19801
  • BooMiller
    #12169
    Felnottek beszelgetnek egyebkent:) Mi baj a posztal?
  • BooMiller
    #12168
    OMG
  • Fernandooo #12167
    Ez törölhető ugye, hg? Vagy jelentsem?
  • Fernandooo #12166
    Milyen másik autón támaszkodok meg, amikor később dobta be magát mellém az ember? Sóderágy? Már álltam volna vissza a kanyarból az egyenesbe amikor oldalról rám szakadtak. Nem látta, hogy ott vagyok, vagy hogy? És hová jött, amikor már megvolt a kanyar? Amúgy nem csinálok ebből vitát mert gondolom felesleges, a helyi objektív megmondóemberek szerint biztos, hogy csak én lehetek a hibás, hát hogyne.
  • BooMiller
    #12165
    12 eves pistike mit varsz:)
  • barcalaci84
    #12164
    ezt nem kifékezésnek hívjuk hanem bevetődésnek...AI ellen oké , online belefér néha:) . ha még nem neked áll feljebb és nem kezdesz el trágárkodni...
    a serveren meg pláne nem kéne trágárkodni...
    a notóürius bajkeverőket bannolni fogjuk a futamokról...törő zúzó emberekre nincs szükség, de némi trolerancia mindenkinek jár ...
    az nem hibázik aki nem játszik...
  • BooMiller
    #12163
    :D
  • lac coo
    #12162
    Én semmi extrát nem látpok ,elsőnél nem hagytál neki helyet, ő meg nem lépett afékre, gondolom ahhoz szokott, hogy ilyenkor azért nem húzzák azonnal rá amig még mellette vagy...
    Második az meg ahogy alex mondja, elrontottad a féktávot, valszeg pont az ő ívén balettoztál nem tudott már mit csinálni ...
    De ezért ilyen mocskos patáliát csapni .......
  • Tomo15
    #12161
    Ezek után nevicceljamar :) Az anyázásért bocs, de a többi...
  • Alexease
    #12160
    Azert 0:30-nal az a "fektav" eleg optimista volt :) Allo kerekek, elforditott kormany, ha nem tudsz "megtamaszkodni" a masik auton, akkor az soderagy amugy is;D
  • lac coo
    #12159
    Nálam 10-ből 9 replay fagy, jó lett volna ha megcsinálják ....
  • Fernandooo #12158
    Nem lettél kivezetve sehová, végig balra tartottam, lazán ki lettél fékezve, az a kanyar már bőven az enyém volt, erre te irracionális módon azért is beesel a külső ívről, és inkább nekilátsz egy jó kis lökdösődésnek, mert nehogy már megelőzzenek. Végig tartod rám az autót, a gázról el nem vennéd a lábad, és tolsz ki a sóderba. Aztán haladsz tovább, mint aki jól végezte dolgát. Ennyit erről.


  • MooneyR
    #12157
    Jó csapatás volt : )




  • lac coo
    #12156
    hmmm, nem tom, nem láttam szerintem ....
  • Tomo15
    #12155
    Asszem gregtomi néven voltam. Amikor ez büszkeségre okot nem adó a.. zás történt, akkor már mögötted voltam, mert az a kilökésem után történt 2 körrel :)
    Sajnos nem láttam, mert vagy kidobott, vagy kidobtak.
    Utoljára szerkesztette: Tomo15, 2015.05.21. 21:38:25
  • lac coo
    #12154
    Engem is végigpöcköltek , ne törődj vele :))
    milyen néven voltál ?
    Bár olyan pici a névtábla az autók felett, hogy a másodikat én már nem tudom elolvasni :))

    Amúgy magától nem ment replayt, a futam végén az eredménylista latt van a lehetőség , hogy save ...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.21. 21:34:20
  • GeriDoc
    #12153
    Milyen időket mentetek?
  • Tomo15
    #12152
    Én volt Laccoo, bocs érte. Egyáltalán nem szokásom, de olyan bicskanyitogatót írt a srác, hogy "kicsúszott"... Sajnos nem tudom hogy ez ment-e replay-t vagy nem, de simán ki lettem vezetve a célegyenes végi balkanyarban, és valami bug folytán hozzátapadt valszeg az autómhoz, és jött ki velem a sóderágyba, ráadásul úgy, hogy neki még annyi kontrollja sem volt a kocsi felett mint nekem. Csak azt sajnálom, hogy előtte két körrel a célegyenes ráfordító kanyarjánál valaki belém szált, amikor veled és Mooneyr-al csatáztam :\
  • lac coo
    #12151
    ..meg sehogy nem áll a lábamra az ultra rövid féktáv :))
  • lac coo
    #12150
    Nem volt rossz, csak kicsit sok a lökdösődés :)))

