19801
  • haflac
    #12044
    Szerintem sokkal jobban jársz ha előbb kipróbálod őket a "speciális" verziójúakat.,mielőtt megveszed.
  • lac coo
    #12043
    Fizetett , objektív újságírói vélemény :)))
    Ordít róla, hogy életében nem játszott semmivel :))
  • Alexease
    #12042
    "Asseto Corza" :)
  • lac coo
    #12041
    amúgy tényleg valami a játékkal volt, az összes kamerabeállításom is elveszett most látom...
    örülök neki ,ha ilyeneket csinál majd :DD
  • alma2
    #12040
    csak mint erdekesseg, ha mar azoknak van itt helye. A dirt-ot neztem steamen, ertekeles (very positive) aztan kivancsisagbol, megneztem a pc-t is.
    Valoban meglepodtem egy picit, hogy itt is very positive allt. (User reviews: Very Positive (1,864 reviews)
    Aztan megnezve a feldobott elso 20 legfrisebb felhasznaloi reviewt ) 19 NOT recommended es 1 recommended volt. Erdekesen szamolnak itt.
    Most lehetne ragozni mennyi pozitiv hozzaszolas szuletett meg megjelenes elott, vagy az elso 5 perc utan. (a megjegyzes datuma is latszik) de mindegy. Csak nem art ha kepben van az ember. Persze biztos kijon ez a szam valahogy. Igazabol azokat az embereket sosem ertettem akar itt vagy masik forumban, ahol feltesznek egy eldontendo kerdest ket jatekkal kapcsolatban melyiket vegye. Vagy egy ujsag, cikk kritikaja alapjan dont. Szerencsere mindketto kiprobalhato minimalis utana jaras utan, csak kepes eldonteni az ember mi tetszik neki...



    Utoljára szerkesztette: alma2, 2015.05.18. 22:30:09
  • lac coo
    #12039
    http://www.origo.hu/techbazis/20150518-jatek-project-cars-szimulator-teszt-pc-playstation-4-xbox-one.html
  • macleody
    #12038
    Ok, köszi.
    Neked is Boo.
  • endy papp
    #12037
    No de ha nem vetted meg és nem is fogod nem tök mindegy hogy mennyi bug van benne ,vagy hogy egyáltalán működik é valami is ebben a játékban.
    Minek foglalkozol vele,tőlem beírhatod minden nap többször is hogy milyen .... a játék,de ettől semmi nem fog változni,se neked se annak a sok embernek aki megvette , se rosszabb se jobb nem lesz..... akkor most szim vagy nem szim....
    Remélem nincs harag

    Utoljára szerkesztette: endy papp, 2015.05.18. 22:07:03
  • lac coo
    #12036
    Simán .
    azt raksz ki, és oda ahová akarod, tetszőleges méretben színben stb .... ennél nincs jobb !
    Öt oldalt tudsz megtölteni, érintésre lapozol, van egy egyszerű live telemetria .
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.18. 22:09:36
  • BooMiller
    #12035
    Annyit igen.
  • BooMiller
    #12034
    Mert leirtam milyen bugok vannak?:) Erdekes lenne mivel en nem beszelgetek velzk mivel nem is latom a postjaikat.
  • macleody
    #12033
    Laccco a Dashmeter-t érdemes megvenni, megéri azt a 2300 pénzt?
  • lac coo
    #12032
    Jól van hagyd már a szim dolgot, mindannyian tudjuk hol a helye a játéknak .... ;) Nem kell nekünk semmit bizonygatni ....A vége úgy is az, hogy kiharcolnak nekün kis egy bant, arra játszanak !

