csuszkál a cucc, aztán átmegy zöldbe, akkor faxa, de mi van akkor, amikor a bal első piros
    és egyébként is verseny közben hol látom, hogy épp milyen gumi van fenn?
    Köszi előre is!
  • MooneyR
    #11776
    Imola fun race.. : )




  • lac coo
    #11775
    Majd ha sokat probalod nem egeszen leszel elegedett ...:))
  • Mozes
    #11774
    Hát szerintem sok mindent lehet rá mondani, de hogy összecsapott azt nem. Jól van optimalizálva, egetrengető buggal még nem találkoztam, net kód sem rossz, sok pálya és autó van benne és a fizika is rendben van teljesen (csak száraz pályát próbáltam még)

    Nagyon rendben van ez a játék!!! Gratula a készítőknek!!!!
  • MooneyR
    #11773
    Előrendeléshez adtak kódot a Modified Car Pack-ra és azt itt kell érvényesíteni..
  • Danecay
    #11772
    Szerintem ISI-ék még mindig közelebb állnak egy ilyen kaliberű, jellegű, teljes értékű játék elkészítéséhez mint maga az SMS. Gondoljunk csak bele! A legtöbb dolgot valós időben számoló, nem agyon scriptelt fizika, dinamizmus, ami a napszakokat és az időjárást illeti, az egyik legjobb AI, működő multi, egy csomó olyan dolog ami az rF2-nél működik, itt pedig hiányos vagy BUG-zik. Sajnos, Ők a "hülyék", hogy nem ismerik fel a helyzetet, hogy ha vonzóbbá tennék a programjukat (rF2) akár más címen, rágyúrnának a grafikára, mert másra nem is nagyon kell, csinálnának egy vonzó karrier módot és egy pár csili-vili-t, megüthetnék a főnyereményt. Természetesen el kellene felejteni a fizetős multit, helyette inkább a fizetős tartalomra kellene rágyúrni, és természetesen, hogy a vonzalom megmaradjon az ingyenes tartalmakra továbbra is.
    Sajnos a PC még annyira hiányos és BUG-os, hogy nem ütötte meg azt a szintet, hogy megvegyem, főleg 10e-ért, de bánná a tök*m lenne inkább 12e Ft de működne minden úgy ahogy kellene. Sajnos ez a progi még attól messze áll, és nem vagyok abban sem biztos, hogy az összes jelentősebb hibát az idő elteltével javítani fogják. Ilyenkor jut eszembe, hogy, a manapság megjelenő, műfajhoz tartozó programok közül, még mindig talán az oly sokat szidott Codemasters teszi le a legteljesebb produktumokat az asztalra. Persze lehetne az mondani, hogy, igen a 4-5-ik próbálkozásra illő is, ugyanakkor az SMS-nek majd ugyanennyi ideje volt összekalapálni 1 játékot szemben a Codies 5 (6) darbajával szemben, és bármennyire is próbálnánk pártolni őket, azért ők sem a nulláról indultak. A Madness engine már 2009-ben ott dübörgött a Shift-ben.


    Project Cars


    Szerintem biztosan több időt tököltek el a licencek megszerzésével mint a fejlesztessél, és hát igen, blama lett volna ismét eltolni hetekkel, hónapokkal a megjelenést.
    Az a baj, hogy alapvetően tetszik amit látok, jó az irány de sajnos ez még mindig gy félkész produktum ami ugyan ezen cím alatt lehet sohasem lesz kész. Talán majd a PC2!


  • BooMiller
    #11771
    Dehogy is hogy mondhatsz ilyet.. csakis az AMD tehet róla mert nem írt drivert, más játékokhoz nem kell de ide nem írt:DDDD
  • BooMiller
    #11770
    Ez valami nullás AI volt?:))))))))))))))))
  • Tikal #11769
    LeMans (Online) : 5-6 kanyarral a vége előtt kimész a fűre egy kerékkel, a következő köröd is bukod. Szerintem ez minden csak nem megengedő.
  • Tikal #11768
    ?? egyenesben egy kerékkel kimegyek fűre és vége. Dubai-ban ez nem számít, mert ott aszfalt az egész, ott tényleg sokat enged :)
  • Timbu
    #11767
    Ez micsoda? Phishing?
    Utoljára szerkesztette: Timbu, 2015.05.14. 19:55:41
  • Gadfly13
    #11766
    Szerver megy! Lehet gyülekezni.
  • hqx
    #11765
    Nem érted. Nem azt mondom, hogy olyan jól néz ki, de egy nagy kivetítőn látná anyuka, apuka, és t*köm tuja ki, és főleg valami filmhez lenne bereklámozva, tuti azt hinné.:D