    Nem tudom ki anyázott a végén vagy kik, de kapja be ! :)
  • Mikiller
    #12149
    Ahhh köszi.Csak a felső sort néztem.
  • barcalaci84
    #12148
    most megy újra

    ja az update zavar be...
    megy simán az én netemről egyelőre

    pedig úgy látom a a banner is menne már

    Utoljára szerkesztette: barcalaci84, 2015.05.21. 20:32:18
  • Alexease
    #12147
    Nalam most jott updade a Steam CARS Dedi szerverhez, talan ott van valami kavaras.
  • kishubi
    #12146
    Nem enged be a szerverre
  • lac coo
    #12145
    Dobál a szerver !
  • barcalaci84
    #12144
    a szerverre lehet csatlakozni...egyelőre lobby 20:30 -kor kezdődik a 30 perc q...q alatt még tudtok csatlakozni majd...
    ha van kedv gyertek...
  • Tommy78
    #12143
    A vàltó àttételt a setupba talàlod a vàltó àttételnél. A jobb-bal kis nyilakra kattintva tudsz lapozni a beàllítàsok között.
  • Mikiller
    #12142
    Ai-t közben megtaláltam.
  • Mikiller
    #12141
    Sziasztok!
    A váltó áttételt és az Ai-t hol lehet állítani?
    Nem találom sehol ezeket.
  • barcalaci84
    #12140


    SZERVER INDÍTÁS:kb 20:15 (2015.05.21. csütörtök)

    SZERVER NÉV: simraceseries (keresőbe ezt kell beírni, segédlet)
    JELSZÓ: srs


    AUTÓ:
    Renault Clio Cup

    PÁLYÁK:
    Laguna Seca (Weather:Heavy cloud )


    IDŐMÉRŐ: 30 perc
    FUTAM: 10 kör

    Rajt: álló
    Üzemanyag és gumi: Real
    Sérülés: Full


    A szerver, csak lobby és időmérő utolsó pár percéig érhető el (futam alatt nem).
    Úgy próbálom majd indítani h a futam kb 21.00 kor kezdődjön (ha negyed kilencre hazaérek akkor 45 perc q és az alatt remélhetőleg minél többen összegyűlünk és begyakoroljuk a pályát


    Kapcsolat: web & fb

    Akinek van kedve és ideje jöjjön!
  • barcalaci84
    #12139
    mondjuk a BAC MONO valóban érdekes volt...én speciel a kormányzás közepén semmit nem éreztem...na meg durván óvatoskodni kellett (volna) vele...a tapadás legkisebb jelét sem nagyon mutatta:)
  • barcalaci84
    #12138
    Nekem most ez bejött...itt mondjuk szerintem jobban sikerült belonom az ffb-t...
  • lac coo
    #12137
    Hát fene tudja,,, most ez annyira nem tetszett .....:)elég sokszor buta ....szögletes

    Mennem kell pár kört KTM-mel, hogy jobban aludjak ! :D
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2015.05.20. 21:58:59
  • Alexease
    #12136
    Errol lemaradtam...
  • barcalaci84
    #12135
    akinek van még kedve tolunk egy 5 körös Clio-t
    most indul a 10 perc q lehet adfdig csatlakozni
  • Alexease
    #12134
    Ha jol olvastam kozben, nem nagyon tetszett az auto;) A chat neha belogott a kepernyo feleig, kitakarta az elottem levo autot (1280x720px):D

    Ezt valoban piszkalni kell, nem eleg a beulok es megyek. Egyreszt az FFB-t, masreszt a setup-ok tuti hogy a segitseges/kontrolleres emberekhez lettek belove es valszeg ahhoz "elvezetesre" (pl. drift). En alitottam a cater-en, a diffin, a fekeron es elosztason meg az attetelen. A gumit hagytam, kellemesen csuszkalt is, addig volt zold, amig el nem indultam;D Foleg igy naplementes/estes idoben, hidegebb is van (levego/aszfalt). Gondolom gumibol is ilyenkor a masszivabbat valassza, hogy jol birja a gyikolast.

    Engem is koszort a 9 kor vegen.
  • sertrex
    #12133
    Köszi, hogy szóltál! Nem volt könnyű hibátlanul végigmenni, nem is sikerült. Még jó, hogy ilyen hosszú volt az időmérő és volt időm egy gyors setupra.
    Utoljára szerkesztette: sertrex, 2015.05.20. 21:36:20
  • lac coo
    #12132
    engem is .
  • barcalaci84
    #12131
    engem utolsó körben ledobott
  • lac coo
    #12130
    alap gumival úgy csúszkáltam mintha jég lett volna, kimentem boxba a végén ,lesz am ilesz valamit felrakott, az nem is hült le és tapadt is mint a többieknek :)))

    Úgy látszik nem szabad a gépre bízni mit rak fel :))