    Csapjad neki aztjóvan :D
  • BooMiller
    #12031
    Az nem bug features!!:))) Mikor minden okénak néz ki vane rő a kormányban ahogy kirak a pályára semmi és onnantól semmire nem reagál:DD Menüben sem csak ha ujra indítod, Gondolom ez egy szimben nem annyira zavaró egy online versenynél:DD
  • lac coo
    #12030
    Megnéztem enekd ezt a gumi kijelzőt, totál katyvasz ...
    Két okból .

    egyrészt nem képes átmenetet mutatni, vagyis most is az az eset állt fenn, hogy egyik oldalon a 61 fok kék a másikon a 62 zöld, ez így nem a legjobb ;9
    a másik meg hogy totál bugos, van hogy 60 körül zöldet mutat van hogy 70 felett kéket .....

    szerintem ne foglalkozz vele, kapcsold k ia fenébe :9

    Csináltam képeket is, de lusta vagyok most photoshopban összerakosgatni őket .
  • lac coo
    #12029
    Most látom ... Jah !! :DDD
  • Ludowik
    #12028
    Na majd kiverte a szememet:)
  • BooMiller
    #12027
    Mi változott? Megjavult a karrier? AI? Eltűntek a bugok? Pl Nem lehet setupolni nálam, ez tényleg nem lényeges egy SZIMben:D
  • Adam Jonas
    #12026


    A második sorban, jobbról az első. :)
  • Ludowik
    #12025
    Mittudom én csak odatettem a smilet:) Fejvakarósat nem találtam.Meg lesz mindkettő de most csak egy.
    Utoljára szerkesztette: Ludowik, 2015.05.18. 21:28:52
  • lac coo
    #12024
    És ezt ki döntse el helyetted? :)
  • Ludowik
    #12023
    Én GP3 GP4 kezdtemésGPL GTL rF netkarpro val játszottam ligaszinten az iR-t is kipróbáltam,de ez eléggé drága a magyarnak. Most egy kicsit vártam pihiztem. Ac és PCARS ez a kettő számomra ami elfogadható. És bár "simes" voltam de már a Hc sim nem vonz .játszanék és csillogjon is . Játék ez mindegyik hiszen játékosok aki szórakoznak vele. Nem hiszem hogy nem lehet elfogadni hogy ezek játékok. Van itt másik topik ahol majd levették a fejemet mikor lejátékoztam a játékot,hogy az sim persze asztalnál ,monitoron keresztül, fotelből sim mi:) Na de most ott tartok melyiket a kettő közül mert most csak az egyikre lesz manitum.
  • lac coo
    #12022
    Na tessék, most bekapcsoltam, le van nullázva az irányításom, berakott mindent alap DFP-re !!!!
    LOL
  • lac coo
    #12021
    egyetértek , sokszor buta , sokszor nem ez ilyen, buli :))

    a megrögzött bajverőkkel meg senki ne is foglalkozzon, nagy gyakorlatuk van ebben ....
  • Pitti
    #12020
    Az a poén az egészben, hogy ráadásul most már nem is olyan szar a cars. Sőt, szórakoztató! Az a rengeteg bug közül egyik sem akkora gáz már...
    Pl a legnagyobb erénye, hogy nagyon stabilan és jól fut és igenis játszható már 30 fps-el is. Nem tudom miért de teljesen folyamatosnak tűnik, észre sem veszem. És egyik másik autónál a fizika is rendben van, majdnem az ffb is. Másfél éve meg nem mondtam volna, hogy ebből kihoznak egy ilyet. Tökéletes sosem lesz egyik sem. Aztán, hogy szim-e vagy nem-e szim hát rohadtul nem érdekel, ha szórakoztató és nagyjából olyasmit érzek néha mint egy igazi kocsiban vagy AC-ban. És a látvány is jóra sikerült. Én voltam az egyik legpesszimistább károgó (najó laccoo után) mert nagyot csalódtam benne, viszont most már teljesen optimista vagyok. Hasonlítani meg tök felesleges. Nyilván AC meg iR teljesen más.
    Utoljára szerkesztette: Pitti, 2015.05.18. 20:41:37
  • Fernandooo #12019
    Jó, hát onnan nem vitaképes a dolog, hogy az iR nem játék. :D Nos, én iR-eztem. Játék. Méghozzá teljesen jó kis játék, totál profi tálalással, rohadt jó reklám kampánnyal, jól el tudja adni magát. Az már az én bajom, hogy nem jött be a versenyszervezések rendszere és az, hogy lassan már a nem létező benzinért is pénz kérnek, meg eleve az, hogy nekem, a nyugati szinthez képest csóró magyarnak enyhén lehúzósnak tűnik az autók-pályák beszerzése. (Már nem emlékszem pontosan, de valami 60 rongy körül jött volna ki, ami enyhén vicc egy játékért.) Szóval kíváncsi lennék arra, hogy miért nem játék az iR. Csak mert lehet vele 24 órásakat csapatni? Nos, a CARS-szal is lehet majd. És különben is, akkor mi van? Legfeljebb 24 órásat játszol. Mert ugye nem „igaziból” vezetsz egy autót… Mert néha megnézel egy profi kommentátorokkal megspékelt videót, vagy mert néhány USA autóversenyző reklámozza a játékot? Miért, ha nem játék az iR, akkor mi? A valóság? :D Ha nem a valóság, akkor mi, ha nem játék? Átmenet valóság és játék között? Miért, van bármiféle, valóságos, valódi, autósporthoz köthető eleme? Nincs. Akkor meg…

