19801
  • barcalaci84
    #12129
    utolsó pár percben már nem lehet q-n se csatlakozni (1-2 perc
  • Alexease
    #12128
    Most kezdodott a qual, 30 perc, raersz;)
  • lac coo
    #12127
    Oksa, hatha odaerek.
  • barcalaci84
    #12126
    20 25 perced még van csatlakozni
  • lac coo
    #12125
    Sajnos en nem tudok meg menni, most ertem csak haza .....
  • barcalaci84
    #12124
  • Alexease
    #12123
    Eppen az API-t piszkalom, a szerver (simraceseries) megy, mar ketten vannak rajta:)
  • barcalaci84
    #12122
    a szerverre lehet csatlakozni...egyelőre lobby 20:30 -kor kezdődik a 30 perc q...q alatt még tudtok csatlakozni majd...
    ha van kedv gyertek...
  • Tommy78
    #12121

    Részletek és bővebb infók itt.
  • Alexease
    #12120
    Az alapadatok talan mar multkor is mukodtek, azzal nem lesz gond. A sok telemetria-szeru adatok es a vezerles kerdeses. De az "ide" ugy sem kell. Az a komolyabb bajnoksagokhoz, portalokhoz kell, ahol majd elo kozvetiteseket tolnak majd.
  • barcalaci84
    #12119
    Igen az újdonság elvileg most az h külön oldalakról is le lehet kérni cuccokat, bár amit próbáltam ott írta meg pár helyre h To do :)
    Este ha indítom a szervert akkor talán jobban lehet majd kiserletezgetni h mit tudnál olvasni illetve h mit lenne érdemes egyáltalán...
    Már az nagyon hasznos lehetne ha azt tudnád valahogy kinyerni h mikor van olyan állapotban a szerver h lehet éppen csatlakozni...
  • Alexease
    #12118
    Igen, ez igazabol nem dedi szerver, csak egy throttle cucc. Alapnak jo. Valszeg/remelhetoleg ehhez keszul majd egy web-es felulet, amivel az API-n keresztul lehet majd piszkalni a cuccot. Es ha igen, akkor az azt jelenti, hogy barhonnan, barmikor, barmivel (pl. telefon, tabelet, akarmi).

    Az API valoban mukodott mar az elejen is, legalabbis az alap session resz (irtam is korabban, hogy jonnek belole az adatok). Most ami ujdonsagnak tunik, a tobbfele oldal es a sok parameter. Hogy ezekbolmennyi mukodik, az gozom sincs, "nem mukodo" szerveren nem lehet kiserletezni;)

    A teszt is macerasabb, mivel ehhez "normalis" Steam Matchmaker van, azon keresztul jonnenek a szerver infok, az meg nem egy AC lobby cucc, nem olyan egyszeru olvasni:) Sajat Steam API van, jogosultsagokkal, az piszkalos megint.
  • barcalaci84
    #12117
    Ez így van,ezért kicsit költői túlzás dedikált szervernek nevezni:)
    Mondjuk tegnap jót mosolyogtam mikor leírtak h mostmar működik a httpapi...
    Első naptól működik, most meg semmi változás, de úgy tűnhet h csináltak valamit:)közben semmi változás szinte :)
  • SityiSXT
    #12116
    Apropó: Amennyire én tudom, a jelenlegi dediszeró tulajdonképp egy relay, ami a host hálózati forgalmát "outsource"-olja a kvázi-dediszeró gépre. Ezért működik csak akkor, ha a host, azaz a szerver létrehozója csatlakozott - persze ha ő kilép/leszakad, a host migration működik, tehát az utolsó játékosig megy a szerver.
  • Alexease
    #12115
    Lenyegeben minden letezo dolgot kipakoltak API-ba, nem aproztak el;) A szerver file-ba es a API-nal is sok helyen ki van meg emelve, hogy mi mnden nincs meg kesz, es meg mik lesznek kesobb benne.
    Mar csak a leglenyegesebb dolgot kellene megoldaniuk, hogy normalis dedi szerver legyen;)
  • Pitti
    #12114
    Ezekre a "fontos" dolgokra visszajelző is van a legújabb HUD Dash androidos appon, wifin teljesen lagmentesen. Szinte komplett BMW analóg műszerfalat lehet vele csinálni, check engine, abs, vagy fényszóró csekklámpákkal, villogó low fuel izzó az analóg szintjelzőben stb... :) És mind működik :)
    Utoljára szerkesztette: Pitti, 2015.05.20. 14:06:46
  • Alexease
    #12113
    Raneztem a CARS API-ra (50%-ban mukodik), eleg profi, brutal mennyisegu adat nyerheto ki belole. Persze a pozicio, auto, palya, festes, szektor es koridok es hasonlo dolgok alapok. De meg olyanok is kitol magabol, hogy be van-e kapcsolva a fenyszoro, mukodik-e az ablaktorlo es hasonlo "fontos" dolgok;)
  • barcalaci84
    #12112
    szóval az időpontokat nem írtam át :) de értitek h ma lesz és úgy indítom a q-t negyed kilenc fél kilenc körül h kb 9 kor induljon a verseny...:)
  • barcalaci84
    #12111


