19801
  • BooMiller
    #11844
    Ez is sikerült:))
  • kishubi
    #11843
    nem is lenne rossz egy magnum, de legalább lenne hozzá animáció, mert ez így über gáz hogy állsz és nem történik semmi :) Úgy is mondhatnám hogy elég illúzió romboló
  • BooMiller
    #11842
    Nem tom nekem amikor be állítottam hogy semmi tankolás, ne cseréljen gumit akkor is 20 másodpercig álltam ott pedig az is kikapcsoltam hogy ne javítsanak semmit:DDD biztos kíszáltam enni egy magnumot:P
  • kishubi
    #11841
    Közben megoldódott, véletlenül el lett mentve az előző autó pit stratégiája, és az alapján az új autó jóval többet fogyasztott, így a program felülírta, és tele tankolta :)
  • kishubi
    #11840
    Sziasztok újra :)
    Szerintetek mi a szűz Mária repedt sarka miatt van az hogy nem kérek tankolást a boxba és mégis kapok??? ezzel ugrik az egész verseny....
    Kezdem azt hinni hogy valami selejtes fél kész verziót vettem meg :)
  • lac coo
    #11839
    Persze, tok egyertelmu, a regi bannolasra hajto kotekedo brigad ujra akcioban :)))
  • sertrex
    #11838
    PH fórumra is regelt, ugyanúgy 7.-én, mint ide és szóról, szóra beírta ezt #11787 oda is. :DDD
  • PSplayer
    #11837
    1 percel kesobb irtal, gratulalok XD Igy vartad a valaszt?
    Aki kotekedik az max te vagy...
  • BooMiller
    #11836
    Gumizodik a palya.
  • BooMiller
    #11835
    Hehe annyira nem is gaz max 2:))) Akitol vettem annal hibas volt neha remwgett a kepe dsubon azt meg hasznalja tudosku:) DVI tokeletes:)))
  • kishubi
    #11834
    azzal nincsen baj, észrevettem hogy amikor versenyen kihívnak a boxba, utána olyan jó a tapadás hogy el sem hiszem, de előtte a szabadedzésen és a kvalifikáción viszont semmi tapadás sincs, ez a jelenség is mutatkozik nálad???
  • lac coo
    #11833
    az nem jó, mert akkor két vékony kávás kell, hogy azokat dugjam e mögé :))
  • lac coo
    #11832
    Te kinek a kötekedésre szánt friss álregje vagy ? :DDDDD
    Ez így nagyon gyér, ennyire nem vagyunk madarak ! :DD
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.15. 22:16:07
  • PSplayer
    #11831
    Termeszetesen utolso helyrol szoktam indulni. 100% ai zold pokol f1 vagy barmi, nem nehez. Vagy neked igen? XD
  • Alexease
    #11830
    De 5cm-es kavaja van:D
  • lac coo
    #11829
    az má ócó ! :)
  • lac coo
    #11828
    így van, online most még buli, bele bele nézek, később biztos ráunok, de elég sokszor leültem elé offline, hogy akkor egy jót versenyzek, napos majd esős időben, hosszabb távon, kiállással...De lassan be kell látnom, hogy ez alkalmatlan mindenre, legfeljebb 5 körös speedfutamra ....
  • BooMiller
    #11827
    Nekem van egy 15-ert vettem PH-n 2 eve 24 collos:)) az ocó?
  • lac coo
    #11826
    Nekem a 38 se olcsó , meg az 50 se :))
    szóval mindegy :)))
  • BooMiller
    #11825
    Nem tom, csinaltak egy jatekot ami jo lett volna karierre, erre idegesito foshalom lett belole ami erre hasznalhatatlan, onlinere meg biztos nem ezzel fogok menni...
  • Alexease
    #11824
    Akkor az olcso megjeloles ugrik:D Persze, kinek mi az olcso:P
  • lac coo
    #11823
    volt bizony, meg védekezés, rátolva teljesen szépen zárta az ívet ...
  • Alexease
    #11822
    Azt nem ertem, miert kellett kiszedni a beallitasok kozul azt a tucat AI finomhangolas?! Ha jol emlekszem, volt kozottuk nem csak a szokasos aggresszio, hanem az ovatoskodos es menekulos beallitas is?!
  • BooMiller
    #11821
    Csak atomvillanasra all meg, vihar kit erdekel slicken izombol:)))))
  • lac coo
    #11820
    Igen de egy vékony kávásat akarok mindenképp...
    Utána ha meggazdagszok elég lesz majd a két simakávás, bedugom mögé :)))
  • lac coo
    #11819
    Vágjon az még nem érdekel, de kopjon a gumi, ne menjen akár 2 órán át ugyanolyan tempót :)) Meg ha leelőzöm akkor ne maradjon le azonnal 30 métert. ..Meg ne cikázzon előttem teljesen idióta módon ,meg érzékelje, hogy víz van apályán ...
    Nekem csak ennyi ,amúgy ezeken kívül tényleg beletaláltak ! :))
  • BooMiller
    #11818
    Teljesen rendben van amiko 10-20 metert vag le a kanyarbol:))))))))
  • Alexease
    #11817
    Azert en kuldtem neked olyat, ami talan ~38 volt (S24D300H);)
  • lac coo
    #11816
    Hát ha ő így látja akkor biztos, én azt mondom ,hogy egy szar :)))
  • BooMiller
    #11815
    Ezert ilyen remek az egesz...
  • Timbu
    #11814
    Az AI-val semmi baj, mindenki keresse magában a hibát:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Sorry guys but if you drive like a human I think we have some of the best AI ever shipped in a game. It's impossible to please everyone and yes they do get a bit aggressive above 80% but at 80-85% I'm having a wonderful time with them.

