19801
  • kishubi
    #11884
    Asszem lassan síró görcsöt kapok ettől a játéktól, leszakad az eső, így az első kör végén gyorsan box, fel az eső gumi, majd a második kör végén szól hogy menjek ki a boxba, mondom oké úgyis voltam kint, nem megyek, erre diszkvalifikálnak hogy nem voltam boxban. What the fuck???
  • ozoli78
    #11883
    Nem lett volna ez rosz csak az 1 kör felénél ugrato és összetörtem ugy az autot hogy nem volt világításom:)
    mentem volna azt hiszem zsozso után de félre állt , nem értette mit csinálok:)
    ugy hogy kiléptem:)

    Utoljára szerkesztette: ozoli78, 2015.05.16. 20:59:22
  • Gadfly13
    #11882
    Volt egy szakadás. Gyertek újra! :)
  • macleody
    #11881
    Dugja a hostesseket.

    Srácok én laggoltam vagy valami gebasz van a szeróval? Ramboroby néven voltam bent.
    Utoljára szerkesztette: macleody, 2015.05.16. 20:21:32
  • PSplayer
    #11880
    Ez igy hulladek. Amugy a versenyt leintik hol a kockas zaszlos ember?
  • ch13
    #11879
    Megvan :D Köszi :)
  • ch13
    #11878
    Gyökér vagyok, de nem találom... :D
  • BooMiller
    #11877
    Nade mért ne próbálja meg amikor 20% AI ellen banánnal ment:DDD
  • Nando8
    #11876
    Én megyek Nordra úgyis meg akarom tanulni.
  • Alexease
    #11875
    En megvarok valakit, elengedem, aztan elkezdem kergetni;D
  • lac coo
    #11874
    Nordot nem szeretem online, általában az a vége, hogy mindenki megy egymaga a pályán, sehol senki .... :)))
  • Alexease
    #11873
    Nem a nagy letszamtol lesz jo (foleg azonos kategoriakkal), hanem ha mindenki megtalalja a parjat vagy triojat, es megfontoltan, eloretervezve probal taktikazni es elozni. Ha valaki mar az elso korben vegig akarja elozni az egesz mezony, es ezt kicsuszasok, leszakadasok, koccanasok, zuzasok ovezik, akkor 100 ember is keves:DDD
  • Alexease
    #11872
    Ha beleszamoljuk a korszamot, a koridoket es az idogyorsitast, ez eppen/majdnem egy "24 oras" futam. Vagyis pont jo;P
  • Gadfly13
    #11871
    Nem kellenek a kérdőjelek! Jönni kell és játszani!
  • lac coo
    #11870
    6 kor Nordon...? :)
    Ehhez kellene vagy 20 resztvevo ...
  • Adam Jonas
    #11869
    Azt ha jól emlékszem, a futam beállításánál tudod megadni.
  • macleody
    #11868
    Time x20? Nem sok az egy kicsit? :)
  • Gadfly13
    #11867