    Igen, van olyan, hogy valaki a játékot valóságnak fogja fel, ilyet a CoD-ban is találni, de tudnivaló, hogy ez egy beteg tudatállapot és eltorzult valóságérzékelésnek is szokták nevezni. Ja, meg beszűkült tudatállapotnak.

    Meg ez a duma, hogy jaj a Michelisz, az autósport Kokója, aki kb. annyira van túlértékelve magyar részről, mint Kovács volt a boxban, mert nekünk valakit mindig túl kell értékelnünk, hogy úgy érezzük, és meglegyen a csóró illúziónk, hogy mi magyarok azért valahol valahogy mégis vagyunk valakik. Most megmondom, hogy noha roppant szimpatikus a srác és miden jót neki, de az életben nem lesz komoly nemzetközi tényező, és akkor összerakni egy Alonsóval, hát enyhén vicc… (Kérdést megelőzendő ugye az volt a felvetés, hogy „lassan már Alonso verőnek hiszik magukat” egyes szimnácik, erre jött, hogy na ott a Michelisz…. Mert ő aztán Alonso verő. :D)

    Aztán hogy végül is ez egy Project CARS topik, ahol ugye nem kötelező minden nap 12x beírni, hogy ez szar meg az szar. Kajak röhögtem, amikor valamelyik vadláma beírta, hogy körönként másodperceket kap az AIt-ől, hát gyerek, béna vagy. Én 100%-os erősségre tettem az AI-t és magabiztosan verem, setup meg vezetési segédletek nélkül, erre varrj gombot. (Ha kell, mutatom a videót, hogy kell.) Ja, és full versenytávon, és valahogy sikerül megúszni, hogy kilökjenek és hasonlók. Láma vagy, ennyi.

    Aztán a tolerancia. Itt most a megjelenés óta egész eddig lett ellenvetés nélkül hallgatva-olvasva a CARS-fóbiás frusztrált elemek vég nélküli óbégatása, a játék szidása, amit ugye roppant intelligens, max pár tucat karakteres, végén kötelező szmájlis mondatokban fogalmaztak meg az inkrimináltak. Csak hát van, amikor elég. A véleménynyilvánítás egy dolog, annak provokatív, állandó ismételgetése és beteges csámcsogása egy másik, kevésbé tolerálandó dolog. Ha már tolerancia, hát pont olyanok vagytok, mint a tetves liberálisok, tőletek kötelező lenne mindent eltűrni, de hogy ti toleráljátok más véleményét úgy, hogy közben ne fűzzetek hozzá semmit, na az láthatóan nagyon nem megy.