    SZERVER INDÍTÁS: 20:00 (2015.05.15. péntek)

    SZERVER NÉV: simraceseries (keresőbe ezt kell beírni, segédlet)
    JELSZÓ: srs


    AUTÓ:
    BAC Mono

    PÁLYÁK:
    Zolder (Weather:Heavy cloud )


    IDŐMÉRŐ: 30 perc
    FUTAM: 10 kör

    Rajt: álló
    Üzemanyag és gumi: Real
    Sérülés: Full


    A szerver, csak lobby és időmérő utolsó pár percéig érhető el (futam alatt nem).
    Úgy próbálom majd indítani h a futam kb 21.00 kor kezdődjön (ha negyed kilencre hazaérek akkor 45 perc q és az alatt remélhetőleg minél többen összegyűlünk és begyakoroljuk a pályát


    Kapcsolat: web & fb

    Akinek van kedve és ideje jöjjön!
  • lac coo
    #12110
    En olyan fel kilenc korul erek haza. . Bac Mono ?
  • barcalaci84
    #12109
    ma este csinálnék servert egy kis közös körözgetésre...van-e valami Konkrét kérés , óhaj sóhaj autót pályát illetően?
    mi legyen a futamtáv...
    délutános leszek így a kezdés olyan 20.15-20 30 lenne majd
  • BooMiller
    #12108
    Ugy ugy:)
  • lac coo
    #12107
  • macleody
    #12106
    A zannya picsáját, másik porttal meg működik.
  • lac coo
    #12105
    no ,ahhoz én már nem értek ...:)

    ez extended buffer size.=true , esetleg?
  • macleody
    #12104
    Aha, jól van beírva. Megpróbálom másik portokkal.
  • lac coo
    #12103
    Hát nem tudom nálam ment mindegyik alap portokkal nem kellett szívni vele ....
    IP biztos jó, meg jó helyre van bemásolva a device1 .hez?
  • macleody
    #12102
    Nem írja ki, hogy ok. És nem másoltam be a játékba, mert azt írták, hogy mindegy hol va, de akkor kipróbálom bemásolva is. Bár ha nem írja, hogy kapcsolódva, akkor gondolom mindegy.
  • lac coo
    #12101
    Nem kell , az exe van és a preferences .....Ha jó helyre írtad a tablet telefon ip címét akkor kellene működnie ....
    kapcsolat amúgy van, kiírja cucc az elején , hogy a kommunikáció ok ?

    illetve nem tudom már számít-e , de nálam ez a kettő be van másolva a játékba ...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.19. 21:01:36
  • macleody
    #12100
    Ja, fut persze. Nem kell semmit a cars mappái közé másolni? Korábban volt valami dll nem?
  • lac coo
    #12099
    A dashmeter com mexe is fut ?

    Lehet valami túzfal, vírusírtó stb megfogja ....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.19. 20:54:03
  • macleody
    #12098
    Aha.
  • lac coo
    #12097
    A jatekban engedelyezted a shared memoryt ?
  • macleody
    #12096
    Kell még valami ehhez a dashmeterhez? Beállítottam az IP címet a preferences.ini-ben, de marhára meg se nyikkan a cucc. Próbáltam pingelni a telót, megy a csomag.
  • barcalaci84
    #12095
    én is próbáltam múltkor , de nekem se működött (nálam is külön usb-n a pedál)
  • lac coo
    #12094
    Arra emlekztem en is de msot nem mjkszik, lehet a kulso pedal miatt....
  • MooneyR
    #12093
    A pedálokkal tudsz lassítani-gyorsítani, úgy mint a Dirt-ben is.
  • lac coo
    #12092
    Rosszul emlekszem, hogy replayben volt valamikor lassitas ?
  • lac coo
    #12091
    Azzal mar en is kiserleteztem, de nem sikerult .....
  • ratb
    #12090
    Hi! van lehetőség a gumi nyikorgás hangerejét feljebb tekerni vhogy?