    MAI FUN PROGRAM! TOVÁBBI RÉSZLETEK: ITT

    Akinek van kedve és ideje jöjjön!
    Utoljára szerkesztette: Gadfly13, 2015.05.16. 18:04:58
  • ch13
    #11866
    Sziasztok! MI nehézséget hol lehet állítani?
  • Adam Jonas
    #11865
    Ezt motion capture segítségével elég jól meg lehetne csinálni szerintem. FIFA-ba is mostanság elég komolyak lettek a mozdulatok, s azok mindegyikét ezzel a technológiával vették fel.
  • Tikal #11864
    tele velük a játék... :(
  • macleody
    #11863
    Böngészőben beengedett, most megy a kliens is. Má megijedtem, hogy nem fogok tudni multizni. Nem mintha egyszer is lettem volna szerveren :)
  • Szabi #11862
    nem tett jót neki a mai frissités.. :D
  • macleody
    #11861
    Nálatok megy a steam?
  • lac coo
    #11860
    Meg lehessen elutni az emelos embert, egyik f1 ben volt, imadtam mindig elutottem a kocsogot :))))
  • hezi
    #11859
    Néhány drón se ártana
  • BooMiller
    #11858
    Szerintem az emelő lényegesebb:DDD De főleg a márkája..
  • BooMiller
    #11857
    Profi megoldás?
  • Tikal #11856
    Kezdem a mért kört, éppen kivág elém valaki a box utcából, leelőzőm és kapom a kék zászlót: fast car approaching, ez most mi? :)
  • Tikal #11855
    Practice session: elbaszom kört, mondom bemegyek a boxba állítok valamit, back to pit, visszaugrik rögtön, és persze időt nem veszítek a rendelkezésre álló session időből egy másodpercet sem.
  • lac coo
    #11854
    Az bizony, autohoz illo emelo , az kell ide :)))
    Egy mukodo ai az nem :))))
  • Timbu
    #11853
    A különböző sorozatokban különböző számú szerelő foglalkozhat az autóval. A F1-ben pl. egy kereket három ember cserél, valahol viszont csak egy. Egyébként még az emelők is mások, a F1-ben újabban oldalra húzzák ki, hogy gyorsabb legyen.
    Meg jó lenne azt is megoldaniuk, hogy mi van akkor, ha túl későn állsz meg. (Ami az automatikus boxszal most nem probléma.)
  • lac coo
    #11852
    A kerek pivotpontjahoz kell igazitani a szerelo ember kereket es kesz is van egyben barmilyen autora.......
  • Screenracer #11851
    Erről jut eszembe. Vannak olyan hangok WMD portálon, hogy nem pCARS 2 lesz, hanem visszatérnek az eredti elképzeléshez és a további tartalmak már vásárolgatós tartalomként jönnének, amihez szükség lenne az eredeti Project CARS-ra. Persze ez is csak ötletelés volt, tehát nem kész terv. Csak nekem megtetszett, mert akkor nem kellene újabb három évet várni egy új játékra, hanem ha elkészült valami, akkor DLC vagy akármi formában kikerülne.
  • Screenracer #11850
    Nem mondta senki, hogy nem lehet. Nehezebb, vagy több időt igényel. Valószínü, hogy nem készült el olyan szinten, hogy beletegyék. Ha kész lesz beleteszik vagy megy a pCARS 2-be. Nem ez lenne az első olyan játék, hogy a folytatásokra is hagynak némi "újdonságot", nincs még safety car se. ;)
  • Totti5
    #11849
    Olyan sok autó nincs benne, hogy ne lehetne beállítani mindre.
  • Screenracer #11848
    Beta. :))
    Egy csomó olyan cucc volt benne fejlesztés alatt, ami nem került bele a készbe. Pont az ilyenek miatt. Egy F1 játékban, ahol szinte egyformák az autók, legalábbis a tengelytáv fix, ott könnyű egy ilyen animációt megcsinálni. Ebben sokféle autó van, ráadásul a formulában más szabályok vannak a kerékcserében, mint a GT-ben pl...
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.16. 13:40:35
  • macleody
    #11847
    Volt olyan autó aminek a hátsó kerekét a kocsi mögött 2 méterre cserélték. Szóval ez még jó is volt a videón :)

    Lekoccoltam a kocsi elejét, felforrt a víz. Bementem pitbe, kerékcsere, javítás stb. Kijövök, erre a pálya harmadánál már 110°C-os volt a gumi, tuti hogy a vizes genyót rakták fel, pedig medium volt beállítva.
  • kishubi
    #11846
    ezt a videót végig nézve, inkább ne is legyen animáció :) De tényleg ez mi miez a kerékcsere?? :)
  • Screenracer #11845


    Itt még volt pit stop animáció. Talán nem volt olyan szinten, hogy berakják a játékba. Nem kizárt, hogy egy későbbi updateben benne lesz.

    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.16. 12:50:55