    A nagy és örök kérdés az, hogy vajon ha ennyire nem oké nálatok ez a játék, akkor miért nem szakadtok le róla? Én biztos nem foglalkoznék egy olyan cuccal, ami ennyire nem jön be. Kiadtál rá pénzt? Így jártál, én is jártam már így, nem egyszer mégsem lettem a csalódásom frusztrált fogja. És foglalkoznék olyasmivel, ami bejön. Hasznosabb időtöltés, tudom tanácsolni. Egyébként meg talán lehetne tekintettel lenni azokra, akiknek bejön a játék, és meghagyni nekik ezt a topikot. Igen, ismeri mindenki a véleményeteket – ami mondjuk távolról sem véleményformáló erejű, talán ez a ti bajotok -, meg lett fogalmazva százezerszer, esetleg túl kéne lépni azon a súlyos sérelmen, hogy a SMS nem kimondottan nektek készített egy játékot és különben is van nektek félkész asszettokorsza, miért nem azt nyomjátok nagy békességben és nézitek el annak kirívó hibáit és hiányosságait? Vagy ez valami napi szükséglet nálatok, az élet nehéz megpróbáltatásai után leszusszantok a gép elé és na most aztán jól kitöltöm a főnököm/párom/a köcsög eladó/ bárki más vagy csak a nyomorúságos jelentéktelenségem által okozott sérelmeket és rohadtkarszozok egyet és illúziószerű felsőbbrendűséggel nevetek ki mindenki mást, aki más véleményen van, mint én, és akkor kerek a világ…?

    Tényleg érthetetlen ez a napi fikázás ugyanazoktól a vicces alakoktól, de komolyan. Meg ilyen dumák, hogy „egy hétig tök jó volt ez a topik”, ez mindent elárul. Ja, fikázni azt lehet, a fikázást kérdőre vonni, ne adj isten, bizonyos dolgokban a játék védelmére kelni azt már nem, az trollkodás meg árkádos dolog meg ostobaság. :D És ezt akarjátok normálisként eladni, mint a pedobuzik meg transzik a saját defektjüket. Az van, hogy nácik vagytok, vérszimnácik, akik egyébként a legritkább esetben szimeznek, csak pofáznak róla reggeltől estig, néha becsobbantják magukat egy 10 körös AC futamra, kilökdösődik magukat és aztán mennek osztani az észt a CARS topikba, mert az a játék nem tetszik nekik és már a létezése is zavarja őket a fene nagy toleranciájuk és ésszerűségük közepette. Ja, meg közben ódákat zengenek a CM F1-ről… :DDDDDD

    Meg beírja minden nap a pontszámos értékeléseit, ilyen 10/2-ket, amik jól érzékelhetően nélkülöznek mindenféle objektivitást, arról nem beszélve, hogy tömegével vannak 10/8-as értékelések, és hát akkor most gondolja az illető, hogy az ő ide vésett pontozása lesz majd a tótum faktum meg majd akkor mindenki ehhez igazítja magát? Hát mire fel? :D

    A másik meg azt se tudja, hogy mire készült a CARS („nem vagyok benne kompetens”), de aztán odateszi, hogy „szóvá tetem (sicc), hogy ez nem szim”. :DDDD Szóval fingja nincs arról, hogy nem hc szimnek szánták, de azért szerinte ennek ellenére hiba, hogy nem az. :DDDDD

    Amúgy meg sok részletében márpedig az, mert én játszottam már iR-rel, AC-vel, rF-fel, R3E-vel, és ad olyan vezetési élményt, mint azok, vagy ha bizonyos esetekben nem, vagy nem annyira hc módon, akkor roppant módon közeli azokhoz, némelyiken túl is tesz, amelyiken meg nem, annak a fapadossága okán tesz túl egyéb szolgáltatásit tekintve.

    Arról nem beszélve, hogy vélhetően nem is akartak hc szimet gyártani, mert abból nem lehet pénzt keresni és az SMS pénzt akar keresni, mint bárki más, aki dolgozik valamit.