    Respect where they are on the track. Don't assume they're going to just give way to you because you have a bumper inside them.

    And yes they are occasionally fast off track but the alternative is they bash you or give up as it's normally YOU pushing them off track. The solution we have reached is the most appropriate for fun racing as I see it. "
    (Ian Bell írta a fórumon)
  • Danecay
    #11813
    Ha ez vigasztal, a futamok során nálam is nagy általánosságban inkább hűl a gumi mintsem melegszik :(
  • Totti5
    #11812
    Van 40ért gyengébb, van 70-100ért jobb.

    Ár értékben ez nagyon jó.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.05.15. 21:48:05
  • lac coo
    #11811
    hát ennél olcsóbb nem igen van :)))
  • kishubi
    #11810
    Sziasztok!!
    Remélem valaki tud valami okosat mondani, mert lassan szét török valamit..... :)
    Miért van az hogy 4 kör alatt sem tudom azokat a rohadt gumikat felmelegíteni?? olyan mintha folyamatosan jeges úton mennék, és ráadásul az Al meg olyan köröket megy tapadó gumival hogy az számomra már bosszantó.
    szabadedzésen, kvalifikáción többször kimegyek kereket cserélni, de nem változik semmi.
    Szóval mit tegyek szerintetek hogy ne korcsolya pálya legyen minden egyes verseny??
    Válaszokat előre is köszönöm
  • Balazs76
    #11809
    Sziasztok! Van köztetek ps4-es project carsos vagy akinek a barátja ps4-es? Az van, hogy nem menti el a controller beállításokat vagy én nemtudom higyanbkell, illetve nemtudom hogy kell kilépni oda ahonnan online vagy carieerből tudnékbindulni. Még a 3. dolog amit nem találtam meg az a esőt és egyebeket be lehet állítani. Köszönöm a segítséget! :)
  • BooMiller
    #11808
    Az lehet hogy perfect. de olcsót kérdezett:)
  • Adam Jonas
    #11807
    Ha esetleg ráérsz, valamelyik prototípus autó modelljeit is kiszedhetnéd valami értelmes formában, hogy "oktatási" célra fel lehessen használni. :D
  • Totti5
    #11806
    Decemberben vettem ilyet. Perfekt. BENQ EW2440L
  • lac coo
    #11805
    Off.:

    Valami olcsobb, 24 collos , vekonyabb kavaju monitort vennek...Hol van jo es olcso, normalis garanciaval ?