    És persze az, hogy a CARS nem tökéletes, hát nagyon messze van tőle, én is anyázom az SMS-t, hogy ilyen állapotban ezt ki tudták adni, mert minimum egy 12 pontos hibalistát itt helyben rittyentek simán. Szóval látjuk a hibáit, a napi több tucatnyi okádásotok nélkül is, ehhez nagyon nem kell a nem létező szakértelmetek, ezt bárki látja, aki nekiáll játszani. Majd javítják, vagy nem, kiderül. Addig sem vezet a károgás semmire, legfeljebb megint be lesz zárva a topik és a végén még mehettek asszettokorszázni.
    Utoljára szerkesztette: Fernandooo, 2015.05.18. 20:40:41
  • lac coo
    #12018
    En ha forzas driving gamekent ertekelem akkor 10/6, AI - nak sokkal jobbnak kell lennie , nincs mese.
    Haszimulatorkent akkor meg 10/2, azert rf2 ben is ki lehet probalni a dinamikus idojarast....
    Szoval maradok a 6- nal, ott a helye.
  • Screenracer #12017
    Melyik szót nem érted? Azért mert egymillió emberből, aki szimezett, egy-kettő bekerül a valódi versenyek világába, attól igazolva van az agymenésed? Én vagyok beteg? Te hoztad ide a téveszméidet. Gondolom évek óta kockulsz az iR-rel, mára meg ott tartasz, hogy az már nem is egy játék. Negyven éves fejjel már több eszed is lehetne.
    Ki a beteg?
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.18. 19:44:59
  • twinr
    #12016
    Te beteg vagy, ez már biztos. Ékeskedek????? Miről beszélsz?????
  • Gadfly13
    #12015
    Az a baj, hogy mindenkinek más igénye van egy "játékot" illetően, avagy ahány ember, annyi elvárás. Nem szeretnék belefolyni az itteni vitába, így csak a saját igényeimről beszélnék, ami szintén csak egy a sok közül. Megnéztem most Steamen és 27 órát játszottam eddig a cars-al és ebből kb. 26 óra lehetett online. Az offline mód engem sosem érdekelt ezáltal az ai sem és a többi idefűzhető dolog sem mint pl. karrier stb. Offline utoljára a GP3-al játszottam a 90-es évek végén, bár ott is sokszor váltottuk már egymást 1 gépen. Szerencsére amióta van internet, azóta csak a mp jöhet nálam számításba, mert ott még is csak emberek ellen versenyzel (szórakozol) és nem valami összegányolt algoritmus ellen, ami több sebből vérzik (az ac-t is tavaly ilyenkor vettem csak meg, mikor kijött az mp). Éppen ezért én elsősorban ilyen szempontból nézek egy játékot, persze fontos a realisztikusságra való törekvés ill. egyéb más dolgok.
    A Cars éppen ezért szvsz eddig egy nagyon jó ígéret, kérdés, hogy a hiányosságok és a hibák mennyire lesznek javítva, de nálam összképileg 10/7-es, ami egyértelműen a jó kategória már.
    Megértem azoknak a gondjait, akiknek más igényei vannak és azok a területek még jobban véreznek, de abban igaza van itt pár embernek, hogy néha egy kicsit uncsi már olvasni mindig ugyan azt. Nincs semmi gond a negatív véleményekkel, csak legyenek változatosak tartalmilag és ne csak fogalmazásban.
  • Screenracer #12014
    Definiáld!!
  • Screenracer #12013
    Te most Michelisz Norbi "tollaival" ékeskedsz? Sajátodnak érzed az ő sikereit? Ez már azért.... Apropó! Te ki vagy?
    Utoljára szerkesztette: Screenracer, 2015.05.18. 19:32:12
  • Screenracer #12012
    Mi van? Vedd úgy, hogy egy hétig hagytuk, hogy kiéld magad. Mostanra kissé már unalmas. :DD
    Azt hiszem ez CARS topik és nem iR meg AC topik. Ha nem tetszik, hogy másnak is van véleményez, akkor húzzál vissza AC topikba, biztos kiheverjük az "ittnemlétedet". :DD
  • lac coo
    #12011
    Megegyszer azt a szot latom itt, hogy defimiald, kiszaladok a vilagbol ! :)
    Mindent elviselek de az okoskodas kiborit ! :))
  • BooMiller
    #12010
  • ozoli78
    #12009
  • twinr
    #12008
    1. Akkor meg miről beszélsz? Nincs összehasonlítási alapod! Mi kipróbáltuk mindegyiket, a te véleményed cseppet sem autentikus!
    2. Annyit bizonyítana, hogy fogalmad sincs hogy kell vezetni, vagyis érthető hogy neked egy szimpla játék is szim.
    3. Én biztos nem!
    4. Csak egy ötlet volt.
    5. Ígéretek kontra valóság. Én biztos nem szaroztam.
    6. szim az, ami a lehető legjobban megközelíti a valóságot, annak leginkább hiteles másolata. Autó esetében ez konkrétan a jármű fizikai viselkedésének minél valósághűbb utánzata. Nem sorolom, vágod miről beszélek. (csak annyit, nyilván nem véletlen, hogy még mindig nincs eső az iracingben, valószínűleg nem kis falat leprogramozni becsületesen). Arról már nem is beszélek, hogy nincsenek pálya licenszek, hol van akkor a lézer szkennelés...
    7. Ebben nem vagyok kompetens, én nem tudom mit ígértek, amit én szóvá tetem hogy ez nem szim.
    8. Nem voltam bunkó, ellentétben egyesekkel!
  • lac coo
    #12007
    Befejezed onkent az agymenest, vagy segirseget kersz !?
    Elso heten nem voltatok itt nem volt ilyen bolondokhaza .......
  • SityiSXT
    #12006
    Haladjunk sorban, mert látom, nem jött le, miről ugatok:
    1. Nincs iRacing előfizetésem, és nem is tervezek a jövőben sem előfizetni rá. Kipróbáltam, de olyan funkciók hiányoznak belőle, amik nekem fontosak.
    2. Azzal, hogy ha legyőzöl iRacingben, AC-ban, szkanderben, fedettpályás ki-néz-magasabbra versenyben, mégis milyen módon igazolná a te igazadat?
    3. Ki mondta, hogy a Cars a legjobb szim?
    4. Erőlködünk? Biztos én értem félre, de a te "Gyere, csapassunk egyet egy rendes szimben, és alázz!" megnyilvánulásod nekem inkább tűnik erőlködésnek...
    5. Senki nem szarozta le? Valóban, ezen az oldalon egy gyors átfutás után csak a #11958 ".Ez a jatek igy rosszabb mint a beta volt....De screenshotra meg mindig jo ! :))" kijelentése az, ami szerintem magyarra lefordítva "Ez egy szar", de hát ugyebár én 10 évet töltöttem külföldön, biztos nagyon megkopott már a magyarom.
    6. Nem szim? Oké, te voltál az, aki tényeket kért. Definiáld nekem azt, hogy mit nevezünk ma szimnek, és hogy a Cars miért nem az! Vitatkozzunk - de akkor érvelj rendesen, ne csak egy "nem az, mert én és a haverjaim azt mondjuk" legyen! ;)
    7. Mit is ígértek? 18. oldal. Szerinted mit kaptunk?
    8. Pont ezt kértem számon: miért kell ilyen bunkó, primitív stílusban leszólni mindent a Project Carsszal kapcsolatban? Induljunk ki az idézett szólásodból - ennyire félti itt mindenki a kedvenc szimjét, hogy majd jön a Nagy Csúnya Project Cars, és hamm! - megeszi?
  • twinr
    #12005
    ja, az elmúlt néhány órában is sokan írtak rajtunk kivűl ide!:D